Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tercia 34

JAKIE IMIĘ DLA DZIDZI

Polecane posty

Gość Pawełek
A ty nade mną, brak mi słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana
Dla dziewczynki podoba mi się Emilka ale daliśmy tak młodszej siostrze i nie chcę się powtarzać więc zdecydowaliśmy Oliwia a jak chłopczyk to tylko i wyłącznie Wiktorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi
a mi podobaja sie Mikołaj(Mikuś) i Kamilka oraz Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariankaKonra
CHLOPIEC-Adrian(Adi,Adrianek:)) , Kuba(Kubus:)) , Wiktor(Wiktorek:)) DZIEWCZYNKA-Oliwka,Amelka,Maja,Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprościej
byłoby gdybyś dała na imię tak jak ci się podoba :p a nie pytasz ludzi- bezsensu każdy ma inny gust przecież!!!! jednym podobaja się polskie, innym nie- polskie.....ja jestem za nie- polskimi ....ale to juz sprawa gustu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wybierałyście imiona? U nas ja wybrałem dla dziewczynki, a żona dla chłopca. urodziła się dziewczynka, Inez Wiktoria, więc Michał w następnym podejściu :) Przyszła na świat 18 maja o 20:10 http://www.katrin.webd.pl/katrinka/ciaza.php Dziś odbieram moje dziewczyny ze szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessina
A nam si e właśnie urodziła dziewczynka, będzie miała na imię Emilka. Gdyby był chłopczyk nazywałby się Adam. Zdecydowanie dla chłopców trzeba wybierać imiona proste ale ładnie brzmiące, nie powinniśmy ulegać modzie. Chyba nikt nie chciałby aby z jego dziecka za kilka lat śmiała się cała klasa bo np nazywa się Leoncio czy Ewald.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam ten sam problem...imię dla dziecka. Mamy już córcię , we wrześniu skończy 4 latka - Wiktorię. Ale mówimy na nią Tusia :) A teraz będzie chłopczyk no i brak kompromisu - mąż optuje za Patrykiem, Markiem ostatnio mówi o Wiktorze (hmmm;)) Ja kocham imię Bartek, podoba mi się bardzo Hubert...Waldemar...hmmm No i chyba zostanie jednak ten Wiktor...będzie Tusia i Tusiek ;) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaleństwooooo
ja bym zwariowała jakby mój mąż władował do netu moje zdjęcia z porodówki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a Inez to Agnieszka po polsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaa
Sebastian !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie
Kubus i Kacper bo ich cała masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaM
To nie jest ważne że w rodzinie jest już facet o takim minieniu. Proponuje Ci Bartłomieja. Mały Bartuś, później Bartek a jak będzie dorosły to Bartłomiej. Ja mam Bartusia i wspaniale do niego pasuje to imię a wybrała je moja siostrzenica bo też mieliśmy problem/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona m.
Ja lubię zwykłe imiona- moje dzieci mają na imie Ania i Michał i są b. zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyłek małpy
Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nazwałam swojego synka Mateusz bardzo mi sie podobało od samego poczatku, rownie podoba mi sie Damian, Szymon i łukasz,a tak pozatym to moda na imiona coraz bardziej sie zmienia kiedys było modne imie np Michał a teraz jest modne np Jan wiec nie ma imienia brzytkiego i ładnego kazdy ma swó gust pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdal7
A mnie się bardzo podoba Grzegorz i Aleksander, obydwa da sie ładnie zdrobnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka-21
Michał, Dominik, Nikodem Liliana, Emilia, Dominika, Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznik grzyb
mnie się podoba imię TYMON , bo kojarzy mi się z gościem z "Kur"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznik grzyb
Ale najważniejsze : wyobraź sobie , że dziecko będzie małe , ale potem będzie dorosłe - więc nie daj mu jakiegoś kretyńskiego imienia typu Gabriel albo Ignacy , bo jak ludzie będą do nich mówili , kiedy będą już dorosłymi facetami ? Gabryś i Ignaś ? Ani to zdrobnić , ani to nie zdrobnić. Więc się zastanów przede wszystkim , jak - od stronyt praktycznej - ludzie będą się do niego zwracać. Żeby kiedyś się na was nie wkurwił o jakieś beznadziejne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznik grzyb
raz słyszałam , jak mamusia woła swoją córkę "chodź tu WIKTORKO". Boże , co za koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznik grzyb
Michał to też fajne imię , mój kuzyn się tak nazywał i wołaliśmy na niego "Misiu" , sympatyczne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACIEK2000
Może Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczekbb
MIŁOSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje Szymon,mój 2 letni synek ma tak na imię. Wszyscy mówią szymuś lub szymek,on sam na siebie mówi Szymbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cami93
Gratuluje! Moja mama jest w ciazy, bedzie to chlopczyk. Ja proponuje Faustyn, Michal, Lukasz :) Poydrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mężem umówiłam się tak że jak okaże się że noszę pod sercem chłopca to On nada mu imię a jak dziewczynka to ja jej dam imię,pod warunkiem że będą się podobały nam obojgu,no i wyszło na to że teraz mam ADRIANKA!!! i bardzo mi się to imię podoba.ale oczywiście to tylko rzecz gustu ..:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia36
Romana mi sie podoba nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×