Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latawiec kafeteryjny

KRZYŻÓWKI TOPIKÓW

Polecane posty

ZYCIE JEST DLA MNIE KOSZMAREM >>> Na forum nie ma ani jednego ciekawego osobnika ale i tak bede tutaj pisała. :):) KTO MI PRZETŁUMACZY PARE SŁÓWEK NA Z ANG. NA POLSKI >>castelvolturno getto sea side :):) NUDZI MI SIĘ - CO POROBIĆ? MOŻE JAKAŚ GRA? >>>MAŁŻEŃSTWO Z ROZSĄDKU :):) mam pytanie o zadanie z wczorajszej biologii >>>Co sądzicie na temat gapienia się facetów na wasze piersi?? :):) fajny topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZYTYWNE MYŚLENIE raz jeszcze >>>Doroslam juz do zwiazku, chce faceta!!!!!!!! :) JAK OKAZUJECIE SWOJEMU MEZCZYZNIE, ZE GO KOCHACIE? >> nic mnie nie cieszy :):):) miła niespodzianka >>Hurra w końcu wzieła go do ręki !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATAWIEC KAF.......
Kochac DWÓCH???>>>DZIEWCZYNA GANGSTERA Pytanie do wysokich kobiet >>dziewczyny, jaką macie długość sromu? Mam wypchany brzuch z warstwą tłuszczu >>Moja żona mnie ignoruje Rajstopy na męskich nogach >> KTO WIDZIAŁ, TEN WIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się
Kochanki ---> Czy mozna zwalic konia pierwszym ruchem ? DLACZEGO JESTEM SAMA??? ---> grzybica stóp Sama prosiłam się o cierpienie ---> Sex z dużą różnica wieku ABORCJA- świadectwo wolności kobiety ---> Hemoroidy-pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D ;) ćwiczonka /// czy wy też musicie tak bardzo napinać mięśnie całego ciała, zeby osiągnąć orgazm? mam ochote na sex ///a bardzo podnieca mnie...///SMRÓD Z PĘPKA 13 maja piątek////czemu nie mogę znaleźć faceta? Gdy mąż nie ma ochoty na sex...////pamiętnik odchudzającej się Chciałam się zwrócić z serdeczną prośbą do niewiast/// Dziewczyny, zadam wam niestandardowe pytanie - LUBICIE SEKS ? Do nauczycieli słyszeliście już o tym? ///Czy po tabletkach antykoncepcyjnych urośnie mi biust? HEMOROIDY ZEWNĘTRZNE ///To jest to, czego szukałam Oto, co nas kobiety doprowadza do orgazmu! MĘŻCZYŹNI - CZYTAJCIE!!!//// BIEGANIE- na start...i go! Boje się starości.Mam juz 30tkę ////POZNAM CHŁOPAKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poznać podczas stosunku, że dziewczyna była dziewicą? >> czerwony fiutek plonaca pochwa >> Orgie na wyjazdach szkoleniowych... KONKRETNE PYTANIE DO PAŃ >> Mam penisa 7 cm.Co Wy na to ? >> za duży kutasek? Dziewice po 30-stce >> Nierozładowane napięcie seksualne >> Pieszczenie penisa mojego faceta mi nie wychodzi... Lubię być traktowana jak dziwka, po chamsku przez faceta...czy to normalne?? >> NA KTÓRYM SPOTKANIU.................????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda kitka liska
mam doła ---> Fryzjer zrobił ze mnie pazia! DO STUDENTÓW RATOWNICTWA MEDYCZNEGO --->Kto z was zyje bez seksu i dlaczego? Ratunek dla wszystkich, których topc zamarł --->Piosenka o Bośni Jędrne pośladki ---> Czy to jakaś choroba? Jestem kierowcą przegubowego Ikarusa.Odpowiem na nurtujące pytania ---> CO Z TĄ POLSKĄ? Czy natura sie pomyliła???----> Ach te SKORPIONY! Spóźnieni kochankowie ---> Problemy z błoną dziewiczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehe
DOBRE !!!!! JESZCZE !!!!!!! JESZCZE!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Harmonet-objawy----> ogolona cipka Chciał odejść do innej, lecz został ---> orgazm Fantazje kobiet ---> Sąsiadka cos przypala fuj, jak śmierdzi! Współcześni faceci to duże dzieci ---> a mnie boli co miesiąc głowa GUMA DO WŁOSÓW ----> Gotowe danie, smacznego Najlepszy spsób na depilację??----> Usuwanie znamion !! Do panów !!---> Jak fachowo nazywa się zjadanie stolca podczas gry wstępnej? DO TYCH, CO MAJĄ WKŁADKI !---> ŻONA SIĘ PRZYZNAŁA!!! Jest mi cholernie źle ----> Jak się robi buźki??? gumka + globulki ---> Cud różańcowy NIE ZDAM MATURY ---> Doskonali wymagają doskonałych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIOSENKA O BOŚNI
PISZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latawiec kafff....
:D :D :D JEŚLI NIE DIANE 35 , TO CO?????------> BULIMIA...moje marzenie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadają mi strasznie włosy!! help >>> Grzybica stóp przytrafiło ci sie coś totalnie zakręconego?- napisz >>>GRZYBICA POCHWY odsprzedam opakowanie jeanine >>> Miłej zabawy! Dieta Odtłuszczająca >>> Zwolnienie z pracy ! mycie ciała >>> boję się /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała jędza ----> ❤️🌻 :D Szkoda, że tak mało nas w tej zabawie.... Kto chce zobaczyć Jezusa????-----> GŁODÓWKA OD GODZINY 12 Pytanie do kobiet -----> Jaki obwód ma wasz penis??? Moderatorzy powściekali się czy co? ---> Jak sie pisze pozew?! POGRANICZNE ZABURZENIE OSOBOWOŚCI ---> To lubię... Jak się nazywa to coś...napiszcie!!! -----> Zazdrość. Kto uważa pissing za zboczenie? ---> AVON !!!!! Mąż sie mną znudził..---> Proszę o poradę prawną Pokoje chcę remontować, ale jak???-----> OFICER spuchnięta warga ----> Dobry fryzjer w Jeleniej Górze - potrzebny tak mi żle..----> akwarium z rybką Bąki w łóżku ---> GDZIE ADMINISTRATOR????? Co fajnego w Krakowie? ---->chory język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
najlepszy topic od dawna, udlawilam sie czekolada :D po ilu latach wasz zwiazek sie rozpadl? dlaczego? >>> podnieca go... mocz co by tu jeszcze ugotowac dla przyjaciolki zeby mnie pochwalila? >>> Ty, Heniek, poloz jajka na pieniek! slowa piosenek, wersy, zwrotki ktore wplynely na wasze zycie >>> jestem chory, mam stuleje, fiut mnie boli, dziewczyna sie ze mnie smieje cholerka, zaswedziala mnie cipka >>> lykac chrom czy nie lykac? pajaki - kto sie ich boi tak jak ja? >>> Kwasniewski Dark Angel - fascynujesz mnie... Twoje wypowiedzi... i... >>> grzybica stop wielki podskakujacy biust >>> absolwenci Akademi Ekonomicznej poszukiwani :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topic przynosi szczęście w miłości!!! Wejdż i wpisz się,a wkrótce .... >> swatanie? czy mieliscie przerwy w zwiazku z tym samym partnerem? >> Moj chlopak siedzi Mój mąż... kocham go... ale... >> zwariowalam na punkcie chirurga mojego dziecka!!!! Oszaleje!!! Kocham ja !!! >> Czy miłość ma sens? pytanie do pracowników banków? >> Jak udowodnić swoją niewinność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chachachachacha
chachacha :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po si ka łam sie
nie zdążyłam do WC !!!!!!!!!!!! :D :D :D MÓJ BRZUCH!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny klerykow1 >> Milej zabawy! co z tą Polską? >> chlopak mnie olewa cywilizacja, ktora daje kobiecie wolnosc od rodzenia ginie >> zbiorowe samobojstwo kobiecosci malzenstwo z rozsadku >> czy ryzyko jest trendy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
kto lubi ryz preparowany? >>> kobiety - oblechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to juz bylo
ale te dwa topiki same sie wlasnie skrzyzowaly: warto zostac konsultantka AVON???? >> Jak domowym sposobym wykastrować psa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak domowym sposobym wykastrować psa???? >>> zastrzyki homeopatyczne chłopak mnie olewa >>> warto zostac konsultantka AVON???? EKSPERYMENT ADIPEX >>> 20stoparolatki łaczmy sie TUTAJ SIĘ CHWALIMY >>> MAXI TORBA , MINI KIJ ! mimo że mam męża i 2 dzieci czuję się samotna i smutna, może ktoś by pogadał >>> pozytywnie o macierzyństwie 100 męskich pragnień!!!!!!!!!! >>> Jestem bogiem !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
co masz na biurku? >>> wielkie wystajace wargi sromowe wewnetrzne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
chce byc dziiika >>> jak zrobic domowa lewatywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×