Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latawiec kafeteryjny

KRZYŻÓWKI TOPIKÓW

Polecane posty

seks z matką albo babcią kolegi --> kręci was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly czas mysle o niedzieli ! ..... a indyk siedzi i zawija je w te sreberka Bączki ..... ILE CZASU ZAJMUJE WAM BZYKANKO???? czuję coś dziwnego w okolicy gardła... Ruszajacy sie penis? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza klasa w liceum ---- Łohoho... Dziewczyny! Czego tu nie ma... Fiu fiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego wiedza mi nie wystarcza - co teraz?----CHCE WYSŁAC PACZKE POCZTOWĄ PROSZE POMOZCIE!!!! Jego wiedza mi nie wystarcza - co teraz?----dlaczego nie powinno się słodzić zielonej herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz deszcz...taki ciepły....taki intensywny... >>> Sperma wypływająca z kobiecych ust, to jest to !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest jakaś kobieta która była we Włoszech i nie oddała sie Włochowi? --- Kolażanka Prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świństewka???? Co mowic? ;-) KOCHAM CIĘ PO PROSTU,KOCHAM NIESKOŃCZENIE... ;-) Soja!!!całkiem dobra kuzynka fasoli ;-) chyba zakochalem sie w kuzynce...nie wiem co robic... Sposób na pękające naczyńka na twarzy????????????? ;-) Może rzucać kostką ...? Tłuczenie butelek przed ślubem ;-) Sposób na pękające naczyńka na twarzy????????????? jakie przedmioty idac na psychologie powinno sie zdawac na maturze? ;-) tabletki i gumka? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewolucja w telefonii Co byscie powiedzieli gdybym zaoferowal wam... .... telefoniczne świntuszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto zakręca kran, myjąc zęby --> kobiety mężczyzn mundurowych przelecę monkey braiana --> czy pozwoliłybyście na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgłupszy tekst waszego ginekologa ----> Złóż Jezusowi przyrzeczenie zachowania czystości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszywacz
Najlepszym lekarstwem na milosc .... ---- kabanosy i musztarda to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanęłam na wadze i ... załamałam się.... jak zmniejszyć penisa w obwodzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat sie kręci wokół facetów... >>> proszę, polećcie mi książkę o sytuacji kobiet w XVII w,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie świńskie rzeczy zrobiliście ? .... zna ktoś przepis na golonkę po bawarsku? :-) Jakie świńskie rzeczy zrobiliście ? .... SCHABOWY :-) Jakie świńskie rzeczy zrobiliście ? .... Zrazy...?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×