Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość Orit
wiesz markotko ja bym chciala (a raczej powinnam) dac imie takie, ktore bedzie mialo swoje odpowiedniki w jez. hiszpanskim i angielskim... wiem, ze Róża takie posiada ;) ale co najwyżej moge dać tak corce na 2. imie ;) Najbardziej podoba mi sie Klara, Karolinka, Ola... ale ja jestem taka niezdecydowana... w sumie to mam jeszcze sporo czasu ;) Niedlugo powinny pojawic sie tez propozycje od rodziny... moze oni mi cos fajnego doradza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara ładnie, tylko jak zdrobnisz, Klarunia? No chyba, że nie będziesz zdrabniać. Muszę przyznać, że jakoś tak mi lżej jak z Wami piszę, poprostu cieszę się razem z Wami Waszym szczęściem i czekam na moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orit
markotko ciesze sie, ze tak myslisz ❤️ a jesli chodzi o imie Klara to kiedys slyszalam jak pewna mama wolala do swojej corci Klarii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No całkiem fajnie :) A jeżeli możesz to napisz mi jakie miałaś pierwsze oznaki ciąży zanim zorienowałaś się, że to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orit
poszlam na wizyte do gina i tam sie dowiedzialam o ciazy... nie wyobrazasz sobie nawet jak mnie zatkalo ;) jestem szczesciara bo nie mam zadnych bolow itp. markotka masz jeszcze nadzieje na to, ze jestes w ciazy prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wmawiam sobie, że nie, ale nadal mam... Głupie to strasznie, bo z jednej strony mam nadzieję, a z drugiej jestem pewna, że jak zwykle dostanę @ Nawet nie wiesz jak mnie korci, żeby nie kończyć już tego opakowania tabletek, bo chciałabym już wiedzieć i nie żyć dłużej w takiej niepewności. A jakbym nie wzięła i doastanę okres, to co dalej, kiedy brać następne opakowanie? Normalnie jak po 7 dniach przerwy czy w pierwszym dniu okresu? Bo sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka tak 85 to moj rocznik :) dzidzi jeszcze nie czuje :( a co do objawow to powiem ze te mdlosci, zachcianki jak wypisuja to owszem sa ale o wiele pozniej mnie na poczatku bolaly sutki, przed spodziewanym okresem strasznie bolal mnie brzuch, klulo mnie ciegle spac w nocy nie moglam -to bylo okolo 8 dni przed @ mdlosci, zachcianki przyszly okolo 6,7 tygodnia gdzie juz wiedzialam ze jestem w ciazy :) acha i sluz ciagle bialy i duzoooo jakbys badala szyjke to moglabym Ci powiedziec ze ciagle miekka byla jak nigdy :) i temp wysoka bo 37,3 to tyle :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka jak przerwiesz opakowanie to nic nie da :( w ciaze juz nie zajdziesz! na 100% , dostaniesz normalnie okres i odczekasz 7 dni i nowe opakowanie zeby doszlo do woulacji musisz zapomniec tabletek (2) w pierwszym tygodniu, pozniej to juz nic nie da raczej, ja tez kiedys skracalam sobie opakowania -na wyjazd nad morze, do Pragi i kochalam sie normalnie i nic raz podczas wyjazdu zapomnialam tabletek wogole (srodek opakowania) to tez nic nie bylo heh troche mam z nimi doswiadczenia, jak widac zapominalska bylam i wyugodnicka :) ale co tam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi fajnie, że się odezwałaś. Chciałam nie barć reszty tabletek, ale nie dlatego, że liczyłam, że wtedy zajdę, ale dlatego, że chciałam wiedzieć wcześniej, czy już jestem, czy nie. No i tak zrobiłam, nie wzięłam ostatnich 3 i najpóźniej jutro powinnam dostać @, ale jak narazie się nie zapowiada. A tempka podniosła się dzisiaj rano do 37,4! Nie mam żadnych mdłości, piersi też nie bolą, więc staram się zbytnio nie nakręcać, ale malutka nadzieja jest. Jedyne co mi \"dolega\" to ból podbrzusza, ale dużo mniej dokuczliwy niz zawsze przed @ i lekki metaliczny posmak w ustach. No ale to o niczym nie przesądza. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
witam dziewczynki dawno mnie nie było markotuś kręgosłup boli ale dopiero w 23..tc i pozniej bo wiesz wtedy brzuszek robi sie ciężki i zaczyna pobolewać:) a ja dzisiaj ze strasznymi skurczami trafiłam do lekarza :( ale na szczęścnie wszystko w porzo i dzidzia ma jeszcze 8 tyg czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka u mnie bylo tak ze zawsze przed @ bolal a jak zaszlam to nic nie bolal :) Ty masz troche inna sytuacje bo jestes po hormonach , jezeli nigdy Cie nie bolal a teraz boli to moze.... :) niektorzy tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dzisiaj rano test i niestety jest negatywny :( Jestem wściekła na tą 1 kreskę, może to głupie, ale tak jest! A @ nadal nie mam, więc nie wiem co o tym myśleć. Jutro powinnam rozpocząć nowe opakowanie. W poniedziałek idę do lekarza i zobaczymy co mi powie, a tabletki narazie odstawię i niech się dzieje co chce! Ebusia trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. A z tym kręgosłupem to mnie koleżanka podpuściła, bo ją bolał od samego początku ciąży i mnie nadal boli, a nigdy wcześniej nie bolał, dlatego mnie to dziwi. Piersi bez zmina, a w ciąży to przecież bolą, prawda? Temp cały czas 37,2 i lekki bol jajników. Pewnie coś się pokręciło z moimi hormonami :( A ja naiwna liczyłam na to, że to dzidzia rosnie mi w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:)mam do Was pytanie:)wszystkie(?) jestecie na studiach, jak sobie radzicie?najbardziej wazne dla mnie jest to czy mieszkaciez dala od domu czy mieszkacie z mężąmi/partnerami ile zajmuje Wam nauka,jak radzicie sobie z opieka nad dzieckiem(albo jak bedziecie sobie radzic)czy macie prace(dochody)czy utrzymujeicie sie za pieniadze rodzicow(moze kredyt studencki)?Czy studentkom przysługuje jakis zasiłek na dziecko?Jej tyle pytan, ale co ja moge poradzic.Co z tego, ze czuje sie gotowa(19lat) jak mam tyle pytan,watpliwosci ??:(prosze opowiwedzcie mi o tym,czytalam poprzednie strony wyrywkowo na wiecej nie mam czasu;(a ciągle patrze z zazdroscia na Wasz topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka a moze ten bol jajniow to na owulacje??? wykorzystaj dobrze ten czas polecam testy owulacyjne, bedziesz wiedziala doladnie w jakim dniu przypada owulacja no i staranka :) kosztuja chyba niecale 4 zl za test a wystarczy 6,7 , polecam eweanalityk z allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od soboty jestem mezatka, obiecnie odp aru dni mieszkam z mezem (sami) w dosyc duzym domku jednorodzinnym, jestesmy na etapie remontow -jakos sobie radzimy co do nauki, to maturka zdana, jednak zrezygowalam, do uczelni musialabym dojezdzac 150 km :( i nie bardzo mi sie to widzi, zwalaszca ze ostatnio czesto mdleje a nie daj Boze gdzies w pociagu albo na ulicy.... :( wybieram sie za 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rodzicow mieszkam niedaleko, ale nie pomagaja nam -no chyba ze finansowo troche bo tak zeby przyjsc pomoc w remoncie to nie :( utrzymujemy sie z pieniazkow meza (pracuje w firmie ojca) ja takze jestem tam zarejestrowana ale tylko po to zeby dostac macierzynski :) ogolnie nie jest zle :) co do wieku to mi 11 listopada stuknela 20 :) pozdrawiam EVI i 19 tyg. SYNEK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy znak owulacji, tak przy tabletkach, raczej nie. Minął juz czas przerwy i nadal @ nie ma a temp. 37,4. Piersi się nie zmieniły, jajniki nadal pobolewają i zaczęłam częściej do WC chodzić. Już sama nie wiem co mam mysleć. Do lekarza w poniedziałek i tak się zastanawiam, czy może test powtórzyć? A najlepsze jest to, że mojej mamie już 3 noc z rzędu sni się, że jestem w ciąży! Tak bardzo chciałabym, żeby to były sny prorocze :) A on nic nie wie, że okresu nie mam, wogóle jej nic nie wspominałam. Ale nie liczę już chyba na to, że to dzidzia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:) I żeby synek rósł zdrowy🌼 Widze,że chyba jako jedyna zaglądasz jeszcze czaem na ten topic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Berna :) jejku ile czasu z Toba nie rozmawialam :O co tam u Ciebie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzyłam,że któraś z Dziewczyn zaglada jeszcze na to forum:) A jednak niespodzianka. Natii miło Cie \"widzieć\". U mnie w sumie nic ciekawego sie nie dzieje-szkoła, Dawid, szkoła, Dawid:) Poza tym maturka za kilka miesięcy, ale nie stresuje sie już tak, jak na wakacjach:) No cóż musze pewnie jeszcze dodać, że mój pogląd na sprawy rodzicielskie niewiele sie zmienił. Tzn. chciałabym mieć jak najszybciej dzidzie-najlepiej po maturze, ale chce robić 2 kierunki studiów, więc pewnie musze to odkładać co najmniej przez 3-4 lata, aż w miare sie ustabilizuje. Tak poza tym to mój Dawid jak był w Szwajcarii we wrześniu to kupił już butki dla naszej dzidzi,więc coś już mamy:D Musze dodać,że podziwiam wszystkie Dziewczyny, a zwłaszcza te z naszego byłego forum, które tak wcześnie zdecydowały sie na dzidzie:) Mi by jednak nie wystarczyło odwagi:( A Natii u Ciebie co słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak jestes :D wiesz ja zagladam tu tak sporadycznie... teraz jestem na Cyprze... pracuje w restauracji mojej kuzynki :) rowniez nie odwazylabym sie miec teraz dziecka... za duza odpowiedzialnosc... narazie chce sobie poszalec :D wybralas juz przedmioty, ktore bedziesz zdawac na maturze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo kurcze Natii na Cyprze-pozazdrościć:) !!! Na maturze pisemnej bede zdawać polski rozszerzony, geografie rozszerzoną i angielski rozszerzony. Brrrr u nas takie zimno,mróz że wole z domu nie wychodzic, a u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas teraz jest jakies 15 st. :D widze, ze zdajesz takie same przedmioty jakie ja zdawalam... angielski i polski obowiazkowo a do tego pisemna geografia i ustny wos... bede 3mac kciuki za ciebie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuje w każdym bądź razie(żeby nie zapeszyć):D A wyobraź sobie,że Wos też planowałam zdawać, ale sie rozmyśliłam:D Ok zmykam czytać \"Przedwiośnie\" ,ale musimy sie tu jeszcze koniecznie spotkać!!!! No i obowiązkowo bedziesz musiała poopowiadac jak tam na Cyprze, jacy są tam mężczyźni i wogóle wszystko, wszystko!! Papa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok poopowiadam Ci napewno :D tylko ze ja jestem tu tak raz na tydzien lub na dwa... wtedy gdy mam wolne... a swoja droga Przedwiosnie to fajna ksiazka jest :D pozdrawiam rowniez 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moja ciąża się skończyła, dostałam okres po odtawieniu tabletek :( A już myślałam, że to dzidzia. Ale co najdziwniejsze to temp mi nie spadła wcale, jest cały czas 37,2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
to weź odstaw tabletki i idz na zywioł:) jak tak bardzo pragniesz dzidziusia:) po odsawieniu powinnas szybciej zajść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ebusia :) Ale nie wiem czy będzie to takie proste, bo jaj mam pcos i tu się zaczynają schody :( Coś pomyslę, ale najpierw pójdę do lekarza w poniedziałek i zobaczymy co mi powie. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×