Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tercia 34

JAKIE IMIĘ DLA DZIDZI

Polecane posty

Gość Tercia 34

Witam wszystkich na topiku o imionach . Może pogadamy o imionach , dla naszych dzieciątek . Ja np. mam pod serduszkiem chłopca i nie wiemy jak go nazwać . Dla dziewczyki było zaklepame - MADZIA . A tu chłopiec. Doradzcie coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayyyya
Madzia to sliczne imie:P Masz łądny gust Mi też sie podobaja takie polskie imiona... Dla chłopczyka wybrałabym też jakieś typowo polskie imie- podoba mi się ANTOŚ, KUBUŚ Również ładne jest Tomek Tylko prosze nie dawaj dziecku na imię coś w stylu Xawiera:D bo jak słysze na ulicy te Andżeliki, Dżesiki itd, to źle mi sie robi PS> imie powinno pasowac do nazwiska, ja osobiście znam Timura Krzaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jedynA
tak, żeby do kompletu było to może kubuś, michaś lub cokolwiek...albo od razu możesz go nazwać koteczek, jak tak kochasz wszelkie zdrobnienia. matko jeydna, dorosła kobieta, a z mową zatrzymała sie na poziomie niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayyyyyyya
trudno na takie maleństwo mówić Jakub lub Antoni:/ chyba nie miałaś czułości w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tercia 34
Dzięki. Ja też lubię polskie , normalne imiona . Moja córeczka ma na imę OLa .Wszyskim się podoba . ale z synkie jest tak że w naszej rodzinie już strasznie dużo chłopców . Tak więc szwagrowie i szwagierki wyczerpali cały limit imiom , które mi się podobają . TJ. Wojtek, Bartek, Kacper, Filip, Kuba, Przemek, Tomek, Jarek, Marcin, Mają to samo nazwisko więc nie chcialabym tego dublować . Myślę że może Michał , albo Franek. Co myślicie . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik31
Droag Terciu34 mam 2 letniego synka który jest uroczy i ma na imię Michałek.Zazwyczaj imię kojarzy się z jakąś osobą mnie Michały pozytywnie się kojarzą a poza tym ważne jest też zdrobnienie.Wszyscy wołają na synka Misio,Misiek,a jak był maluśki Minio bo robił śmieszne minki,czyż nie urocze?Zyczę trafnego wyboru.Pozdrawiam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staaaara
najłądniejsze imie dla dziewczynki jakie słyszałam to Ramona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeee protestuje
tylko nie nazywaj go Franek bo Ci do konca zycia nie wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGNA SUE
JADZIA PO PROSTU JADZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze
Mateusz? mi sie bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon
Daniel Damian Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Fiamia
Damian, Daniel, Mateusz, Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...
Piotr, Paweł, Marek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj mu na imię Wasyl
Bardzo ładne imię. I inne od tych wszystkich Kubusiów (kojarzy mi się z tymi śmierdzącymi soczkami), Kacperków (to mi się tylko z kacem kojarzy), Oliwerów (kojarzy mi się z oliwiarką do ciągnika) i innych imion, które teraz przeważają. Nie dawaj mu na imię Jan, Paweł ani Karol, bo pewnie będzie ich większość w klasie z okazji śmierci Papieża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik31
Dzieki musie truskawkowy a co ty na to Terciu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM NIE WIEM DLACZEGO KTOŚ PROTESTUJE PRZECIWKO \"FRANKOWI\", PIĘKNE IMIE, JA ,NIM SIE DOWIEDZIAŁAM ZE BĘDZIE DZIEWCZYNKA I JEST , MYŚLAŁAM WŁAŚNIE O FRANKU A TAKZE : JANEK I STASIO, TO OSTATNIE TO MÓJ FAWORYT. MOŻE NASTĘPNE DZIECKO !!!! mICHAŁEK TEŻ FAJNIE. A CO DO ZDROBNIEN TO KTOS TU FAKTYCZNIE NIA ZAZNAŁ CZUŁOŚCI W DZIECIŃSTWIE. CO POWIE NA TO ŻE NA MOJEGO SIOSTRZEŃCA - MAKSYMILIANA MÓWIMY : MACZEK, MAKI, MAKUŚ, MAKSIO. pOZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostrzenica ma na imię Maja ale wszyscy wołają na nią Pszczółka ;) chyba wiadomo dlaczego. Ja dopiero zaczynam starania o swoje maleństwo, ale imiona juz mam wybrane: dla chłopca Jakub a dla dziewczynki Klara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może tak
A mój synek ma na Imię Krzyś. Pasuje i do małego chłopca i do dorosłego. Za nic w świecie nie nazwałabym go też tak jak ktoś pisał wyżej Xawier czy inny Olivier. Ja rozumiem że zjednoczona Europa itd., ale bez przesady. Polecam KRZYSIA!!! :) :) :) http://lilypie.com/baby1/060207/1/15/4/+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
koniecznie nazywajcie chlopcow Frankami, Jankami, a lbo Stasiami - piekne imiona - tylko jestem ciekawa czy podziekuje wam za pare lat za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja jestem Madzia
hehe jakoże Madzia jest pięknym imieniem, które wybrał mi tatuś i bardzo mu za to dziękuję, to ja Madzia bardzo was proszę dajcie chłopcu na imię Wojtuś to takie śliczne imie...i życzę wam, żeby z dzidziusia wyrósł wspaniały mężczyzna, wszystkiego najlepszego dla bobasa i rodziców!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem fajne
Paulinka, Sebastian, Jeremi, Zuzka, Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem fajne
Paulinka, Sebastian, Jeremi, Zuzka, Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tercia 34
Dzięki wielkie wszystkim na topiku . Ostatni nie bywalam kilka dni , bo sie bardzo żle czułam , Okropnie sie przeziębiłamm .....sorki ale już jestem dziękuję za wasze opinie i śliczne imiona , ale jeszcze nie mam wybranego . Krzyś to mój szwagie ,......... będzie chrzestnym ojcem, Wojtek -zaję ty Kubuś -zajęty .jak już zresztą pisałam . Dlatego szukam dalej . Chciałabym żeby byłoo Orginalne . No i oczyewiście żeby kiedyś mój sym jako dorsły mężczyzna nie miał mi za złe mojego wyboru . Czekam dalej na wasze opinie . A dla dziewczynki to też może być Emilka albo Amelka . A dla chałopca????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestm zakochana w imieniu Łukasz jest śliczne!! Franek rowniez Marcin Marek Kamil Daniel Sebastian ale Łukasz rulez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik31
Jakie ty masz preferencje Terciu,co znaczy oryginalne?! Moze Urban w takim razie.Michał ,a może Adam (on jest dość oryginalny bo pierwszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopiec: Dawid, Danie, Patryk Dziewczynka: Inga, Anastazja( Nastusia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×