Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Agulka76
WITAJCIE Jestem Agnieszka Mam takie pytanie Zrobiłam badanie beta hcg i wyszedł wynik 90322 Rozpietosc w normach wielka wiec nie wiem jakiemu tygodniowi to odpowiada Ostatnią @ miałam 14 stycznia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaa
ooo to i ja dołączę do was dziewczyny:) Mój poród jest wyznaczony na 29 lipca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się okropnie;/ znowu jakaś gorączka mnie w nocy dopadła i cały czas się utrzymuje 37'C, musze do apteki jechać i coś kupić bo wszystkie kości mnie bolą;/ no i trzeba było się na grypę zaszczepić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie obeszło sie w pierwszym tyg bez antybiotyków a w drugim juz tylko domowymi sposobami sie leczyłam bo i antybiotyki nie działały już, na początku ciąży tez miałam stan podgrączkowy ale nic nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam iść w poniedziałek, ale pójde w piątek, bo potrzebuje l4 do pracy... mogło by się już cos wyjasniec, bo przeczytałam już chyba wszystkie fora i mam mieszane uczucia... nie przeraża mnie najgorsza wersje, bo wiem co to jest ale mogło by być dobrze... a oprócz tego cały czas mam mdłości, czasami wymiotuje jak kot:) i piersi mnie bardzo bolą, więc może będzie dobrze - zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu cisza - ciekawe gdzie was wszystkie wywialo? ja zaraz do lekarza jade.... narazie z mieszanymi uczuciami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekam na wieści, ja za tydzien w czwartek mam wizyte a poki co walcze z remontem i konca nie widac, a chcialabym juz na jakis zakupach sie skupic a nie tylko na remoncie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczybylmkkj
możecie mi pomóc, do lekarza dopiero w poniedziałek.oto mój wynik beta hcg poza ciążą:do 5.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczybylmkkj
ucieło mi posta poza ciążą:do 5.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczybylmkkj
znowu to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pytanie.. Jest to mój 21 dc. Cykle mam zazwyczaj 28-30. Używałam w tym cyklu testów owulacyjnych i między 15/16 wystąpił test pozytywny i było przytulanie. Dzis jest 21dc i w nocy miałam bóle podbrzusza takie jak na miesiączkę. Trwały one trochę. Rano obudziłam się i już było dobrze. Czy jest jakaś szansa na to że jestem w ciązy.. Miała, któraś z Was tak.. Nie chce się nakręcać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxd
Lisavet ja tak mialam... strasznie mnie w nocy kulo (jedna noc) i nawet przez sen pogladzilam sie po brzuszku i pomyslalam ze sie zadomowila malutka... teraz ma 8 miesiecy i spi spbie slodko obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xdxd a czy jest to możliwe w 21dc.. a sennośc popołudniami.. od kilku dni spie w południe.. dziś jestem bardzo zmęczona posiadziłam 9 bratków a czuje sie tak jakbym biegała pół dnia.. czy objawy nie za szybko.. ostatni @ miałam 27.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudinimkkii
mój wynik to < 0,1mlU,ml ________________> poza ciążą :do 5,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxd
mnie sennosc dopadla dopiero po 7 tyg... ale za to krzyz mnie lupal juz wlasnie tydzien przed okresem troche mnie ciagnelo w dole brzucha jak na okres a ostatecznie o ciazy przekonal mnie tort dla 7 latka z ponczem bezalkoholowym w ktrym to ja czulam ogromne ilosci alkoholu, test wyszedl mi w 27 dc pozytywny. Pozwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanko, czy ktoras z Was miala negatywny wynik testu, a byla w ciazy? Ostatnio odstepy miedzy moimi @ byly coraz krotsze (w pazdzierniku 28dni, pozniej 27, 26,25,24), a teraz juz 30dzien cyklu a @ nie widac. Testy zrobilam 2 i wyszly negatywne, nie wiem co o tym myslec, bo nigdy nie mialam dluzszej przerwy niz 28dni. Jestem w UK wiec nie ma szans na bete :/ A zaczynam sie stresowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze dodam, ze w dni plodne byl stosunek przerywany, wiec nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xdxd no ja jestem bardziej zmęczona i senna.. no i ten ból podbrzusza co był w nocy.. piersi mnie jeszcze nie bolu.. caly czas mam nadziej, że sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudinimkkii
dziewczyny a jeśli wynik mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudinimkkii
wynik 0,1 mlU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudinimkkii
dokładnie jest jeszcze ten znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×