Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolitha

Chcialabym byc mama, ale nie mam jeszcze na to czasu ani ojca

Polecane posty

Gość Jolitha

Witam serdecznie! Mam 21 lat, wiele marzen i ambitnych planow na przyszlosc , ale mimo to czasem czuje bardzo silny instynkt macierzynski! Marzy mi sie slodka malutka istotka i wogole cala ta ciaza i oczekiwanie wydaje mi sie fascynujace. :) Na widok ciezarnej kobiety czuje zazdrosc nie wspominajac o mlodych mamach..Wiem jednak ze dziecko to nie zabawka i chcialabym aby bylo planowane i mialo zapewniona pryzszlosc. Poza tym chce najpierw zrealizowac swoje marzenia , zeby potem poswiecic swoj czas tylko dziecku. Zreszta nie planuje malzenstwa przed 27 rokiem zycia (choc wiadomo serce nie sluga) i obecnie jestem sama. Czy wy tez macie podobne odczucia? Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
Ja zaplanowalam sobie ciaze przed 24 rokiem zycia i dziecko urodzi sie na kilka tyg przed moim urodzinami... Juz prawie w to zwatpilam, ze sie udal, ale ... chyba cud sie stal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj! rozumiem doskonale,bo sama zmagam sie z tym uczuciem od mniej wiecej 21 roku zycia.... A obecnie-27 letnia,planujaca ciaze, \"sama\"przyszla mama z wyboru. zamierzam skorzystac z banku nasienia,Jak na razie nie zanosi sie takze na stalyzwiazek z partnerem,wiec podjelam te trudna decyzje, z ktora wiaze sie mnostwo obaw, ale mysle,ze kazdy przyszly rodzic je ma. Ciekawa jestem,czy jest tu wiecej podobnych przypadkow? A moze planujecie na razie tylko? pozdrawiam iris77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iris
pojawiasz sie jeszcze tu? jak twoje plany? bedzie dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×