Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Psioszka niepokojace te plamienia... Masz mozliwosc zadzwonic do swojego lekarza? Kiedy masz w ogole wizyte? Ja bym wziela ta luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Psioszka a próbowałaś dzwonić do gin i sie podpytać? troche długo te plamienia, nie mam niestety pojęcia co ci doradzić. Justa to chyba każda noc poślubna jest przesunięta na noc później:) dzisiaj sobie odbijecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, u mnie zaczal sie jakis cholerny czas otrzymywania zlych wiadomosci ::/ rowno 2 tygodnie temu powiesil sie moj wujek, a dzsiaj sie dowiedzialam, ze wczoraj powiesil sie tato mojej bratowej, ja pierdziele co sie dzieje :/ W piatek robie test, mam nadzieje, ze chociaz w tej kwestii bedzie dobra wiadomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za waszą namową zadzwoniłam do gina- mówi,że to trochę niepokojące, nie kazał brać luteiny, poczekać do środy i w środę przyjechać do niego do szpitala na dyżur,bo chce mi zrobić usg i zobaczyć co się dzieje. Zmartwiłam się...Jak myślicie, czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka to pewnie przez hormony... Nie denerwuj sie tym, bo pogorszysz sprawe ;) Doktorek zapisze Ci tabletki i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, czy w cyklu kiedy miałyście hsg spóźniała Wam sie @ ? Bo zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bahati :) Ciaze wykluczylas? Jesli tak, to okres mogl Ci sie przesunac przez stres zwiazany z badaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 31dc, od dawna mam 27 -28(do 29), wiem,że to jeszcze nie spóźnienie. Testy negatywne 28 i 31 dc (obydwa nie z porannego moczu). Miałam wielką nadzieję, ąz do momentu kiedy przypomniałm sobie, że brałam antybiotyk w tym cuklu, a to mogło spowodobać to przesunięcie. Stresu raczej nie podejrzewam, nie raz nie dwa mam większe stresy niż przy badaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj jutro test z porannego moczu zrobic :) Wielu dziewczynom okres sie spoznia po hsg mimo, ze zwykle przezywaja wieksze stresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taka odpowiedź mi chodziło, ale podejrzewam, że onie o stres chodzi ;) Zresztą u mnie to antybiotyk najprawdopodobniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Co tam u Was? Widze że się leniwo zrobiło na forum. Kto testuje w tym tygodniu? I zdaje się że jedna miała testować w sobotę. Trzeba tu troche zamieszania wprowadzić :) Psioszka a jak u Ciebie? Tak jak amefa pisze to pewnie przez hormony. Pewnie masz grube endometrium przez to że dawno nie miałaś porządnego @ organizmowi zabrakło hormonalnego sygnału żeby @ była konkretna i teraz endometrium się tak długo złuszcza, no ale lekarzem nie jestem. Wszystko będzie dobrze ale wyobrażam sobie że takie plamienie musi być okropnie męczące. U mnie wszystko ok. Mdłości mam takie sobie, głównie wieczorem i co dziwne w nocy. Na kwaśnie ciągnie mnie cały czas i dzień zaczynam ogórkiem kiszonym ;) Za to wogóle nie ciagnie mnie na słodkie, ale jakoś dziwnie mam przeczucie że to bedzie dziewczynka bo od rana szperam w imionach dla dziewczynek ;) No zobaczymy.. Piszcie co tam u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
Hej dziewczyny, jak tam długi weekend, rozumiem że owocny dla co niektórych? ;) ja jutro powinnam dostać @. Rano chyba zrobię test... chociaż może uda mi się powstrzymać do środy - jak bym jutro nie dostala. Ale moze być ciężko ;) poza tym że ostatnio wstaje/budzę się razem z kurami (czytaj -5-6 rano), mam nabrzmiałe piersi (co mi się nie ukrywam podoba - bo zawsze były trochę za małe) to nie mam innych oznak, a i jeszcze w sobotę wybrałam się z siostrą na spacer i przy okazji w odwiedzimy do cioci, a ze ciocia miała ciśnieniomierz na wierzchu to sobie zmierzyłam. no i wyszło za niskie a zawsze miałam ksiązkowe.. Słońce który już tydzień tak wogóle dla przypomnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja siostra tydzień po cesarce wyszła do domu. Zuzia niestety jeszcze miesiąc poleży w inkubatorze. Siostra dwa razy dziennie o 10 i 16 przyjeżdża i karmi małą piersią żeby nie straciła odruchu ssania. Siostra mówi że mała bardzo ładnie i dużo pije. Przez pozostały czas malutka karmiona jest przez sonde, bo podobno dzieci tak szybciej na wadze przybierają. Zuzia juz waży więcej jak w momencie porodu, a wiadomo że waga jej spadła i to dosyc sporo. No ale teraz juz zdrowo przybiera. Tlenu już nie dostaje i dzięki Bogu nie dostała zapalenia płuc czego lekarze się obawiali. Teraz przechodzi żółtaczkę, ale też tak normalnie. Siostra moze siedzieć u niej dwa razy dziennie po półtorej godziny. Wtedy ją "kanguruje" i karmi. Reszte czasu mała musi leżeć w inkubatorze, wiadomo.. Ale mówiła mi że to straszne jak musi wyjezdżać i ją zostawiać, płacze wtedy jak bóbr. No i wcale się nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Słońce może jak będzie dalej tak ładnie przybierać na wadze i żadna infekcja sie nie przyplata to szybciej puszczą do domu. u mnie nic sie nie dzieje, dziś 16dc (2 po owulce) co prawda od owulacji pobolewa mnie prawy jajnik i czasem podbrzusze i wtedy wydaje mi sie jakby coś mnie tam uciskało, poza tym jak sie macam to jakbym ciutke większe cycki miała i same sutki przy dotyku mnie bolą ale to juz chyba tylko moje pobożne urojenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Beti dzięki że pamiętasz o mnie :) po zastrzyku w sobotę to jeszcze we wtorek i środę miałam jakieś bóle nie wiem czy to płyn z wylanych pęcherzyków mi podrażniał wnętrze brzucha :) a poza tym to czuję się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie. Pęcherzyki mi nie pękają...i lekarz co miesiąc podaje mi PREGNYL. Ale on nie działa! :( I co teraz? Ktoś tak miał z was??? Pomóżcie. W środę mam wizytę u lekarza i pewnie przypisze mi pregnyl..ale co z tego....jak on znowu nie pomoże. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Ziuta a może musiałabyś dostać większą dawke albo silniejszy lek, Amefa miała jakis inny, ja np. dostawałam od gin Choragon 2ampułki na raz. a wcześniej Ci pękały? prolaktyne sprawdzałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta Marla tak miala o ile dobrze pamietam. W niektorych przypadkach Pregnyl nie dziala i trzeba zwiekszyc dawke albo zmienic lek. Moze zasygeruj lekarzowi zmiane leku? Ja mialam Ovitrelle, ale ostatecznie mi go nie podano ;) Bylam dzisiaj na wizycie. Nasz Jas ma juz 1,2 kg i jest taki slodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
kawał chłopa już z niego:) a na kiedy masz termin mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 wrzesnia :) Mama mi mowi, ze jak teraz taki duzy to pewnie jak sie urodzi to ze 4kg bedzie mial! Jestem przerazona hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta, może faktycznie za małą dawke dostajesz? Zmiana leku to też dobry pomysł. Czasami minimalna różnica w składzie a daje efekt. Na mnie np nie działała luteina podjęzykowa a po dopochwowej uregulował mi się cykl. Niby to samo ale dopochwowa jest wchłaniana z pochwy i ma lepszy wpływ na wydzielanie wewnątrzmaciczne. Tak mówił mój lekarz. Zastrzyki też pewnie maja skład podobny ale zdaje się że jedne robi się w brzuch a inne w tyłek :) A na razie się nie załamuj. Ważne że pęcherzyki rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
jak tak będzie rósł to jeszcze szybciej będzie chciał wyjść:) moja siostra ma na początek lipca ale małemu chyba sie spieszy, bo wyprzedza o 2 tyg. swój rozwój tak więc po 20-tym czerwca będziemy już w domu troche jak na szpilkach i wszyscy z prawem jazdy na przymusowej abstynencji-na szczęście szpital jest 10minut od domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka nie boisz sie, ze wypadnie na Ciebie zeby siostre zawiezc? :P Ja jak jezdzilam z moja siostra w ciazy to mialam stracha za kazdym razem hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam bardzo dziewczynki!!! :) Jeśli chodzi o prolaktynę i inne badania hormonalne, to wszystko jest ok. Pęcherzyki wcześniej mi pękały. Ale ostatnio coś im się nie chce. :( Na pewno zasugeruję lekarzowi zmianę leku, lub większą dawkę. Dzięki i pozdrawiam! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
no boje sie troche ale bardziej żebym zdążyła bo szkoda tapicerki:) na dodatek za tydzień zaczynamy z M urlop więc tym bardziej zostaniemy narażeni na że to na nas wypadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam dzisiaj na moniotringu ... pecherzyk w 13 dc ma 19-20mm wyglada pieknie tylko aby jeszcze laskawie pekl.. w jakies plemiczki moglby się do niego dostac z dobrym efektem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka wrzuc do auta jakis koc hehe :) Ja juz powiedzialam mezowi, ze ostatnie tygodnie bede na kocyku jezdzic a razie "w" :P Justa piekny pecherzyk! Az sie prosi o efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio pękał wiec niech teraz sprobuje nie pęknąc... dziwi mnie tylko to ze po raz 4 pecherzyk dominujacy mam zlewejj strony..lekarz twierdzi ze to nic takiego tak bywa,,, dobrze ze jest.... ja mialam taka cicha nadzieje ze moze w koncu bedzie z tej drugiej strony i bedzie efekt... no coz czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 dc i od wczoraj straszne bóle piersi zwłaszcza jednego sutka. czy to efekt dupka ? obawiam się że to jednak zwiastun @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×