Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
Hej dziołszki:) Melduję że jestem jeszcze w dwu paku i narazie nie mam zamiaru zmieniać mojego stanu:) Dziś mam wizyte u lekarza więc się dowiem co z moim rozwarciem:) Truskaweczko czas pędzi nieubłaganie, zanim się obejżysz to ty bedziesz już siedzieć na walizkach do szpitala:):):) u mnie dziś słoneczko świeci od samego rana, więc szykuj się piękny dzionek:) pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggg
hej;)) mam pytanie bo widze ze tu duzo doswiadczonych osobek:)) zrobiłam dzis bete i jutro mam wynik. Ostatni okres mialam 20kwietnia od mozliwego zapłodnienia mija jakies 14,15 dni. Czy beta bedzie wiarygodna??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane, ja odliczam do dni płodnych w tym miesiącu :) wg kalendarza owulka 22 będzie (czyli w 17 dniu cyklu) bo przez to poronienie przesunął mi się cykl z 28-29 na 32 dni. Szkoda trochę, bo może i nie tylko cykl się przesunął, ale i może jakieś inne zmiany odnośnie dnia owulki.... bacznię się obserwuje i jak pojawi się śluz to do dzieła :D:D Dzastinka trzymam kciuki za Ciebie Kochana, aby wszystko było dobrze :) Buziaki i lecę korzystać z pięknego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina jak po wizycie? pewnie późno wróciłaś, mycha trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraaanka
witam. dzis zrobilam badanie beta hcg i wynik mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraaanka
WITAM. dzis zobilma hcg i wynik mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraaanka
WITAM. dzis zobilma hcg i wynik mam < 0.100mIu/ml.. stosunek byl dn 30.04/1.05 a miesiaczka 20.04. czy wynik moge traktowac jako wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny śledzę to forum już od dawna i strasznie się cieszę ze tyle ciężaróweczek przybyło za starające się trzymam mocno kciuki. Dżastina ja Ci życzę powodzenia w zbliżającym się porodzie i chciałam ci pogratulować w ogóle ciąży bo pamiętam jak długą drogę przeszłaś by zajść. Być może mnie pamiętasz mnie jeszcze. No nic ja życzę powodzenia. ps.masz idetyczne objawy przedporodowe jak ja a zaczeły się na 2 tyg.przed porodem więc myślę że już nie długo. Staraczką powodzenia i nogi do góry. Ciężaróweczką zdrwych bobasków A mamuśią zdrowia i dużo przespanych nocy. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
dziewczyny mam do Was pytanie, a szczególnie do tych mam które już mają dzieci:) powiedźcie mi czy mogę kupić butelki dwóch różnych firm bo np. jest dobra promocja na te mniejsze i wieksze juz z innej firmy...czy te butelki się na tyle różnia , że dziecko nie zaakceptuje jak raz dostanie z jednej a raz z drugiej? poradzcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladia ja miałam wszystkie butelki z tej samej firmy,ale to wszystko zależy od dziecka,kiedyś byliśmy na wczasach i nie było w sklepie jego mleka kupiłam inne za chiny nie chciał go pić i musiałam kupić w aptece jego mleko po zabójczej cenie,ja na poczatek kupiłam 1 butelkę,żeby sprawdzić,a potem dokupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werys dziękujemy za życzenia,ja n a forum trafiłam pod koniec Twojej ciąży, ale ten czas leci Twoja mała w tym roku będzie miała 2 latka,pozdrawiam a dzastina cicho siedzi??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Witam was:) Werys pewno że cię pamiętam:) Dziękuję bardzo za życzenia:) Ja jako stara weteranka kafeterii pamiętam dziewczyny które już chyba o nas całkiem zapomniały lub nie mają czasu żeby poklikać z nami:) A powiedz kochana co u Ciebie? Kiedy staranka o kolejna bobo? Czas leci leci.. Twoj Myszka już prawie 2 lataka ma... ojej jak to zleciało:) U mnie narazie cisza:) oby nie przed burzą:) niech mały jeszcze posiedzi:) Klaudia ja butelek wcale nie kupiłam bo bardzo chce karmić piersia a wiem że jak będą butelki w domu a przyjdzie kryzys obgryzionych i bolesnych sutków to się poddam i dam małemu butle... a tego nie chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
ja też chce karmić piersią, ale po dwóch miesiącach musze wrócić do pracy i wtedy w czymś dziecku trzeba dać jeść...tylko jak mówie, nie wiem czy moge kupić butelki dwóch różnych firm bo są w bardzo dobrej cenie....eh kupic czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladia ja miała z 2 różnych i mi piła jedna avent drogo tomme tippe. Nika o to ty też weteranka:-) Dżastinko mam z małą ciężko od samego porodu aż do teraz. Tak w skrócie to rodziłam w esculapie w bielsku naturalnie poród jak na tą klinikę długi i ciężki mała mi się w barkach zablokowała i główka było dość długo na zewnątrz zaciśnieta mała urodziła się śina i na początku nie oddychała ale chwilę po porodzie po przez tlen zaczeła już samodzielnie oddychać ur.się mała bo 2,450g io tylko 7 punktów i co chwila było coś nie tak.Potem kolki przez3mies co dzień po parę godzin a jej rekord to 36godzin non stop płakała jak kolki się skonczyły to dostała zaparć i nie wypróżniała sie przez parę dni jak to opanowałam to trafiła do szpitala do cieszyna z powodu biegunki z krwią i wysoką gorączką po drodzę zaliczyłyśmy neurologa bo głowki mi w 4mies.dzwigać nie chciała ćwiczyłam w domu i już wszystko oki.Jest bardzo żywiołową i MAŁA śpiącą dziewczynką.Wnocy wstaje o 1 i tak do 3 lub4 wierci się i nie śpi p[otem zasypia tak do 7spi. Nie narzekam na brak czasu przy niej ale wystarczy ze walnie uśmiech i te wszystkie trudy wynagradza nam Kocham ją i nie wyobrażam sobie życia bez tego małego potworka:-) 2 dzidzia będzie jak 1 zacznie nam przesypiać nocki. Przepraszam ze tak chaotycznie pozdrawiam i życzę szczęśliwych rozwiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżastino załóż sobie garnka bo chętnie bym cie z brzuszkiem zobaczyła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny, Kochane bardzo was proszę o odpowiedz czy któras miała taką samą sytuacje jak ja, tzn. 13 dni temu miałam I-szą Inseminację, 10 dni po inseminacji zrobiłam sobie tez ciążowy i wyszła mi druga kreseczka bladziutka bardzo, na drugi dzień tak samo , natomiast dzisiaj robiłam rano tj. 13 dzien po inseminacji i niestety wyszeła jedna kreska ;( powiedzcie czy miałyscie taki przypadek czy mam mieć nadzieje teraz czy juz sama nie wiem.Ten czas do @ bardzo sie wydłuża i ju z sama sie nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Werys bardzo proszę:) http://www.garnek.pl/dzasti2 Maniu bardzo mi przykro ale chyba fasolinka się nie zagnieździła.. moze zrób sobie beta hcg co? Bo z testami to różnie bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
werys dzieki za podpowiedz....te butelki to akurat z tych dwóch firm co wymieniłas:) ja pierdziele załamałam sie....bylam dzisiaj u ginka i potwierdzil, że to córa i ze wszystko ok z dzieciatkiem...niestety moje wyniki glukozy nie wyszły dobrze bo na czczo mam 83 czyli ok a wynik po godzinie wuszedł 140, a norma jest poniezej 140 i teraz musze robic ta druga probe glukozy, która jest dwa razy gotsza i trzeba odczekac az dwie godziny zanim sie pobierze drugi raz....!!!! a najgorsze jest to, że pewnie bym bez problemu przeszła ta próbe gdyby nie pani laborantka która po pobraniu krwi powiedziała, zebym przyszła za godzinie tylko nie dodała, że godzine mam zaczac liczyc od momentu wypicia glukozy a ja ja piłam conajmniej 10 min bo mi dała wrzątek do picia wiec tak naprawde to pobrałam krew za szybko conajmniej o te 10 minut.....ginek powiedział, ze gdybym miała 139 to juz by mi odpuscił i ze wprawdzie nie wierzy, zeby cos było nie tak ale i tak musze zrobic te badania dla czystego sumienia....tragedia!!!!!!!!!!!!!jestem wściekla!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dłuuugo mnie nie było ale od czasu do czasu podczytuję co u was słychać. Jeszcze nie gratulowałam truskaweczce - więc gratuluję ci kochana z całego serca. Gratuluję też pozostałym mamusiom. Czas tak szybko leci a się zdaje że niedawno sama się starałam o dzidzię. Wojtek daje mi popalić tak że nie mam czasu za często do was zaglądać. Normalnie chyba ma ADHD, bo tak cały czas wywija rączkami i nóżkami i nie możemy dłużej posiedzieć w jednym miejscu bo zaraz krzyczy. Wszytskiego chciałby dotknąć, wszystkiego chciałby posmakować. Co złapię w rączki to od razu pakuje do buzi a jak czegoś nie może zrobić to się denerwuje. Przewraca się w ciągu sekundy także ani na chwilę nie mogę go spuścić z oczu. Ostatnio jak poszłam do łazienki i zostawiłam go samego na łóżku to owinął sobie kocyk wokół buzi. Dobrze że usłyszałam jak krzyczy. Jutro zaczynamy ju ż wprowadzać do jego diety mięsko - ciekawe czy mu zasmakuje. :) Dzastina ty już prawie na rozpakowaniu - jak to szybko przeleciało. :) Życzę ci żebyś dotrwała do cesarki i żeby dzidziuś był zdrowy. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, współczuję Ci serdecznie, ja też robiłam tą glukoze i dla mnie tragedia, nie musiałam pić na szczęście tej drugiej bo ja mam bardzo niski cukier, po obciążeniu mi wyszedł 76 więc ok. Co do butelek to rzeczywiście zależy od dziecka, moja Ola piła zawsze z jednego rodzaju, a jak się nauczyła jednego smoczka to innego nawet nie chciała ruszyć. Ja Ci proponuję kupić tylko jeden rodzaj na początek, jak jej spasuje to będziesz jechać na tej konkretnej firmie. Ja polecam też firmę Dr. Browns z takim lejkiem antykolkowym, są sprawdzone przez koleżanki i też już sobie je kupiłam, niestety nie są też najtańsze. Za zestaw 3 sztuk zapłaciłam ok. 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........10.04...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........24........04.05...........26...........wi elkopolskie 4) mycha ...............3 ..........06,05.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kituś.............38tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 2) agata@............. 36tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 3)kreska100.......35tc.......14.06.2011....dziewczynka..m ałopolskie 4) Dzastina222..... 36tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 5) nika76......28tc....05.07.2011....????....śląskie 6) Magda 130405......31tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 7)Kladia.........21+3tc...17.09.2011.....dziewczynka...po dkarpackie 8)olcik777............11tc........11.12.2011........?.... ...małopolskie 9) truskaweczka83.. 10tc......7.12.2011...?????.......wielkopolskie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka8989
HEJ dziewczyny;) czy w dniu spodziewanej miesiączki po 20dniach od stosunku Beta HCG będzie pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........10.04...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........24........04.05...........26...........wi elkopolskie 4) mycha ...............3 ..........06,05.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kituś.............38tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 2) agata@............. 36tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 3)kreska100.......35tc.......14.06.2011....dziewczynka..m ałopolskie 4) Dzastina222..... 36tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 5) nika76......28tc....05.07.2011....????....śląskie 6) Magda 130405......31tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 7)Kladia.........23tc...17.09.2011.....dziewczynka...po dkarpackie 8)olcik777............11tc........11.12.2011........?.... ...małopolskie 9) truskaweczka83.. 10tc......7.12.2011...?????.......wielkopolskie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam was babeczki:) Kladia biedulko słyszłam że to paskudztwo jest też mnie to czeka ale tak niewiele ci brakowało i miałabyś spokój też byłabym wściekła no ale jak mus to mus zaciśnij kochana zęby i myśl że to wszystko dla dzidziolka. Ewuś dziękuję za gratulację bardzo jestem szczęśliwa nie da się tego opisać:):) Olcik co tam u ciebie kiedy śmigasz do lekarza??? wersys śliczną masz córeńkę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
Cześć dziewczyny , dawno nie pisałam bo miałam mega dużo na głowie ... 25.05 mam zabieg histeroskopię chirurgiczną czy coś takiego będe mieć usuwanego polipa i nie wiem czy dobrze zrozumiałam łyżeczkowanie macicy , i teraz się zastanawiam czy tylko tam gdzie jest polip czy całą ... martwi mnie to wszystko bo boję się zrostów itp. 10.10 mam laparoskopię ale do tego czasu będe na stymulacji di IUI . Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i staraczki :* a mamusie niech mają dużo snu o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
HEJ DZIEWCZYNY DZISIAJ ODEBRALAM WYNIK BETA HCG I WYSZLO 208 POMOZCIE CZY TO DOBRY WYNIK; bardzo sie denerwuje tymbardziej ze mieszkam w UK a tu wczesnej ciazy nie uznawaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
ira1 gratulacje jesteś w ciązy , tylko kiedy miałas ost. @ ? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×