Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

wózek ładny, tradycyjny ale mało praktyczny bo zaraz zmieniać trzeba nawet nie wiecie jak szybko dzidziuś rośnie...no chyba że ktoś cierpi na nadmiar gotówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten wózek . A ceny jak sie kształtują ?to jest wózek 3 w 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorientowałam się jak cenowo sie kształtują Musze popatrzeć opinie na temat tej firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Przeczytałam forum od deski do deski, wcześniej to się tu działo ;) a teraz taka cisza nastała, trochę szkoda... My w trakcie starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Przeczytałam forum od deski do deski, wcześniej to się tu działo ;) a teraz taka cisza nastała, trochę szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Powiedzcie mi czy mogę być w ciąży. Stosunek miałam 15 dni temu, zabezpieczyliśmy się prezerwatywa nie pękła , niby wszystko ok. Dodam że zawsze ale to zawsze przed okresem (co najmniej tydzień przed) bolą mnie piersi i pobolewa brzuch, a teraz jestem 3 dni po terminie spodziewanej @i nic mi nie boli, tzn piersi nie bolą nic, a brzuch dziwie pobolewa inaczej niż przed okresem.Zzrobiłam wczoraj i przedwczoraj test ciążowy (domowy) i wyszedł negatywnie. Ale zrobiłam też test BCG po 12 dni od stosunku-czy to za wcześnie ? Wynik wyszedł 0,100 mIU/ml dlaczego tak dziwnie dlaczego 0,100 a nie 0,1 nie rozumiem, co to oznacza?? Nie wiem co mam myśleć. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Powiedzcie mi czy mogę być w ciąży. Stosunek miałam 15 dni temu, zabezpieczyliśmy się prezerwatywa nie pękła , niby wszystko ok. Dodam że zawsze ale to zawsze przed okresem (co najmniej tydzień przed) bolą mnie piersi i pobolewa brzuch, a teraz jestem 3 dni po terminie spodziewanej @i nic mi nie boli, tzn piersi nie bolą nic, a brzuch dziwie pobolewa inaczej niż przed okresem.Zzrobiłam wczoraj i przedwczoraj test ciążowy (domowy) i wyszedł negatywnie. Ale zrobiłam też test BCG po 12 dni od stosunku-czy to za wcześnie ? Wynik wyszedł 0,100 mIU/ml dlaczego tak dziwnie dlaczego 0,100 a nie 0,1 nie rozumiem, co to oznacza?? Nie wiem co mam myśleć. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem też nie jesteś w ciąży :) okropnie się czuję dziewczyny - bliskie spotkania z deską klozetową...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to, mi odchodzily i wracaly mdlosci prawie w nieskonconosc, dzis myslalam że tez bede sie kleic do deski... ale przeszło bokiem, za to zgage miałam całą noc potworną. Graga007 kiedy idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w środe ide - a narazie się relaksuję :) a zgage też mam.... i nieodpartą ochotę na pizzę, kebaby, i inne rzeczy - masakra jakaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zgagę wczoraj miałam pierwszy raz - wlasnie po pizzy, a odkad jestem w ciąży to jadlam duzo słodkiego zwłaszcza lody z truskawkami a popijałam je goraca czekolada, moj maz wymiękał. Ale z nim zajadalam sie tez pizzami i kebabami zwłaszcza z duza ilości sosu czosnkowego :D Teraz czekam na nasze polskie truskawki :) za to moja córka przekopuje mi brzuch na wszystkie strony świata. Nie wiem kiedy ona spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj przespałam prawie caly dzien..... tak mi sie spac chce.... za niedlugo do lekarza jade - trzymajcie kciuki - może coś sie wyjasni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo juz na zwolnieniu siedzicie ? ja poki co cały czas pracuję ale chyba juz nie długo popracuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam, przyszłam i nic się nie zmieniło.... tętna nie widać..... już sama nie wiem co myśleć... :( pozostaje mi czekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga trzymaj się, musi być ok. Ja mam dopiero 18 dzień cyklu... Ja w pierwszej ciąży byłam od 6 tygodnia za zwolnieniu lekarskim, od początku jakieś przeboje miałam... A szpitalu leżałam co miesiąc, hehe Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w dniu kobiet:) Z okazji tego szczególnego dnia, chciałbym Wam życzyć wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń, zarówno tych malutkich jak i troszkę większych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga a w którym tygodniu ciazy jestes kochana?? nie martw się, bo na maleństwo to źle wpływa, nastaw sie, że będzie wszystko dobrze, wiem łątwo mi mówić, ale wiesz.... samosprawdzająca sie przepowiednia...musimy być dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według OM w 7 tygodniu.... wiem, że złe myślenie nic nie przynosi, ale dobre z mojego doświadczenia też nie... dziewczyny ja cały czas mam nadzieję i tylko to mnie trzyma.... gdybym nie miała nadzieji to bym już poszła do szpitala na zabieg.... ale wole zaczekać, a to czekanie jest dobijające.... Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero na 3ciej wizycie uslyszalam tętno, wiec spokojnie bez nerwow. Co do zwolnienia to jestem od 6 tc i bede aż do porodu, ale ja to po przejściach jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineskapineska kiedy masz poród? ja w 7tc usłyszalam tętno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
cześć dziewczyny, czytałam że jesteście na etapie wybierania wózka. Jako mama trójki dzieci dam Wam jedną radę, ważne jest to żeby wózek miał "przekładaną" rączkę tzn. żeby podczas spaceru mógł maluszek być przodem jak i tyłem do nas. Jest wtedy większa swoboda ruchu i można łatwiej "uciec" z maluszkiem od wiatru :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast na 21 lipca :) Teraz chyba większośc wóżków jest z przekładana rączką . Mam to na uwadze przy wyborze . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×