Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka

Ibiza czy Majorka????

Polecane posty

mam problem gdzie pojechac w te wakacje na wczasy... może mi pomożecie?? mam taki plan albo Ibiza albo Majorka a może gdzieś indziej.... czekam na wasze pomysły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_Kg
Polecam Egipt. Byłam i było rewelacyjnie. Wybieram sie tam ponownie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie jeżdzicie , nigdzie nie byliście ..... ???? pomóżcie mi wybrać gdzie mam jechać bo to prezent dla mnie za skończone studia...hehe , brat stawia a ja mam wybrać gdzie chce jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na Majorce
i gorąco polecam. ale jak wiesz gusta i upodobania są różne. Ibiza jest napewno bardzo odjechana ciągłe imprezy itp. ma majorce podobny klimacik panuje w El arenal i jest tam super. nie znam osoby kóra powie co innego. godna polecenia jest również Kreta - hersonisos. ale koniecznie trzeba wypożyczyć samochodzik i pojeżdzić po wyspie. a Egipt ? trzeba lubić mentalność tamtejszych panów nie dają spokoju bo jak kobita biała to ppewnie cchce mieć romans. takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczna krowa
M A J O R K A - REWELACJA GORĄCO POLECAM.....ALE NA IBIZIE TEZ PEWNO JEST ODLOTOWO...JEDNAK JA BYŁAM NA MAJORCE I NAPEWNO TAM JESZCZE WRÓCĘ...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w Tunezji i gorąco polecam!! Piękny, bogato kulturowo kraj.... I jak będziesz blondynką, to hmmm:P Naprawde warto się przefarbować na ten tydzień bądź dwa:P A co do Majorki, to moja mama była i mówi, że warto, ale znając ją, to nic szczególnego:P :P :P :D Ps. Co do mamy:) Ona patrzy pod kątem geograficznym, ja historycznym: )..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z Majorki.rewelacja, prawdziwy raj.Polecam.Super.napewno tam wroce jeszzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę hop
POlecam Grecje,a jeszcze bardziej Chorwacje ogolnie Balkany sa cudowne!!! No a Ibiza i Majorka(zwana ceso wyspa sprzataczek)to zalezy jaki kto lubi klimat czy glosnie umpa,umpa w disco przy plazy czy tez relaks zdala od cywilizacji... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....///
zdecydowanie majorka..!! bylam juz 2 razy i zamierzam jeszce tam wrocic...a jekie mas zoczekiwania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×