Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nika 76
zrobiłabym bete i poszłabym jeszcze do innego lekarza powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slivia nie zamartwiaj sie na zapas ja miałam ostatni okres 11 marca i jeszcze nie byłam wcale u lekarza, bo jestem przekonana, ze nic by u mnie nie wypatrzył - na to jeszcze za wczesnie. W poprzedniej ciąży niepotrzebnie latałam tak do lekarza co tydzień i tylko się stresowałam, że nic nie widać. Zobaczyłam dopiero ok. 9-tego tyg. wg OM, niestety było to puste jajo płodowe. Niedawno u siebie też zobaczyłam 2 kreski na teście i do lekarza ide dopiero w maju. Moja rada do ciebie - to poczekaj i nie szalej z tymi wizytami i badaniami na razie. na wszystko potrzeba czasu a jeśli rzeczywiście nie jesteś w ciąży i masz dostać okres, to latanie na badania i tak tego nie powstrzyma, prawda? Pozdrawiam cieplutko i pisz co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolanka według wyliczeń tak, ale pewniejszy termin będzie pewnie po usg. Bardzo się go boję. mam nadzieję, że usłyszę bicie serduszka:-) a jak u Ciebie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiii
Dziewczyny ja mam inne zdanie co do wizyty u lekarza po poronieniu.po 2 pustych jajach ,za trzecim razem poszlam do lekarza dzień po pozytywnym teście ciążowym. Nie miałam usg ale przynajmniej dostałam duphaston na podtrzymanie i miało to duże znaczenia dla mojej psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slivia jeżeli chcesz być spokojna zrób betę, u mnie pęcherzyk z ciałkiem żółtym było widać w 45 dniu cyklu to było 6 tyg i 2 dni (wtedy było usg) a wcześniej jak byłam to tylko powiększone ciałko żółte i lekarz powiedział że biochemicznie jestem w ciąży ale trzeba poczekać na dalszy rozwój "akcji". Czasami zdarzają się też ciąże biochemiczne- miałam 2- gdzie testy wychodzą pozytywnie a potem następuje krwawienie i niestety zarodek się nie zagnieżdża, ale skoro u Ciebie kreska przy 2 teście była mocniejsza to znaczy że beta rośnie :) Idź i zrób betę będziesz spokojniejsza :) a pęcherzyka może nie było widać bo miałaś późno owulację? u Ciebie to było 5 tyg i 3 dni więc może za szybko jeszcze, jak dalej nie masz okresu ani nie plamisz to jest nadzieja :) Daj znać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaabbb123 nie koniecznie będzie pewniejszy, na początku zarodki przeważnie są mniejsze niż termin OM, a potem nadganiają, termin który Ci napisałam to PTP - prawdopodobny termin porodu który wyliczy lekarz na podstawie specjalnego wzoru. Mój syn wg USG po nadrobieniu był duużo większy a urodził się o czasie :) Ważył 4510 i miał 59 cm. Oczywiście do PTP możesz odjąć lub dodać 2 tyg i też będzie to termin o czasie, bo poród może nastąpić między 38 a 42 tyg, jednak najlepszy termin to 40 tydzień i go się wylicza. Mi dopiero na 13 tydzień idzie więc też sobie jeszcze poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaabbb123 ja serduszko słyszałam w 57 dniu cyklu czyli 8 tydzień to był u Ciebie będzie 7 tyg i 5 dni więc są szanse :) nie przestrasz się tylko jak go nie będzie bo czasem dopiero w 9 tyg dziewczyny widzą (naczytałam się przed swoją wizytą :) ) - pewnie ma to też związek z owulacją, w którym dniu nastąpiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolanka dzięki za info:-) i za wsparcie:-) już nie mogę się doczekać jak pójdę na to usg, ale jednocześnie strasznie się boję, że coś może być nie tak:-( to moja pierwsza ciąża. W dodatku mam zdiagnozowane pcos, więc zagrożenie poronieniem lub porodem przedwczesnym (do 22tc) jest niestety spore:-( dlatego tak się o wszystko trzęsę:-) ale mam nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze:-) asia 1983 jak Twoje samopoczucie:-)? czekasz z utęsknieniem na wtorkowe usg?:-) pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
a ja do lekarza muszę iść dzisiaj złapałam jakąś infekcję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaabbb123 dasz radę nie stresuj się, bo sobie tym szkodzisz - wiem że łatwo mi mówić, ale ja już też to przeżyłam w 1 ciąży miałam krwiaka i do 28 tyg ciąża była zagrożona, leżałam często w szpitalu, na sali z kobietami które poroniły, zostawiło to ogromny ślad na mojej psychice...... synuś jak pisałam urodził się zdrowy, więc i Tobie się uda! Ja jestem zdrowa a też jestem przerażona i codziennie się modlę żeby tylko donosić zdrową ciążę. Dziś idę na usg i mam nadzieję, że w dniu moich urodzin pomacha mi rączką a lekarz przekaże dobre wieści :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika 76 kuruj się! mleczko z miodem i czosnkiem- niedobre w smaku ale pomaga -już to przerabiałam i leż w łóżku:) Zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Tolanka wszystkiego naj!!!!!!! powodzenia na usg i napisz potem co i jak....niestety nie jestem przeziebiona mam infekcje pochwy,a to moim zdaniem gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
aaabbb123. Ja czekam jak na zbawienie na ten wtorek, w pracy nie mogę się skupić na niczym. Jakaś zmęczona jestem - do tego to przeziębienie i nos zawalony mnie dobijają:( A tak poza tym to ok wszystko.A co u Ciebie jak się czujesz?Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika 76 dzięki :) i nie przejmuj się przepisze Ci pimafucin - nie pamiętam jak to się pisze i będzie ok :) to w ciąży częste podobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slivia
Hej, Dzięki dziewczyny za odpowiedz. Póki co nic nie będę robić i poczekam jeszcze troche. Mam do Was pytanie, czy upławy w ciąży to objaw do niepokoju? Pojawiają się czasami i są inne niż zawsze. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliva jesli chodzi o upławy w ciąży to ja miałam je i w pierwszej ciąży i w drugiej też. Myślę, że to normalne jesli nie towarzyszy im ból, swędzenie czy nierzyjemny zapach - jeśli nie to nie masz się czym martwić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolanka wszystkiego najlepszeo Ci życzę. Ja też do lekarza wybieram sie w dzień swoich urodzin - 5 maja, oby to były dla nas szczęśliwe daty. Pozdrawiam i daj znać co zobaczyłaś na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia 1983 jak ostatnio mówiłam, że nie przytyłam tak dziś już nie mogę tego powiedzieć:-( czuję się strasznie ociężała i gruba, w dodatku brzuch mi strasznie wydęło:-( mdłości mi się zaczęły, ale na razie są do wytrzymania:-) nie mogę się już doczekać usg, chyba zwariuje do środy:-) pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gataciolke
czy beta 313 w 31 dc i wizyta u lekarza ktory stwierdzil ze macica ladnie sie rozpolchnia - to oznacza ze moge sie juz cieszyc?? okres 22 marca ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi3378
mam pytanie 3 kwietnia miałam 1 dzień okresu a 10.04 miałam dziwne kłucie w jajnikach, czy możliwe że było wówczas jajeczkowanie?? Od 13 mam dziwne mdłóści nigdy tan nie miałam a dziś lekkie zawroty głowy zwłaszcza jak wstawałam z krzesełka i dziwne bule w podbrzuszu. Czy możliwe że jestem w ciąży bo cały czas współżyję z mężem bez zabezpieczenia bo chcemy dzidziusia:) Proszę o jakąś radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
mi się nie udało dzidzia umarła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikuś tak mi przykro - popłakałam sie jak przeczytałm twój wpis. Nie mogę uwierzyć, że się tak stało. Trzymaj się kochana i pisz jeśli przyniesie to tobie choć chwilę ulgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Miesiączkuje w miarę regularnie co 30-32 dni. Ostatnia miesiączka mi się spźniła i była w 39 dniu, było to 26 marca 2010 roku. pierwszego dnia bardzo skąpo, drugiego cały ranek bardzo mocno krwawiłam, trzeciego troszkę i czwartego w sumie wcale. Poszłam do ginekologa, wysłał mnie na badanie hcg 6 kwietnia, wynik odebrałam po tygodniu, wynik 25. Wychodzi na to że jestem w ciąży, 20 kwietnia miałam usg i lekarz nic nie zobaczył. I teraz nie wiem czy jestem w ciąży czy nie,czy może jeszcze za wcześnie na usg? Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Miesiączkuje w miarę regularnie co 30-32 dni. Ostatnia miesiączka mi się spźniła i była w 39 dniu, było to 26 marca 2010 roku. pierwszego dnia bardzo skąpo, drugiego cały ranek bardzo mocno krwawiłam, trzeciego troszkę i czwartego w sumie wcale. Poszłam do ginekologa, wysłał mnie na badanie hcg 6 kwietnia, wynik odebrałam po tygodniu, wynik 25. Wychodzi na to że jestem w ciąży, 20 kwietnia miałam usg i lekarz nic nie zobaczył. I teraz nie wiem czy jestem w ciąży czy nie,czy może jeszcze za wcześnie na usg? Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynczka
Ja dla pewności zrobiłam jeszcze jedno badanie hcg.12 kwietnia robiłam pierwszy-wynik 26,9. Drugi test zrobiłam wczoraj czyli 20.04 z wynikiem 4212.Czyli wszystko się rozwija,na usg idę jutro więc też dopiero się wszystkiego dowiem.Teraz jest bardzo wcześnie,ale podobno na usg widać ciążę około 3-4 tygodnia.Wszystko się okaże jutro:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzyłam hcg 15 kwietnia, ale wynik mam mieć dopiero jutro i jutro też idę do ginekologa. Bardzo się denerwuje bo już najmłodsza nie jestem a na drugie dziecko czekamy już bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
nika 76 Bardzo mi przykro:( Trzymaj się cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynczka
Szkoda,że tyle musisz czekać na wynik, ta niepewność jest dokuczliwa.Tym bardziej,że wiążesz z tym nadzieje... Nic tylko życzyć pomyślnego wyniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×