Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość kladia
Nika wierz mi , że próbuje sie nie denerwować, ale cały czas szarpią mną sprzeczne myśli i emocje. Tak strasznie pragnę dziecka, ale sama przez sobą staram sie tłumić te uczucia, żeby się tym bardziej nie nakręcać tylko, że nie potrafię tak na zimno do tego podejść :) z drugiej strony jeżeli ma być coś nie tak to wole , żeby to było na samym początku tak jak poprzednio, przynajmniej człowiek nie ma jeszcze takim nadziei. Najgorsze jest to, że podczas moich dwóch poronienm za każdym razem po pare dni spedziłam w szpitalu i naoglądałam sie tam strasznym tragedii, gdzie koobiety juz w bardzo zaawansowanej ciąży traciły dzieci. i z jednej strony to powodowało , że ja wręcz uważałam się za szczęściare, a z drugiej strony dopiero wtedy człowiek zdaje sobie sprawe, ze niestety różnie bywa. wprawdzie tłumacze sobie, że na patologii ciazy leżą tylko wyjatkowe przypadki, ale wkońcu na kogoś to trafia. czasami tak sobie mysle, czy to może jakaś kara.....bo odpukać w zyciu mi sie wszystko uklada i moze Bóg uznał , że i tak już mam wystarczająco dużo i już z dzieckiem nie będzie tak łatwo... eh przepraszam za to smęcenie, z natury jestem optymistka...moze tego teraz nie widac:) ale samie wiecie , że każdemu przychodzi taki moment, że obawy i strach mnie wrecz paralizuja. hihi sorki za ta epopeje, mozecie nawet tego nie czytac takie same moje pierdoły...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Kladia będzie dobrze myśl kochana pozytywnie to jest bardzo ważne:) Nika bardzo sie cieszę że się do nas odezwałaś i że wszystko jest ok. :);) Ja kobietki powiem wam że sama nie wiem co się ze mną dzieję od rana miałam małe plamienia takie różowe początkowo a później przeszło w brązowe, myślałam że to początek @ jednak teraz pod wieczór już nic nie ma nawet przy siusianiu. Ach już sama nie wiem jeśli owulkę miałam 6.01 to nie za wcześnie jeszcze na @? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Dzastinka nie myśl o tym wszystkim tyle wiesz ja myślę że co ma być to będzie a ty kochana jak nikt inny na tym forum zasługujesz aby wszystko było super. Trzymam kciukasy zobaczysz że wszystko się ułoży po twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskaweczka ja miałam takie plamienie kilka dni przed @ i wtedy miało miejsce zagnieżdzanie sie zarodka trzymam kciuki,żeby u Ciebie oznaczało to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Truskaweczka trzymam kciuki, żeby to była ciąża!!! Przepraszam że wczoraj już nic nie pisałam, ale wróciłam ok. północy byliśmy uczcić mały sukces. Badania wyszły rewelacyjne, są po prostu książkowe, nie ma żadnych podejrzeń o choroby. Po prostu dziudziuś jak malowany. Lekarka mnie pocieszyła że jest wszystko w porządku, wszystki wymiary, serduszko i półkóle mózgowe. Jestem przeszczęśliwa. Płyte ogląam na okrągło, znam ją już prawie na pamięć. A najważniejsze że znam płeć. Będzie synek, widziałam już sprzęt i jąderka. Będzie Czaruś. Ola już jest w domku więc będzie parka. Bardzo jestem szczęśliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....9.......14.12..........27...........wielk opolskie 3) Mila1801 .......... 20........14.01...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........20........16.12...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) gosiaczek90....35tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 3)groszek1976...25tc....05.04.2011.........chłopiec..... ..... ...łódzkie 4) Madzia27100....27tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 5) Kituś.............22tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 6) agata@............. 19tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 7) kreska100...........18tc..........14.06.2011......?????..... małopolskie 8) Dzastina222..... 18 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 9) nika76......12tc....05.07.2011....????....śląskie 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?...........mazowieck ie 11) Magda 130405......13tc..23.07.2011....chłopiec.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
dziewczyny dziękuję bardzo za wsparcie:) Nika powiedz proszę jak długo u ciebie to plamienie trwało i jak wyglądało wiesz chodzi mi o kolor i obfitość? Ja nadal plamię ale tylko przy oddawaniu moczu. Myślicie że test już by coś wykazał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
to niestety jest @ i to bardzo bolesna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Truskaweczka, przykro mi. Trzymaj się jakoś znów przed Tobą kolejny miesiąc oczekiwań! Jestem z Tobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Truskaweczko strasznie mi przykro... ale pamiętaj co nas nie zabije to nas wzmocni.. przetrwasz jakoś ten paskudny czas oczekiwania. Ja czekałam 2 lata i się udało... tobie też się uda nie ma innej opcji:) Madziu gratuluję ci tych fantastycznych doznań u lekarza:) Nie ma nic wspanialszego jak popatrzeć sobie na 4 cm fasolkę która fika koziołki:) A odnośnie płci to się jeszcze kochana nie nastawiaj... mi też w 12 tc powiedzieli że syn w 14 tygodniu potwierdził lekarz a 17 tygoniu już sam zgłupiał bo nagle siurka nie było:) Więc nadal nie wiem kogo noszę pod serduszkiem... wstępnie się umawiamy na chłopaka ale wszystko się okaze na usg połówkowym w 21 tc:) no chyba że znów dzidzia ściśnie nogi i nie pokaze co ma między nogami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....9.......14.12..........27...........wielk opolskie 3) Mila1801 .......... 20........14.01...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........20........16.12...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) gosiaczek90....37tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 3)groszek1976...25tc....05.04.2011.........chłopiec..... ..... ...łódzkie 4) Madzia27100....27tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 5) Kituś.............22tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 6) agata@............. 19tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 7) kreska100...........18tc..........14.06.2011......?????..... małopolskie 8) Dzastina222..... 18 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 9) nika76......12tc....05.07.2011....????....śląskie 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?...........mazowieck ie 11) Magda 130405......13tc..23.07.2011....chłopiec.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
TRuskaweczko bardzo mi przykro naprawde wiem jakie to beznadziejne uczucie... a ja odebrałam wyniki z soboty 1300 urosło z 594 wiec chyba dobrze? zaczynam mieć pomału nadzieje, że może sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....9.......14.12..........27...........wielk opolskie 3) Mila1801 .......... 20........14.01...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........20........16.12...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) gosiaczek90....37tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 3)groszek1976...25tc....05.04.2011.........chłopiec..... ..... ...łódzkie 4) Madzia27100....28tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 5) Kituś.............22tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 6) agata@............. 19tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 7) kreska100...........18tc..........14.06.2011......?????..... małopolskie 8) Dzastina222..... 18 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 9) nika76......12tc....05.07.2011....????....śląskie 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?...........mazowieck ie 11) Magda 130405......13tc..23.07.2011....chłopiec.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
hej truskaweczko ja nadal oczekuje na @ a ty bidulko się trzymaj :* ja podejrzewam że też dostane na dniach chociaz mnie nic nie boli tak jak zawsze ... wczoraj słuchałam jak się dzidzia mojej bratowej w brzuszku rusza i poczułam się tak smutno , bo z jednej strony się bardzo cieszę że im się udało a z drugiej tez bym chciała .. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina, mój maluch ma już prawie 8 cm długości i płeć jest pewna, widać wszystko jak na żywo. Myślę że się nie pomyliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym to moje bobo takie było grzeczne, cały czas leżało na pleckach i mało co szalało, potem nastawił się idaelnie przodem i rozciągał nóżki w dół i w górę więc lekarka nie miała już wątpliwości. A Twoje dzidzi miało tylko 4 cm w 12 tygodniu Dzastina? Moje w/g pomiarów z nóżkami prawie 8 cm, co prawda był to już 13 tydzień, ale duża różnica, prawie jeszcze raz tyle. Jak porównywałyśmy z 3 koleżankami nasze płyty to u dwóch też był chłopiec i tak samo było widać bo też takie duże już były dzieci a one już udodziły i im się sprawdziło. U tej trzeciej koleżanki jest dziewczynka i rzeczywiście różni się od tego co nasze dzieci mają, trn było takie płaskie. A u niej dziecko było jeszcze większe niż nasze. Ale widok super, niezapomniany! Bardzo polecam wszystkim takie usg, normalnie szok jak to się ogląda, że tak wszystko widać i jakie rzeczy maluch już potrafi w zaledwie 13 tygodniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Madziu tak miało 4 cm ale bez nóg.. mierzone było do główki po kość ogonową... z nogami pewno było więcej:) I ja nie byłam równo w 12 tc tylko w 11 i 4 dniu a uwierz mi kilka dni a różnice są wielkie:) To gratuluję ci syneczka:) Mój synuś ma na imię Cezary:) jest bosskim facetem i Twój Czarek pewno też bedzie Bossskiiii:):):) Mam słabość do imienia Cezary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
dziewczyny nie chce być upierdliwa:) ale powiedźcie czy to jest ok, ze najpierw beta wzrosła 211 do 594 a potem 1300 - badania co dwa dni. bo napierw skoczylo prawie podwojnie a teraz juz tylko podwojnie z zapasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Kladia beta wzrasta Ci prawidłowo;) na razie nie martw się bo stres jest niedobry a zwłaszcza teraz!!! będzie dobrze i koniec;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
agata dzieki za dobre slowo....tak strasznie chcialabym uwierzyc, ze bedzie dobrze...teraz czekam do piatku zobaczymy co mi gin powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Klaudio bez dwóch zdań beta rośnie prawidłowo i nie masz powodu żeby się martwić... a uwierz mi że stres jest bardzo szkodliwy... już pierwsza beta ci ładnie przyrosła i teraz z czasem bedzie przyrastać wolniej... i to jest normalne. Nie panikuj... zobaczysz jak pójdziesz w piątek do lekarza to zobaczysz już fasoleczkę...a powiedz mi który ty masz dziś dzień cyklu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Dzastina że może być jeszcze różnie, tym bardziej że to takie maleństwo jeszcze :-) A faktycznie między tymi naszymi badaniami było prawie 2 tygodnie różnicy a to dużo na takie małe dzieci. Mnie jest obojętne co będzie bo bardzo się cieszę że udało mi się zajść w ciążę. Zobaczymy na następnych wizytach co mój lekarz będzie mówił. Szkoda mi dziewczyn że znów kolejny cykl czekania je czeka, pamiętam jakie to nerwy i złość na cały świat. Wiem że wszystkim się w końcu uda, na każdego przyjdzie czas!!! A co u Ciebie Sikorka? Jak się czujesz? Co z pracą, musisz wrócić do tych okropnych bab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Dzastina u mnie jest obecnie 38 dc ale pierwsza beta była robiona 32 dc - 211, potem 34 - 594 i 36dc - 1300. jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Aktualizuję tabelkę niestety nadal góra:( Dziękuję za wsparcie dziewczynki wiele to dla mnie znaczy jednak bardzo mi ciężko:(:(:(:( STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wielkopolskie 3) Mila1801 .......... 20........14.01...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........20........16.12...........26...........wielkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) gosiaczek90....35tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 3)groszek1976...25tc....05.04.2011.........chłopiec..... ..... ...łódzkie 4) Madzia27100....27tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 5) Kituś.............22tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 6) agata@............. 19tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 7) kreska100...........18tc..........14.06.2011......?????..... małopolskie 8) Dzastina222..... 18 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 9) nika76......12tc....05.07.2011....????....śląskie 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?...........mazowieck ie 11) Magda 130405......13tc..23.07.2011....chłopiec.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Madzia gratuluję synka, ale powiem ci że moja znajoma teraz rodziła i kiedy powiedzieli jej że ma ślicznego synka była w ogromnym szoku bo całą ciąże lekarze mówili że dziewczynka. Ona przez chwilę podejrzewała że podmienili jej dzidziolka:) Kladia wszystko jest super nie stresuj się bez powodów, ciesz się tym pięknym czasem jeszcze raz gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedy byłam w ciąży z córką nie byłam na takich badaniach w 4D, miałam może ze 3-4 razy usg robione a lekarka do której chodziłam też do najlepszych lekarzy nie należała i mówiła że "może" być syn, ale do samego poradu mi nie powiedziała na 100 % i urodziła się córka, jaka to była niespodzianka?! Była tak podobna do męża że szok, nie było mowy o zamianie, nawet położne kiedy widziały męża na korytarzu a przecież go nie znały to od razu mówiły że pewnie idzie do tej córeczki co lerzy pod piątką hehe. Wypisz wymaluj tatuś i tak jej zostało, nawet gesty i uśmiech, wszystko jest tak podobne że aż nieprawdopodobne. Licze że może gdybybył synek to będzie do mamusi podobny :-) Tatuś już ma dziecko a ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Klaudio bardzo dobry masz przyrost:) Pewno już nie długo zaczną ci się mdłosci to w tedy bedziesz wiedzieć że jesteś w ciąży:):):) a mdłości powoduje właśnie beta hcg bo jest to hormon podobny do hormonu tarczycy i z tąd mdłości u ciężarnych. A to świadczy o tym ze beta przyrasta i wszystko jest ok. Ale gdybyś mdłości nie miała to się nie przejmuj... nie każda kobieta ma te dolegliwość... ja w pierwszej ciązy czółam się super... żadnych mdłości nic..a synka mam zdrowego:) Za to w tej ciązy dało mi popalić:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka, co u Ciebie, wracasz do pracy?? Madzia gratuluję synka :) ja jeszcze nie znam płci. Dziewczyny, macie już jakieś rozstępy, bo ja przytyłam dopiero 2 kg, a wczoraj wyskoczyły mi 3 małe kreseczki na lewej piersi:( A piersi urosły mi już chyba o 2 rozmiary. Smaruję piersi oliwką, nie codziennie co prawda, ale mało przytyłam a już zaczęły wyłazić te okropniachy :( Poza tym byłam w zeszłym tygodniu u lekarza, dzidziuś rośnie prawidłowo, widziałam wyraźnie bijące serduszko, rączki i nóżki :) ale mój lekarz nie podaje ile waży, ile mierzy, jedyne co mogę powiedzieć to że nie mieści się całe na monitorze ;) Płci niestety nie udało się rozpoznać, bo obrócił się w inną stronę. Następna wizyta w ten czwartek, bo bardzo często chodzę sikać i lekarz podejrzewa infekcję, zlecił mi badanie moczu i przepisał furagin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKUUUU
Dziewczyny.... Ja juz odchodze od zmyslow. w 19 dniu od przytulanka poszlam do lab i zrobilam sobie badanie beta hcg. Wynik to 0,07, czy to znaczy, ze moge wykluczyc moje paranoje ciazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×