Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

tez sie niezle nakrecam w tym cyklu,ciagle siku, tem pod pacha 37 dzis i dwa dni bez tego do@..te rozczarowanie sa okropne,teraz zyje wielka nadzieja a za dwa dni pewnie@ i sprowadzenie mnie na ziemie i mega dol, dzis sie dowiedzialam ze moja przyjaciolka z dziecinstwa jest w w 3 miesiacu ciazy...i znow dookola mnie ciaze i male dzieci...trzymam kciuki zeby i nam sie poszczescio,ja juz 2 lata walcze i bede walczyc do skutku, w najlblizszym czasie bede myslala o inseminacji , w sierpniu lub pod koniec lipca znow bede jechala do tej mojej pani doktor do strzelec opolskich czy sie moje jajniki polepszyly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula nawet mi nie mów o ciążach dookoła :( moja bratowa zaszła w pierwszą ciążę podczas kiedy brała tabletki anykoncepcyjne, a cykle zawsze miała nieregularne... teraz jest znów w 3 miesiacu ciaży i też się nie spodziewała bo zrobiła miesiac przerwy w braniu tabletek anty, no i zaszła :( natomiast moja szwagierka również jest w 3 miesiacu i tez nie planowali jej mąz zjezdza do domu co drógi weekend... no ale jakos zaszła..... masakra ja mam meza co dzien w domu i sie nie udaje.... i jak tu doła nie łapać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
heh a ja sie mam wrażenie ze za bardzo uwierzyłam w "zbawczą" moc tych tabletek co biore, nie pamiętam żebym kiedykolwiek była tak pozytywnie nastawiona ze sie uda. co do pań z brzuszkami.. po wiosennym wysypie cieżąrnych jakiś czas panował spokój,teraz znowu w sklepie co chwila widze jakąś przyszła matkę. paula nie załamuj sie, tak to juz jest że Ci co sie nie spodziewają albo nie chcą to akurat "wpadną". ostatnio szwagier opowiadał ze jego kumpla kuzynka ma 19lat, od 4miesięcy mieszka z chłopakiem i już jest w ciązy:/ czasem tak sobie gadamy z mężęm że trzeba było nie uważąć przed ślubem to moze byśmy już dawno rodzicami byli-a jak człowiek chce zrobić wszystko w odpowiedniej kolejności to nie wychodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyszkaM86 żebyś wiedziała.... my też najpierw żeby szkołe skończyć bo że za młodzi....później ślub a teraz dziecko....chyba za bardzo chcemy mieć poukładane.... no ale chyba tak powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynkakr
Zgadzam się z szanownymi przedmówczyniami. Też chciałam wszystko w odpowiednim momencie, a jak sobie przypomnę ile razy kilka lat temu drżałam na sama myśl o tym że spóźnia mi się okres ... ehhh. No ale nigdy bym nie pomyślała że będąc zdrową kobietą będę miała takie trudności z zajściem w ciąże. Chyba po prostu tak jest że dopóki nas jakiś problem nie dotyczy to nie jesteśmy tak bardzo jego świadomi. Idę na 14 do gina, ciekawe jak tam moje pęcherzyki w 11 dc?:) Myszka, mam rozumieć ze w niedzielę sądny dzień? Ja po pierwszym m-cu z duphastonem byłam pełna nadziei, no ale nie wyszło, trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
tak Koniczynko, niedziela będzie dniem prawdy. boje sie co z tego wyniknie a czas wlecze sie nieubłaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyszkaM86 strasznie się ciągnie ten czas... ja miałam dostać @ sobota-niedziela... a tu ciągle nic...temp cały czas powyzej 37 i ciała i "tam"... ale mam jakies przeczucue ze jutro dostane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Ja staram sie wyłączyć na wszelkie bodźce i myslenie, nie zwracac uwagi na to czy coś mnie boli czy nie, ale i tak łapie sie na tym że często chodze do kibelka i upewniam sie że jest "czysto":) Paula a robiłaś test? albo bete? ja chyba od razu bym poleciała gdyby mi sie spóźniała @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyszkaM86 ja robiłam test w 24dc jak skonczyłam brać duphaston (lekarz tak kazał mi robić test) a jak by wyszedł pozytywny to dalej brać duphaston a jeśli negatywny to odstawic i czekac do @.... jednakze dzis 31dc a@ nie widac nadal.... poczekam jeszcze jutro i jesli sie nie pojawi to albo zrobie test, albo pojde na bete.... wiesz ja sie boje że ciąży może nie mieć a z @ cos mi sie poprzestawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobo
Hej dziewczyny, nie zaglądałam na forum od dłuższego czasu, ale dziś nie potrafię sobie poradzić, a mianowicie, dla nowych forumowiczek, badanie hsg miałam w październiku zeszłego roku, ha i co się stało, tylko pewna nie jestem, ale miesiąc temu miałam chwile słabości, oczywiście wiadomo z jakiego powodu i doszłam do wniosku, że odstawiam wszystko co do tej pory brała czyli duphaston i bromocorn, i daliśmy z M na luz, no i cóż dziś powinna przyjść @ ale nie przyszła, więc poszłam po test, na wszelki wypadek, chociaż nawet nie wierzyłam, że może coś być, ale wyszły mi dwie kreseczki, druga słaba różowa, więc poleciałam do apteki po drugi test i wyszło podobnie, słaba ale jest, nie wiem co o tym myśleć,m am mętlik w głowie, nawet nie powiedziałam M że testy robiłam. Dziewczyny trzymajcie kciuki, a jutro pójdę na betę to będę miała na 100 % pewność. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, i czy to na pewno prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobo
paula idź po test !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynkakr
helou dziewczyny, ja jestem po wczorajszym monitoringu u gina, i jest wszystko ok podobno, 3 pęcherzyki w tym jeden dominujący o rozm 16 mm, więc jak na 11 dc to dobra wielkość. Mamy zielone światło na działanie, szkoda tylko że najlepszy czas przypada na naszą podróż nad morze z piątku na sobotę, no ale będziemy musieli coś wykombinować:) może takie spontaniczne przytulanko gdzieś w trasie heheheh przyniesie efekty:) trzymajcie kciuki. jadę na 2 tyg do Darłówka, mam nadzieję że pogoda się poprawi bo dziś w Krakowie pogoda barowa brrrr. Pozdrawiam Was serdecznie i liczę na to że jak tu wrócę za 2 tygodnie to będą tylko dobre wiadomości fasolkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynkakr
bobobo, trzymam kciuki za Ciebie by to była wymarzona ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobobo gratuluję serdecznie oby beta potwierdziła... u mnie dalej nie widać @ wczoraj z M sie przytulalismy i byłam pewna, że dzis dostane @ bo przeważnie jak mi sie dzień spóźniła i było przytulanko to od razu dostałam - masakra... jeśli do jutra rana nie przyjdzie @ to ide na bete bo zaczyna mnie to już meczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobobo a mam do Ciebie pytanie: Czy odczuwasz jakieś dolegliwości tzn. tak jak przed normalną@ ? bóle i ukłucia w dol brzucha , kłucie jajnika, powiekszone piersi, ?? bo ja miałam te objawy nasilone w dzien spodziewnej @ a teraz jakby zanikały tylko biust mam ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobo
miałam wczoraj ból brzucha, wiec myślałam że @ dziś będzie, ale zawsze miałam plamienia ze 2 dni przed oczekiwaną @. Poza tym bolą mnie piersi, i duże są już ze 2 tygodnie, ale nie zwracałam na to uwagi, bo doszłam do wniosku, że to jakieś moje fantazje czy coś. Ja już sama nie wiem, mam nadzieję, że jutro się okaże że to prawda. Poza tym odstawiłam wszystkie leki, więc obawa jest taka, że może organizm coś sie przestawia, czy nie wiem co... ale mnie dziś nosi, nie wiem co ze sobą zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobo
dodam, że ostatnio obserwowałam temperaturę i póki co to cały czas nie spada poniżej 36.6 a na co dzień 36.2 mam, a dziś nawet 36.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobobo no ja kiedyś tak miałam ze z 2-3 dni przed @ plamiłam na brązowo (wtedy wiedziałam ze 2 na pewno przyjdzie) ostatnio od kilku cykli po prostu zacznie mnie strasznie skręcać z bólu i pojawi sie @... A Ty się uspokuj bo swojemu maleństwu zaszkodzisz i zacznij łykać kwas foliowy ;) Ja się boję tego, że ciąży nie bedzie a @ też nie będzie i wszystko mi się poprzestawia :( Z M staramy się o dzidzię prawie 4 lata a jutro jest 4 rodzica naszego ślubu i cudowny byśmy dostali prezent jak by beta wskazała ciażę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobo
ny się staramy 3 lata, a 4 lata od ślubu minie we wrześniu, a kwas już od jakiegoś czasu biorę i nie biorę, ale wczoraj już zaczęłam brać na wszelki wypadek. Staram się czymśzająć ale nie mogę się skupić, paula Ty też jutro idź na betę i po południu daj znać, ja jutro chyba do pracy się spóźnię a po południu odbiorę wynik. Czekam na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam taki plan na jutro, żeby rano zrobić badanie a po południu odebrać... to w takim razie jutro się wymienimy informacjami... ja od wczoraj też zaczęłam brać kwas jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Paula, Bobobo ale byłoby super gdyby Wam sie udało, trzymam kciuki za Waszą bete:) Mnie dziś rano obudził mocny ale krótki ból brzucha, no i sobie pomyślałam że napewno jak pójde do łązienki to będzie już czerwono... ale do chwili obecnej nic nie ma, a podbrzusze boli cały czas od owulacji raz mocniej raz słabiej i czasem czuje kłucie jajnika. od 2 dni strasznie bolą mnie piersi i sie powiększyły, normalnie az mi stanik przeszkadza. Zwariuje do niedzieli.... myslicie że po 11dniach od owulacji i przytulanek wyszłoby już coś na becie?bo chyba nie wytrzymam jak tego nie sprawdze wcześniej a żaden test raczej tego nie wychwyci. co prawda musiałabym sie spóźnić nieco do pracy ale naprawde ja już wariuje, co mocniej zaboli brzuch to lece do łązienki i sprawdzam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
tez mi sie tak wydaje. może do piątku wytrzymam z tym badaniem, chociaż może lepiej jutro bo nie wiem czy w piątek nie przyjdzie mi iść do pracy na 6 i musiałabym sie za dużo zwalniać. ehh ciekawe tylko ile zapłace za bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobobo o matko nie dziwie sie ze cie nosi, to musi byc niesamowite uczucie szczescia:)trzymam kciuki za wysoka betke bo to napewno ciaza:) paula za Ciebie tez, i tak cie podziwiam ze drugiego testu nie zrobilas,ja zawsze na 3 lub 4 dzien dostawalam @ pod odstawieniu duphastonu a wiec u Ciebie mysle ze tez sie udalo:) ja czekam jeszcze na@ dzis mam dostac i tak czuje ze dostane, bo bolu jajnika, zawsze tak mam przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko a ty dzis odstawilas ten duphaston??to moze poczekaj ze 3dni po odstawieniu i jak nie dostaniesz to wtedy idz bo szkoda pieniazkow, to ok 30 zl chyba kosztuje, bardzo trzymam kciuki zeby nie przyszla i zeby to byla upragniona ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko a ty dzis odstawilas ten duphaston??to moze poczekaj ze 3dni po odstawieniu i jak nie dostaniesz to wtedy idz bo szkoda pieniazkow, to ok 30 zl chyba kosztuje, bardzo trzymam kciuki zeby nie przyszla i zeby to byla upragniona ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
nie odstawiałam jeszcze duphastonu, bo powinnam go brac do niedzieli(wtedy będzie te 14dni co lekarka kazała), myśle że moja ciekawość i ciągłe uczucie niepewności wygra z ewentualnymi kosztami badania:) czytałam na innych forach że juz od 1czegoś tam bety wskazuje na poczatkowa ciąże a od 3tyg. byłoby powyżej 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklia1980
Hej dziewczyny;) Ja pisałam o sobie jeakieś 2 tygodnie temu, bo wtedy byłam po hsg. W pon lub wtorek powinnam dostać @, ale nie przychodzi.;) Zastanawiam się, czy hsg mogło mi przedłużyć cykl nawet jeśli owu była na 100% 14 dni temu (monitoring)?? Robiłam też testy owu, które potwierdzały. Boje się zrobić ciążowy, bo magia minie i chyba sie załamie;/ Wczoraj zrobiłam owulacyjny, niby też potwierdza ciąże i kteska testowa wyszła jaśniejsza od kontrolnej. nie wiem co to oznacza na tym etapie, ale podczas czekania na owu, że negatywny;/ Co myślicie? Trzymam za Was kciukasy, oby się nam wszystkim udało;) w koncu tyle już przeszłyśmy;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
teklia może być tak że sie opóźnia przez hsg choć ja akurat dostałam 1-2dni wcześniej. ale skoro miałaś w tym cyklu monitoring i wiesz dokładnie kiedy była owulka to leć po test do apteki i odczekaj moze jeszcze dzień-dwa, lepiej znac prawde niż sie karmić złudną nadzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklia1980
test w szafce leży i czeka;) ale boje się go zrobić;/ mam zamiar jutro rano, ale nie wiem czy na odwagę się zdobendę;) według monitoringu cylk powinien trwac 26 dni, ale ja zawsze miałam cykle nawet do 31dni. dajcie jutro znać co beta pokaże. ja nie mogę iść niestety na bete, bo praca;/ no i w grudniu też mi @ się spóźniała. tak sie nakręciłam i poszłam na bete. wyszła oczywiście negatywna... cały tydzień dochodziłam do siebie;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×