Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...zdziwiona...

Test po okresie?? Czy jest wskazane?? Bedzie dobry wynik??

Polecane posty

Gość ...zdziwiona...

Chcialabym sie dowiedziec czy moge zrobic test po okresie...lub w czasie...poniewaz zle przewidzialam czas....no i zaskoczyl mnie...nie wiem czy moge zrobic po...bo w instrukcji pisze ze przed lub w dzien miesiaczki...jestem zdenerwowana poniewaz 3 miesiace temu odbylam stosunek (przerywany) i przez dwa miesiace bylo ok poniewaz @ miala w terminie 5 dniowa i wszystko bylo normalnie...a teraz w 3-cim miesiacy dostalam w terminie @ ale ona jest inna....ma brazowo-niby wisniowy kolor...i dzis bylo tak ze popoludniu juz wskazywalo na to ze sie konczy a teraz mnie znow zalalo...o co w tym chodzi?? I co z tym testem?? Zrobic go po?? bedzie wiarygodny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zdziwiona
cóż za pytanie? Oczywiście, że jeśli jesteś w ciąży to test wyjdzie pozytywny, dlatego, że hormon ciążowy hcg jest już wytwarzany. Czasem zdarza się , że okres pojawia się do 3 miesiąca ciąży (nieprawidłowe krwawienie). Moja siostra tak miała. Być może nie jesteś w ciąży ale po co żyć w niepewności. Radze zrobic ten test jak najszybciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zdziwiona...
No wlasnie chodzi o to ze nie chce byc...nie mialam przez te 3 miesiace zadnych objawow jaki byly opisane na tym forum..ani bolow ani wymiotow nic...kompletnie nic...jak zrowa! I dlatego mnie zdziwil ta 3 @. Powalila mnie na kolana bo nie wiem o co chodzi...Moze to tylko zaburzenia hormonalne albo z nerwow?? Czyli teraz obojetnie kiedy moge zrobic test tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×