Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Też już daje spokój tym hormonom bo mnie aż głowa rozbolała. Dzięki Bogu mam od tego lekarza ;p niech jego głowa boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia ciort wie;-) Ja zmykam i miłego weekendu kobietki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka to coś pomiędzy blondem a brązem, tzw ciemna blondynka. ja od 7 lat nie farbuję, jak mi schodził kolor to wszyscy się zachwycali bo miałąm trzy kolory (farba, zafarbowane odrosty i czyste odrosty, do tego część rozjaśniona słońcem), rzeczywiście wyglądało to fantastycznie, mało tego niektórzy myśleli że to fryzjer zrobił ;). Niestety ostatnio zauważam u siebie coraz więcej siwych włosków i chyba znowu zacznę farbować. Zaś będzie problem z wyborem koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce ja bym nie brala Nospy bez konsultacji z lekarzem. Na poczatku ciazy tez mnie brzuch bolal troche jakby na okres. Macica i miesnie sie rozciagaja i to normalne, ze troche boli. Zadzwon do swojego doktorka :) Psioszka przykro mi z powodu tego negatywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję amefa. To nie to że boli bardzo raczej czuje takie skurcze co jakiś czas. Może jestem przewrażliwiona. Boję się bardzo że pójdzie coś nie tak znowu. A mój doktorek poza zasięgiem i zdaje mi się że na wczasy wyjechał bo jak byłam tydzień temu to jużsię kazał w rejestracji umówić bo mówił że go nie będzie i później będzie miał pełno pacjentek. Takiemu to dobrze :) ledwo się dłtugi weekend skończył a on już znowu wakacje ma. Czytam o lekach rozkurczowych i podobno buscopan jest zaleany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce to moze do innego lekarza idz spytaj? Mozesz tez zadzwonic do szpitala w swoim miescie i poprosic o polaczenie z ginekologia. Tam ktos powinien udzielic Ci informacji co zazyc ;) Wiem, ze lekarze zalecaja brac Nospe jesli czuje sie skurcze ale nie wiem czy w tak wczesnej ciazy rozwniez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce, nie chciałabym Cię straszyć...jak byłam w ciąży bolał mnie bardzo dół brzucha i tej pierd..ony lekarz kazał mi wziąć no-spe. Po 30min od połknięcia...poroniłam i jechałam do szpitala. Od tamtej pory nie biorę tego świństwa do ust! Nawet jak mnie pobolewa przed @ to wolę zacisnąć zęby! A Ty w te pędy dzwoń do lekarza! A duphaston bierzesz?mi też przepisał na podtrzymanie wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka z ta Nospa to roznie bywa... Pamietam Twoja historie i dlatego ostroznie podchodze do Nospy, ale jak lezalam w szpitalu po operacji to dziewczyny w ciazy przyjmowaly Nospe 3 razy dziennie. I tak samo jak mnie bolal pecherz moczowy to lekarz kazal mi brac 3 razy dziennie i to forte! Wzielam tylko dwa razy pol tabletki przy silniejszym bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona ona e
a mnie dosc mocno bola jajniki, nigdy tak nie mialam a teraz mi pikaja mocno oby dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ona e ja mam takie przeczucia co do Ciebie... Nie chce zapeszac jakby co :P Jestem dobrej mhsli kochana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Jestem po kolejnej wizycie u gina i po pregnylu. A więc na prawym jajniku z pęcherzyka robi się torbiel- nie pękł. Ale dobra wiadomość jest taka, że z lewego jajnika pęcherzyk pękł....czyli jednak był to pęcherzyk, a lekarz twierdził, ze to torbiel. Wychodzi na to , że mam owulację z jednego i drugiego jajnika. A więc nie jest źle. No i coś tam pękło :) i nadzieja jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona ona e
amefa :) życze sobie by Twoje przucia się sprawdziły :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggda
Słońce, mnie bolało podbrzusze na początku ciąży. W zasadzie bolało mnie już po samym zagnieżdżeniu się dzidzi, ale jeszcze wtedy nie wiedziałam, że to TO. Potem, przez prawie cały pierwszy trymestr mnie kurczyło, kłuło, właśnie co jakiś czas. Pamiętam, że się tym martwiłam, ale mój ginekolog powiedział, że tak ma być :) pamiętać trzeba jednak, że kazda z nas jest inna i u każdej podobne objawy mogą znaczyć co innego. Co do Nospy- ja miałam ciążę zagrożoną od 30tc. Miałam mnóstwo skurczy i musiałam leżeć plackiem przez jakiś czas. Wtedy to nie tylko Nospa, ale też szereg innych duuuużo cięższych leków wchodziło w grę. Nospę w łykałam garściami, chociaż mój gin mówił, że to w zasadzie przy tych problemach placebo (miałam przedwczesne skurcze i dzidzia mocno pchała się na świat). Ja się nigdy nie bałam Nospy, ale wiem, że w tych pierwszych miesiącach trzeba szczególnie uważać. Tak na marginesie-wszystko skonczylo się dobrze. Czego i Tobie baaardzo życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Maggda. Uspokoiłaś mnie bo masz doświadczenie w tych sprawach. Na razie nospy nie biore bo nie boli mnie mocno tylko tak ciągnie po bokach w pachwinach. Dzwoniłam do lekarza którego numer dostałam od swojego gina jak ten był chory. Doktorek mnie uspokoił i zapytał czy plamie albo coś jak powiedziałam ze nie to mnie uspokoił że to naturalny objaw bo macica jest obrzęknięta i wrażliwa i może pobolewać tak samo jak jajniki. Mówił że gorzej jak boli posrodku i w dół i do tego są plamienia. Zapytałam sie o nospe i póki nie boli bardzo i nie są to skurcze to nie mam brać. No i zacznijmy od tego że termin miesiączki mam jutro.. jeszcze sie dużo może wydarzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena26lat
Witam dziewczyny ja staram się zajść w ciążę juz 4 lata. Na czerwiec mam hsg nie boję się tego badania.moim marzeniem jest dziecko, gdyż tak bardzo go pragnę... Pozdrawiam wszystkie starające się o dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Magdalena26lat noe ma sie czego bac, hsg to nic strasznego, nie bede klamac, ze nie boli, bo bym sklamala, ale bol trwa doslownie kilka sekund i po wszystkim, nie ma sie co nakrecac, ze sie nie da rady, za kilka dni juz nawet nie bedziesz pamietac, ze mialas jakies badanie :) a co jest przyczyna tego, ze nie mozecie miec maluszka? Jestes na cos chora? Maz mial badane nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Heh chyba jeszcze spie, nie doczytalam, ze sie nie boisz ::D bardzo dobra postawa, bo tak jak napisalam wczesniej nie ma czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny :) co tam u Was? Odpoczywacie? U mnie ok. Brzuch nie boli ale za to dolny odcinek pleców.. Nie mam pojęcia od czego. Czy się przedźwigałam czy to normalny objaw ciąży? Magdalena witaj wśród nas :) będzie Ci tu dobrze bo Dziewczyny z forum są fantastyczne i ani się obejrzysz i po hsg zostaniesz mamą. Bardzo Ci tego życzę. Pozdrawiam Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce moje gratuluje Ci ciąży ;D a Ty miałas hsg kiedy? w tym szczęsliwym cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce mnie od samego poczatku ciazy bola plecy w odcinku krzyzowym. Teraz bol promieniuje na lewo, jakby rwa kulszowa. Lekarz na poczatku stwierdzil, ze to za wczesnie zeby od ciazy bolaly plecy. Podejrzewam, ze ten bol ma zwiazek z powiekszajaca sie macica ;) Mnie tez bolalo dlatego, ze mialam mniej ruchu-maz bardzo mnie pilnowal zebym odpoczywala, lezala i spala :) I Twoj niech tez Cie pilnuje! Spokojnie lez kochana i badz dobrej mysli :) To moj brzuchal : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9bf4a240878b34ed.html Troche bezksztaltnie wyglada w tej koszulce :P Chyba paski mnie pofgrubiaja hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa------śliczny brzusio! Wiele z nas marzy o takim...;) Mam nadzieję, że się doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xrozzają nie miałam hsg. U mnie niedrożność wyszła przy okazji kauteryzacji jajników. Udrożnili mi go i w pierwszym cyklu po zabiegu udało się ale niestety ciąża się nie utrzymała. Teraz jest trzeci cykl po i znowu się udało ale drże cały czas że znowu coś pójdzie nie tak. Amefa piękny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce moje trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze a powiedz ile wcześniej się starałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczekacie sie wszystkie takich brzuchow (i jeszcze wiekszych), bo ja mocno za Was kciuki trzymam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza staraliśmy się około 5 lat. W tym czasie dwa razy poroniłam. W 2010 roku to był wtedy 8tc i drugi raz ciąża biochemiczna poronienie w 5tc :( Mam stwierdzone pco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Amefa jaki fajny brzusio:) U mnie biegną normalnie kolejne dni cyklu,co będzie to będzie. dziś jak wpadłam w ogródek to zrobiłam 9 zagonków, nóg i pleców nie czuje, ze o rękach nie wspomne, chyba od tego hakania mi sie odciski porobią ale troche słonka przynajmniej złapałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka to kawal dobrej roboty :) Slonko najlepiej opala jak sie robi w ogrodku :) Ja dzis zamiotlam i wytarlam schody i kuchnie. Jak sie potem polozylam to spalam 2 godziny hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×