Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Gość becia222
heroinka - bardzo słusznie :-) Mam jeszcze takie jedno pytanie. Mam non-stop bóle brzucha takie jak przy okresie. Czy przy mięśniakach to jest normalne, czy świadczy o czym innym? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla 47
Becia ja nie mialam bóli non stop, miałam dość bolesne miesiączki , najgorsze były pierwsze dni a potem już nie. Trochę się martwię o Debaję , nic nie pisze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
marla 47 - ja też się zastanawiam dlaczego się nie odzywa. Ale może czyta nasze forum. DEBAJA - jeśli to czytasz to się odezwij choć słówkiem 🌼 Ja już z niecierpliwością czekam na ten 20 pażdziernik, cały czas boli mnie brzuch i plecy, cały czas mam plamienia a chwilami nawet małe krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
ooooooj w koncu mi sie udalo. ostatnio mam cos klopoty z explorer. u mnie wszystko w porzadku. myslalam co u was i jak sie czujecie. ostatnio ziab do nas zawital, nie lubie zimna ... za 2 tyg wracam do pracy, na sama mysl o tym sie ciesze ... ide teraz zrobic sobie sniadanko i po poludniu zawitam na forum nadrobic zaleglosci ... pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla 47
Głosduszy fajnie że u ciebie wszystko w porządku. Może Debaja też ma kłopoty z komputerem. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
hej dziewczyny becia trzymaj się trzymam za ciebie kciuki żeby wszystko się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
Przez ostatnie dni na tym forum było cicho jak mysz za miotłą . Dobrze że się odezwaliście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola45
Cześć dziewczyny pozdrawiam wszystkie. wróciłam do pracy i cierpię na brak czasu, miałam zaległości w czytaniu ,ale już się uporałam zwłaszcza, że ostatnio na naszym forum jakby ciszej i puściej..... Ciekawe co z Debają i Elżbietą 47/48 jakoś się nie odzywają. super że dołączyły nowe dziewczyny:)) i dobrze że głosduszy się odezwała:)) pozdrawiam wszystkich:)) (usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola45
Coś mi się zapomniało i mi nie wychodzi ani kwiatuszek ani buziaczek sory dziewczyny, za to umiem buźkę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
go Joli45 To się pisze tak tylko z małej litery🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
jolcia 1965 - dzięki za pamięć :-) jola 45 - kwiat musi być w kwadratowym nawiasie 🌻 Pozdrowienia dla nas wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
a serce tak samo się pisze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
czesc tak się pisze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
w kwadratowym nawiasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
udało ci się niegniewajcie się dziewczynki że tak sobie piszemy o znaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
ja tez nie wiedziałam ale jest taka strona z tymi znaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies widziałam te strone, ale wtedy nie były mi potrzebne, jak mozesz to wyslij mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola45
Dzięki za przypomnienie. Ciekawe jak długo będę pamiętać HI HI:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
spokojnej nocy i miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie,troche póżno,ale witam. 10-ego będe 4 tygodnie po operacji,rana goi sie ładnie,ale w środku mam ciągle dyskomfort,a szczególnie jak się załatwię ,wtedy zaczyna mnie boleć i ciągnąć coś w środku.Pomimo usunięcia narządów mam uczucie jakbym zaraz miała dostać okres . Napiszcie mi dziewczyny,czy takie uczucie może być?/Stosuję plastry Synten 50,a ostatnio pojawia mi się dziwna wydzielina z krocza,taka biała jak mleko,cóż to??Ponadto od operacji codziennie biorę prysznic,boję się wejść do wanny z ciepła wodą . Czy moje obawy względem ciepłej kąpieli są słuszne,czy można już normalnie się moczyć??/ Proszę napiszcie,,,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Danulko, podejrzewam u Ciebie drożdżycę alboo jeszcze coś podobnego, najlepiej żeby to zobaczył lekarz i powiedz mu o tych bólach, ale ja myslę, że one też są związazane z jakąs infekcją. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
Witam Was kochane ! U mnie wszystko bardzo dobrze, tylko chłopaki wirusa do domku przynieśli i "wesoły autobus" był, odizolowanie od choroby, maski chirurgiczne...itp. Mąż juz doszedł do siebie, to teraz synuś.... Fizycznie czuję się dobrze, psychicznie potrzebowałam trochę czasu. Jestem 13-tą dobę po operacji, rana juz prawie zagojona, na spacerki wychodzę od wczoraj, z jedzeniem tez ok,bo po mału wraca apetyt ;-). Idę trochę poleżeć, odezwę sie później :-). Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, buziaki👄!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenia
jj36- a piersi też Cię bolą? Bo ja 2 tyg. temu miałam bóle owulacyjne (jajniki mi pozostawiono) i mam "wrażliwe" piersi, zawsze tak miałam, ale teraz nie będzie miesiączki, więc kiedy przestaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×