Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość smutna bardzo85
jestem w 5 tyg i wszytsko jest o, dzidzius ma 51 mm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dzidziuś tylko pęcherzyk
Podane wymiary to nie dzidziuś tylko wymiary pęcherzyka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny musialam zmienic pseudonim z karola78 na karolcia78 bo tamten cos mi zablokowało ineskapineska jak sie czujesz date porodu masz super bo to moj dzien urodzin ja jutro ide do gin i mam usg ciekawe ile wazy ten moj maluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze zmieniam sie w zestawieniu STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........26........04.07...........27...........wi elkopolskie 4) mycha11986 ...............9 ..........17.11 .........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kladia.........39tc...17.09.2011.....dziewczynka...podkar packie 2) truskaweczka83.. 36tc......7.12.2011..chłopczyk.....wielkopolskie 3) ) olcik777......24tc.....9.12.2011....dziewczynka...małopolsk ie 4) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie 5) agatu1.....7tc......24.04.2012......czlowieczek.......warm-m az 6)bubunia....25tc.....12.03.2012.....Poznań............. .Wielkopolskie 7)karolcia78.....32tc.....25.12.2011....chłopiec.........m ałopolskie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... .... 11) kreska100..20.06.2011...córeczka...Sara.....3200-55 cm 12)nika76....24.06.2011...synek...Łukasz....3230-53cm 13)Magda130405...21.07.2011....synek...Piotr...3740-59 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje, poki co czuje sie dobrze, kamien z serca mi spadł jak usłyszałam bicie serca malenstwa. Pochłaniam lody i czekolady tonami :) Tobie został już niecały miesiąc ale super. Imie juz wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze juz na swieta bede rozpakowana a imie wybierala starsza siostra ale jutro przekonam sie czy nadal tam jest chlopiec bo pomyłki się zdarzają:) a mówiłam ci że na kolejnej wizycie usłyszysz serduszko pewnie się popłakałaś jak usłyszałaś że wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Mam Pytanie mialam ostatnio dziwny okres Dostalam w niedzielę Tydzien temu Poniedzialek nastepny dni do piątku mialam codziennie 2 godziny okres ciągle jestem Glodna glowa mnie boli nie moge spac w nocy boje sie ze moge byc w ciążę ale wątpię ze moge byc Bo do niczego nie doszło chyba ze spalam troche wypiłam ale wiadomo ze moze robił jak Ja spalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Prosze o szybko odpowiedź :-(:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pomyłki sie zdarzają mi tam jest wszystko jedno co ale córka bardzo chce brata i ze względu na nią dobrze by było gdyby był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bardzo85
ja mam termin na 16.07 i za 3 tyg mam przyjsc juz z badaniami i zobaczyc czy bedzie bilo serduszko mnie swedzi, piecze, tak jakos boli w pochwie, sama nie wiem, mowilam lekarzowi wczoraj o tym ale powiedzial,ze to normalne i mi sie rozszerza macica. tez tak masz Ineskopinezko? Najgorzej jest w pracy juz po 7h(mam siedzaca prace przy komputerze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna bardzo może weź zwolnienie do czasu az przestaniesz czuc takie objawy nie wydaje mi sie zeby 7h siedzac przy biurku i nie daj boze przy kompie bylo dobrym dla ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bardzo85
lekarz nie dal mi nawet zaswiadczenia o ciazy, bo powiedzial, ze zrobi to za 3 tyg jak uslyszy serduszko o moich objawach powiedzial,ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaswiadxzenie wyda jak bedzi pewne ze ciaza zywa praca przy kompie to nie najlepszy pomysl ja jestem na zwolnieniu od 4 tc ale ja praktycznie cala ciaze leze i moj gin nie chcial ryzykowac i nie poscil mnie juz do pracy i takich jak ty nie mialam dolegliwosci ale kazda jest z nas inna i kazda ciaza przebiega inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dzidziuś tylko pęcherzyk
Ineskapineska2010 TAK POCZYTAJ,ŻE TO WYMIAR PĘCHERZYKA, TWOJA DZIDZIA MA CO NAJWYŻEJ OKOŁO 4mm, Smutna bardzo też ma podany wymiar pęcherzyka na razie pustego, teraz tylko czekać na dzidziusia i serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za impertynencja, jeszcze jedno mój lekarza podał mi 8 i pół milimetra jako wielkość maleństwa więc ze swoimi ok. 4 mm idź na spacer. No chyba, że wiesz lepiej niż ja kiedy współżyłam, w którym tyg, jestem wg okresu a w ktorym wg usg. Następnym razem chociaż doczytaj to co ja tu piszę. Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bardzo85
skoro ja jestem w 5tc i moj ma 51mm a Ineska w 8 to chyba logiczne ze dzidzia wieksza i ma juz serduszko, mi lekarz kazal przyjsc za 3tyg, wiec to bedzie 8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołąnczam do was dziewczyny ja jestem w 7 tygodniu mój dzidziuś ma 6mm i widziałam jak bije jego seruszko, wiec lepiej Ci którzy tego cudu nie widzieli to niech zamkna buziunie na kłódke:), a ja mam termin na 10 lipca to trzydni po moich urodzinach. wiecie trzy lata temu miałam termin na 01.kwietnia i tak urodzilam wiec teraz tez mam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Nikt mi nie odpowiedział:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniwah moje gratulacje i witamy w klubie :) kamila87 jeśli współżyłaś sprawa jest prosta jeśli nie jest jeszcze prostsza Zapytaj swojego pana czy "robił" czy nie a potem pytaj nas, nikt tu nie jest duchem swietym, skoro ty wypiłaś i nie wiesz czy do czegoś doszło, to tym bardziej my nie wiemy a już na pewno żadna z nasz nie powie Ci czy to ciąża czy nie. Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
gratuluje wszystkim nowym ciężaróweczką ehh pamiętam jak sama przeżywałam pierwsze tyg ciąży oby było wszystko dobrze u was aby dzidzie rosły zdrowe :):):) a co do sporów które widzę to powiem tak koleżanka racje ma napewno bo to pęcherzyk jest który jest mierzony bo by dzidzie zmierzyć jest za malutkie ale myśle że to nie powód do kłótni najważniejsze że jest dzidzi i że bije serduszko :):):) u mnie zaczoł sie 26 tydzień zobaczycie jak wam to zleci dbajcie o siebie kobietki :) i zero nerwów i stresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wynik beta hcg to 227480,0 co to znaczy w ktorym moge byc tygodniu?? 12tydz. ciazy jest napisane 27832,0 - 210612,0 czy to jest 12 czy 13 tydzin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natuśkaa
cześć dziewczyny, mam pytanie.. przez prawie 3lata brałam bigułki, odstawiłam je 3miesiące temu, od dwóch miesięcy staramy się z chłopakiem o dziecko, w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek dostałam miesiączkę w terminie, w następnym miesiącu po pierwszych próbach zapłodnienia miesiączka spóźniła się ok.tygodnia, ale się pojawiła, natomiast teraz spóźnia się już 3 tydzień.. tydzień temu robiłam badanie beta hcg, wyszło że w ciąży nie jestem, jednak miesiączki nadal brak.. nie wiem co to może oznaczać, po 2 tygodniach od spodziewanej miesiączki wynik jest raczej 100% pewny prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×