Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość Klara 22
Hi !!! Ja mam od czasu do czasu mdłosci.Bialy jak snieg sluz-taki gesty.Zachcianki.I takie dziwne uczucie w dole brzucha-kolezanki które byly w ciazy mowia ze to normalne.Podobno dlatego iz rozwija sie we mnie maly czlowieczek.Mam nadzieje ze to prawda i nic sie zlego w zwiazku z tym uczuciem nie dzieje.Ogolnie staram sie byc dobrej mysli.Przeciez jestem mloda,zdrowa,to musi byc wszystko dobrze.Mam nadzieje ze we wtorek zobacze ta kropeczke na usg - ze nie bedzie za wczesnie.I lekarz powie mi ze płód rozwija sie dobrze. No nie powiem - ciesze sie ze maz pracuje w armi.Pensja nie taka mała,duzo dodatkowej kasy.Takze damy rade. Ide teraz na moment do meza - choc troszke sie dzis zobaczymy. Pozniej jeszcze tu zajze ! Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elll
Klara moj kuzyn jest zawodowym ale w Nimeczech,ma mieszkaniei co tu duzo mowic-kasy jak lodu,jest bardzo mlody dopiero 23 lata,ale jakimi furami sie wozi!wiem,ze nie ma co porownywac Niemiec do Polski,ale patrzac na niego nie jeden emeryt moglby sie tak dorobic przez cale swoje zycie:)hehehe mnie jak narazie mdli,chcialam zjesc smaozna kielbaske a tu ble...zobaczymy jak ja juz usmaze,czy calkwoice jej nie odstawie!:(sam zapach dziala niekorzystnie,a zapomnailam wam napisac,bylismy dzis zamowic ta sypialnie,przywioza ja za tydz w poniedzialek,nie wiem czy bede do was zagladac juz tak czesto od polowy lipca,bo czekaja mnie rmeonty a od sieprnia to juz chyba wogole was opuszcze,niestesty komputer zostaje tu w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elll
mialo byc nie jeden emeryt nie moglby sie tak dorobic hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 22
No naszych zarobkow nie ma co porownywac do Niemiec.Ale nie jest zle.Narazie wynajmujemy mieszkanie(z wojska trzeba jeszcze poczekac moment)Mieszkamy sami bez rodzicow-a to jest dla mlodych par super rozwiazanie.Rodzicow mamy daleko,choc teraz jak bedzie dzidzia to by sie pomoc rodzicow przydała.Ale sami tez damy rade.Mamy znajomych ktorzy tez maja rodzicow daleko i jakos daja rade.Pomagamy sobie wzajemnie.Ja odbieram takim znajomym core z przedszkola i zajmuje sie nia pare godzin. Ja tez mam zachcianki przed chwilka zjadłam - bagietke gyros-i odrazu lepiej Mam pytanie bo przed chwilka uslyszalam w TVN STYLE ze powinno sie zrobic badanie na poziom cukru.Najlepiej przed ciaza.Ale jezeli nie zrobilo sie przed ciaza to aby zrobic najszybciej jak to mozliwe.Czy wy robilyscie to badanie?Jesli tak to po zajscu w ciaze czy przed?Podobno mozna samemu zrobic to badanie i zaniesc do lekarza wynik aby odczytal.Co wy na to? Bylam juz u meza i odrazu lepszy chumorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio mnie boli i nie chce przestać,ale to jest jakoś inaczej niż na @.Do gina pójdę tak za tydzień albo troszkę później,bo chcę żeby już było na 100% widać.Rodzicom powiemy za tydzień,niech mama zrelaksuje się w urlop.Micha rodzicom powiemy dopiero pod koniec miesiąca,bo już mają opłacony wyjazd nad morze a nie chcemy żeby kasa się zmarnowała,bo pewnie po tej wieści by nie pojechali.Misiek cały czas przytulał się do mojego brzusia i go całował.Co będzie później? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"hej dziewczyny\".Jeśli robiłaś test z porannego moczu to chyba powinno już pokazać jeśli jesteś w ciąży.Ale nie martw się,mogłaś trafić na jakiś uszkodzony albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 22
Tez tak liczyłam na marzec.Jestesmy mniej wiecej w tym samym okresie ciazy.Fajnie.No moze rzeczywiscie macie racje z tym aby powiedziec rodzicom twojego chlopaka jak wroca z wakacji.A ty michelle masz jakies problemy z mam? Ale jakby nie bylo to napewno wczesniej czy pozniej ucieszy sie z tego ze bedzie babcia. Wiem co teraz czujesz.Ja byłam taka szczesliwa ze az nie wierzyłam.Nadal sie jeszcze oswajam z ta mysla. Ide zaraz lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rodzicami nie mam problemu.Napewno na początku będą trochę zawiedzeni,że tak szybko,ale przejdzie im.Będzie dzidzi,więc muszą się cieszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGGGGGGGGGGGG
nienawidze malych dzieci. a wy dolaczycie do grona samotnych matek na zasilku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Twojej wiadomości samotna nie jestem.A tak wogóle to zasiłku nie potrzebuję,bo kasy mi nie brak.Jak nie lubisz dzieci to Twoja sprawa i nie zawracaj ludziom głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...6 miesiac….28.09.05 2.Michelle…...Kasia.....l.19…..Inowrocław.....1miesiąc………...marzec 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......2miesiac…....luty 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@08.07.05 5. Mada86....Magda....l.19....Chełm...........1 miesiąc.....luty 6.Alaa……………Ala……...l.19....Bydgoszcz......2cykl….......@20.07.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@??????? 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxxx.........xxxxxxxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk....xxxx.....xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 ❤️ 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....1miesiąc…...marzec❤️ 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......2miesiac…....luty ❤️ 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........xxxx..........xxxx 5. Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty ❤️ 6.Alaa………Ala…..l.19....Bydgoszcz.....3cykl…....@20.07.05 🌼 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@??????? 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk....xxxx.....xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa napisz kiedy następna @.Coś czuję,że w tym miesiącu Ci się uda.Dziewczyny dopisujcie się!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Ell szkoda,że juz nie bedziesz od sierpnia wpadala na nasze forum:( Michelle trzymam kciuku za Twoją ciąże i żeby rodzice dobrze przyjęli wiadomosć,że bedą dziadkami:) Widze,że jest nas coraz więcej na forum:) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
witam kolezanki!!! Michelle tak Ci zazdroszcze :) moja @ powinna przyjs cos kolo 20.07 mam nadzieje ze nie przyjdzie , dzieki za wkiatka przy @ :) nie moge doczekac sie kiesy wrocice od gina z wiadomoscia ze widzialyscie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziewacie?Jestem już po zakupach i sprzątaniu.Zaraz się wykąpię,jem obiadek i jadę bawić małe gzuby.Jestem taka szcęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle też bym była na Twoim miejscu szczęśliwa.Alaa ze starających sie teraz zostałaś Ty, więc trzymam za Ciebie mocno kciuki. Zazdroszcze Wam,że możecie sie juz starac o dzidzie, albo już ją macie w brzuszku, a ja....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczekasz się napewno.Czas szybko leci.Dostałam disiaj zawiadomienie,że zakwalifikowałam się do egzaminu na studia a tu chyba nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
witajcie :) czemu tu nikt nie zaglada :( gdzie jestescie? pozdrawiam brzuchatki i uch malenstwa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę sobie moim przyszłym mężulkiem i kumplami do Bydgoszczy.Może odwiedzimy moją psiapsiółkę.Trzeba powiedzieć jej cudowną wiadomość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://emagia.narod.ru/index.htm To taki wirtualny test ciążowy.Trzeba przyłożyć kciuk lewej ręki do kwadracika i poczekać aż zmieni kolor,do 2 minut.Czerwony ciąża,niebieski brak.Ja mam niebieski :-) Nie wierzę w t6o,bo kobitki na innym forum były już w którymś miesiącu a miały kolor niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, śmieszny ten test, mi wyszło,ze jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...............
trzeba byc skonczona idiotka, zeby uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........
widze, ze ktos sie glupio tlumaczyl, dlaczego nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elll
........ wejdz na inne forum czepiac sie innych i ich zanudzac,kto cie tu prosil?? Michelle milej zabawy na weekend,Berna widze,ze ty pozostajesz w domu tak jak ja:)wlasnie wybieramy kolory scian do sypialni:)w tym tyg powoli zaczna sie nam remonty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............
umiecie tylko wyrzucac z tego topicu :( nie wiedzialam, ze trzeba miec specjalne zaproszenie, zeby tu wejsc. ale pewnie ja jestem za glupia... nie to co wy. zajrzalam tu, bo temat mnie zainteresowal i ale tylko temat... bo nic ciekawego tu nie piszecie... zegnam. mozecie teraz mnie objechac. przynajmniej topic wam nie padnie. pozdrawiam wszystkie panie z kolka wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę komentować Twojego zachowania.Właśnie wróciłam do domciu.Faceci na zakupach są chyba gorsi od kobietek.Kilka godzin chodziliśmy po sklepach aż wkońcu kumpel kupił budy w pierwszym sklepie,w którym był.Jestem padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×