Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Elunia----> nie robie testu, bo dostalam dzisiaj @ :O ...zaraz M jak milosc :D a ja mam chipsy serowo cebulowe na seans:D:D:D:D ...mniam mniam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, przykrom mi:( Ja na piątek o 8:20 mam wizytę i zdam relacje,a teraz lece spać,bo rano o 6:40 jade do szkoły. Pa pa trzymajcie się buźka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale sie kiepsko czuje :( ...bola mnie jajniki, nie mam humoru :O Postanowilam od dzisiaj sie odchudzac, bo troszke przez wakacje przytylam :O Ale jak tu sie odchudzac jesli mam taaaaka ochote na slodycze???!!!! ...narazie musli z mlekiem za mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanillia przykro mi :( nie radze sie drastycznie odchudzac przy starankach bo moze Ci sie wysztstko przestawic ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia, oczywiscie ze nie drastycznie ;) Przede wszystkim odstawiam slodycze, biale pieczywo i nie jem nic po 18. Mam do zrzutki tak 4-5kg :O ...ale sie zapuscilam :O ....przy 164cm wazylam zawsze 53kg a teraz mam 58kg:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro masz poczuc sie lepiej to zrzuc te 4-5 kg nie jedzac nic po 18 z doswiadczenia wiem ze to bedzie trudne... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie odchudzam i też nie drastycznie. Jestem po obiedzie, ćwiczyłam na w-f\'ie i do wieczoraj jestem owocach i wodzie:D Vanilia teraz to z 3 kg masz wody,a tego pozbędziesz sie w 2 tygodnie. Ja przy 170cm ważyłam 67,a teraz 62 i też mam 5 kg,ale wiem,że 3 to woda dlatego sie nie przejmuje. Wszystko będzie ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,widze ze forum na nowo odzylo z czego sie bardzo ciesze.U mnie nic ciekwego,mdlosci mnie nawet tak bardzo nie mecza,a jak sie zaczynaja to znalazlam sobie na nie sposob-herbatka mietowa i przechodza.Na razie tez nie utylam ani troche a schudlam nawet 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jutro mam wizyte u lekarza, dzisiaj kolaze mi przeszkodzili. Kurcze tak sie boje jak nigdy dotad, czuje ze bedzie wszystko dobrze chociaz wciaz niepokuj we mnie jest. Dzisiaj jeszcze raz robilam test i to z bardzo rozcienczonego moczu i wyszly dwie wyrazne kreski, no wkoncu za dwa dni zacznie sie 8 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matitka ale ci zazdroszcze...:D zobaczysz wszytko bedzie dobrze!!! badz dobrej mysli :) ...nie wytrzymalam i zjadlam Kit Kata :O:O:O:O:O ...ahhhh ...to chyba przez @ , tak tak napewno przez @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matitka chyba 7 tydzien :) ja okres ostatni milam tydzien szybciej i u mnie zaczyna sie 8 ale tezn czas zlecial, jeszcze pamietam jak robilam test i te zdenerwowanie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia ja jak mialam @ to nie konczylo sie na jedym batoniku :( zawsze mialam ochote na slodkie w \"te\" dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi----> chyba zaczne diete od poniedzialku :D ...teraz nie dam rady :P Co porabiacie dziewczyny, rok szkolny sie zaczal...:O jak wrazenia? juz cos zadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia to dobry pomysl, nie ma co odchudzac sie w czasie okresu jestesmy i tak jak baloniki :-P bo gromadzimy wode, poczekaj spokojnie do poniedzialku :) laski gdzie sie ukrywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a ja po kolacji (kilka płatków na sucho-uwielbiam!!!:) ) długim spacerku i ostrym hhmmm.... było miło. Jestem pełna nadzieji,że jak pójde do lekarza to on mi powie jest pani po owulacji lub że ona zaraz nastąpi i że się uda choć i tak wiem,że ona nie nastąpi w tym cyklu,ale pomażyć można :D A ja wybieram temat na maturke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matitka ja 8 za 2 dni zaczynam, a Ty 7 tygodnie liczy sie daty ostatniej @ czyli u mnie od 21.07 zreszta lekarz powie Ci co i jak mi tez wytlumaczyl jak sie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja sobie licze ze jutro zaczynam 9 tydzien,zreszta na to wskazuje mi suwaczek a ty przeciez jestes tylko 1 dzien za mna w suwaczku,mi gin liczyla tak jak mam na suwaczku i w tamten wtorek konczylam 7 tydzien a jutro zaczynam 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba macie racje jakby usiasc z kalendarzem to tak wychodzi ze zaczynam 9 a matitka 8, ale patrzac na termin porodu suwaczek wyliczyl mi ze zaczynam 8 :( Ty asiulek tez teraz zaczelas 8 a ja jutro zaczynam wiec wszystko ok :) mam dobrze w suwaczku a ty asiulek na kiedy termin gin ci wyliczyla? wpisz sie do tabelki matitka zrob sobie suwaczek i zobaczysz jaki masz tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matitka pozwolilam sobie wpisac Twoja date porodu w suwaczek i wyszlo ze zaczynasz dzisiaj 7 tydzien, zreszta to i tak nic pewnego lekarz moze powie ze jestes w 8 a nawet 9 tygodniu juz, ja bylam w 5 tygodniu i lekarz mowi ze przy nas wizycie dzidzius bedzie wiekszy wiec napewno tygodnie sie zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki!zdecydowalam sie zatestowac hehe wczoraj kupilam test a dzis rano z drzeniem rąk czekalam te 3min na wynik wyszla jedna krecha-czyli negatywny,ale...na poczatku chyba dalam za malo kropelek moczu i nic mi sie nie ukazalo dopiero po tych 3min musialam dac ze 2 i wtedy wynik sie pojawil mam nadzieje ze nic nie schrzanilam no nie?:P dodam ze byl to\"Pre-Test\" pozdrawiami czekam na odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj winogronka!!! ja zawsze daje wiecej niz przepisowo bo tak to za malo i nic sie dlugo nie pojawia :( tez robilam pre test, ale jak za duzo sie wkropi to pozostaje taka smuga i wydawacby sie mogo ze to jest II kreska (z doswiadczenia wiem :-P ) radze zrobic jeszcze jeden test dla spokoju sumienia :) 👄 a mierzylas temp? jutro zmierz zaraz po przebudzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Evi:)temp nie mierzylam:( ale jutro zmierze:)a jak Ty sie czujesz?:) na studia sie wybierasz?:) pozdrawiam i milego dnia zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o dziwo czuje sie coraz lepiej :) mdlosci prawie odeszly w nieznane :) na studia chyba sie nie wybiore :( od listopada tego roku bede miala dom na glowie, od kwietnia dziecko do tego jeszcze maz :-P heh to za duzo a nie bede mieszkac z mama :( spiochy pewnie jeszcze w wyrkach a my tu ranne ptaszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie spie od 6 bo brzuch strasznie mnie boli :O a zaraz musze isc do pracy! Dziewczyny a chcialybyscie wiedziec plec dziecka czy to ma byc niespodzianka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spac nie moglabym wiedzac ze lekarz widzial plec a ja nie chcialam zobaczyc :-P na kazdym usg bede o to maczyc lekarza :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVI jak byłam w tatmet ciąży i pierwszy raz poszłam do lekarza to powiedziała mi, że na USG jest 8 tc i zaraz wchodze w 9. Wczesniej tez tak liczyłam jak ty, ale zastanawiam się czy jak 7 i 6 dni to nie swiadczy o konczacym sie 8 tc.?? A ja sie boje i to strasznie, kurcze dopiero bede sie w pelni cieszyc jak z dzieckiem bedzie wszystko ok. Tak bardzo bym chciala zeby tak bylo, ale dam wam znac, co powie lekarz, czy to beda dobre czy zle nowinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...14 tydzień..17.03.06❤️ 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 3.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....8 tydzień….......28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@29.09.05 6.Matitka.....Jowita....l.18.....Morąg.....7 tydzień...03.05.06❤️ 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r.❤️ Widze ze zmienilyscie tabelke wiec sie dolaczam co prawda nie na dlugo bo na dniach urodzi sie moje malenstwo ale jeszcze troszke z wami pobede:) I napewno dam znac jak juz urodze. Pozdrawiam was i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora chyba mnie pominelas :) dobrze znowu Cie slyszec, szkoda ze tak malo napisalas 1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...14 tydzień..17.03.06 ❤️ 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 3.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....8 tydzień….......28.04.06❤️ 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@29.09.05 6.Matitka.....Jowita....l.18.....Morąg.....7 tydzień...03.05.06 ❤️ 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×