Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baby stop

Nie chcę dzieci czy jestem nienormalna???

Polecane posty

Gość Baby stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelik
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby stop
prawie trzy dychy. wiem , że mi się nie zachcę!!! nie lubię dzieci i nigdy nie lubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje życie i Twoja decyzja
Mam 31 lat i też nie chcę mieć dziecka, chociaż ja w przeciwieństwie do Ciebie lubię dzieci. Nie zmuszaj się do macierzyństwa, bo nic dobrego z tego by nie było :( Chociaż nigdy nic nie wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaleine
macie racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to
indywidualna decyzja każdej kobiety. Jeżeli nie chcesz to twoja sprawa masz takie prawo. Nie każdy musi je mieć. Ja jestem właśnie w ciąży, ale nie potępiach tych, którzy nie chcą:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też nie chcę. Mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez unikam
ciazy jak ognia! zle mi sie to wszystko kojarzy i jest poprostu niesmaczne jak robienie kupy, a kupe robie we własnym kibelku niestety urodzić w kibelku nie dałabym rady, dlatego nie chce miec dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. Jeśli w tym wieku nie chcesz mieć dzieci to jesteś nienormalna. Tylko po co pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna cholerna
mamuska która uważ ze dupsko jest wyłacznie do rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie jesteś nienormalna
mimo tego że sama od 7 miesiecy mam dziecko i 31 lat na karku nie potepiam tego ze inna kobieta moze nie chciec miec dzieci. kazdy ma prawo wyboru a wiadomo ze nic na sile jesli ktoś nie czuje sie na silach czy najzwyczaniej w swiecie nie ma po prostu na coś ochoty _ To jego swiete prawo!!!rodzen.poza tym kilka slow do tej ignorantki co zarzuca że matki mysla ze dupa sluzy do rodzenia w ich mniemaniu. dzieci nie rodzi sie dupa tylko pochwa a poza tym nie wiem do czego Twoja dupa kobieto sluzy bo moja mi tylko do zalatwiania tak zwanych potrzeb fizjologicznych.wpierw sie doucz z biologii i anatomii a potem krytykuj innych.to na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat nie chce dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama traviata jesteś
nienormalna! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F13
NIE ROZUMIEM WAS .DUŻO TRACICIE REZYGNUJĄC Z DZIECKA .WIEM ŻE BYCIE MAMĄ TO BARDZO TRUDN I CIĘŻKA PRACA.SAMA JESTEM MAMĄ ,PRZESZŁAM CIĘŻKI PORÓD DEPRESJA TEŻ MNIE DOPADŁA ALE TO NIC WARTO BYŁO DLA TEJ MAŁEJ ISTOTKI KTÓRA TERAZ MI MÓWI KOCHAM CIĘ MAMUSIU. NAPRAWDE WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×