Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Hej dziewczynki! Ja dziś podjęłam bardzo ważną dla mnie decyzję. Zapisałam się na pierwszą wizytę do Kliniki Niepłodności. W końcu zrozumiałam, że nie idę do przodu.....stoję w miejscu. Psioszka------- jesteśmy w podobnej sytuacji. Też mam wspaniałego lekarza, ale on nie zajmuje się typowo niepłodnością. A w Klinice wiem, że wyłącznie tym się zajmują. Są tam specjaliści, którzy naprawdę pomagają. Ja osobiście znam 3 takie osoby, którym Klinika pomogła. Termin mam na czerwiec. Psioszka----- też tak myślałam o Klinice z ogromnym przerażeniem. Ale trzeba walczyć o NASZE DZIECIĄTKA! Wierzę, że tam nam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSIOSZKA----- dopiero przeczytałam twoją wypowiedź o tarczycy. Koniecznie zrób badania tarczycy: TSH, FT3, FT4. Tarczyca ma ogromny wpływ na płodność kobiety. Jeśli kobieta choruje na niedoczynność, może dochodzić do poronień. Ja chorowałam na nadczynność tarczycy. Brałam leki i już jest wszystko dobrze. Ale muszę co jakiś czas kontrolować wyniki, bo zawsze może wrócić ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia nie wiem czy to mozliweale gin mi dzisiaj powiedzial ze mam3 pecherzyki 20mm 24mmi 16mm. troche sie boje tego zastrzyku,nigdy nie lubilam igly. a w co jest ten zastrzyk? na zastrzyk ide ok. 9 rano.mi gin powiedzial ze przytulanie dopiero po 24 godzinach. ale jak pisalam zaczynam w sobote.zapytalam nawet jak czesto mamy sie przytulac, bo powiedzialam ze wyczytalam ze czeste przytulanki oslabiaja plemniki a on mi na to ze nie wie co ja sie naczytalam ale jak on mowi ze przez 3 dni mamy sie przytulac tyle az M. zaniemoze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti pecherzyki idealne! :) Jeszcze Wam sie blizniaki przytrafia :P Asia to dopadnij meza zaraz po imprezie:P Na drugi dzien poprawicie ze swieza armia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti biorę 2 razy dziennie po 2 luteiny dopochwowe, Aspargin to jest magnez przeciwskurczom i Acard na rozrzedzenie krwi bo lekarz mówił że częstą przyczyną poronienia są mikroskrzepy w kosmówce i Acard ma temu zapobiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa to juz sie boje.... ale czego sie nie robi... ja wierze ze ten miesiac bedzie owocny wiec przetrwam wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Beti zastrzyk w pupę :) noli przy wstrzykiwaniu tego płynu, takie rozpieranie no ale czego się nie robi dla maleństwa :) JA też około 9 rano po zastrzyk, potem okolo 18 przytulanki bo na 20 impreza. W niedzielę przytulanki myślę koło południa jak się obudzimy :) Co myślicie o tym planie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
a może tak jak amefa napisała: przytulanki przed imprezą, potem po imprezie jak zlądujemy w domu i w niedzielę :) Beti mi gin powiedział, że w sobotę i niedzielę mamy ostro pracować:) też sobie pomyślałam o tym że wszyscy mówią że słabe plemniki itd zobaczymy ile razy damy radę :) biedni Ci nasi M. w ten weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti lepiej w tylek niz w brzuch :P Asia jak przed imprezka podzialacie, to mi sie wydaje ze wystarczy w niedziele wieczorem ;) Chociaz kolo poludnia po imprezce tez milo hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam lekarz nie mowil jak czesto sie kochac :P Sami sobie wydedukowalismy, ze 3-4 razy w tyogdniu, wiec pilnowalismy sie zeby nie czesciej niz co drugi dzien. Podobno zeby plemniki byly do konca dojrzale to wlasnie 3-4 razy w tyogodniu to optymalna ilosc ;) Akurat tak przypadlo, ze w okresie owulacji staranka wyszly 3 dni pod rzad, bo nie moglismy sie powstrzymac :P Wiec wedlug mnie codziennie w okresie owulacji wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
:) Mój M. śpi od jakiś 3 godzin, nawet mu nie przeszkadzam niech zbiera siły na jutro :) Dzisiaj w nocy miałam sen, że jestem w ciąży. Takie realne to było i taka byłam radosna w tym śnie :) Pierwszy raz mam dni płodne w weekend zawsze przypadało mi w tygodniu, a wiadomo praca,zmęczenie i nigdy nam się nie chciało tak z obowiązku, a teraz weekend dużo wolnego czasu nie trzeba wstawać o 6 :) Ale się cieszę, że Was mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Dziewczyny się rozpisałyście:) Psioszka - ja mam tsh ok 3,5 i muszę brać euthyrox, bo niby wg norm jestem w normie, ale wg ginekologów tsh do zachodzenia w ciążę nie powinno być większe niż 2,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki napiszę co i jak, bo jedziemy na wesele i pewnie tu zajrzę dopiero w niedziele wieczorem. Na laparo w szpitalu u mojego gina zapisałam się na 11.09(jak atak to atak:)), ale...uwaga- zadzwonił do mnie mój gin i wyobraźcie sobie,że konsultował mnie przez tel z tym dr z kliniki i przyjmie nas już 28czerwca!!! Do tego czasu kazał zrobić badanie AMH- miała któraś, co to takiego, ile kosztuje i czy w którymś dniu cyklu trzeba go zrobić?? Poza tym gin mi powiedział,że ten dr z kliniki powiedział,że może zabieg laparo zrobić wcześniej u siebie w klinice- bo to też szpital jest.Także powiem Wam,że jestem w szoku co robi dla nas mój gin, gdzie nie daliśmy mu nawet złotówki,nie mam znajomości ani pleców. Złoty człowiek po prostu. Po tych dzisiejszych wieściach mogę się chyba upić jutro na weselu, tzn dzisiaj,bo już po północy:) Czekam na odp dot. AMH, bo poczytałam tylko w necie, a Wasza wiedza jest bezcenna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka na wrzesien dopiero masz laparo? Badanie AMH miala Slonce, ostatnio o tym nawet rozmawialysmy, wiec ona ci napewno powie a jak ci sie nie chce czekac to poszukaj kilka stron wczesniej :) Milej zabawy na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki termin mam w szpitalu u mojego gina, ale być może będzie ona wcześniej w tej klinice niepłodności u nowego lekarza, bo tam też wykonują takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka tam w klinice to jest na NFZ czy prywatnie??... Koszt prywatnie to ok 2-2,5tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co za cisza??? ja mam wytlumaczenie bo my dzisiaj pomalowalismy nas nowy pokoik u tesciow.... zostal jeszcze pokoik synka...... zwylam sie jak bobr .... ale juz nie ma odwrotu .... . teraz ide na drinka do kolezanki 3 pietra wyzej...jeszcze miesiac tylko w tym mieszkanku... a ja nie wyobrazam sobie jeszcze tego a Wy gdzie sie podzialyście... dawno takiej ciszy tu nie było proszę usprawiedliwiać się ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mnie dzisiaj dopadly chyba wszystkie ciążowe dolegliwości :( jestem śpiąca, jest mi niedobrze a w dodatku na dworze wieje, jest zimno i pada deszcz... Usprawiedliwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Hej dziewczyny, o 8 dostałam zastrzyk z 2 ampułek pregnylu. O 19 były przytulanki o 20 już na imprezie :) no i tu zaczeły się schody, już w trakcie przytulanek strasznie bolały mnie jajniki no ale wytrzymałam na imprezie od 23 ledwo siedziałam tak potwornie mnie bolały wiec 1 w nocy poszliśmy do domu. Od rana to samo cały czas mnie bolały ale się kochaliśmy no i chyba wreszcie pękły bo już nic nie czuję :) To sobie popisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia no to trzymam mocno kcikasy, zeby sie udalo :) mnie wczoraj tez pobolewaly jajniki i w ogole tak jakos dziwnie sie czulam, ale nie wiem, czy to byla owu. W tym miesiacu po @ (daj Boze zeby nie przylazla :D) ide do mojej gin i sie zacznie, clo, monitoring i cos na pekniecie. Mam nadziieje, ze uda mi sie znalezc pregnyl czy co mi tam ona przepisze w jakiejs aptece, bo u mnie na zadupiu to ciezko pewnie trzeba bedzie gdzies dalej jechac. Milej niedzieli dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia mnie po zastrzyku też boli jajnik ale tylko z jednej strony z tym że boli do dzisiaj. ciekawe czy już pękły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×