Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Aprilka GRATULACJE!!! to czemu do nas nie dolaczysz? moj malec tez urodzil sie w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta21
ja jestem w innej sytuacji, nie chce miec dzidziusia, spoznia mi sie okres... zrobiłam 3 testy ciazowe, wyniki były negatywne.... byłam u lekarza, nie stwierdził ciazy (ale moze jest ona nie do wykrycia przez lekarza, a byłby w czwartym tygodniu?). dostałam 3 zastrzyki z progesteronem i nie wywołały one u mnie okresu :( co prawda nie były one podawane o tej samej porze kazdego dnia, bo nie miałam takiej możliwości. Prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllllllly
tez marzy mi sie dzidziuś.......ale jesteśmy na studiach, najpierw musimy je skończyć, a pozniej bedziemy myslec o bejbiku. tak sobie zaplanowalismy takze jeszcze kilka lat musimy poczekac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20
witam ja jestem 20 latka. o ciazy dowiedzialam sie w 14 tygodniu ciazy. wczesniej nie zauwazalam jakis szczegolnych objawow a gdy sie dowiedzialam ze jestem w ciazy plakalam ze szczesci. raz juz poronilam (2lata temu) teraz mam ndzieje wszystko bedzie wpozadku. wizyte mam 21. lutego i juz sie nie moge doczekac. mam pytanie. czy jezeli na pierwszej wizycie lekaz podczas usg nie powiedzial mi nic co mogloby byc zle z dzidzia tzn. ze jest prawidlowa ciaza. bylam w duzym szoku i nie zapytalam. a do czwartku jeszcze 4 dni. jezeli ktokolwiek chcialby porozmawiac zapraszam takze na gg (6219295) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama 2o
Ja mam córeczke ma 15 miesięcy i obecnie jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama 2o
Hej dziewczyny szkoda ze juy nikt tu nie pisze ja jestem mama 15 miesiecznej Olenki na 30 listopad mam termin porodu 2 malenstwa jestesmy z mezem z tego powodu szczesliwi ja mam 20 lat moj maz 22 ale nic nie stoi na przeszkodzie rzeby miec 2 dzieci podziwiam waz wszystkie ze chetnie tu piszecie pozdrawiam i wszystkim zycze pwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dajaaaaa
o kuźwa, 20 i 22 lata i prawie już dwoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrmelowa
hej ja rowniez marze o dzieku mam 19 wybieram sie na studia, zareczylam sie z chlopakiem ale mam pewne obawy czy to nie zawczesnie a dziecko jednak gdy czytam wasze wpisy widze ze to nie jest tak trudne i mozna dac rade:) dobrze wiedziec ze nie jestem sama z takimi checiami uwazam ze jestescie dojrzalymi kobietami skoro tak powaznie myslicie o zalozeniu rodziny. dzieki temu forum kamien spadl mi z serca i jz nie czuje sie dziwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodkijogurcik
Witajcie Długo zastanawiałam się skąd bierze się to PRAGNIENIE posiadania rodziny a być może tylko dziecka w tym wieku.Stwierdzam,że nie poczuje tego nikt kto nie znalazł i nie jest pewien w całości swojej drugiej połówki. Jeśli kobieta ma mężczyznę,którego kocha i który ją kocha...Jeżeli w związku jest szczęście,zrozumienie,troska,wsparcie to chce się stworzyć małżeństwo.To mimowolne,naturalne.To silniejsze. Zawsze myślałam" Skończę studia,potem praca,zarabianie tylko na swoje powymyślane potrzeby,chłopak u boku i kiedyś może 26( i więcej )lat ślub.Dziecko?HUHU około 30tki. Kiedy jednak kilka lat temu spotkałam GO i wiedziałam,że z nim będę od pierwszego spotkania i do tej pory między nami nie było nieporozumień to pojawiła się ta myśl. CHCĘ SIĘ Z NIM BUDZIĆ I Z NIM ŻYĆ I PRAGNĘ MIEĆ MAŁE ,NIEWINNE DZIECKO.DZIECKO TO UWIDOCZNIONY OWOC MIŁOŚCI-NASZEJ. Wiem,że on też by tego chciał tylko może jesteśmy zbyt odpowiedzialni na to by nie mając pracy zbudzić życie.Zmieniam stopniowo plany-już nie najważniejsze są studia dzienne.Wiem,że chcę iść do pracy i zaocznie na studia nie tylko dlatego,że to bardziej ok w tych czasach,ale też by zacząć tworzyć tą rodzinę. Myślałam,że jestem nienormalna mając te myśli w tak młodym wieku jak tytułowy. Teraz widzę,że jest nas dużo dziewczyny.Czuję,że to możliwe jeśli się chce. Byłabym szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×