Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Justa nie bylismy na 3D/4D ;) Ja mowilam mezowi, ze jakby byla corka to Janinka hehe :) Nie podoba mu sie :P Troche poczytalam o tej cukrzycy i mysle, ze starczy jak ogranicze slodycze. Tylko zastanawiam sie, czy moge na przyklad upiec sobie ciasto ze slodzikiem zamiast cukru? Takie dietetyczne ;) Bo mi bedzie ciezko zupelnie bez slodyczy zyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefka ja bym nie używała słodzików!!!! lepiej przepis zmodyfikować i dać np połowę zaplanowanego cukru. różnica będzie nieznaczna, a dużo zdrowsze i bezpieczniejsze od słodzików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
Hej dziewczynki, zrobiłam rano test - 26dc - kreska jedna. Mój M mówił mi żebym jeszcze nie robiła bo za wcześnie i chyba miał rację. czekam cierpliwie na okres w tai razie Udanego weekendu i trzymam za Was kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Witam, popołudniu na teście owu pojawiła sie druga wyraźna kreska czyli owulka przypadnie na 13-14dc, dzis rano juz były przytulanki, następne jutro pod wieczór, mam nadzieje że trafimy i żołnierzyki dotrą na czas. póki co jakoś specjalnie nie czuje kłucia jajników ale tez staram sie ich na siłe nie doszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pytanie do tych z Was, które w czasie HSG miały udrażniane jajowody. Jak długo plamiłyście/krwawiłyście po tym badaniu?? Ja badanie miałam we wtorek, a dzisiaj jeszcze plamię i to tak powiedziałabym dość solidnie. Nie wiem czy to normalne, czy mam się martwić? Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Powiem od początku. Przeważnie przed okresem bolą mnie piersi i w trakcie. Ale po @ nigdy. 5-go skonczył sie okres a mnie cycuchy dalej bola i bym powiedziała ze mocniej niz w trakcie i przed. I w jajnikach ani to kucie ani ból raz z jednej raz z drugiej. Myslałam ze moze ciąża ale nie, zrobiłam dziasiaj rano test ciążowy. I mam takie pytanie czy mozliwe jest , ze po HSG cos sie dzieje nie dobrego w jajnikach? Zabieg miałam 10 maja ogulnie jest wszystko ok tylko teraz ten ból piersi po @ mnie martwi. Miałam kiedyś tak ale wtedy byłam w ciązy a teraz nie. Ten strach bierze sie z niewiedzy czy moze po tym zabiegu nie pękaja pęcherzyki i cos zrobiło sie na jajnikach i dlatego piersi bola i są troszke jakby wieksze ale ciut. Sama nie wiem o co biega ale oczywiscie ja wszystko przezywam strasznie. Napiszcie co myslicie o tym moze rtoche sie uspokoje. Gdyby to była ciąża skakała bym do nieba :) ale niestety nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggda
A zrobilas dwa testy? Po hsg nic nie powinno sie takiego dziac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym bólem piersi, to ja też się miałam! Po operacji usunięcia torbieli na jajnikach ból piersi towarzyszył mi cały miesiąc. Przed miesiączką, po miesiączce. To było nie do zniesienia. Lekarz stwierdził, że to są jakieś zmiany o podłożu hormonalnym. Zaczęłam brać Duphaston i to się unormowało w miarę. Teraz mam bóle piersi zaraz po owulacji do miesiączki. Myślę, że konieczna byłaby tu wizyta u lekarza. Ja też miałam HSG i nic takiego po tym badaniu nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magggda zrobiłam tylko jeden. Kurcze ale naprawde dziwnie sie czuje. Zauważyłam ze jak dużo chodze cos robie to boli mnie w jajnikach jak na okres a przeciez dopiero co mi sie skonczył. Jak siedze lub leze nie mam żadnego wysiłku to jest dobrze. Dzisiaj rano jak wstałam poczułam tam w środku jak by coś mnie ścisnęło to trwało moment. Nie wiem moze cos od lekow biorę leki od tarczycy na nadczynność Thyrozol moze cos to wpływa na to, ale ja te leki krótko biore nawet miesiaca nie ma. A jutro mam jeszcze wesele i boje sie wypic nawet szampana jezeli to jest ciąża. Jutro kupie jeszcze jeden test ,ale watpie ze to ciąża poniewaz my nawet nie działalismy w tym kierunku. Ale może jakis cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Ania co do bólu jajników przy poruszaniu sie, ja po hsg tez miałam cos takiego praktycznie miesiąc po zabiegu jeszcze. ale piersi mnie nie bolały, a może faktycznie te leki na tarczyce maja tu coś do powiedzenia, najlepiej zapytaj swojego lekarza Yyonka to dopiero 3 dni a skoro udrażniane były jajowody to może być taka reakcja mocniejsza, ale gdybyś nadal tak mocno krwawiła w niedziele to upewniej sie u lekarza. ja hsg miałam 2 lata temu i nie pamiętam dokładnie jakie były ewentualne skutki uboczne-dokładniej z tym krwawieniem jak to było. U mnie rano wyraźne 2 krechy na teście owu(niestety narazie tylko na tym,ale licze ze za 2 tyg. będą na ciążowym:) Zanim jeszcze zacznie sie ten pilkarski szal wykorzystam mojego M:) czuje jakies tam klucie jajnikow od rana wiec bierzemy sie do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka niech nie tylko piłkarze strzelają gole tle nasi M tez... i co prosto do bramki.... mi też zaczynaja się dni płodne i az się boję czy uda mi sie męza oderwac od telewizora ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :). dzisiaj plamienia już właściwie nie ma :), czasami mnie tylko boli podbrzusze, ale to tak kilka sekund i mija. Za to krzyż....masakra schyliłam się żeby wyrwać dwa chwasty na grządce i myślałam że się nie wyprostuję, pewnie nie ma to związku z HSG, co o tym myślicie? Mój M od środy próbuje się do mnie dobierać ;) ale puki plamiłam wolałam nie baraszkować, czytał gdzieś że w czasie @ lub małego krwawienia nie powinno się plumkać bo może dojść do zakażeń. Nie wiem ile w tym prawdy, ale wolę dmuchać na zimne. No i lekarz dał nam zakaz w tym cyklu, powiedział też że jak każdy zakaz możemy go złamać, ale on o tym nic nie wie ;) tak więc dzisiaj pewnie będą jakieś przytulanki, bo u mnie też powoli się zaczynają dni płodne, dzisiaj 13 dzień, może nie będzie pechowy :) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
u mnie też 13dc Yyonka:) Justa zawsze możesz wykorzystać M w przerwie meczu:) mój M. był tak przejęty meczem, że nie dal rady przed, ale powiedziałam że jak sie skończy to tym razem sie nie wymiga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno mnie nie było u mnie trochę się pozmieniało. biore duphaston i miałam dostać @ 11 czerwca dostałam w środę 6 czerwca ale brzuch mnie nie bolał ani nic i tak mam już 3 dzień plamień ciemnych że wkładka wystarczy i brzuch mnie nie boli i tak pomyślałam że zrobię test najpierw był negatywny później zrobiły się dwie kreski i zadzwoniłam do mojej lekarki i powiedziała mi że test się nie myli i to chyba to mam leżeć brać duphaston i kwas foliowy i w środę iść na krew. dam nie długo znać co tam u mnie teraz idę leżeć. a co tam u was ciekawego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna duzo odpoczywaj i trzymam kciukasy za Ciebie, bedzie dobrze. ja dzisiaj 19 dc i co jakis czas czuje kucie jajnikow raz z jednej straony raz z drugiej, po owulacji napewno juz jestem bo w sobote bylam na zastrzyku, biore teraz dupka ale watpie zeby to od niego bo dopiero dzisiaj zaczelam. asia a co u Ciebie? idziemy leb w leb w tym cyklu wiec zastanawiam jak ty sie czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Czarna ściskam mocno kciukasy, odpoczywaj i koniecznie daj znać w środe jakie wyniki Wieczorem były przytulanki, po upływie ok. godziny prawy jajnik przez 10-15minut tak mnie napierniczał jak rzadko kiedy, nawet poczułam ten lewy którego bardzo razdko czuje że wogóle mam,. Miejmy nadzieje że to była owulka a żołnierzyki znajda droge do celu i zrobią co do nich należy. czuje jeszcze delikatne kłucia tego jajnika. Tym bardziej że dzis rano mój M. powiedział, ze śniło mu sie że powiedziałam że jestem w ciąży:) uznaje to za sen proroczy:) nigdy nam sie cos takiego nie śniło, jeśli już to od razu było to dziecko w wózku albo cos podobnego. Tak więc trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna trzymam kciuki aby tym razem sie udało. wszystkim nam się "nalezy" juz malutka Fasoleczka ale Tobie szczególnie... Myszka mniejmy nadzieje ze beędzie to sen proroczy ... i za parę dni wsadzisz fotkę II upragnionych kreseczek ... u mnie dzisiaj 5 latek od slubu ..na tescie owacyjnym 2 kreseczki (szkoda ze tylko na tym ;())) wiec trzeb bedzie jakoś to uczcic ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) co u was? U mnie jakos tak dziwnie...... Nie wiem czy sobie wkrecam czy moze w koncu sie udalo, piersi dalejobolewaja, do tego pobolewa podbrzusze i w krzyzu mnie lupie :D najgorzej wieczorem, bo w dzien jest to nieznaczny bol, no i tak jakby czesciej korzystam z toalety.... Hmmm sama nie wiem co o tym myslec, dzis 21 dc, owu wydaje mi sie, ze byla gdzies 14-15 dc, to chyba za szybko, zeby cos odczuwac?? Porabane jest to wszystko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia24
Hej dziewczynki dlugo nie pisalam sorki ale czytalam na bierzaco. Czarna trzymam kciuki zeby ci sie udalo i wszystko bylo w ok Amefka i reszta ciezarnych jak sie czujecie ? A ja mam dzis dola dostalam @ i to za szybko o 3 dni wogole sie jej nie spodziewalam az tu wstaje i bum! Pierwszy raz w zyciu zawsze mi sie tylko spozniala ale mam zle przeczucie ze moglam poronic ze wzgledu na to ze 3 tyg tem pogrzeb pozniej dowiedzielismy sie ze moja tesciowa ma guza i 2 dni temu moja mame zebralo pogotowie normalnie ten miesiac byl straszny i moze za duzo nerwow i puscilo:( za tydzien ide do lekarza zobaczymy co mi powie dzwonilam i powiedzial ze mam przyjsc za tydzien i normalnie brac clo tak jak zawsze ale sie rozpisalam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Justa no ja dzis na zakupach mówiłam M. że podpasek nie kupuje skoro w ciąży już jestem:) i smiałam sie że ten sen musi sie sprawdzić, bo dziś na grillu u teściów przeszłam w jedzeniu samą siebie-jadłam i przestac nie mogłam a jak już niby byłam objedzona to jeszcze kawałek placka w siebie wcisnęłam:) Olcia przykro mi, że tak u ciebie niewesoło ostatnio. wydaje mi sie że wczesniejsze przyjście @ jest wynikiem stresu po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
Myszka po co inwestowac w pieniazki na cos co przyda sie za jakies 8 mcy... mozna lepiej spozytkowac te pieniązki ja we wtorek bylam u densystki (troche znajomej) a ona do mnie .. slyszalam ze Pani w ciązy... ja na to dobrze wiedziec...;)) slyszalam ze dentysci szybciej niz ginekolodzy sa w stanie poznac ze sie jest w ciazy, ale u mnie to dopiero byl jakiś 5 dc ;)) potraktowałam to jako przepowiednie na ten cykl... a wiec do dzieła... czas powtorzyc noc poslubna sprzed 5 lat ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Justa i jak tak po nocy poślubnej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
hehe to najważniejsze:) ja zajadam sie truskawkami i zastanawiam czy mi tyłka nie rozerwie od ilości tego owocu:) dzisiaj jak jestem w domu to żądna nie pisze a jutro po powrocie z pracy znowu będę miała 2strony zaległości do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat temu nie bylo nocy poslubnej bo z wesela wrocilismy o godzinie 8 a wczoraj byli u nas znajomi, troszkę poszło % wiec nikt nie byl w stanie ;))).. ale nadrobimy dzisiaj ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, nie było mnie parę dni, bo na długi weekend sobie pojechaliśmy odpocząć. Mam pewien dylemat. Przed ostatnią wizytą u gina dostałam @- takie ciemne plamienia, ciut krwi, i tak od tego czasu codziennie- wystarcza mi jedna wkładka na dzień, a w nocy nic, ale to już 12 dzień! I teraz nie wiem co zrobić, bo od 12dc gin kazał mi brać luteinę, a tu ciągle plamię trochę długo i już mnie to martwi. Co o tym myślicie?No i kuł mnie dzisiaj lewy jajnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×