Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość pseudinimkkii
nie wiem co jest od kilku dni mam problemy z pisaniem na kafe. wpisuje wynik a mi go nie wyświetla, albo pokazuje tylko kawałek postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xdxd a czy test beta hcg z krwi dał by juz pozytywny wynik gdyby zrobiła w poniedziałek. wg kalkulatora internetowego byłby to juz 4 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudinimkkii
może tym razem sie uda , mój wynik to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskaaaaa
możecie pomóc wynik bety to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxd
Lisaveta ja bym poczekala jednak jeszcze z tydzien. ja nie robilam w ogole bety poprostu test ciazowy z apteki pokazal 2 kreski 2 tyg pozniej poszlam do gin. i widac juz bylo serduszko byl to ni mniej ni wiecej ale jakis 6-7 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o pomoc w interpretacji mojego wyniku Beta HCG. Na sprawozdaniu z wykonania badań laboratoryjnych wygląda to tak : wynik badania < 0,1 mlU/ml , poza ciążą : do 5.3. Jeśli dobrze rozumiem to mój poziom hcg wynosi poniżej 0,1 mlU/ml czyli nie jestem w ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nie miałam czasu wcześniej coś naskrobać, byliśmy u teściów w weekend... w piątek byłam u lekarza i robił usg ale przez powłokę brzuszną - niestety w tym gabinecie nie ma dopochwowego i powiedział, że widzi zarodek, ale jeszcze nie widzi tętna... i że trzeba zrobić dopochwowe.... a to robi dopiero 30 marca w innym miejscu.... no ale wysłal mnie na badania krwi i moczu wiec moze jest jeszcze jakas nadzieja :) tymbardziej ze 9 dni wczesniej nic nie bylo widac... wydaje mi sie ze ciaza moze byc mlodsza... no ale zrobilam jeszcze raz bete i zobaczymy co wyjdzie... u mnie jest ten problem, ze do szczuplych osob nie naleze i w pierwszej ciazy widzialam tetno w 9 tygodniu a bylam z 10 kilo chudsza :) wiec moze bedzie dobrze - tymbardziej ze mdlosci i wymioty sie utrzymuja - piersi bola niesamowicie - nawet przy pierwszej ciazy tak nie bolaly.... a o apetycie juz nie wspomne - bo wczoraj to az mi wstyd przed teściówką było ze co chwile głodna byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx22190
Dziewczyny byłam na usg w sob i lekarz powiedziała mi ze dł. szyjki to norma do 25mm a ja mam 26mm kazała mi to przedyskutować z lekarzem prowadzącym. Jestem w 22 tc czy któraś może mi wytłumaczyć o co dokładnie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx22190
już mniej więcej wiem o co chodzi :) Jeżeli szyjka będzie się skracać trzeba będzie założyć krążek na podtrzymanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo po prostu leżeć do końca ciąży to zależy od lekarza prowadzącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wyobrażam leżenia, bo już jednego szkraba mam i jest co kolo niego robic, ale jak bylo by trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx22190
leżenia non stop też sobie nie wyobrażam ale oszczędzać się trzeba :) Zobaczymy jak to będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaa
cześć dziewczyny mam dzisiaj wizyte u ginekologa zapisałam się prywatnie bo mój lekarz do tej pory zrobił mi tylko 1 usg w 12tyg. i ani razu nie sprawdził tętna dziecka a teraz jestem w 22tyg. to jest chyba jego obowiązek żeby zbadać tętno? bo sama już nie wiem.. A przy okazji może się dowiem jakiej płci jest dzieciaczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam dziś wyniki bety - 87434 mIU/ml więc wyższa niż ostatnio... troche mnie to wszystko na duchu podniosło:) xxx22190 - oszczędzać się trzeba i to bardzo :) może nie powinnam narzekać na tym etapie ciąży, ale ja np mam tak, że coś robie dłużej i mnie podbrzusze zaczyna boleć... nawet jak samochód prowadze, czy zawoże dziecko do przedszkola - zaczyna mnie to męczyć po prostu... musze sobie odpocząć troche i dopiero wtedy jest ok... i dlatego przerażaja mnie świąteczne porządki - ale chyba tylko tak z wierzchu posprzatam, wbije się na święta do teściowej i mamuśki, więc u siebie gości nie będę przyjmować :) może jakoś przeżyje, bo ostatnio siedzenie w towarzystwie mi nie służy - jakoś nie umiem długo wysiedzieć i cały czas myśle o tym żeby się położyć :) a może po prostu się rozleniwiłam :) z drugiej strony wolę na zimne dmuchać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaa
cześć dziewczyny mam dzisiaj wizyte u ginekologa zapisałam się prywatnie bo mój lekarz do tej pory zrobił mi tylko 1 usg w 12tyg. i ani razu nie sprawdził tętna dziecka a teraz jestem w 22tyg. to jest chyba jego obowiązek żeby zbadać tętno??? bo sama już nie wiem..może jestem przewrażliwiona na tym punkcie?? A przy okazji może się dowiem jakiej płci jest dzieciaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz chyba od 10 tyg co wizyte bada tętno, wiec dziwie się Twojemu czemu tego nie robi, tym bardziej, że powinien obserwować szybkość bicia serca czy jest prawidłowa itp. graga007 Ty sie niczym nie przejmuj, wszystko bedzie ok dobrze ze beta rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi być dobrze jeżeli codziennie wiszę nad muszlą klozetową :P asasaa - bylas u tego lekarza? znasz płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaa
tak byłam u tego lekarza zrobił mi usg dzisiaj pomierzył główkę itp tętna nie badał tylko w tym miejscu na karcie ciąży odnotował że czuję ruchy dziecka..aha i podobno nie widać płci zresztą sama nie wiem mają strasznie stary sprzęt więc może dlatego...Ale widziałam bijące serduszko więc mam nadzieję że wszystko jest w porządku jeszcze tylko muszę umówić się na usg 3D żeby zobaczyć czy wszystkie narządy rozwijają się prawidłowo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny ten Twój lekarz, mój po 20 tc robił kolejne badania prenatalne, dokładnie ogladal serce, mierzył głowę, korpus, nóżki. Na samo oglądanie serce poświęcił chyba z 8 minut słowem się do mnie nie odzywając, nawet sie trochę wystraszyłam, ale on po prostu sie skupiał. I potwierdził płeć - to co mówił wizytę wcześniej. Idź do innego lekarza, na tym nie oszczędzaj. Graga muszla niedługo ustąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Jestem tu nowa - i mam problem jestem po drugiej insyminacji i na 13 dzień po niej robiłam hcg z krwi - wyszło mi 36,79 i nie wiem co to znaczy czy jestem w ciąży czy nie??? robiłam testy płytkowe i w 3 ostatnich wyszła mi bardzo delikatna druga kreseczka i się strasznie denerwuje !!! Dziewczyny miałyście taki problem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny a ja się tak denerwuje!!! i pewnie nie potrzebnie!!!! kochane będę was informowała o następnych wynikach!!! ale kolejny chcę zrobić w następnym tygodniu we wtorek - Dziękuję kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flik
witam jestem 13 dni po 1 inseminacji,rano robiłam test beta hcg wyniki jutro.Ostatnią miesiączkę miałam 27.02.potem tabletki ,zastrzyki zabieg 9.03.ok środy robiłam test z moczu wynik był negatywny,dlatego się martwię co będzie jutro i to czekanie jest straszne.Dodam jeszcze ze 10.06.miną 2 lata jak poroniłam ,od tamtej pory się leczyliśmy,sprawdzaliśmy czekamy.Mamy 8 letniego synka i czekamy co przyniesie jutro,pozdrawiam co myślicie miłe panie? A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana to mamy tak samo ja miałam insyminację 07.marca a @26 lutego i mimo bety z krwi która mi wyszła 36,79 zrobiłam chyba z 6 testów płytkowych w tym 3 wyszły negatywnie a na 3 kolejnych było widać tyci tyci kreseczkę (drugą) - dopiero po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku że tak naprawdę test płytkowy najwcześniej mogłabym zrobić 28 dni od @ tak jak pisze na teście a to dopiero będzie w sobotę - więc czekaj spokojnie na test z krwi i pisz do nas jaki ci wyszedł. A tak poza tym ja też miałam 2 poronienia 2 lata temu - później długie leczenie i insyminacja I nie wyszła teraz jestem po drugiej i chyba ok!!?? :))) Ja mam córkę 8 letnią ::))) Trzymam za ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flik
niestety . wszystkiego dobrego dla wszystkich pozdrawiam A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×