Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka ona..

NIe zalezy mu na TOBIE!!! ..dosc zludzen!

Polecane posty

Gość gość
po 2 latach stwierdzil ze do niego nie pasuje, byl to dla mnie straszny cios nie spodziewałam sie tego... Nie mogłam sie pozbierac... nie miałam do kogo sie przytulic... nie potrafiłam normalnie funkcjonowac!!! Lzy pomagały tylko na chwile... Nie wytrzymywałam tego dluzej... samotnosc mnie dobijała... Jestem osoba bardzo wrazliwa i nie dawałam rady psychicznie Miałam ochote sie zabic i wiecej nie cierpiec!!! Zamówiłam wtedy urok miłosny u polecanego tutaj perun72@interia.pl – był to strzał w dziesiątkę. Ukochany wrócił i znowu jesteśmy ze sobą ogromnie szczęśliwi. Obiecuje że już nigdy mnie nie zostawi. Mam nadzieję że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam wtedy urok miłosny u polecanego tutaj perun72@interia.pl – był to strzał w dziesiątkę. Ukochany wrócił i znowu jesteśmy ze sobą ogromnie szczęśliwi. Obiecuje że już nigdy mnie nie zostawi. Mam nadzieję że tak będzie. xxxxxx Wrócił i gwał/cił cię przez tydzień. Ale potem cie rzuci i okradnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urok miłosny-spadaj baranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka

a jeśli ma się 2 dzieci i wiesz że nic z tego nie wyjdzie bo nie wyjdzie bo jemu nie zależy a wciska kit czasami ze cie kocha ale nie zabiega o uczucia to jest bardzo wielka lipa znaczy koniec tylko do niego to nie dochodzi mieszkamy razem jak już dochodzi do tego ze chce żeby odszedł to prosi i mówi ze się zmieni a tak naprade liczy na kolejną szanse i ma to gdzies i co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość miśka napisał:

a jeśli ma się 2 dzieci i wiesz że nic z tego nie wyjdzie bo nie wyjdzie bo jemu nie zależy a wciska kit czasami ze cie kocha ale nie zabiega o uczucia to jest bardzo wielka lipa znaczy koniec tylko do niego to nie dochodzi mieszkamy razem jak już dochodzi do tego ze chce żeby odszedł to prosi i mówi ze się zmieni a tak naprade liczy na kolejną szanse i ma to gdzies i co zrobić?

Miej honor i zostaw go. Pewnie jeszcze się Ciebie trzyma bo nie ma innych opcji na horyzoncie a ktoś musi mu gotować, prac, dawać d...y, zwyczajnie mu wygodnie z Toba wiec został. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka

dzięki tak właśnie myślałam i odczepić się nie mogę cieszyłabym się gdyby on miał honor i jak normalny dorosły facet z rozumem kiedy go pakuje zabrał rzeczy ii odszedł a nie robił problem bo ja kedy ktoś mnie nie chce to czuje to i wychodzę.pozdrawiam i dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxyxyyx

Po czym poznać, że jemu a tobie nie zależy : ciągle ty piszesz, dzwonisz do niego częściej, on nie proponuje spotkań, nie uwzględnia cię w swoich planach i nie mówi ci o nich, nie poznaje cię ze swoimi znajomymi, chowa przed rodziną, unika deklaracji i zobowiązań, nie zachwyca się tobą, nie mówi komplementów, nie jest czuły, nie patrzy w oczy, znajomość stoi w miejscu, prawie nigdy za ciebie nie płaci, krytykuje cię i wyśmiewa (niby w żartach) dotyczy to cech wyglądu i charakteru, dalej prowadzi poszukiwania, umawia się z innymi, ogólnie kłamie i manipuluje bo jesteś dla niego rezerwą, a on jest z tobą dla korzyści i odejdzie kiedy jemu będzie to najbardziej pasowało. Są faceci którym zależy tylko trochę albo w połowie, ale takich też należy olewać, facet musi być zdecydowany w 100%, trzeba oceniać po czynach a nie słowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxyxyyx

Po czym poznać, że jemu a tobie nie zależy : ciągle ty piszesz, dzwonisz do niego częściej, on nie proponuje spotkań, nie uwzględnia cię w swoich planach i nie mówi ci o nich, nie poznaje cię ze swoimi znajomymi, chowa przed rodziną, unika deklaracji i zobowiązań, nie zachwyca się tobą, nie mówi komplementów, nie jest czuły, nie patrzy w oczy, znajomość stoi w miejscu, prawie nigdy za ciebie nie płaci, krytykuje cię i wyśmiewa (niby w żartach) dotyczy to cech wyglądu i charakteru, dalej prowadzi poszukiwania, umawia się z innymi, ogólnie kłamie i manipuluje bo jesteś dla niego rezerwą, a on jest z tobą dla korzyści i odejdzie kiedy jemu będzie to najbardziej pasowało. Są faceci którym zależy tylko trochę albo w połowie, ale takich też należy olewać, facet musi być zdecydowany w 100%, trzeba oceniać po czynach a nie słowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxyxyyx

Po czym poznać, że jemu a tobie nie zależy : ciągle ty piszesz, dzwonisz do niego częściej, on nie proponuje spotkań, nie uwzględnia cię w swoich planach i nie mówi ci o nich, nie poznaje cię ze swoimi znajomymi, chowa przed rodziną, unika deklaracji i zobowiązań, nie zachwyca się tobą, nie mówi komplementów, nie jest czuły, nie patrzy w oczy, znajomość stoi w miejscu, prawie nigdy za ciebie nie płaci, krytykuje cię i wyśmiewa (niby w żartach) dotyczy to cech wyglądu i charakteru, dalej prowadzi poszukiwania, umawia się z innymi, ogólnie kłamie i manipuluje bo jesteś dla niego rezerwą, a on jest z tobą dla korzyści i odejdzie kiedy jemu będzie to najbardziej pasowało. Są faceci którym zależy tylko trochę albo w połowie, ale takich też należy olewać, facet musi być zdecydowany w 100%, trzeba oceniać po czynach a nie słowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×