Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Asiu, ja na razie nie dopuszczam takiej myśli, niech żyje nam długo i szczęśliwie, ale na pewno jak zajdzie taka potrzeba to tym i prawnie się zajmiemy. Dobra, nie smućmy. Dziś Dzień Dziecka, a ja jutro jadę na wesele, do pary, którą poznaliśmy ze sobą- to już 3 para ,którą zeswataliśmy i bierze ślub:) Chyba założymy z M biuro matrymonialne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dziewczyny mam najświeższe wiadomości, bliźniaki są na świecie jeden waży 2300, a drugi 1800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne Gratulacje dla podwójnej cioci:)Ale mają fajną datę urodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
To świetna wiadomość :) Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Super, gratulacje:-) Da chłopaki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Dwa* :-) Razem 4 jajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Tak bliźniaki to chłopcy :) Chociaż szwagierka bardzo pragnęła parkę lub dziewczynki gdyż synka jednego juz miała :) Teraz twierdz, że fabryka zamyka produkcję i już nie prubuje dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Wcale jej się nei dziwię, 4 chłopów w domu, razem to już 8 jajek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dziewczyny ale się cieszę :) siedzę w pracy i uśmiecham się do kompa bo oglądam ich zdjęcia :) Wiadomo jak to z ciążami bliźniaczymi nigdy nic nie wiadomo. Tym bardziej że ostatnie 2 tygodnie lekarze troche straszyli , że jeden nie rośnie. Ech....teraz nasza kolej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj Dziewczyny mdli.. Poszłam do sklepu po zakupy i jak mi zajechało świezymi bułkami to myślałam że padne.. momentalnie mi się niedobrze zrobiło, dziwnie, nie? Świeże pieczywo to raczej miły zapach.. Ale biorę to za dobry objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Szczerze to ja nie mogę się doczekać jak wrócisz od lekarza i opowiesz nam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie czy któraś z Was choruje może na niedoczynność tarczycy? I jak to się ma z pco i leczeniem? Bo właśnie mnie olśniło- wyciągnęłam wynik jakiś stary za nastolatki z 2005 i tam jak byk TSH 4,94 więc niedoczynność jak nic!Ale nigdy tego nie leczyłam, bo jakoś tak, wiecie jak się ma naście lat to lekarze nie są w głowie. Teraz czytam co i jak, jak z zajściem w ciąże, jaki wpływ ma to i się za głowę łapię!!!Jak najszybciej w te pędy do lekarza muszę iść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
TSH napewno ma wpływ bo lekarze zlecają to badnie. Dalej do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Psioszka koniecznie powtórz badnaie TSH, przez 7 lat wszytsko mogło się zmienić. I najlepiej idź do lekarza od razu z wynikami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja sobie robie na 4 miesiace przerwe w staraniach niestety poniewaz szczepie sie przeciwko rakowi szyjki macicy:) cytologia mi wyszla III ,pobieral jakies wycinki z szyjki macicy badanie mnie kosztowalo 500zl ale jest wszystko ok,robil tez badanie na hpv za 150zl i tam wyszly jakies wirusy dlatego musze sie szczepic,bede was podczytywala i zyczyla powodzenia ale pisac nie bede miala narazie o czym,nastepna wizyte mam 21 czerwca zeby sprawdzic czy torbiel na jajniku znikl jak nie to tez mnie czeka laparoskopia i nakluwanie jajnikow...trzymam za wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia pozdrow blizniakow ;-) widze ze nasi gin tak samo ida bo ja tez w sobote lece na zastrzyk i tez 2 ampulki. ale mi kazalm przytulac sie dopiero po 24 godzinach, ale jak tu jedna z dziewczyn pisala ze warto zaczac w stym samym dniu wiec od soboty dzialamy. wiecie ile mnie kosztowalo zdobycie prengylu!!! u mnie w miescie jest chyba z 20 aptek, jak nie iwecej i w zadnej nie bylo, a ja dostalam dzisiaj recepte a zastrzyk jutro. znalazlam dopiero w aprece 20 km dalej, wlasnie sie tam wybieram....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce dostaniesz dzisiaj najpiekniejszy prezent na dzien dziecka jaki mozna sobie wyobrazic - bijace serduszko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc Dziewczynki, ciąza została potwierdzona i nawet mam założoną karte ciąży :) Jestem w 5 tygodniu i 6 dniu ciąży. Jutro kończe 6 tydzien. Pęcherzyk ciążowy ma "aż" 7mm :) niestety serduszka nie było jeszcze widać bo to za wcześnie. Ale lekarz mnie zapewnił że wszystko jest tak jak być powinno. Termin mam na 27 stycznia 2013 roku. Dostałam dodatkowo Acard do łykania. Następna wizyte mam na 29 czerwca ale lekarz mówił że gdybym bardzo chciała zobaczyć serduszko to mam przyjechać za 2 tygodnie. Jestem już spokojniejsza i pełna nadziei że wszystko się dobrze ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym samym czasi napisalysmy :P Gratulacje ogromne! Bardzo sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce bardzo sie ciesze i ......... troszke zazdroszcze, to musi byc piekne uczucie wiedziec, ze ma sie w sobie nowe zycie.... U mnie dzisiaj byla kolezanka, juz niedlugo rodzi, jej maly mial akurat czkawke i tak fajnie jej brzuch podskakiwal i kopal tez, obmacalam jej caly brzuch, chyba z 15 min nie dawalam jej spokoju, bo to tak fajnie czuc jak sie polozy reke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny. Ja już bym chciała żeby to był przynajmniej 16 tydzień. Najgorszy czas by minął i już pewnie ruchy bym czuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słonce aż łezka się w oku kręci :) Gratuluję Wam bardzo bardzo....niech maleństwo się trzyma mamusi i przez następne 9 m-c nie opuszcza. Mój M. ma urodziny 27.01 :) Beti jakiej wielkości miałaś pęcherzyk? Ja planuję pojechać rano żeby mi zastrzyk zrobili a wieczorem się poprzytulać :) najgorsze to ze idziemy na imprezę i M. będzie pił bo na pewno sobie nie odpuści. Więc obawiam się trochę niedzieli. Już mu wkładam do głowy, żeby się trochę poświęcił i wypił ewentualnie 2-3 piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce w 16 tygodniu to jeszcze za bardzo nie czuc malucha ;) Ale calkiem mozliwe, ze poczujesz ;) Zobaczysz jak zleci szybko. Najpierw sie czeka na koniec pierwszego trymestru, a potem sie budzisz ze juz trzeci i zakupy trzeba robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
przepraszam pisałam również do biedronki :) pomyliłam nick. Wybacz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie pozwol mu pic wcale :P ALkohol rozleniwia plemniki... Chociaz znam wiele osob, ktore po pijaku dziecko spolodzily :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Rany ja nie wiem co się ze mną dzieje .....beti oczywiście że beti idzie na zastrzyk :) Dziewczyny błagam o wybaczenie ....hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
amefa to na pewno nie przejdzie, jak to on z kolegami ma się nie napić! Zła jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce na wszsytko przyjdzie czas... ciesz sie malenstwem w brzuchu bo to tylko 40 tygodniu ... i świat stanie do góry nogami ;)) okazji Dnia Dziecka, życzę Wam kobietki śmiechu w domu (oczywiście śmiechu dzieci) i lodów w niedzielę (oczywiście jedzonych z dziećmi) i przyjaciół najlepszych na świecie i wszystkiego, wszystkiego, co chcecie. i pragniecie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×