Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

u mnie było 169/min u jednego i 164/min u drugiego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Gratuluje wszystkim szczęśliwym przyszłym mamom. Wypowiadałam się 3 strony wcześniej ale przypomnę, od ponad miesiąca bhcg utrzymuje się w granicach 24,23,25,18, ostatnia miesiączka normalna, usg nic nie pokazało. Lekarza niepokoiło to utrzymujące się hcg, konsultował z kliniką, z profesorami i doszli do wniosku że trzeba zrobić wyłyżeczkowanie bo najprawdopodobniej musiało być kiedyś poronienie ale pozostały 2 czy 3 komórki które powodują takie hcg i może z tego być zaśniad graniasty a to podobno prowadzi do raka. Skierował mnie do swojego kolegi profesora i mam mieć dziś zabieg. Bardzo jestem wdzięczna mojemu lekarzowi że tak intensywnie zajął się moim przypadkiem. Dodam że parę dni temu poszłam do innego lekarza, przedstawiłam mu moja sytuację, zbadał ginekologiczne, zrobił usg i powiedział że on tu nic nie widzi, a hcg nie jest wysokie i to nic groźnego, tak musi być. Co znaczy znaleźć dobrego lekarza. Bardzo się boje tego zabiegu, ale jakoś damy rade. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nimba kochana... 3mam kciuki... na pewno wszystko będzie ok... A ja wam chciałam powiedzieć moje drogie kochane koleżanki że dołączam do was CIĘŻĄRÓWEK!!! Moja ostatnia beta to 2100...:):):) jestem mega szczęśliwa i mega przestraszona... ale co ma być to i tak będzie więc nie ma co przyciągać do siebie złych myśli... Dziękuję wam wszystkim za wsparcie... za to że byłyście ze mną w trudnych chwilach,,,, nie opuszczam was i to nie jest pożegnanie, a podziękowanie... zyczę wam wszystkiego co najlepsze.. pozdrawiam i dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Dzatina cudowna wiadomość gratuluję!!! bardzo się cieszę i trzymam mocno kciuki,mam nadzieję,że teraz częściej będziesz pisać bo masz o czym :):) niba dobrze,że znalezono powód Twojej bety, trzymam kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Madzia27100 co u Ciebie,jak samopoczucie,dostałąś juz pierwszą @ ja czekam myślę,że do 5 dni się pojawi, u mnie samopoczucie różne,zrobiłam kilka badań,ale wyszły w porządku i się poryczałąm tak chciałam coś znależć eh takie życie szkoda,że tak mało dziewczyny piszecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka1199
Witajcie dziewczynki. Pisze bo juz sama nie wiem co mam robic:( Ostatnia @ mialam 30.03 i do tej pory nic... Tydzien temu bylam u ginka i powiedzial mi ze mam na prawym jajniku cialko krwotoczne 6cm i ze ciazy nie widzi. Jednak ja juz przed wizyta u niego zrbilam 2 testy i jeden wyszedl neg drugi jak sie przypatrzec to leeeedwo widac druga kreseczke. Wczoraj zrobialm kolejny test i neg po jakims czasie patrze na niego a tam znow leeeedwo widac kreseczke ale kurde ta kreseczka znikla. Zgupialam i poszlam dzis na bete wyszlo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka1199
wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka1199
Wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka1199
wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka1199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka1199
wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka1199
w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm
torbiele mogą dać pozytywny wynik bety na niskim poziomie. a dostałaś jakieś leki na tą torbiel? duphaston albo luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete85
witam bardzo prosze o pomoc w interpretacji wyniku hcg wyszlo mi 75234,0mlU/ml ktory to moze byc tydzien ciazy bo juz sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka1199
Nic nie dostalam zadnych lekow a bete mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka1199
beta to wieksze jeden przecinek dwa. swedzi mnie pepek i mam zawroty glowy i tak jakby goraczke a ile to nie wiem bo nie mierzylam. Jutro mam znow wizyte u doktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete85
BARDZO PROSZE O POMOC !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nerefete to 5-6 tydzień... według mojej rozpiski... gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina 222 Super wiadomość!!! Wielkie gratulacje!!! Dbaj teraz o Was nie przemęczaj się!!! :) Trzymam kciuki za spokojną ciążę!!! A ja muszę się pochwalić, że chyba zaczynam czuć ruchy :) na razie tylko na leżąco jak położę rękę na brzuszku to czuję jak się kręci jak się uwypukla twarda kuleczka -czasem nawet delikatnie widać :) heheh - żeby jeszcze kopało jak stoję - ale mój brzusio spory więc ma miejsce do fikania nie zaczepiając mnie ... nika76 -będzie dobrze zobaczysz tylko troszkę więcej wiary! :) NiMaBa -fakt o dobrego lekarza to teraz ciężko:( dobrze że takiego znalazłaś bo mogło się to jak widać źle zakończyć :( Nefretete85 Gratuluję! Przybywa nam tu ciężaróweczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete85
niestety ja nie mam sie co cieszyc bo wg Ostatniej miesiaczki powinnam byc w 12 tyg ciazy i robilam test na samo HCG bez beta a wiem ze to jest roznica wiec dlatego nie mam pewnosci czy z moim dzieckiem wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete nie masz się czego martwić bo w 12-tym tygodniu ciązy wynik bety hcg nic nam nie mówi, poniewaz na tym etapie ciąży beta zaczyna się zmniejszać. Ważne jest USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_a_g_a@op.pl
witajcie!:) jestem tutaj nowa i zastanawiam sie, czy ktos mnie przebije...wlasnie koncze 48 dzien cyklu, tzn okres spoznia mi sie juz 3 tyg. ponad tydzien temu robilam test z apteki-wyszedl negatywnie. na tyg. wbieram sie zrobic test beta hcg. i tu moje pytanie- co jest potrzebne: jakas dokumentacja/dowod? chce zaplacic za to badanie, bo niestety terminy do ginekologa sa odlegle...zdaje sie, ze kosztuje kolo 30 zl? w ogole slyszalam, ze te testy z apteki czesto sie myla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_a_g_a@op.pl
dokladniej chodzi mi o to, czy tylko kasa jest potrzebna zeby zrobic ten test? bo skierowanie to wiadomo, ze od lekarza itp. a ja ide, bo chce spr. co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete85
zadnego skierowania nie potrzebujesz wystarczy ze pojdziesz do laboratorium i poprosisz o badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_a_g_a@op.pl
dzieki:) juz troche martwie sie ta cala sytuacja tym bardziej, ze pierwszy raz jak spoznia mi sie tyle okres. mam w dodatku dziwne objawy...ale wiadomo, ze mozna je rozumiec dwuznacznie- okres ewentualnie ciaza albo jaka dolegliwosc zdrowotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_a_g_a@op.pl
a jeszcze napisz mi prosze czy to trzeba byc na czczo, czy jakas okreslona godz? bo ogolnie jak idzie na sie pobranie krwi- takie normalne to juz od 7/8 godz trzeba robic ...z beta jest tak samo? i jak z wynikiem? jest tam jakas tabela ktora pokazuje pewna norme, czy wynik od ktorego jest ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja się orientuję to bety hcg nie musisz robić naczczo, poniewaz na jego wynik nie wpływają żadne art. spożywcze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastin moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochana w końcu się udało witamy w gronie ciężarówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_a_g_a@op.pl na badanie nie musisz iść na czczo, nie musisz mieć żadnych dokumentów co do godzin to labolatoria robią je przeważnie tylko do godz 9 przynajmniej w moim mieście, badanie kosztuje ok 30 zł zależy gdzie... wynik możesz mieć po kilku godzinach a nawet po tygodniu więc zanim się zdecydujesz w jakiej placówce chcesz zrobić badanie, to zapytaj kiedy wyniki otrzymasz bo wiadomo że chce się je mieć jak najszybciej. Interpretacja wyników jest na załączonym druku, przeważnie wynik, który Ciebie dotyczy jest tłustym drukiem. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×