Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emi ...

To nic ,że oczy pełne łez...

Polecane posty

Gdy nad miastem mrok Rozkłada skrzydła swe Kiedy oczy gwiazd otwierają się Wtedy widzę -ją- jak biegnie W biegu gubi łzy Wtedy słyszę ją jak śpiewa A głos jej drży Ref.: Ryby w oceanie Trawy na polanie Ptaki w obłokach Ludzie w swoich domach dawno śpią Tylko ja jedna Nie mam swego miejsca Odkąd odszedłeś -Ja- jestem powietrzem Nie jem i nie śpię co noc Mówią o niej -że- Byłam kiedyś z kimś Kto obiecał raj i nagle znikł Sama nie wiem czemu płaczę Gdy słyszę jej głos Chociaż wcale nie znam jej Śpiewam z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańczą liście... jesień już złotem zdobi dni Wrzesień w słońcu tuli mnie pieści z całych sił ... Deszcz scałował z moich warg wspomnień słony smak cierpki smak ( Ref: ) I tylko noce tak nieprzytomnie dłużą się noce wciąż nazbyt piękne są by przespać je ... Nauczyłam się jak żyć ze sobą sam na sam Pod opieką swoich rąk w trosce białych ścian Oswoiłam myśli swe przestały boleć mnie dobrze jest jak jest ( Ref: ) I tylko noce tak nieprzytomnie dłużą się noce wciąż nazbyt piękne by przespać je noce w otwarte oczy sypią sól noce całe z głodnych ust ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie jesteś pewnie jest dzień w złote plamy słońc Pewnie śmiejesz się tak cudownie W pieszczotach roztańczonych chwil Jeden po drugim spełniasz swoje sny Tu gdzie jestem jest teraz noc i najzimniejsza z zim W iskierkach wspomnień grzeje się w pamięci szukam Cię A czas płynie jakby nigdy nic nieskończony kręci film o takich jak my... Moje serce zmienia swój kształt Już większe jest niż ja Od nagłych wzruszeń pęka już Pomoc nie mogę mu A czas płynie jakby nigdy nic głośno liczy moje łzy w jego ręce oddam się poczekam kilka dni a gdy wreszcie znów stanę z Tobą twarzą w twarz powiem Ci jak było tu Ciebie brak jak było Ciebie brak A czas płynie jakby nigdy nic nieskończony kręci film o takich jak my... A czas płynie jakby nigdy nic głośno liczy moje łzy w jego ręce oddam się nim przyjdziesz Ty zanim przyjdziesz Ty zanim przyjdziesz Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zatroskane serca wróciłam i mam nadzieje ,ze mnie pamiętacie jeszcze ... U mnie żadnych zmian ... prucz tego ,ze serce płacze ale oczka już wyschły... Lulu czytajac ciebie przypomniałam sobie nasze ostatnie spotkanie, jak na do widzenia mocno, bardzo mocno mnie przytulił ...słowo \"do zobaczenia\" (hmmmm) i wysiadłam z samochodu. To już będzie ponad miesiąc jak go nie widziałam, omijam wszelkie miejsca gdzie mogłabym go spotkać... Ponad tydzień temu wyslał mi smsa ... mniej wiecej typu \" czaisz jak słysze ta piosenke brodki ,wiesz ktora, to jakoś dziwnie sie czuje \" coś w tym stylu. Smsa dostałam dopiero wieczorem ,bo rozladowal mi sie telefon, odpisalam mu... i zaluje ... Juz miałam pewien spokój w sobie, a teraz na nowo jakies mysli dziwne wróciły...nadzieja , której juz chyba nie chce ...nadzieja przeciez złudna, bo pewnie i tak to dla zabawy napisał. Bo taki sms...zastanawiam sie po co , bawi sie moimi uczuciami ...?? Bo wie, jak wiele dla mnie każde jego dobre słowo znaczy... Od tygodnia nic wiecej nie napisał... Mam nadzieje,ze kiedys ten smutek sie skonczy , ze nie bede tesknic tak jak jedna z Was ... :( przez 15 lat ... bo tego nie zniosę. Chyba nawet chciałabym,zeby okazało sie to wszystko tylko przyzwyczajeniem , nie uczuciem... zebym zapomniała...żebym dała rade dalej żyć... 🌻 dla WAS wszystkich. Masa pozytywnych mysli dla WAS ode mnie , mam nadzieje, ze pomoże . Kurcze oczka mnie bolą, bo sporo sie wpisów namnożyło :) a chciałam wiedzieć co sie u Was dzieje , wiec długo ale wytrwale czytałam wszystko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi....jak dobrze że wróciłaś.... ja tez nie bywam w miejscach w których mogłabym go spotkac , ale tak wiele rzeczy mi sie z nim kojarzy....za wiele ja przez chwile osiągnełam \"spokoj\" kiedy miałam z nim kontakt, teraz wrócił ogormny ból... znowu boje sie przyszłych dni...bez niego ;( Te słowa któe zacytowałas to mój ukochany varius... a zwłąszcza ...najzimniejsza zim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...cóz mogę powiedzieć ... :( takie chwile i ja wciąż niestety mam ... jest moment ,ze czuje ,ze dam radę, ze bedzie wszystko dobrze... i nagle ogarnia mnie smutek...i coś czego nei potrafię okreslić do końca - w każdym razie muszę sie do czegoś przyznać ... bywa ,ze wciąż nie wierzę ,ze to prawda, bo to mi sie takie nierealne wydaje, takie nieprawdziwe, no i jeszcze po tym co było między nami ostatnio - po tym przypływie uczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak najgorzej jest po takim \"przypływie\"...ja za każdym razem myśle że tym razem już nie dam rady, teraz też mi ise tak wydaje. To pożegnanie.... Boże, nie zapomne tego nigdy, szłam ulicą i ryczałam, to nie był tylko płacz, ludzie patrzyli na mnie jak na ....wariatke, czemu to tak boli? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do A. Już coraz mniej sam wiesz Nadziei w nas Staram się zwalczyć Własny ból i żal Dziś tylko ty mógłbyś Ukoić strach Wypełnić pustkę mego ja choć raz Tracę siłę wymykasz się Z mych rąk Zobaczysz przyjdzie dzień przyjrzę się waszemu szczęściu Wybaczyć będzie lżej twemu sercu Podaruj mi mój gniew przeklinam los Za to że dał ci spotkać ją Tracę siłę To czego chcesz jest nią Zobaczysz przyjdzie dzień przyjrzę się waszemu szczęściu Odnajdziesz może w niej Jakąś cząstkę mnie Zobaczysz przyjdzie dzień Zniknie też żal w moim sercu Odnajdziesz może w niej Jakąś cząstkę mnie Szukam szczęścia Niby chcę tego co ty Skoro tak jest gdzie tkwił nasz błąd Zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do A. Już coraz mniej sam wiesz Nadziei w nas Staram się zwalczyć Własny ból i żal Dziś tylko ty mógłbyś Ukoić strach Wypełnić pustkę mego ja choć raz Tracę siłę wymykasz się Z mych rąk Zobaczysz przyjdzie dzień przyjrzę się waszemu szczęściu Wybaczyć będzie lżej twemu sercu Podaruj mi mój gniew przeklinam los Za to że dał ci spotkać ją Tracę siłę To czego chcesz jest nią Zobaczysz przyjdzie dzień przyjrzę się waszemu szczęściu Odnajdziesz może w niej Jakąś cząstkę mnie Zobaczysz przyjdzie dzień Zniknie też żal w moim sercu Odnajdziesz może w niej Jakąś cząstkę mnie Szukam szczęścia Niby chcę tego co ty Skoro tak jest gdzie tkwił nasz błąd Zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do A. Już coraz mniej sam wiesz Nadziei w nas Staram się zwalczyć Własny ból i żal Dziś tylko ty mógłbyś Ukoić strach Wypełnić pustkę mego ja choć raz Tracę siłę wymykasz się Z mych rąk Zobaczysz przyjdzie dzień przyjrzę się waszemu szczęściu Wybaczyć będzie lżej twemu sercu Podaruj mi mój gniew przeklinam los Za to że dał ci spotkać ją Tracę siłę To czego chcesz jest nią Zobaczysz przyjdzie dzień przyjrzę się waszemu szczęściu Odnajdziesz może w niej Jakąś cząstkę mnie Zobaczysz przyjdzie dzień Zniknie też żal w moim sercu Odnajdziesz może w niej Jakąś cząstkę mnie Szukam szczęścia Niby chcę tego co ty Skoro tak jest gdzie tkwił nasz błąd Zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyniczka*
Zatańcz ze nną I Zatańcz ze mną jeszcze raz Otul twarzą moja twarz Co z nami będzie? Za oknem świt Tak nam dobrze mogło być Ref.: Gdy Ciebie zabraknie I Ziemia rozstąpi się w nicości trwam Ty kiedyś odejdziesz Nas już nie będzie Siebie nie znajdziesz też II Zatańcz ze mną jeszcze raz Chcę chłonąć każdy oddech Twój Co z nami będzie? Uwierz mi Tak jak ja nie kochał nikt Ref: Gdy Ciebie zabraknie I Ziemia rozstąpi się w nicości trwam Ty kiedyś odejdziesz Nas już nie będzie Siebie nie znajdziesz też (2x) III W salonie wśród ciepłych świec Już nigdy nie zbudzisz mnie Już nigdy nie powiesz mi Jak bardzo kochałeś mnie Kochałeś mnie Kochałeś mnie Czy słyszysz jak tam daleko Muzyka gra? Zatańcz ze mną jeszcze raz Ref: Gdy Ciebie zabraknie I Ziemia rozstąpi się w nicości trwam Ty kiedyś odejdziesz Nas już nie będzie Siebie nie znajdziesz też Zatańcz ze mną Ostatni raz Nas już nie będzie Siebie nie znajdziesz też ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....nie wiem czy to bylo ale......jakby cio to wrocilam i sciskam Was bardzo mocno! Zamknięta w sobie, szkasz ucieczki Boisz się wyjśc, boisz się chcieć, Wiem jak jest trudno strach przezwyciężyć Na przekór życiu dodawać mu sens Wszystkim nam brakuje szczęścia, Masz to na co godzisz się! Każda droga jest łatwiejsza, Gdy widzisz to co dobre jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Ucichło... może u Was lepiej i już nie musicie tutaj bywać :D. Moje uczucia coraz bardziej się uspokajają, jakoś już przywykłam. Złapałam się za remont mieszkania i tak zeszły mi prawie 4 tygodnie ... w tym bez komputera :). Oj chyba sobie teraz to odbiję. Napiszcie kochani chociaż jedno zdanko co u Was??? Jestem pełna nadziei ,ze coś się u Was zmieniło na lepsze :). Mój były dziś o 12 wysłał mi smsa, po długich dniach milczenia i wiecie co? Jakoś już nie zareagowałam tak jak na inne, a inne mnie \"wytrącały\" z równowagi - emocje na nowo sięgały niebezpiecznych punktów... Jakoś już lepiej ze mną.Chyba łzy już wypłakałam, jakoś żyję ;) , budzę się rano i już nie myślę, \"dlaczego?\" ... itd. itd. Dajcie znać co u WAS!!! Pozdrawiam cieplutko🌻 Emi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja*
Dopiero dziś odkryłam ten topik Będę miałą lekturę przez następne dni Cierpie juz kilka lat Nigdy nie zapomnę Nie potrafię I już zawsze ból, łzy, tęsknota Zycie płynie bez niego Jest w innym mieście Nie spotkam Go Ale wciąż kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja* :) Jeśli będzie ci się chciało napisz co się stało, że nie jesteście razem ... Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja*
Kiedyś mnie kochał Nie zapomniał Odnalazł mnie po latach Odnowił, oczarował....... Miał juz jednak rodzinę Ja swoją w rozsypce Nie chciałam rozbijać jego Wreszcie odszedł po prostu Jakby nigdy nie wracał Zeby chociaż rozmowa Jakiś znak życia Nie wiem, poco mnie odszukał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi... :) U mnie było lepiej...było cudownie przez 4 magiczne dni i 2 niesamowite noce...szczeście było na wyciągnięcie ręki... Ale rozbiło sie \" jak kryształowe lustra...\" teraz bede przeżywac i cierpieć od nowa... ile jeszcze razy...bede potrafiła sie otrząsnąć i isć dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy dzisiaj oglądałyście na Polsacie film \"Nie patrz w stecz\" z Jonem Bon Jovi. To taki film o nieszczęśliwej miłości... marzeniach ale też rozczarowaniu pewnej kobiety, którą porzucił kiedyś jej ukochany. Po 3 latach wrócił, ona już była z innym ale wszystko do niej wróciło...wróciły wspomnienia, wróciła tęsknota i pragnienie. Była z kimś kto ją kochał, nie zostawiłby jej, mogła mu ufać - ale jednak dała się ponieść jeszcze raz uczuciu do tego ,którego kochała ,ale nie ufała już, który ją porzucił. Po nocy z nim zrozumiała, że jednak mimo wszystko ich wspólne życie nie ma sensu, że go nie zmieni...że sama nie poradzi sobie z tym co czuje...Ostatecznie rozstała sie z narzeczonym, ale tez nie wróciła do ex. Wyjechała ze swojego miasteczka w poszukiwaniu lepszego życia ;)... i tak to się skończyło... Najgorzej jest komuś zaufać na nowo, dać szansę i znowu przeżywać to samo, za dobre serce... Ja już to przeżyłam...dawałam szanse, były wspaniałe noce i dnie...a ostateczny koniec mojej historii miłosnej jest taki jak opisałam na tych kilku stronach www...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja*
Emi, właśnie tak było że mną. I po co pisać więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciągle słysze TĄ piosenke...ciągle widze \"jego\" samochód jak ide ulicą :( źle mi.... ale to nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie! Kochane trzymajcie się, musimy się trzymać. Ja też się lulu złapałam na tym ,że jak jedzie czarny seat to patrzę czy to przypadkiem nie on...hmmm ale emocje już mam spokojne. Już tak często nie płaczę, ale nie oglądam też naszych wspólnych zdjęć, nie słucham \"naszych\" piosenek, by o nim nie myśleć. Tylko jedna piosenka jednak wciąż wystarczy by łzy zaczęły cicho ale jednak płynąć z moich oczu. Kryję się z tym...niektórzy myślą ,ze już najgorsze pokonałam, ale bywa, ze wciąż płaczę jak nikt nie widzi... Gdy chłod pali nas Gdy noc nie chce spać W kącie czai się Niebezpieczny lęk Nie pytam jak jest Nie pytasz skąd wiem Cisza jest jak lek Cisza jest jak sen Chyba tak Chyba już to znam Chyba tak Tak Już to chyba znam Zawsze kiedy mnie okłamiesz Myślę może tak ma być Gdy prawda może zranić Lepiej oczy zamknąć i śnić Chcę znów Ciebie mieć Przytulić Cię i... Jednym ciałem być Jedną duszą być Chwile jak krople łez Płyną jedna za drugą I wiesz czuję już Myśli warte są słów Więc mów proszę mów Jak to było beze mnie Więc mów mów mów Proszę mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja właśnie zakończyłam urlop, choć niestety pogoda nie dopisała :( W sprawach sercowych raczej bez zmian, chociaż, może o drobinę więcej nadziei, chociaż prawdopodobnie to tylko efekt tego, że żyje w świecie iluzji i po prostu łudzę się!! Trzymajcie sie dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Once in a lifetime you find Someone to show you the way Someone to make your decisions But I let you lead me astray Who did you think you were fooling Said you were missing me blind But the truth is I knew you were lying You were using me time after time Once in a lifetime you find Someone to show you the way Someone to make your decisions But I let you lead me astray Who did you think you were fooling Said you were missing me blind But the truth is I knew you were lying You were using me time after time When the heartache is over I know I won\'t be missing you (missing you) Won\'t look over my shoulder \'Cause I know that I can live without you Oh live without you Oh I can live without you Time to move on with my life now Leaving the past all behind I can make my own decisions It was only a matter of time Sometimes I look back in anger Thinking about all the pain But I know that I\'m stronger without you And that I\'ll never need you again When the heartache is over I know I won\'t be missing you (missing you) Won\'t look over my shoulder \'Cause I know that I can live without you Oh live without you Oh I can live without you When the heartache is over I know I won\'t be missing you Won\'t look over my shoulder \'Cause I know that I can live without you When the heartache is over I know I won\'t be missing you (missing you) Won\'t look over my shoulder \'Cause I know that I can live without you Yeah I can live without you Live without you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I`ll make it through the rainy days I`ll be the one who stands it longer than the rest. When my landscape changes, rearranges, I`ll be stronger than I`ve ever been No more stillness, more sunlight Everything`s gonna be alright. (Bridge) (I know that there`s gonna be a change) Better find your way out of your fear If you wanna come with me then thats the way its gotta be. (Chorus) I`m all alone, and finally, Im getting stronger. You come to see, just what I can be I`m getting stronger Sometimes I feel so down and out Like emotion thats been captured in your name I had my ups and downs, trials and tribulations I overcome it day by day Feeling good and almost powerful You and me is what Im looking for (Bridge) (Chorus) I didn`t know what I had to do I just knew I was alone People around me but they didn`t care So I searched into my soul I`m not the type of girl that would let them see her cry It`s not my style, I`ll get by See Im gonna do this for me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A hundred days have made me older Since the last time that I saw your pretty face A thousand lies have made me colder And I don\\\'t think I can look at this the same All the miles that separate Disappear now when I\\\'m dreamin\\\' of your face I\\\'m here without you baby But you\\\'re still on my lonely mind I think about you baby and I dream about you all the time I\\\'m here without you baby But you\\\'re still with me in my dreams And tonight, there\\\'s only you and me. The miles just keep rollin\\\' As the people leave their way to say hello I\\\'ve heard this life is overrated But I hope that it gets better as we go. I\\\'m here without you baby But you\\\'re still on my lonely mind I think about you baby and I dream about you all the time I\\\'m here without you baby But you\\\'re still with me in my dreams And tonight girl, there\\\'s only you and me. Everything I know, and anywhere I go It gets hard but it won\\\'t take away my love And when the last one falls, when it\\\'s all said and done. It gets hard but it won\\\'t take away my love I\\\'m here without you baby But you\\\'re still on my lonely mind I think about you baby and I dream about you all the time I\\\'m here without you baby But you\\\'re still with me in my dreams And tonight girl, there\\\'s only you and me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sie w to wszystko wciagnelam ze w 2 dni przeczytalam wasze wypowiedzi. To wsztsko tak bardzo smutne:( doskonale Was rozumiem ale trudno mi o tym pisac bo to juz daleko, minęło ale cierpialam prawie rok a jestesmy ze sobą niecałe 2 lata, na początku było cudownie, nidgy w życiu nie byłam taka szczęśliwa,ale się skończyło i było w tym dużo mojej winy, byliśmy razem a jednak osobno i najgorsze że byłam z tym wszystkim sama nie mam z dużo przyjaciół z rodzicami nie rozmawiam o takich rzeczach, wszyscy i tak mówili żebym Go rzuciła ale ja nie potrafiłam i wywalczyłam znów jestesmy razem, chociaż było bardzo ciężko, w roku akademickim widywaliśmy sie w weekendy bo nie jesteśmy z tego samego miasta, ja studiuje w miescie Emi a on mieszka jeszcze w innym mieście i tam ma prace itd, problemem bylo to ze wolal spedzac czas z kolegami, pomprezowac, popic sobie, nie pisal smsow chociaz wczesniej bardzo sie denerwowal jak to ja nie pisalam, bo faktycznie na poczatku naszej znajomosci mi az tak bardzo nie zalezalo, i w ogole caly ten rok byl straszny trudno mi teraz o tym pisac bo zdazylo sie naprawde wiele zlego ale wytrwalam nie wyjasnil mi tego wszystkiego powiedzial tylko ze po prostu nie zalezalo mu juz tak jak kiedys, wiec teraz jestesmy razem, widujemy sie raz na tydzien dwa bo jak pisalam mieszkamy w roznych miastach, ale w tym momencie ja juz sama nie wiem co czuje niby wszystko jest w porzadkui staram sie na nowo uczyc ufnosci itd, ale nie jest tak jak dawniej juz nie potrafie sie tym wszystkim cieszyc, niedawno mi sie oswiadczyl ale w tym momencie nie wiem czy to jest człowiek z ktorym chce spedzic reszte swojego zycia, chyba podswiadomie boje sie tego ze moze mnie jeszcze raz w tak okrutny sposob zranic a juz wiem jak bardzo to boli:(a oprocz tego wyjezdzam za granice na studia bedzie nas dzieli 1200km i nie wiem czy to wszystko przetrwa, najgorsze jest to ze ja nie wiem co czuje:(a tak dlugo cierpialam i walczylam o to by znowu byc z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuuuuutna... :* rozumiem Cie...tzn wiem jak to boli, a może warto poczekać jeszcze i zobaczyc jak to będzie przy \"takiej odległości\"? Nasze życie nie jest anio lepsze ani gorsze od naszych marzeń jest poprostu inne... na własnej skórze przekonałąm sie że w ciągu 5 min może ono zmienić bieg na całkiem przeciwny, szczęśliwy dla nas. Może tam na studiach poznasz kogoś kto będzie wart Twojej miłości?? ( przepraszam, ale uważam że ten o którym piszesz...nie jest..) Jesteś napewno wspaniałą dziewczyną, która zasługuje na to by być dla kogos całym światem..słońcem...wszystkim :) Myślę że potrzeba czasu żebyś przekonała sie co teraz czujesz... zobaczysz obudzisz sie kiedyś i stwierdzisz \"Tak wiem już co czuje...Kocham go i chcę z nim być ..lub Nie nie kocham Go i nie bedziemy razem...\" Odpowiedź jest w Twoim serduszku... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×