Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość Kaska22
EvI Dzieki za rady ja juz nie wiem co robic bo wiesz może jestem uległa ale co zrobić z tym faktem. Dziekuiję za współczucie jeste ciężko czasem bardzo zresztą kto sobie wyobraża życie bez mamy przy boku a jak nie przy boku to bez kataktu z nią. Teściowa sie wtraca bo ona nie chce nawet jak to kiedyś powiedziałą " najpierw musi spłacić kredyt " a potem wesele a teraz po upływie czasu wiem ze nam nie pomoże finansowo na wesele. sami musimy nazbierac a moze to i lepiej bo sie nie bedzie wtracać!!! Nie wiem jak to wszystko pogodzić juz sama nie wiem ale jak z nim pogadac jak on nie chce widze to po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna
Witam:) Od rana mam świetny humorek! Właśnie zrobiłam test i wiecie co? Będę MAMĄ:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna
Kaska22 wiesz cio nie słuchaj teściowej! Moja własna mama lubi się wtrącać, ale jeśli mi się coś nie podoba mówię jej, żeby dała spokuj i nie wtrącała się w to co dzieje sięmiędzy nami. Ona przeżyła życie po swojemu, a ja mam prawo przeżyć swoje po mojemu i nie zawsze to co zdaje się dobre dla niej, musi być dobre dla nas! Wiesz ja sama nie mam teściowej, bo mama mojego faceta zmarła kiedy miał 8 lat, ale wiem, że czuwa nad nami i na swój sposób nam pomaga, a ten dzidziuś to napewno JEJ zasługa:)! Jeśli chodzi o kasę to twój facet nie powinien wykręcać się brakiem gotówki - mam wiele znajomych i przyjaciółek, które też miały małe dzieci i nie zawsze planowane, też się martwiły o kasę, a jak przyszło co do czego miały wszystkiego aż nadto! Jeśli chodzi o teściową to napewno jeśli maluch przyjdzie na świat zmieni zdanie;) Sami nie mamy zbyt dużo kasy, ale zawsze nam wystarcza;) Myślę, że jak pojawi się dziecko to kasa też się znajdzie, bo tak zazwyczaj jest:) Twój facet bardziej boi się odpowiedzialności i tego, że będzie musiał się ustatkować, poświęcić więcej czasu dziecku, niż wyjściom z qmplami itp., niż braku kasy i studiów!I tak to nie on będzie chodził z brzuszkiem, przeżywał poranne nudności i poród i to nie on znając większość facetów będzie się bawił w karmienie i przewijanie, więc postaw na swoim i powoli, małymi kroczkami idź do przodu! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...18 tydzień..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....13 tydzień…..28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......2 cykl.........@22.10.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....12 tydzień...03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....10 tydzień...10.05.06 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r. 9.Asiulak...23l...Chicago...13tydzien....27.04.2006r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny jak miło,że topik odżył. Ja lubie baybusa,ale kafeterie też :D więc może załozymy topik od nowa co wy na to? i go rozkręcimy :D Vanilia wpadnij do nas własnie pisałam o Tobie na baybusie :D myślałamże nikt tu się nie udziela. No to co u was, ja jeszcze z 10-11 dni do testu :/ ale doczekam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia dzisiaj wlasnie tam zagladalam ;) ...moze dolacze, ale narazie tylko czytam :D Bede trzymac kciuki za testowanko! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna
EVI Vanilla dzięki! Cieszę się razem z moim misiem:) Teraz tylko muszę się umówić na wizytę u lekarza, na szczęście ulice dalej mam jednego z najlepszych w naszym miastku:) Zawsze chciałam mieć wesele zimą:) Może się uda na sylwestra termin ustalić, byłoby super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna
Elunia dzięx :) Jakie dokładne dane to podam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariadna ja wlasnie mam wesele zima, 19 listopada ehh bede marznac :-) ja poszlam 1 raz do gina prywatnie w 40 dniu cyklu, lekarz okreslil ciaze na 5 tydzien i 3 dzien, widzialam banke a w srodku taka kropke czarna prawie sie poryczalam :) zycze powodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22
Dzieki ariadna i gratuluję ale fajnie super , ciesze sie z wami badzo. Dziekuję za miłe słowa , co bym chciała napisać. Od śmierci mojej mamy nie mam na kogo liczyć siostra sie odweróciła teraz prawie wraca powoli do normy pomiędzy nami, ale ona ma własne życie dziecko urodziła ( mama nie zdązyła poznać malutkiej bo zmarła 19 listopada a mała urodziła sie w llutym_) Jest mi cioeżko nie chcę słucjhac teściowej ale boje sie ze potem juz nikt mi nie pomoze ja wiem to jest moje zycie i nikt mi dyktować nie moze . Ariadna nawet nie wiesz jak bardzo bym chcaiała aby moja mama wtrącała sie w moje życie. Co do Znajomych od smierci mojej mamy , przyjaźnimy sie z małżenstwem którzy mają dzidziusia juz 3 letniego i jako tako mój facet nie ma takich kolegów którzy by mieli na niego jakiś wpływ. Moze masz rację boi sie odpowiedzialności. Wiem ze kasa sie zawsze znajdzie tak juz jeste a wiem ze moja mama z nieba by nam napewno pomogła jestem tego pewna bo nie raz przez ten rok mi pomogła. Moze ona nie chce abym teraz była mama już!!!!!???? Nie wiem sama muszę znaleść dla siebioe wytłumaczenie. Wesele planujemy za2 lata , wieżcie mi gdybym miała kasę na nie rzrobiłabym je nawet w styczniu!!!! Ale musimy nazbierać dopiero!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienny listek
Mam pytanie do Eluni_K Wiem ze od paru miesiecy starasz sie o dziecko i bez skutku jak narazie. Wiem, ze bralam jeszcze w czerwcu Meitizang, bo sledzilam ten topik. Ja bralam Adipex (10 tabletek) i tez podejrzewam ciaze dlatego odrazu przestalam!!! ...teraz sie boje ze moglam zaszkodzic ewentualnej ciazy :( Albo bede miala tak jak ty problemy z zajsciem. Jak myslisz czy to ze bralas M. spowodowalo ze masz problemy z poczeciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienny listek
powinno byc "Wiem, ze bralas..." sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak brałam,ale to nie od niego. Ja się źle na nim czułam to go odstawiłam,a przy okazji przez 48 dni nie miałam okresu,a to wszysko przez tabletki antykoncepcyjne. Faszerowałam sie nimi 2 lata i tak mi rozregulowały organizm,ale juz wszystko wraca do normy. Owulacja przychodzi prędzej,bola piersi i mam bóle jak na @. Nie martw się to nie od M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna
EVI wg. mnie to 4-ty tydzień, ale który dokładnie będę wiedziała po wizycie u lekarza:)) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna
Kasiu mam szczerą nadzieję, że przebrniesz przez ten jak się domyślam trudny dla Ciebie okres w życiu i wszystko wam się ułoży, a najważniejsze - doczekasz się dzidzi:)) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22
Dziweczyny wy sie nie odzywacuie a ja mysle sobie!!!! Powieccie mi co ja mam zrbić z ty faktem chciałabym mieć dzidzie bardzo wim ze instynkr maciezynski odezwałsie do mnie ja wiem ze wcze sbnie bo mam 22 lat ale czy nie ma młodszych mam wiemz e są i ic radza sobie w życu i co xche mic dzidzie bardzo bardzo!!!! Ma kochanego faceta narzyzonego i kochanego taty który bi mi pomógł w życiu i go bardzo kocham i ie wyobrazammsobie zycia bez niego bez may to tata miz ostał i go kocham mieszkam z ni chos jest akooholikiem to go kocham takie moje życie ale go kocham!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska masz dobre serce, chcialabym Ci jakos pomoc - jednak nie wiem jak :( moze przenies sie na baybusa, link podalam wczesniej Vanilli, tam czesciej sie udzielamy, nie ma chamskich wypowiedzi i wydaje mi sie ze znajdziesz duzo podobnych osob do Ciebie ❤️ pozdrawiam i zycze powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariadna mysle ze szybciej niz 5 tydzien nie ma co isc, mi lakarz na dobrym sprzecie potwierdzil ciaze ale mowil zer gdybym szybciej przyszla to wyszlabym niezadowolona, poniewaz nie moglby stwierdzic czy jest zarodek ale jeszcze tylko tydzien i bedziesz mogla ogldac swoje malenstwo ja juz widzialam glowke, raczki,nozki,bijace serduszko i tak slodko sie ruszalo - to jest dopiero widok ehhhh zaeby takich jak najwiecej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co tam u was? Ja mam przeczucie,że @ powoli się zbliza i nadejdzie za tydzień z wielkim hukiem :( temperaturę mam nie najgorszą,ale coś czuje tą @ dziś to ciągle mnie od rana podbrzusze bolało jak na @,a wczoraj wieczorek miałam w całym bodbrzusza takie ukłócia jagby szpilkami i bolą mnie obydwa jajniki. Kupiłam rano testy ciązowe więc w następny piątek powinny być i nie będą mnie za wcześnie przed terminem kusic :D ale szkoda,że to kolejny cykl nieudanych prób :/ Od następnego cyklu olewam to wszystko i tak jak teraz udało mi sie to olewać do 2 dni po owu tak będe to olewać do następnej @ A co u was? Jakie plany na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia nie martw sie na zapas :) te uklucia moga swiadczyc nie o @ ale o ciazy, ja wlasnie tak mialam, strasznie denerwujace to bylo :( testy z allegro sa bardzo czule, jeszcze mam przed oczami swoj test :) taka slaba kreseczka-no cien kreseczki widoczny lepiej pod lupa :-P albo pod slonce, zrobiony 4 dni przed @ jak to wspominam sama do siebie sie usmiecham :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia musisz wyluzowac... takie jest moje zdanie, za bardzo sie nakrecasz i szukasz u siebie objawow. Ja w tym miesiacu totalnie odpuszczam, co ma byc to bedzie :D Nie bede mierzyc temperatury, zadnych testow owulacyjnych i ciazowych!!! ...chyba ze @ bedzie sie spozniala ;) Wlasnie jestem po baaardzo obfitym sniadanku :classic_cool: ehhhhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia to pozno to sniadanko mialas :) ja to juz od godziny po obiedzie jestem - golabki mialam i moglabym jesc sama kapuste caly dzien mniammmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wkońcu lece do Barteka na pizze :D to sie najem,bo od 8 nic nie jadłam, no 2 buraki i sikam na czerwono :P Vanilio łatwo Ci teraz tak myśleć,ale jak ja do 2dpo byłam spokojna zapomniałam o tym i też wszystko miałam gdzieś,a co ma byc to będzie i te dni nawet niewiem kiedy mineły,ale jak po tym czasie zaczeło mi się coś śnić piersi i brzuch boleć to tylko jedno co umiem to marzyc sobie,że ide z takim fajnym brzusiem i głowić się i modlić,aby ta wredna @ nie przyszła i tak w kółko,ale ja wierze,że mi sie juz niedługo uda,a wszystko po tabletkach już wraca do normy i cykle sie skróciły więc jestem dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuz
Chowajcie brzuch w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jest przerywana to znaczy ze owulacja nie wystapila na 100% ajezeli jest ciagla i gruba to naczy ze jest duze prawdopodobienstwo ze wystapila Elunia masz taki powolny wzrost temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×