Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość magdalena26lat
hej biedronka2323 i reszta kobietek;) ja już miałam wszystkie badania,i wszystko jest ok.Mąż tez miał badanie i też wszystko wporządku.No trzeba walczyć o marzenia;) Liczę że to hsg nam pomoże może tam tkwi problem w tych jajowodach.oby dziewczynki tak było;)Pozdrawiam i miłego weekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Magdalena26lat moze to glupio zabrzmi, ale zycze ci zeby to byla wina jajowodow i zebys po tym baadaniu mogla nam sie pochwalic testem z dwoma pieknymi kreskami :) trzymam kciuki a na ktorego czerwca masz zaplanowane hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena26lat
biedronka2323 no też myślę że po tym badaniu się nam uda.Na 12 czerwca mam.Teraz miałam te wymazy brane czy wszystko ok,potem okres i na badanie;( No ale pokładam w nim jakieś nadzieje.A co u Ciebie?Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Amefa mały Jaś już ci pomaga w sprzątaniu hehe:) niech sie uczy, moja ciotka dwóch synów nauczyła porządków co w dzisiejszych czasach rozpieszczania i bezstresowego wychowania wydaje mi sie prawie niemożliwe. Za to moja siostra ma termin na poczatek lipca (choć mały jak dotąd w rozwoju jest gotów na 2 tyg. predzej) i co chwila musimy ją gonić bo bez przerwy by zamiatała, sprzątała i myła okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Magdalena26lat ja mam pco, u m wszystko w porzadku, badanie nasienia mial robione 2 razy i jego wyniki sa swietne. My z przerwami staramy sie 5 lat. 4 lata temu mialam laparo, juz wtedy zrobili mi droznosc, ale sie nie udalo. Teraz mialam hsg pod koniec kwietnia, niestety znowu nic, wlasnie minal pierwszy bezowocny cykl po tym badaniu. Ale postanowilam sobie,ze w tym cyklu musi sie udac, nie wiem jak to matka natura zrobi, ale maja byc dwie kreski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja jak sprzatam, to musze troche po kryjomu, bo maz mnie pilnuje hehe :) Ciagle tylko slysze "nie naciagaj sie, nie mecz sie" itp :) Mam nadzieje, ze naszego synka tez uda mi sie nauczyc porzadku :) Moze odziedziczy zamilowanie do porzadku po tatusiu i beda razem sprzatac. A mama bedzie lezec i pachniec hehe :P Magdalena u mnie HSG bylo przelomem i impulsem do dalszych dzialan. Zycze Ci, zeby u Ciebie bylo tak samo! :) Biedronka skoro postawilas juz matce naturze warunek, to wyboru nie ma. Dwie kreski musza byc i koniec! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena26lat
No biedronka2323 wierzę że ujrzysz te dwie kreseczki;) a potem ja je też ujrzę już w lipcu;) A potem będziemy się śmiały bo nasze dzieci będą rosły... a my będziemy szczęśliwymi rodzicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena26lat
amefa a Ty się oszczędzaj z tym sprzątaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka caly czas sprawdzam czy u Ciebie nic sie nie zmienilo. mysle o Tobie poniewaz jestem dokladnie w tym samym punkcie co TY. dzisiaj mam 30 dc i nie ma @. drugi cykl po hsg. tylko testu nie mialam odwagi zrobic. tak mi przez mysl przeszlo ze to moze byc opoznienie po hsg, ale czy to mozliwe ze dopiero w drugim cyklu? w pierwszym cyklu po hsg @ dostalam jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, u mnie to samo- dalej brak @. Ale pójdę po weekendzie na bete, bo zwykłe testy na razie nic nie dały. Po hsg @ miałam dziwną- 4 dni plamienia. Trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Beti rób test :-) I pisz jaki wynik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena26lat
hej! beti123456 i psioszka wierzę że ujrzycie te dwie wymarzone kreseczki;) ja mam hsg w czerwcu i myślę że lipiec/sierpień też je ujrzę;) A długo się staracie dziewczyny już o dzidzię?Pozdrawiam udanej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) jak tam u Was? Jak Wam mija piękna niedziela? Mnie tak głowa boli że szok. Czytałam że to przez wysoki progesteron. Boli mnie już tak bardzo że sie zastanawiam czy nie wziąć apapu, bo podobno mozna, ale sie boje. Jak myślicie? Pamiętam że jak moja siostra była w ciąży to lekarz pozwolił jej apap brać. Psioszka, beti - kibicuję wam bardzo i trzymam kciuki. Amefa Wasz Jasio to takie forumowe Dziecko :) bo w sumie z Dziewczyn które zaszły w ciąże to na bieząco odzywasz się tylko Ty. Ciekawe co tam u Czarnej i Linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce bo ja juz jestem od Was uzalezniona :) Jak sie staralismy to zawsze otrzymywalam na forum wsparcie i w miare mozliwosci chce sie Wam odwdzieczyc :) Apap (paracetamol) mozna chyba brac od drugiego trymestru dopiero :( Pewna nie jestem, ale ja sie balam brac jakiekolwiek tabletki bez konsultacji z doktorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam zrobic test dopiero jutro ale justynka namowlas mnie i zrobilam przed chila - wynik negatywny :-( 31 dc. @ brak jej objawow rowniez. ale mysle ze jakbym byla w ciazy to juz by test wykazal :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a wiesz, kiedy mialas owulacje? Z popoludniowego moczu to roznie te testy wychodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa dokladnie nie wiem ale 8 maja bylam u lekarza i byl widoczny plyn po peknietym pecherzyku. a juz mialam taka nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ok max wtorku powinnaś dostać (ale tylko powinnas) wredną @... wiec moze jeszcze ciut wczesnie i do tego mocz popołudniowy spowodował ze wyszła jedna kreska. Poki teraz nie ma @ zawsze jest szansa ze bedzie dopiero za ponad rok ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a jaka czulosc testu? Wedlug mnie masz 12/13 dzien fazy lutealnej. Za wczesnie na tescik z popoludniowego moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefka czulosc 20. nie rozumiem dlaczego moglo byc za wczesnie, przeciez na kazdym tescie jest napisane ze w dniu spodziewaniej miesiaczki jest juz bardzo wiarygodny, a ja jestem 3 dni po terminie. dodam ze od kiedy jestm na bromergonie to cykle mam najdluzsze 29 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti po pierwsze test o czulosci 20 z popoludniowego moczu raczej wychodzi dopiero po terminie okresu. Mi przynajmniej wyszedl dzien/dwa po terminie i to dosc blada kreska. Poza tym jesli owulacja byla 7/8 maja, to dzis przypada Ci 13/14 dzien fazy lutealnej, czyli termin okresu masz dzis lub jutro :) W takim przypadku test o czulosci 20 moglby wyjsc w pierwszego porannego moczu. Po prostu cykl Ci sie wydluzyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti kobietko. Ja miałam owulke 4/5 maja, przytulanko było 5 maja rano a test czułość 25 pozytywny i to baaaardzo blado wyszedł mi dopiero w sobote rano tj 29 dc. Czyli jakies 15 dni po owulce. Był to test z rannego sikania. W środe 26 dc zrobiłam test z krwi i wyszedł wątpliwie taka blada była kreska. 27 dc zrobiłam test o czułości 10 to pokazała mi sie bladziutka kreska. Po tym słabym tescie z krwi wynika że moja fasolka zagnieżdziła sie dopiero koło 10 dni po owulce. Jeszcze nie wszystko u Ciebie stracone :) Ja dzisiaj zrobiłam znowu test czułości 25 i kreseczka jest mocniejsza jak wczoraj ale dużo bledsza od testowe tak że badz dobrej myśli Kochana i zrób test pojutrze albo idź na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefka to rozwialas moje wszelkie nadzieje... chciaz wydawalo mi sie ze owulke mialm 0k. 3 maja ( wg kucia jajników). no ale pewna nie jestem. nigdzie nie moglam znalezc ile utrzymuje sie plyn po peknietym pecherzyku.chociaz z tego co zauwazylam to Ty uwazasz ze owulka musiala byc bezposrednio przed moim ostsatnim badaniem.a wiem ze Ty jestes dobra w tym temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja w sumie nie wiem jak to jest z tym plynem po owulacji. Ja mialam usg dwa dni po owu i zadnego plynu nie bylo ;) Wiec mysle, ze jak jest plyn to owu musiala byc niedawno ;) Za wczesnie ten tescik zrobilas, tak jak Slonce pisze ;) Kup test czulosci 10 i zrob z porannego moczu we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefka tak zrobie. jak jutro w pracy nie dostane @ to kupie test i we wtorek rano zrobie. to czekanie jest strasznie dobijajace. dziekuje dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti. Znalazłam że płyn w zatoce Douglasa czyli po owulacji utrzymuje sie krótko czyli jakieś kilka, kilkanaście godzin po owulacji. Zresztą w poprzednim cyklu jak byłam na monitoringu to mój gin podczas usg mówił że owulacja musiała być dopiero co bo jest płyn w zatoce. Głowa do góry. Ilu dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce od czretech miesiecy biore bromergon i w tym czasie najpozniej mialam 30 dc, jak mialam dawke pol tabletki na dzień, przy jednej dziennie jak biore teraz za kazdym razem mialam 29 dc. moj M wyciagnąl ten test co wyrzuciłam i powiedzial ze on widzi od miejsca drugiej kreski do konca okienka lekko rozowe zabarwienie wiec stwierdzil ze to jest blada kreske ktora ale rozmazała i powiedzial ze jest blada bo pewnie dzidzia bedzie mala :-) rozbawil mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×