Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

no dokładnie pusto tu u was a ja kurde musze w domku siedzieć zeby teraz czasem nie urodzić i strasznie sie nudzeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy bede w ciazy
zazdroszcze wam , tez chce baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylusiu a na kiedy masz termin? Fajnie, że się odezwałaś :) Kiedy będę w ciąży- ja też chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 luty wiec dzidzia ma jeszcze czas no w sumie jeszcze 7 tyg i juzmoglabym urodzić :D:D:D cięszko sie chodzi z brzuszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzymamy sie dzielnie , właśnie jestem na etapie zamawiania wózka dla dzidzi ehh ogromny dylemat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syluś jaki tam dylemat, taki wybor tych wozkow, ze nie wiem co. Ja ostatnio robilam powoli liste rzeczy, ktore bede mi potrzebne bo nie chcem na darmo marnowac duzo kasy, jak maly pochodzi jedynie chwile w tym. Ja tam az takiego dylematu za bardzo nie biamam, z chlopakiem bo oboje chcielismy no i musze przyznac, ze moj Krzysiek troszke bardziej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuchaaa
Cześć dziewczyny moge dołączyć? Chyba nie wywalicie biednej istotki co? Jest mi z wami raźniej bo macie ten sam problem co ja. Mam 20 lat i od roku z chłopakiem staramy sie o dzidzie i nic.Ja już poprostu nie mam siły. Co mam zrobić żeby wkońcu sie udało??Niech mi ktoś pomoże!!! Robimy z chłopakiem już chyba wszystko żeby sie udało (no wiecie :dni płodne,nawet takie pomocne pozycje) i nic... Nawet ostatnio dzwoniliśmy do wróżki,która powiedziała ze obydwoje jesteśmy zdrowi i dziecko sie pojawi. No tak ale ja bym chciała zeby pojawiło sie jużżżżż!!! Już mam jakieś obsesje:wszedzie widze ciężarne kobiety i mamy z dziećmi normalnie jakby mnie prześladywały.A mi sie łzy cisną do oczu,aż czasem wstyd jak ide z rodzicami czy chłopakiem. JA CHCE DZIDZIE!!! GDZIE JESTEŚ MOJE MALEŃSTWO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj i zapraszamy do nas :) Ja tez sie staram i zobaczymy co z tego bedzie :) a mierzysz temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuchaaa
AHA I ZASTANAWIAM SIE OD CZEGO TO ZALEŻY ŻE JEDNE DZIEWCZYNY ROBIĄ WSZYSTKO ŻEBY NIE WPAŚĆ A INNE PRAGNĄ DZIDZI. JAKBY KTOŚ CHCIAŁ ZE MNĄ POGADAĆ NA TE TEMATY TO NR.GG 3216185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuchaaa
NIE MIERZE TEMPERATURY. WŁAŚNIE JEŚLI MOŻESZ TO WYTŁUMACZ MI NA CZYM TO POLEGA BO NIE ROZUMIEM. PODOBNO W DNI PŁODNE ŚLUZ JEST JAKIŚ INNY TZN.PRZEJRZYSTY,CIĄGNĄCY.JA TAKIEGO NIE MAM.CZY TO COŚ ZNACZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuchaaa
Elka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Martuchaaa! Wpisz w wyszukiwarkę \"Naturalne planowanie rodziny\" wyskoczy pełno stronek o tym jak się prowadzi tabelkę z pomiarami i jak obserwować śluz. A tak po krótce to wyglada to tak, że mierzysz tem codziennie rano o tej samej porze, tym samym termometrem, przed wstaniem z łóżka. Temp mierzy się w ustach, pochwie lub odbycie, nie pod pachą. Codziennie nanosisz wyniki na tablekę i widzisz kiedy jest skos tem. Po kilki miesiącach pomiarów będziesz mogła dokładnie określić kiedy masz dni płodne. A zaczynają się 6 dni przed skokiem temp i 3 dni po nim. Przed miesiączką temp spada. Pomocne są też testy owulacyjne, które możesz kupić np na Allegro. A śluz, owszem zmienia się, w czasie płodnym jest przeźroczysty, rozciągliwy jak białko jaja kurzego. Dzień najbardziej płodny to ten po ostatnim dniu tego śluzu. Powodzenia! Owocnych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuchaa
jest ktoś zeby porozmawiać?Bardzo tego potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuchaa
prosze powiedz mi jak ty sobie radzisz bo ja juz poprostu bzikuję!!! za tydzień mam dostać okres.mam nadzieje ze go nie dostane bo sie załamie.Przed okresem bardzo żle sie czuje,strasznie mnie boli brzuch itp.Czy jeśli teraz doszło do zapłodnienia to też będe miała takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi objawami to jest bardzo indywidualna sprawa, często na początku bolą piersi. Moje starania zostały odlożone na jakieś półtora roku. Życzę Ci powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tak tylko zagladam, by Was pozdrowić :) W marcu skonczę 20 lat, a w czerwcu urodzi się moje młode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti
czesc dziewczyny! Czy moge sie przyłaczyc. Ja mam 20 lat i tez bardzo chciala bym miec dziecko ale niestety - stwierdzilismy z narzeczonym ze nie bedziemy sie spieszyc i poczekamy do skonczenia studiow. Moj facet jak narazie studiuje i rozkreca swoja firme. Ma juz 25 lat i tez bardzo chcialby miec dziecko ale to chyba narazie niemozliwe. Choc przyznaje zazdroszcze tym ktore juz nosza swoje malenstwa pod serduszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matilde
Hej dziewcyzny! Za 2 tyg. koncze 20 lat.Rzucilam tabletki miesiac temu i teraz jestesmy na etapie staran z moim ukochanym. Jakis czas temu,ok 2 tyg.bylismy juz prawie przekonani,ze to juz.Ale to nie prawda,ze od razu po odrzuceniu tabletek,plodnosc jest olbrzymia.Zalezy od organizmu.Nam sie nie udalo za pierwszym razem :( Teraz mam okres wlasnie :/ i zaczynamy pelna para! Piszcie jak tam Wasze postepy!Ja tez bede sie odzywac :) Milo,ze jestescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matilde
MARKOTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wierzylam,jak czytalam Twoje posty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam taka sama sytuacje co Ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Identyczna,odezwuje sie,to pogadamy. Ja wlasnie dostalam okres,normalny.Tabletki odstawilam rowno miesiac temu.A nadal wydaje mi sie,ze jestem w ciazy..Nie moge uwierzyc,ze to co czulam i dzialo sie do tej pory,to nie Nasze Malenstwo... :( Moze mam @,moja mama przez 3 misiace ciazy miala normalna @... Do tego bralam tabletki,wiec moze jeszcze nic do konca nie jest przesadzone.... :P Odezwij sie.Moge dac gg,to pogadamy.Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×