Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kundelka

zwymiotowana tabletka -pomocy!

Polecane posty

Gość kundelka

otoz sprawa wyglada tak: po upłynieciu 4,5 godz od tego jak wziełam tabletke musiałam wymiotowac i mam pytanie, co teraz?? w ulotce mam napisane ze jezeli wymioty wystapiły od 3-4 godzin po połknieciu tabletki to mogła sie całkowicie nie wchłonac i dlatego sa 2 wyjscia, albo nie konczyc opakowania i zrobic 7 dniowa przerwe(właczajac w to dzien w ktorym sie wymiotowało), a pozniej zaczac nastepne opakowanie , albo wziac nastepna tabletke dokonczyc opakowanie, nie robic zadnej przerwy i kontynuowac zazywanie tabletek z nastepnego opakowania... cholibka , nie wiem co zrobic zwłaszcza ze cała rzecz wydarzyła sie wczoraj!a moze te 4,5 godz wystarczyły i jest wszystko , ok?? poprosze o rady i pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro to było wczoraj, to pewnie nie wzięłaś następnej tabletki, czyli już za późno. po prostu zabezpieczaj się dodatkowo do końca cyklu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelka
no nie mogłam wziac bo wymiotowałam przez nastepne godziny wiec minełoby sie to z celem...czyli co ?? robic wszyctko dalej tak jak zawsze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelka
tzn brac tabletki do konca tak jakby wczorajszy dzien nie istaniał + np. prezerwatywa?? i bedzie wszystko si??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie
ze po 4, 5 godzinach tabletka sie rozpuscila i wchlonela i nie ma sie czego obawiac. A jak cos to stosowac dodatkowe zabezpieczenie. I brac tabletki do konca. A po okresie rozpoczac normalnie nastepne opakowanie , bo to juz bedzie nowy cykl i nic Ci nie bedzie juz grozic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelka
tzn brac tabletki do konca tak jakby wczorajszy dzien nie istaniał + np. prezerwatywa?? i bedzie wszystko si??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelka
tzn brac tabletki do konca tak jakby wczorajszy dzien nie istaniał + np. prezerwatywa?? i bedzie wszystko si??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wy możecie żreć to świństwo i potem jeszcze wymiotujecie. Ja bym się tak nie poświęcała :( Współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wy możecie żreć to świństwo i potem jeszcze wymiotujecie. Ja bym się tak nie poświęcała :( Współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelka
yhm , ok! dzieki wilkie , zrobie tak jak mowicie! wiesz co Aniszcza ja nie wymiotowałam , bo lubie sobie od czasu do czasu zwymiotowac i uwazam , ze jest to swietna zabawa, tylko , ze miałam zwykłe zatrucie pokarmowe...ehh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiiczka
wymiotuję codziennie (tak, bulimia) często czekam tylko 3-4 h. Nie stos.dodatkowych zabezp.i do tej pory wszystko się udało. Propon.brać dalej i dla spokoju duszy stos. gumkę.Ale mysle,że sie wchłoneła. Pozdrawiam--nic się nie bój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×