Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Klaudia, ja miałam dokładnie identycznie na początku. Skończyło się jak zaczął się trzeci miesiąc. To normalny objaw. Mnie najbardziej muliło wieczorem, nawet jak się zwykłej niegazowanej wody napiłam to miałem wszystko w gardle. Nie raz jak wchodziłam do restauracji i zapach potrafił mnie zwalić z nóg, aż mi się słabo robiło. źle to wspominam, ale na szczęście już minęło. I też tak miałam ze słodyczami. Okazało się że będę miała chłopca, może Ty też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Magda troche mnie pocieszyłas bo myslałam, że jestem jakaś nienormalna:)a kiedys w jakiejs wróżbie wyszło mi że bede miała poerwszego chłopca. Ja wprawdzie nie wierze w takie rzeczy i nie przywiazuje do tego wagi, ale moim kolezankom sie sprawdziło, wiec nigdy nic nie wiadomo:) ważne zeby było wszystko dobrze, a płec to juz niewazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek nie mogłam znaleźć tej prawidłowej ani Twoja ani moja nie jest dobra:(Uciekła gdzieś ta prawidłowa..W mojej tak jak piszesz truskaweczce uciekł 1 cykl a Tobie tydzien a według Twojej ja z 27 tyg przeskoczyłam na 29 tydz nie mogłam znaleźć tej która pisałam jak skonczyłam 28 tydzien:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 20........14.01...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........20........16.12...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) gosiaczek90....38tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 2) groszek1976....25tc....05.04.2011.....chłopiec......... ...łódzkie 3) Madzia27100....27tc....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 4) Marta C .........4tc......04.2011.............?...........mazowieck ie 5) Kituś.............22tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 6) agata@......... 19tc.......7.06.2011......?????......pomorskie 7) kreska100.......18tc.....14.06.2011......?????..... małopolskie 8) Dzastina222.... 20 tc.....16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 9) nika76............18tc......05.07.2011....????....śląskie 11) Magda 130405...14tc.....23.07.2011....chłopiec......śląskie< br /> ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) asia 1983...?????? mam nadzueję że dobrze poprawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 20........14.01...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........20........16.12...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) gosiaczek90....38tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 2) groszek1976....25tc....05.04.2011.....chłopiec......... ...łódzkie 3) Madzia27100....27tc....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 4) Marta C .........4tc......04.2011.............?...........mazowieck ie 5) Kituś.............22tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 6) agata@......... 19tc.......7.06.2011......?????......pomorskie 7) kreska100.......18tc.....14.06.2011......?????..... małopolskie 8) Dzastina222.... 20 tc.....16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 9) nika76............18tc......05.07.2011....????... 10) Magda 130405...14tc.....23.07.2011....chłopiec......śląskie< br /> ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) asia 1983...?????? teraz chyba już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dziewczyny przy uaktualnianiu naszej tabelki kopiujmy zawsze ta ostatnią, ta, która jest najswieższa. Nie kopiujcie tabelki, którą same uaktualniałyscie w poprzednim miesiacu. Nanosicie wówczas co prawda poprawki u siebie, ale kopiujecie z niekatualnymi danymi dla innych dziewczyn, gdyz w miedzy czasie u nich tez wiele sie zmieniło:) Dlatego kopiujmy zawsze ostatnia tabelke wstawioną na forum, wówczas nie bedzie bałaganu i nikt sie nie pogubi:) Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
jest już późno, ale musze sie Wam pochwalić.....przeczytałam całe forum!!!!!:) to teraz już będę na bieżąco. dziewczyny tak piszecie, że nie wiecie kiedy i już połowa ciąży, a mi to leci tak wolno, każdy dzień się wlecze. z jednej strony mam wolne jeaszcze do końca tego tygodnia, co nie zmienia faktu, że już bym chciała, żeby był powiedzmy marzec:) za tydzień w Srode mam nastepna wizyte, wtedy to bedzie 7tc+5d, mysle, ze już wtedy musi być widoczny na 100% dzidek z serduszkiem.... eh nieznosze czekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kladia na początku tez mi się jakos dłużyło,tym bardziej im większe były dolegliwości na początku ;) a teraz jak patrze to mi się wydawało jakbym wczoraj odebrała wyniki pierwszej bety :D ale fakt teraz od paru tygodni znowu mi się zaczyna dłużyć, jakbym całe wieki była w tej ciąży, na szczęście to już 39 tydzień leci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila kochana problem w tym ze ta ostatnia jest skopiowane ze zlej i się zrobi bałagan przez to wlasnie;),ja widze ze w tabelkach jestem w 27tyg a skonczłam 29..Ja aktualniam w kazdy poniedzialek bo wtedy koncze dany tydz i tak jak mowisz szukam ostatnio zaktualizowanej tabelki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dzień Doberek:) Klaudio najgorzej tak się ciągnie do 12 tc.. ten czas tak powoli leci jak krew z nosa...a później nawet nie wiesz kiedy jest już połowa:) Ty byś już chciała marzec.. a jak ja se pomyśle że już coraz bliżej porodu to mnie ciary przechodzą:):):) nie że bedę rodzić ale że bede gruba jak balon... już jest mi cholernie ciężko i bolą mnie biodra i kość ogonowa i żołądek bo macica uciska... a co dopiero bedzie w 9 miesącu????Odnośnie twojej pełności żołądka to ja też tak miałam na początku...do tego odbijało mi się powietrzem non stop.... wstawałam rano zagazowana i bekająca:):):) Dobra uciekam bo mam dziś mnóstwo spraw do załatwienia:) wieczorkiem was poczytma:) Miłego dnia babeczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki jak miło że jest tak dużo zaciążonych a reszta niech się nie martwi w końcu i na was przyjdzie kolej. A u mnie już ok. rana ciągnie i jeszcze brzuch przy wstawaniu boli ale to już pestka.Moja mała niedługo już skończy 4m,c, teraz jest na etapie wyciagania i wsadzania smoka oczywiscie sie wscieka bo nie jest świadoma że sama to robi.Nadal je malutko więc mam 2 -go niejadka w domu.Syn super sie nia opiekuje i 9 lat różnicy to nie jest tak zle jak na poczatku myslałam. Trzymam za was kciuki aby wszystko szło po waszej mysli-pozdrawiam. Dzastina i nika76 aby była córcia tak jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
dziewczyny jest załamana i przerazona, własnie przyszłam do domu i zobaczyłam plamke ciemnej brazowej wydzieliny na wkładce....tak własnie działo sie poprzednimi razami..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexelina
Witam, nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na moje zmartwienie: spóźnia mi się okres od 13 dni, tzn mam 43 dzień cyklu, jak dotąd zawsze miałam go regularnie co 30 -32 dni, staramy się z mężem o dziecko i od tego właśnie cyklu zaczęłam mierzyć temperaturę codziennie między 6.30 - 7.30 i wszystko by się zgadzało bo miałam strefę niskich temp na poziomie 35,8 - 36,2 i skok do 36,5 w 24 dniu cyklu i od tego dnia temperatura ładnie wzrastała do 37 i tak się utrzymuje do dnia obecnego, robiłam testy ciążowe z moczy w dniu cyklu: 31, 36,39 i zawsze wychodziły negatywne, w dniu 41 cyklu zrobiłam test z krwi na beta - hcg i wyszedł 1,2 więc z testów wychodzi, że nie jestem w ciąży a z wykresu co innego. Oczywiście umówiłam się do lekarza ale to dopiero za kilka dni i nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Dodam jeszcze, że rano mam mdłości, mam dużo śluzu o kolorze białym i boli mnie podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
hexeline mam podobnie jak ty @ nie mam test z moczu w niedzielę ale wieczorem wyszedł negatywnie ale czuję się kiepsko ..wieczorami mnie mdli podbrzusze mnie tak dziwnie pobolewa i ciągnie i juz sama nie wiem .. we wtorek jade na wizytę , może się coś wyjaśni :) Klaudia na pewno jest wszystko ok !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, ja się tak zastanawiam czy nie powinnaś jeszcze nawet dziś wziąć tabletki na podtrzymanie ciąży? Mnie takie lekarz przepisał kiedy miałam to rozwarstwienie. A te pierwsze tygodnie są najgorsze i trzeba bardzo uważać, a Ty też się cały czas denerwowałaś że coś może pójść źle, to pewnie nie wpływało dobrze na płód. Może zadzwoń do swojego lekarza i się doradź co robić? Trzymam kciuki żeby było ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Magda ja jestem cały czas na luteinie:) chociaż troche sie podnosze na duchu bo jak narazie ani kropli i poszperałam troche w środku (sorki za szczerość) i śluz tylko biały....wiec moze to nic nie znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
a wiem, że lekarz mi nic nowego nie powie. Teraz już wiem jak się zachować bo już to przechodziłam, po prostu dopóki się brudzi, ale bez krwi to trzeba czekać, ale jak już się pojawia krew to do szpitala, żeby tam sprawdzili czy już na 100% nie da sie nic zrobić. tak naprawde jak masz bruszenia to mozesz tylko łykać coś na podtrzymanie, odpoczywać i czekać....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam że już bierzesz luteine. To nie martw się, może nie będzie źle. Ja też brałam luteine, okropne świństwo było mi po tym strasznie niedobrze, ale na szczęście jakiś czas temu lekarz kazał mi odstawić już. To badaj sytuację od czasu do czasu. Trzymam kciuki żeby się ni pojawiły już żadne plamienia ;-) Paula, a u Ciebie dalej brak @? Jak masz cały czas dolegliwości "ciążowe" to może Ci się udało? Ja bym nie wytrzymała na Twoim miejscu i bete zrobiła. To naprawdę dobry znak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Magda a powiedz mi, w ktorym tygodniu odstawilas luteine? bo tak jak n apisalas jest po prostu paskudna!!!!!!juz nie moge sie doczekac az ja odstawie, ale jak trzeba to trzeba:) paula caly czas mysle co tam u ciebie, moze faktycznie niedlugo nam sie czyms pochwalisz.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane powiedzcie mi co ile chodzicie na wizytę?bo kurde moj lekarz chyba coś za często mi karze przychodzić bo od ostatniej wizyty będzie 3 tyg..wszystko by było ok ale skąd dobierac kasy 10 byłqm na wizycie i teraz mam przyjść 28 czyli w piątek i tak się zastanawiam własnie czy nie przepisać się na luty 4 lub 11 bo on w piątki przyjmuje.Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Madzia 27100 widzisz ja to bym chciała chodzić co tydzień:) podobno pod koniec ciąży lekarz już umawia się co 3 tygodnie. chyba, że od początku ciąży karze Ci tak latać co chwile to to już jest dziwne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja od samego początku chodziłam co 2 tygodnie bo ciągle miałam jakieś problemy i to dosyć poważne. Teraz chodzę co 3 tygodnie i tak mi już chyba zostanie, ja też dużo płacę za wizytę bo bez żadnych dodatkowych badań np. cytologii płacę 130 zł. Przy córce też chodziłam co 3 tygodnie, tym bardziej że będę teraz na zwolnieniu więc też co 3 tyg. wypadnie. A Klaudia odnośnie luteiny to ja ją zamieniłam (oczywiście po konsultacji z lekarzem) bardzo szybko chyba po 2 tygodniach bo nie byłam w stanie tego świństwa brać na Duphaston, chyba tak się pisze. One działają tak samo, tylko luteina kosztuje 4 zł a Duphaston ok. 35 zł. ale łykasz i masz z głowy. I to już w 10 tygodniu kazał mi odstawić. Ja co prawda nie plamiłam nigdy, ale miałam to rozwarstwienie, które się bardzo szybko zagoiło i śladu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi w którym tygodniu już zaczynają robić USG przez brzuch nie wewnętrznie. Bo ja idę 2 lutego to będzie już 15 tydzień, może już przez brzuch? Bo w 13 tygodniu miałam to usg 4D przez brzuch i było ładnie widać, ale to jest inny sprzęt, bo mój lekarz ma usg 2D. Chociaż też zawsze super widać wszystko, tylko że miałam wewnętrzne zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Magda 130405 ja poprzednimi razami jadłam duphaston, ale tym razem przepisał mi luteine bo powiedział, że jest bardziej naturalna. Duphaston dostawałam jak już zaczynałam plamić więc może jest też troche silniejszy. eh nie wiedziałam, że ta luteina taka niedobra. Czesto widziałam, że dziewczyny pisały, że ją biorą, ale żadna się nie przyznała, że to jest niedobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
ehhhh akurat mi przypomniałaś, że czas na luteinke....pychotka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
dziewczynkii chciałam się was zapytać od którego tygodnia liczy się II trymestr? bo weszłam na taka stronke gdzie pisze mi, że według ostatniej miesiączki II trymestr zaczyna mi się 13.03 a według wieku dziiecka 25.03 to jak to liczyć 12 tygodni od ostaniej misiaczki czy trzeba dodać jeszcze do tego dwa tygodnie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
No misiaki nadal mam brak@ ale nie robię bety bo we wtorek będę w szpitalu i zrobią mi wszystkie testy i badania :) martwię się bardziej tym że nie jestem w ciązy a brak miesiączki spowodowany jest zupełnie czymś innym .. tylko nie wiem czym . Może hormony mi sie popsuły ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×