Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość no ro to
odpowiedź 100% da ci tylko usg. :) A co do przyrostu: "Przy ocenie wczesnej ciąży od bezwzględnych wartości HCG ważniejsze są przyrosty jego stężenia w czasie. W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża późniejsza, tym wzrost HCG wolniejszy i w przedziale od 1200 mIU/ml do 6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml czas ten może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje badanie USG."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
no jak tam chcesz. Byleby tylko znów cię nie zbyła tak jak wcześniej. Skoro ma takie olewackie podejście. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaa
Cześć dziewczyny Mam nadzieję, że wy mi pomożecie, otóż to ostatni okres miałąm 22 października kolejnego już nie dostałam tj. 17 listopada, okres spóźnia mi się już 2 tygodnie i dalej nic Zrobiłam 1 test który wyszedł negatywnie, robiłam do późnym popołudniem, w przyszłym tygodniu idę do lekarza bo mnie troche brak okresu niepokoi, myślicie że powinnam zrobić bete? Jestem troszkę zmęczona, bola mnie sutki i od czasu do czasu brzuch coś takiego jakbym zaraz miała dostać@ Poradzi mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaa
tak myslę, żeby iśc ale dopiero w poniedziałek gdyż nie dostane wcześniej wolnego w pracy a @ może przybędzie; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam bardzo podobnie . Za pierwszym razem też test wyszedł mi negatywnie a dzisiaj wyszedł pozytywnie . Zrobiłam też betę i wychodzi na to że jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaa
no to moje gratulacje:) Jejciu ja w głębi serca też chciałabym być, wiem że strasznie bym się ucieszyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero będę wiedziala czy na 100% jak pójde na wizytę . A Ty zrobiłas betę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero będę wiedziala czy na 100% jak pójde na wizytę . A Ty zrobiłas betę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaa
a kiedy masz wizytę? nie, nie zrobiłam jeszcze doiero w poniedziałek bo teraz nie dostane wolnego w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asasaa bete mozna robic o ktorej ci pasuje wazne zeby powtorzyc ja o tym samym czasie po 24 godzinach i zobaczysz jak przyrasta mi tak kazal lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaa
okej, a czy ginekolog wystawia skierowanie na to badanie jak się do niego pójdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
na betę nie trzeba skierowania. A i zaleca się powtórkę po 48godzinach a nie 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę mam w sob . Badanie najlepiej wykonac z samego rana i być naddczo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
nieprawda, na hcg nie trzeba być na czczo. :) A i pora dnia nie ma znaczenia bo poziom hcg bada sie we krwi a tam nie ulega rozcieńczeniu tak jak może być w przypadku badania hcg w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaa
a ile takie badanie kosztuje? Czy jak dostane skierowanie to nie bede musiała płacić, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA TO BADANIE SIĘ PŁACI OD 30-45 ZŁ ZALEZY W JAKIEJ PRZYCHODNI . JA MIALAM SKIEROWANIE I PŁACIŁAM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natuśkaa
a ja płaciłam za betę 15zł + 2zł za pobranie materiału czyli 17zł w sumie.. i byłam zaskoczona że tak mało bo wszyscy właśnie podają że ok. 30zł minimalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaa
no to nawet w miarę te 17 zł, w mojej przychodni kosztuje 35zł ale zaczne dzwonić po innych może cena będzie troszkę niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaa
robiłam dzisiaj test i wyszło na to że jestem w ciąży;] jutro rano zrobie tak dla pewności a w pon idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx22190
to gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natuśkaa
również gratuluję.. ja nie mam już drugiej miesiączki, a w ciąży nie jestem niestety.. robiłam dodatkowo test ciążowy w domu i wyszedł negatywny.. pani ginekolog dała skierowanie na badanie poziomu prolaktyny i jutro odbieram wynik, ale jestem bardzo zła bo nie wiem co się dzieje.. ani miesiączki, ani ciąży, takie zawieszenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam was kochaniutkie:) STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........26........04.07...........27...........wi elkopolskie 4) mycha11986 ...............9 ..........17.11 .........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kladia.........39tc...17.09.2011.....dziewczynka...podkar packie 2) truskaweczka83.. 39tc......11.12.2011..chłopczyk.....wielkopolskie 3) ) olcik777......24tc.....9.12.2011....dziewczynka...małopolsk ie 4) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie 5) agatu1.....7tc......24.04.2012......czlowieczek.......warm-m az 6)bubunia....25tc.....12.03.2012.....Poznań............. .Wielkopolskie 7)karolcia78.....32tc.....25.12.2011....chłopiec.........m ałopolskie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... .... 11) kreska100..20.06.2011...córeczka...Sara.....3200-55 cm 12)nika76....24.06.2011...synek...Łukasz....3230-53cm 13)Magda130405...21.07.2011....synek...Piotr...3740-59 cm Mam pytanko do mamusiek, powiedzcie proszę jakie były zwiastuny waszego porodu, po czym zorientowałyście się że czas ruszyć do szpitala???? Moja godzina zero nadchodzi i trochę się martwię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry_lady89
Dziewczyny pomóżcie! Nie wiem co mam myśleć ostatnią miesiączkę miałam 17 października na początku listopada zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie dla potwierdzenia zrobiłam na następny dzień beta hcg z krwi i również wyszedł pozytywny do dnia dzisiejszego robiłam jeszcze 3 testy z krwi i beta rośnie ale powoli raz miałam 425 potem 514,8 i ostatni 665,1 lekarz powiedział że to za mało więc poszłam na usg i co najciekawsze nic na nim nie wyszło!!! macica jest podobno pusta on twierdzi że nic nie widzi jak to możliwe??? Czy któraś z was miała taki przypadek proszę poradźcie co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooa aa
może to ciąża biochemiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×