Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Dokuczliwa, to chyba mało powiedziane, już chciałabym żeby było jutro i same dobre wiadomości. Dzięki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nika strasznie mi przykro.. czasami w życiu tak się cholera dzieję że spotykają nas takie przykrości.. Nie udzielam się za bardzo bo nie mam ani o czym pisać ani nie mam czasu ale czytam was codziennie i kibicuję zafasolkowanym. Buziam was kochane...3mam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dziękuję dziewczyny, w sobote idę do lekarza,czekać na samoistne chyba nie mogę przedostatnia ciąża obumarła w 8 tc a poronłam w 13....teraz tez w 8 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika wszystko musi się jakoś ułożyć. A czy lekarz powiedział Ci dlaczego tak się mogło stać? Strasznie mi przykro, wyobrażam sobie co czujesz:-( Normalnie, aż mi gardło ścisnęło jak to przeczytałam...:-( trzymaj się cieplutko i bądź dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika 76 przytulam Cię mocno!!! Jest mi strasznie przykro....... Nie wiem co się dzieje, ale nie jesteś pierwszą osobą która ostatnio ma takie tragiczne wieści :( jestem przerażona i jeszcze bardziej się boję...... Trzymaj się! jeszcze zostaniesz obdarzona szczęściem, mimo że teraz w to nie wierzysz i serce ci pęka z bólu, w końcu się uda- życzę Ci tego z całego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa0505 Dziękuję za życzenia :) Na usg wszystko ok!!! Bałam się strasznie tego badania, bo to badanie na którym lekarz oblicza przezierność karku i sprawdza czy dziecko nie ma wad genetycznych -ale wszystko na szczęście jest ok! Nawet rączką mi pomachało :) mam super zdjęcie ale niestety tu się nie da wstawić, w sumie nie chcę też robić przykrości............ Maleństwo ma 5,21 cm i jest o 2 dni większe od OM wczoraj było 12tyg i 2 dni a wypada na 12tyg i 4 dni :) Niech rośnie kruszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slivia upławy w ciąży to normalna rzecz- może być zwiększona ilość - są takie mleczne, ale nie mogą być twarożkowate ani jak pisała ewa nie może towarzyszyć im ból, swędzenie czy nieprzyjemny zapach. Jeżeli będziesz miała lekkie swędzenie to lekarz polecił tantum rosa do podmywania przez 3 dni i powinno ustąpić! Powiedział że lepiej nie stosować maści - np clotrimazolum żeby nie szkodzić. Jeżeli podmycia Ci nie pomogą to niestety trzeba wybrać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiMaBa - dziwna ta Twoja historia, jeżeli byłaś w ciąży przed okresem to lekarz powinien juz coś zobaczyć, po tym okresie z dnia 26 marca do 6 kwietnia raczej trudno było zajść bo to jeszcze owulacji nie było skoro Twoje cykle trwają co najmniej 30 dni nie trzyma mi się to niczego :( a może masz ciążę pozamaciczną? albo byłaś w ciąży ale przez to krwawienie poroniłaś a beta nie spada z dnia na dzień do zera, może to też być torbiel, która też może dać pozytywny wynik bety..... 20 kwietnia lekarz na bank powinien coś widzieć skoro beta w 11 dniu cyklu licząc od okresu 26 marca była 25. Nawet gdyby to była wczesna ciąża to jest powiększone ciałko żółte, endometrium.... więc chociaż biochemicznie lekarz może stwierdzić czy jesteś w ciąży - u mnie to było widoczne 2 dni przed spodziewana miesiączką w 29 dc więc u Ciebie patrząc na to że ta beta była dodatnia powinno być widać. Mam nadzieję że połapiesz się w mojej wypowiedzi :) Daj znać jak poszło jestem bardzo ciekawa i trzymam kciuki żeby wszystko jednak szczęśliwie się zakończyło! Troszkę Cię pewnie nastraszyłam - ale nie miałam takiego celu - piszę z własnego doświadczenia, i racjonalnie jak to z mojego punktu widzenia wygląda... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gataciolke gratuluję! Justynczka gratuluję! Jeżeli chodzi o usg to na początku może być widoczny sam pęcherzyk bo 4 tyg to jeszcze mało, przecież owulka następuje ok 14 dnia cyklu - przeważnie -więc to dopiero 2 tydzień po zapłodnieniu - więc .... na zarodek trzeba będzie chwile poczekać. u mnie w 45 dc (choć ja owulację miałam dopiero w 19dc) było widać pęcherzyk z ciałkiem żółtym, a w 57dc był już zarodek i słyszałam serduszko :) Powodzenia i daj znać co tam ciekawego zobaczyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwi3378 a co ile dni masz @? kłucie jajnika może pojawić się kilka dni przed owulacją, bo 10.04 to był dopiero Twój 8dc więc raczej troszkę za wcześnie.... O tym czy jesteś w ciąży troszkę za szybko mówić ja takie objawy miałam nawet nie będąc w ciąży - czasami jak bardzo chcemy dzidzi to się nam przytrafiają "objawy" ale bardziej podświadomością podesłane niż rzeczywiście ciążowe... Mdłości, wymioty przeważnie później się pojawiają... choć u mnie to ok tygodnia po zapłodnieniu były takie jednorazowe jak dobrze pamiętam, troszkę mdłości potem ustąpiło i pojawiło się od 7 tyg ciąży i są masakryczne -nawet w szpitalu przez nie leżałam........ Niestety musisz jeszcze poczekać... Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1985
Dziewczyny mam ogromny problem. jestem w 5 tyg ciąży. tydzień temu trafiłam z krawawieniem do szpitala (krwawiłam trzy dni ) beta HCG wyszło mi 31, dwa dni potem 29 lekarze powiedzieli mi ze to koniec i chcieli podać leki na przyśpieszenie poronienia... odmówiłam i poprosiłam zeby wypisali mnie do domu (na usg było widać zarodek). Cztery dni potem zrobiłam bete i osłupiałam wynik 37784..... jutro idę do lekarza, ale dostaję już wariacji nie wiem co mam mysleć.... czy to mozliwe że tydzień temu beta była tak niska potem zmalała a na koniec wzrosła do 37 784? Czy któraś z was słyszała o takim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tolanka, sama jestem zdziwiona tym wszystkim. Lekarz dziś też był w szoku bo się okazało że hcg które robiłam drugi raz 15 kwietnia a wynik był dzisiaj, wyniosło 23. Zlecił mi dziś znowu badanie, ale wynik dopiero mam mieć we czwartek. Chyba zgłupieje do tego czasu. Ginekolog powiedział że może to być obumierające jajo płodowe i musi mnie mieć pod kontrolą. Sama nie wiem co o tym wszystkim sądzić, czekam też bo właśnie zaczyna się czas kiedy powinnam mieć miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola1985 ja jestem po poronieniu,9 kwietnia miałam zabieg...ale przypomniałam mi się sutyacja zawiazana własnie z beta...u mnie co prawda był mały przyrost i to mnie martwiło ale pamietamjak lekarka powiedziala mi ze trezba obserwowac przyrost bety ale nie może on tez byc zbyt drastyczny ponieważ moze to swiadczyc o nieprawidłowościach kosmówki i niestety skutkach dla Twojego zdrowia..Druga opcja przy ktorej szybko wzrasta beta to zasniad groniasty.Co nie oznacza że ktoras ztych opcji moze byc adekwatna do Ciebie i Twojej sytuacji.Mam nadzieję,że jednak u Ciebie nie świadczy to o niczym złym i trzymam za to kciuki ale musisz to jak najszybciej skontrolować...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika 76,starsznie mi przykro i wiem co czujesz kochana ale nie poddawaj sie,nie możesz..Musimy być silne i zobaczysz że za jakiś czas znowu się usmiechnie szczescie do nas a nasze Aniołki zawsze będą w naszych serduszka...Trzymaj się kochana..Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tolanka.W sumie to sama nie wiem ,w ktorym tygodniu jestem.Ostatnio miesiączkowałam między 26.02 a 04.03 więc to sporo czasu temu.Z bety też nie wiem w sumie bo tam mój wynik mieści się w kilku przedziałach,ale patrząc na pierwszy test mogę się domyślać,że to jakiś 3 może 4 tydzień.Na usg chyba dopiero wybiorę się w przyszłym tygodniu,może będą większe szanse na zobaczenie czegoklowiek:)...no niestety na takie wizyty też trzeba się umawiać wcześniej,więc uzbroję się w cierpliwość:)Pozdrawiam. Nika 76...strasznie mi przykro,ale będzie dobrze,musi...zobaczysz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette82
Jak mam rozumiec mialam robione 19.marca 2010roku bete hcg z krwi to 15.0 31.marca 2010roku to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette82
Jak mam rozumiec mialam robione 19.marca 2010roku bete hcg z krwi to 15.0 31.marca 2010roku to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette82
Jak mam rozumiec mialam robione 19.marca 2010roku bete hcg z krwi to 15.0 31.marca 2010roku to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
tym razem jest mi łatwiej,bo byłam na to" przygotowana" (wiedziałąm,że tak może znowu się stać)...teraz chcę już mieć wszystko za sobą,zabieg,badania i pierwszą @ i zacznę od razu,chcę mieć drugie dziecko i będęje mieć :) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola 1985 a mozesz zrobić gdzieś usg jeszcze raz? Powinno być widać o co chodzi.... ciężko powiedzieć moze w laboratorium błąd popełnili? Daj znać jak się czegoś dowiesz. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola 1985 a możesz gdzieś powtórzyć usg? powinno być coś widać jeżeli zarodek żyje to rośnie prawda? wiec powinno być większe CRL, ciężko powiedzieć co z tą betą może to po prostu błąd w laboratorium był? Daj znać jak się czegoś dowiesz! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiMaBa czyli beta spada........ coś jest nie tak -a co pokazało usg? a nie ma u Ciebie w mieście miejsca gdzie wynik bety jest tego samego dnia? U mnie jest jeden szpital gdzie wyniki są po kilku godzinach i płaci się za to 25 zł -da się przeżyć- a wynik jest szybko i mniej stresu dzięki temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika 76 pewnie że będziesz mieć 2 dziecko!!! Ja w to nie wątpię!!! Cieszę się że się nie poddajesz! Trzymam kciuki zatem za Ciebie! :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dziewczyny po każdym upadku trzeba się szybko podnieść i walczyć dalej,w przeciwnym razie nic nie ma sensu,nie wolno się poddawać,mam tyle zaciętości w sobie,szkoda tylko,że w stosowaniu diety odpuszczam :) :) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na usg nic nie było widać, ale to już nieważne bo właśnie dostałam miesiączkę. Trochę to wszystko było dla mnie jakieś niezrozumiałe. Ale wychodzi na to że to poprzednie takie mocne krwawienie to było poronienie i dlatego ten wynik był 25 i spadał. Strasznie mi jest przykro że się nie udało ale będziemy próbowali dalej. Życzę wszystkim samych udanych prób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1985
Dziewczyny byłam u lekarza (podobno najlepszego w mojej okolicy). Robił mi usg i mój dzidziuś rozwija się super :) gin powiedział że jedyna możliwa opcja tamtych wyników to błąd w laboratorium, innej nie ma. Ja tylko nie mogę zrozumieć dlaczego w szpitalu od razu proponowali mi usunięcie ciąży... przez te kilka dni przeżyłam koszmar... a to był zwykły błąd jakiegoś niedouka analityka. Dla pewności jeszcze raz zbadam betę, ale wierzę że już będzie dobrze, zresztą usg już to pokazało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, powiedzcie mi co myślicie o moim przypadku: 27-go lutego miałam @ 11-go marca byłam na usg (13-ty dc) wyszedł piękny pęcherzyk więc z mężem wzięliśmy się do działania;) tydzień później 18-go marca znowu wizyta u gina na usg-ciałko żółte jest!! dwa dni później 20-go marca, 22-gi dc przyszła niespodziewanie @ dziwna bo było to trzydniowe brązowawe brudzenie bardzo skąpe, lekarz kazał mi przyjść znowu ok 13-go dc, tak też zrobiłam i 1-go kwietnia zgłosiłam się na usg, i nic... owulacji znowu ani śladu... więc czekanie na kolejny cykl ale... dziś jest 36-ty dc a @ jak nie było tak nie ma, wczoraj rano zrobiłam test ale wyszedł negatywny:( Lekarz kazał mi poczekać do przyszłego tygodnia, we wtorek zrobić test z krwi beta hcg i progesteron i w środe na wizytę z wynikami... Jak Wy myślicie jest wogóle możliwe żebym była w ciąży?? tydzień przed terminem @ strasznie mnie bolały sutki, od tygodnia boli mnie podbrzusze momentami tak jakbym właśnie miała dostać @ boli mnie żołądek ale nic... nie wiem czy ja już to wszystko sobie wmawiam czy jednak jest jakaś szansa na to że jednak się nam udało...?? Wy też jesteście bardzo doświadczone w tej dziedzinie;) powiedzcie mi co myślicie o moim przypadku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binka24
witam wszystkie dziewzyny. mam pytanie i ozekuje szczerej odpowiedzi. od 9 dni spoznia mi sie okres, a podkreslam ze ykle mialam zawsze regularne. w dzien oczekiwanej @ zrobilam test i wyszedl negatywny po tygodniu powtorzylam i znow to samo:( Postanowulam zrobic bhcg i wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×