Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latawiec kafeteryjny

KRZYŻÓWKI TOPIKÓW

Polecane posty

kto odpadł w idolu ?>>>Jestem kierowcą przegubowego Ikarusa. Odpowiem na nurtujące pytania. No moze w koncu wydukasz o co chodzi Ci >>>czy wiesz, że nadal Cię kocham... trucizny = zobacz >>> Komuno Wróć !! CIEKAWA HISTORIA >>>10 razy E - tak nazywa się program partii Maryja. romantyczna kolacja i co na deser.......?????? >>>GREJFRUT Biegunka u psa >>>Miłej zabawy! znam kogoś sławnego >>> charakterniak kto jutro idzie do pracy>>> izabela trojanowska skuteczna metoda na rzucenie papierosow >>>leżę, piwko oobok łóżka, laptop na kolanach... samotna sobota >>>CZY TEST CIAŻOWY MOŻE SIĘ MYLIĆ? CO Z TĄ POLSKĄ? >>>boję się NUDZI MI SIĘ - CO POROBIĆ? MOŻE JAKAŚ GRA? >>>matura stara a nowa a studia jakies ladne imie dla chlopczyka...?? >>>Disco Polo - ta muzyka ma trochę zboczone teksty, nie uważacie?Ale mi się podoba bolący pieprzyk.... >>>Mam pewne obawy... błędny wynik testu? >>>Wyzdrowiej... 2 lata zwiazku i co ?? !! >>> moja siostra nie moze miec stosunku bo ma zrosniete kosci miednicy. NIE ZDAM MATURY >>> chłopak powiedział do mnie ŁOT DE FAK IS GOŁIN ON mimo że mam męża i 2 dzieci czuję się samotna i smutna, może ktoś by pogadał >>>Studenci Krakowa!! i innych miast tez Jak faceci okazują wam swoje uczucia???Ważne!!!! >>>Outlook Express Ile czasu staraliscie sie o prace jako PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY/FARMACEUTYCZNY? >>>KLIMAKTERIUM Do nauczycieli słyszeliście już o tym? >>>ZYCIE JEST DLA MNIE KOSZMAREM :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do chlopakow.. bo wiem ze dziewczyny mnie tu zaraz rozwala >>>Czy facet z płaskostopiem może być mądry? :):) tytul piosenki w. houston z wczorajszego programu tanic z gwiazdami?? >>>w USTCE znaleziono jeza w chustce. :):) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i następne :P:P:D:D:D Mam problem prosze o rady!!!!!>>>Czy sa jakies pieniądze za które byscie puściły się, zdradziły itp??? orgazm a płacz >>>KRZYŻÓWKI TOPIKÓW Optymiści-tutaj >>>CO TO JEST ROOM SERVICE I JAK WYGLADA BAGAZNIK W POKOJU HOTELOWYM ? Czy ktoś chce pomachać ? >>>prosze zróbcie mi to zadanie z chemii Małżeńskie życie bez seksu? >>>WODNIKI kafeterii, łączmy się! Czy chcemy i mozemy pomoc? >>>zapraszam na kawe panie kolo 50-ki *Polacy za granica - gdzie mieszkacie?* >>>lauren,nocjana,onnna,monkey,bug,kirus,pussy,god Do Panów - jakie macie kompleksy ??? >>>plastik lala Pomysl na efektowna gre wstepna >>>Kobieta daje seks, żeby dostać miłość, a facet daje miłość, aby dostać seks ! Jazdy w akademikach >>>masaż erotyczny Pomocy syndrom speedyego >>> Moja staro już mnie nie kocho Seksualna strona studiów... >>>Czy lubicie jak kobieta robi to nogami? prawie sie z nim kochalam... >>>on z zawodowki a ja studiuje Sex z dużą różnica wieku >>>O burdelach wszystko-dzielcie się doświadczeniami co to jest masaż arabski >>>FACET MALUJĄCY SIĘ SZMINKĄ - CO SĄDZICIE KOBITKI? sytuacje >>>Moja dziewczyna ma orgazm sutkowy i się tego wstydzi, a mnie to podnieca........ PANOWIE JAK ZAREAGOWALIBYSCIE GDYBY.....sie okazało,że z nią jest coś nie tak..? >>>Buda , buda lancuch pies ! Co sądzicie o folklorze? >>>Saga o ludziach lodu Kawa Tchibo >>>Spóźnieni kochankowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO JAKIM CZASIE WASZ CHŁOPAK DO WAS WRÓCIŁ??? >>>CO JA MAM Z NIM TERAZ ZROBIC? kobiety mezczyzn mundurowych....... >>>jak namówić faceta na dziecko? Jak faceci okazują wam swoje uczucia???Ważne!!!! >>>ADPIEX i ból głowy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę być wulgarna... >>>CZY WIESZ ZE RZYGAM JUŻ TWOJA MIŁOŚCIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
SPRZEDAM dwie nimfy za 80zł >>> hortex mrozonki JAK OSIĄGNĄĆ SPEŁNIENIE W ZWIĄZKU Z DRUGĄ OSOBĄ? >>> Perfekcyjnie udany orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latawiec kafff...
:D Szycie krocza ----> a w dupie z taką pracą!!! Jak się zachował Wasz facet po???------> Byłem w agencji, a dzisiaj dziatki do komunii św.prowadziłem ciepłe słowa...-----> dałam kosza i żałuję wczoraj przyszedł -----> czy chcemy i możemy pomóc? co mozna wlać do wody do prasowania, żeby ubrania tak ładnie pachniały? ----> Zapachy i smaki waszego dzieciństwa Czy można wyprać podpaskę? I użyc ja ponownie? ---> BEZROBOTNA od lat 2 lata związku! I co ??!! ----> Nie znam jego rodziców. w Ustce znaleziono jeża w chustce -----> Brutalna prawda... zabija dobre chęci jak wywołac miesiączkę? ------> Zapominacie o pajacyku!!!! wydaje mi się, ze cos jest nie tak -----> ja i moje małżeństwo leżę, piwko obok,łóżka, laptop na kolanach..---> nie mogę sie kochać!! do Panów - jakie macie kompleksy? -----> Ściany w przedpokoju? myjecie pupe po kupie? ----> do FACETÓW! Dlaczego dokuczacie kobietom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latwiec kafff...
ania >>>> udławiłam się kawą przy "nimfach" :D :D :D Szara Myszko!!!!!------> CHcę byc piękna Kochanka mojego męża urodziła dziecko -----> cipność kobiet poraża ... Mój chłopak i jego brat...moja dziewczyna i jej siostra...-----> Jak zbudować związek , który przetrwa? życie po zdradzie - nutka optymizmu -----> miłość platoniczna jak zagęścić włosy? ------> nasiadówka czy nastolatki wierzą w prawdziwą miłosć? -----> w strugach deszczu... Krótkie pytanie do FAJNYCH facetów ------> jakie zwyczaje maja wasze koty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
FIUT - kawał mięcha i nic więcej? zapraszam do dyskusji >>> coś dobrego z mięsa mielonego i coś niedrogiego - proszę ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
CZY WIESZ ŻE RZYGAM JUŻ TWOJĄ MIŁOŚCIĄ ----> Codzienność w związku - radości, smutki, samotność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
Kto z Was bierze psychotropy??? -----> Kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
kocham ale nie mogę z nim być ----> brak orgazmu pochwowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
Natalia Kukulska ma corke!A Steczkowska? >>> Drzewka bonsai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTO Z WAS BIERZE PSYCHOTROPY >> WEJDZ TU A ODMIENISZ SWOJE ŻYCIE kocham ale nie moge z nim byc >> kokolino kokolino to pedał!!!!!!!!!!!! Natalia Kukulska ma corke!A Steczkowska? >> tabletka anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetix
jestem bezpłodna!! ==== w strugach deszczu boli mnie przy wkładaniu ====sadzonki róż kto kojarzy piosenkę ==== bolące piersi jak się pozbyc szczurów? ===== chce przytyć CO SIĘ DZIEJE Z KATECHETKĄ? =====...podczas orgazmu chce mi się beczeć... Młodszy mąż od zony ====== jak nauczyc szczeniaka czystości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latawiec kafff
Do miłosników psów, dzieci i nie tylko ----->JAK ZEPSUC PRALKĘ? JAKIE ZNACIE TANIE I DOBRE KOSMETYKI? -----> ziemia ogrodowa Jak uprać domowym sposobem stare pierze?-----> zaczynam od 15 maja jędrne pośladki -----> a indyk siedzi i zawija je w te sreberka Jak faceci okazuja wam swoje uczucia? WAŻNE!!! ----->dom za miastem NA CO POMAGA SAUNA? PROSZĘ O RADY ------> menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek Czy ktos zna coś, co wytępi mrówki w ogrodzie? -----> duże wargi zewnętrzne po stosunku ------> młodszy mąż od żony Co podać na chrzcinach? ------> najlepsze kremy na rozstępy co fajnego udało wam się kupic w lumpeksach?----> cellulitis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D D D kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeeeee nie tak
TAK : :D :D :D :D 🌻🌻🌻 👄👄👄 DLA WSZYSTKICH !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
przyleciałem z kosmosu. jakie macie do mnie pytania, ludziki? >>> zapach wymiocin - jak się pozbyć z fotela??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
Co podać gościom na przyjęciu Komunijnym? >>> ZWŁOKI KNURA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
RATUNKU!!! Cos mam w oku i cholernie boli!! >>> szyszki z krówek i ryżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ani od latawca
jestes winna dziurze w stole, nie wycelowałam do popielniczki przez tego Twojego KNURA. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
Jeden duzy pieg na nosie - pomocy !!! >>> Jestem bezpłodna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
dziekuje za komplement ;) przynajmniej dla potomnych cos zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latawiec
Dorosłe Dzieci Alkoholików -----> Lubicie wpieradlać kalafiora na surowo? chory z miłości -----> faktyczne koszty utrzymania zwierzęcia ODCHUDZANIE JAKIE NAJLEPSZE METODY? -----> zaszyty żołądek jak dbać o ...-----> kurze łapki teściowa ------> zobacz, nic nie tracisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latawiec kaff...
znalazłam sposób na wągry na nosie -----> jestem tą trzecią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetix
do znawców kotów ! ----> czy jestem Fetyszystą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetix
czym jest dla mnie łózko wodne...==== > Brak orgazmu pochwowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetix
Co to jest????? Pomocy!!!!!!! --------> MĘSKIE JAJA - jadalne, czy niejadalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetix
smażenie rekina =====> kampania antytrądzikowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×