Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość s_a_g_a@op.pl
Dzieki dziewczyny:) tez tak mi sie wydawalo ze do godz 9 robi sie takie badanie. pozdrawiam i powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana:?
witam jestem tu pierwszy raz choć śledziłam już wasze rozmowy. Wiec tak mam takie pytanie14 maja robiłam badania krwi na hcg wynik to 10,7 dziś czyli 18 maja powtórzyłam je dla pewności na wyniku jest poniżej 1. co to znaczy?? Okres spóźnia mi się już 12 dni dziś zaczęły mnie boleć piersi. czy mam się spodziewać okresu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdezorientowana:? mogła być to ciąża biochemiczna.... ja też tak miałam... ale okres przyszedł szybciej niż u Ciebie... bądź to pomyłka w laboratorium...więc może przejdź się do doktora, żeby się upewnić że wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cykl 33dniowy, regularnie miesiączkuję, staramy się o dzidzie od 3 miesięcy, czyli już pół roku biorę kwas foliowy, dzisiaj jest 7dzień spóźniającego się okresu, rano byłam zrobić badanie HCG i czekam na wynik o 15odbieram, zapłaciłam 26zł, i laboratorium mamy czynne od 8-9, dzielę się na forum, ponieważ muszę dać jakiś upust moim emocjom, czyli nie cierpliwości. Wiem, że mogę nie być wkońcu teraz tyle wirusów w powietrzu i to może być przyczyną spóźniania, ogólnie nie stresuję się przed okresem, ale każdy dzień spóźnienia budzi we mnie nadzieję. W planowaniu ciąży zrobiłam wyniki krwi byłam na USG aby sprawdzić stan układu rodnego, ilość pęcherzyków mam przeciętną, macice powyginaną z przodozgięciem. Wieczorem napisze jak wyszły wyniki HCG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
aura powodzenia trzymam kciuki za wysoką betę,wiemy jak to jest,gdy się czeka z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aura_1987 Powodzenia!!! Współczuję tego czekania- dla mnie to był koszmar :( na szczęście zakończył się pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Tolanka Zbliżasz sie do połowy czy już przekroczyłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika76 zbliżam się dopiero w 17 tyg jestem teraz, od poniedziałku 18 tc się zacznie :) czas leci co? dopiero co odliczałam 7, 8 ,9 a tu już 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
już pewnie fajny brzusio masz? dzidzia kopie? pisałaś,że to dziewczynka życzę zdrówka i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika76 w poniedziałek się dowiem kto zamieszkuje mój brzusio chłopiec czy dziewczynka :) a ruchy czuję na razie tylko jak leżę bo jak stoję to maleństwo ma dużo miejsca na swawole nie zaczepiając mnie :) a brzuszek to u mnie widać było od 7 tyg już wtedy nie mieściłam się w swoje rzeczy... mimo że schudłam na początku prawie 4 kilo to i tak brzuszek rósł :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj robilam test krwi hcg wynosi 813.0 co to onacza w ktorym tygodni jestem w ciay o ile to ciaza?? ostatnia @ mialam 17.04.2010 czyli okres spoznia mi si ejakies 8 dni robilam tez test domowy wynik pozytywny...prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina co u ciebie kochana - nic nie piszesz :( Mam nadzieję, że wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasHsa jeśli wynik dostałaś na papierze powinny tam być normy ;) tak, jesteś w ciąży ;) jest to 5 tydzień ciąży ;) sama już bym chciała zrobić bete i żeby okazało się, iż jestem w ciaży :) troche się w tym miesiącu przytulaliśmy z chłopakiem, ale na teścik jeszcze za wcześnie ;) tylko ten cykl jakis dziwny miałam, @ krótszy niż zwykle a dzień po bolał mnie brzuszek lekko jakbym owu miała a powinnam mieć w połowie tego tygodnia ;) okaże się czy będzie mi sie @ spóźniać :D jak coś to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesHsa
:) trzymam kciuki :) my tez z ponad pol roku staralismy sie o malenstwo:) a w tym miesiacu totalny luzik, zapomnialam sie i prosze:) za tydzien idziemy do ginekologa na USG :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie daj sobie wmówić, że coś jest nie tak jak lekarz nic nie zobaczy ;) wtedy pójdź do innego lekarza jak ten pierwszy będzie malował odrazu czarny scenariusz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanie,zrobilam bhcg 12 dni po IUI i wyszlo 39 dopiero za 5 powinnam miec okres,zrobilam tez test z moczu ale wyszedl negatywnie czy to zle?? dziekuje za okp ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki :) powtórz bete po weekndzie i zobacz jak przyrasta :) jestem dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ja miałam betę 2 dni przed @ 33 twoja jest wyższa jak widzisz i wiecej dni do @ Ci pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze przeważnie trzymają się swoich ram i tylko robią kobitkom stracha ;) jedna ma wysoką betę,inna niską a lekarze nie biorą tego pod uwagę, że owu mogła być później niz powinna ;) i dlatego doktorek mówi np. że ciąża jest za młoda i odrazu stres niepotrzebny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika76-a ty masz dzidziusia czy czekasz? dziekuje wam bardzo,mto czekanie na wyniki mnie wykonbczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Cześć dziewczyny. Na początku gratuluję wszystkim ciężarówkom i trzymam kciukasy za starające się kobitki. Śledzę wasze rozmowy od samego początku :) troszkę czasu mi zajęło przeczytanie 117 stron ale nawet nie wiecie jak bardzo wszystkie wasze radości i bóle przeżywałam. Moim guru jest Dziastina222, jejku kobietko podziwiam cię za upór i wytrwałość i w dodatku masz takie dobre serduszko oczywiście gratuluję serdecznie że w końcu ci się udało przyszła mamusiu czekam na wieści od ciebie:) Ewa0505 ty też jesteś niesamowita naprawdę kobietko i Gratuluję małej istotki w brzusiu:) ja po tych wszystkich przykrościach zabiegach i innych tak smutnych sytuacja które was dotykają pewnie bym się załamała. Moja historia jest bardzo krótka bo jestem na początku starań, myślałam że uda się już za pierwszym razem jednak niestety nie 2 testy negatywne betka 0,13, więc lipa. Teraz jestem w 12dc więc będę brać się do pracy i przytulanko z mężulkiem pomimo że mam bardzo długie cykle bo aż 37 dniowe ale zacznę troszkę szybciej niż wypadają dni płodne i owulacja;) trzeba dmuchać na zimne:) Trzymajcie kciukasy tak bardzo jak ja trzymam za was kochane . Jeszcze raz GRATULACJE DLA MAMUSIEK I powodzenia starającym się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
a jeszcze jedno piszcie kobitki co u was bo nie wiecie jak bardzo to pomaga kiedy można zaczerpnąć wiedzy od was i podzielić się z wami swoimi troskami, przynajmniej dla mnie to bardzo wiele znaczy. Jejku ale się rozpisałam, buziolki dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
księżniczka ja niestety straciłam ciążę,ale będę za niedługo znowu próbować....życzę Ci zdrówka i pięknej 9-miesięcznej ciązy:) truskaweczka życzę owocnych starań,wiem jak jest trudno,ale nie wolno sie poddawać ja o synka starałąm się 2 lata i teraz piękny blondynek 4 letni po domu mi biega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
truskaweczka ja ostatnio 2 dni przed terminem owulacji miałam przytulanko i strzał w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
dziękuję Nika76. Przytulam Cię mocno do serduch i trzymam kciukas może uda nam się w tym samym czasie:) i powiększymy grono szczęśliwych przyszłych mamusiek:) Ja jeszcze nie mam dzidziolka a latka lecą tylko wiesz zawsze coś stało na przeszkodzie ale powiedziałam basta. Buziolki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek:) juz wczoraj bylam u jednego ginekologa ale powiedzial mi ze dopiero za miesiac moze mi powiedziec czy jestem w ciazy!! tak sie wkurzylam bo chcialam wiedziec odrazu dlateo zrobilam te badania krwi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×