Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emi ...

To nic ,że oczy pełne łez...

Polecane posty

\"NA SERCU RANY\" - Toples Teraz nie jest ważne, co stanie się ze mną. O czym będę marzył, wiem jedno na pewno. Gdy byliśmy razem, byłaś moim celem. Dziś już nie ma Ciebie, co mam robić nie wiem. Bardzo głupio wyszło nieporozumienie, Tego co się stało, wiem dobrze nie zmienię. Nawet, gdy w przyszłości będę z kimś na stałe, Zawsze będę miał ... Ref: Na sercu rany wbrew przeznaczeniu, Zostaje zdrada miłości wróg. Zaplanowane wnet życie zmienia, Zabiera szczęście zostawia ból. Na sercu rany wbrew naszej woli, Rozdrapie czas zostawi ślad. Zapomnieć nigdy nam nie pozwoli, Tego, co kiedyś łączyło nas. Odeszły wraz z Tobą wszystkie me nadzieje. Nasze szczęśliwe życie we dwoje. Bez ciebie moje serce coraz wolniej bije, Kiedyś w końcu stanie. Może to i lepiej, cóż warte kochanie, Bez kierunku uczuć jaki wybrałem. Tylko Ciebie jedną kocham i kochałem, Nie wiem, czy się jeszcze to uczucie zrodzi, Którym Cię darzyłem, to mnie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tęsknię\" - Toples Wstałem wcześnie, znów nie mogłem spać, zimna pościel nie potrafi grzać Poranną kawę jak nigdy piję sam, że nic się nie stało przed sobą rolę gram W mej lodówce tylko światło i wiatr, na śniadanie nawet chleba brak Czuję się jak manekin bez rąk, swym zachowaniem popełniłem błąd REF: Tęsknię, tęsknotą płonę, kocham, w miłości mej tonę Porywa mnie potok łez, który tobą jest Tęsknię jak nigdy jeszcze, kocham, proszę usłysz mnie wreszcie Mego serca mękę skróć i błagam do mnie wróć Minął tydzień jak zamknęłaś drzwi z drugiej strony, tak kazałem ci Wykrzyczanych było za dużo słów, nie myślałem, że cię ranie znów Wybieram numer, który dobrze znam, nie chcesz słyszeć mnie, wrażenie mam Na wiadomość chociaż odpowiedz mi, co ma moje serce robić gdy: ref: Tęsknię, tęsknotą płonę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zapomnieć Cię\" - Toples Gdzieś daleko jesteś teraz nie wiem gdzie czemu czas tak wolno płynie męczy mnie Wszystkie piękne chwile tylko z Tobą są czy poczuję jeszcze kiedyś miłość twą Noce bez twych ramion pogrążają mnie i wieczory takie zwykłe łączą się sam już nie wiem czy chce Ciebie czy też nie świat jest taki wielki czy odnajdę Cię ref. Jak mam wyrzucić z serca swego żal zbłąkane myśli jak mam zgubić tak By móc zapomnieć Cię w końcu i powstrzymać wszystkie moje gorzkie łzy Znów przeglądam zdjęcia kiedy do mnie Ty z namiętnością czule przytulałaś się I wspominam to co przeżywałem gdy wpatrywałem się głęboko w oczy Twe wiem że chwile te nie wrócą szkoda łez jednak nidgdy nie zapomnę ich pozostaną już na serca mego dnie by zapełaniać mi samotne szare dni ref x2 ref x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie z Tobą \" - Toples Co z nami miało się stać, Nie dowie się nikt nigdy, bo W przeciwne strony rozeszły się Moja i Twoja, drogi dwie. Co z nami miało się stać, Co będzie jeszcze nie dowiesz się, Nikt nie zrozumie, nie pyta mnie, Dlaczego jak pewne jest, że... Ref: Nie z Tobą noce, nie z Tobą dni, Nie ze mną będziesz dzieliła sny. Kto winien jest, powie Ci świt. Już między nami nie będzie nic. /x2 Co z nami było do dziś, Za dużo łez i zbędnych słów. Już niepotrzebny rozpaczy krzyk, Ślad mej miłości do Ciebie znikł. Gdzie będzie teraz Twój dom, Gdzie twe kłopoty znajdą swój kres. Ciągle za mało było Tobie, Za złe ci nie mam pewne jest, że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dałem ci siebie\" - Toples Lato właśnie sie skończyło i nie wróci tamten czas, dobrze nam ze soba było, tylko do nas stworzony świat. Tamta jesienią Ty odeszłaś, pozostałem znowu sam, wciąż te chwile przywołuje gdzie jest miłość ma ?! Ref. Dałem Ci serce, dałem Ci sny. Dałem Ci siebie, dałaś mi łzy, dni przemineły odeszły w dal pozostawiając w mej duszy żal. x2 Liście z drzew juz opadają, świat szykuje sie do snu, ludzie swoje sprawy mają chciałbym Cie zobaczyc znów. Każda rzecz Cie przypomina, twój telefon głuchy jest, gdzie kochana ma dziewczyna, mego życia sens ?! Ref. Dałem Ci serce, dałem Ci sny. Dałem Ci siebie, dałaś mi łzy, dni przemineły odeszły w dal pozostawiając w mej duszy żal. x5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to moja najbardziej ulubiona piosenka tego wykonawcy : \"Będę twój\" - Toples Na zwątpienie znam lek zawołaj mnie radość przywrócę zwym dniom zrobię wszystko co chcesz nie przejmuj się podam ci pomocną dłoń pragnę patrzeć w twoje oczy ciepłem twych ramion ogrzać się w nocy jesteś mą muzą w każdy pochmurny dzieeń Gdy pomiędzy nami będzie gniew zapamiętaj będę kochał cię gdy pomiędzy nami będzie złość będę twój gdy ci będzie ciężko smutno źle zapamiętaj że masz jeszcze mnie nic nie zdoła zmienić uczuć mych będę twój Znów ogarnia Cię lęk smutek i płacz od kilku dni jestes zła powróć do tamtych chwil do moich słów lek na zwątpienie to ja Pragnę patrzeć w twoje oczy ciepłem twych ramion ogrzać się w nocy jesteś mą muzą w każdy pochmurny dzieeń Gdy pomiędzy nami będzie gniew zapamiętaj będę kochał Cię gdy pomiędzy nami będzie złość będę twój gdy ci będzie ciężko smutno źle zapamiętaj że masz jeszcze mnie nic nie zdoła zmienić uczuć mych będę twój Gdy pomiędzy nami będzie gniew zapamiętaj będę kochał Cię gdy pomiędzy nami będzie złość będę twój gdy Ci będzie ciężko smutno źle zapamiętaj że masz jeszcze mnie nic nie zdoła zmienić uczuć mych będę twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tyle chciałem Ci dać\" - Universe & B. Kozidrak Tyle chciałem Ci dać Deszczem kwiatów okryć Cię Czasem porwał mnie wiatr Chciałem siebie odnaleźć Lecz nie ma mnie. Tyle chciałam Ci dać Ubrać miłość w spokój snu Gdzieś byłeś, a ja... Twoich dłoni szukałam i Twoich ust. Bo ja przez Ciebie zginę Bo ja przez Ciebie nawet nie wiem jak żyć Sto lat niech chociaż minie Nim spotkam Cię znów Proszę Cię... zostaw już. Wiem, że grałem nie fer Głupie kłamstwa, czasem flirt Nie wiedziałem, że wiesz ... Przecież mogłaś pogadać A tu tylko list... Mogę zmienić swój świat Byleś ze mną była znów Będę kochał Cię tak Jak to było, gdy miałem 20 lat. Bo ja bez Ciebie zginę Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć Sto lat być może minie Nim spotkam Cię znów Proszę Cię... , błagam wróć. Przecież wiesz jak jest Kochałam Cię ... Wierzyłam w to co mówiłeś Chociaż czułam dziwny lęk Przecież wiesz jak jest Nie, nie... innym rytmem dziś Gra muzyka naszych serc Tyle chciałem Ci dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"W perły zmienić deszcz\" - Universe To Ty, zrobiłaś pierwszy gest To Ty, wiedziałaś czego chcę To Ty, jak nigdy nikt, To Ty To Ty, tak mało miałaś lat To Ty, stworzyłaś nowy ład To Ty, jak nigdy nikt, to Ty Za Tobą pojde nawet w ogień w wode jeśli chcesz Czy wiesz? czy wiesz? Dla Ciebię wszystko zrobić mogę W perły zmienić deszcz Czy wiesz? czy wiesz? To Ty, mówiłaś czasem stop To Ty, żegnałaś całę zło To Ty, jak nigdy nikt, to Ty Za Tobą pojde nawet w ogień w wode jeśli chcesz Czy wiesz? czy wiesz? Dla Ciebię wszystko zrobić mogę W perły zmienić deszcz Czy wiesz? czy wiesz? To Ty, masz w sercu bukiet róż To Ty, zostaniesz ze mną już To Ty, jak nigdy nikt, to Ty Za Tobą pojde nawet w ogień w wode jeśli chcesz Czy wiesz? czy wiesz? Dla Ciebię wszystko zrobić mogę W perły zmienić deszcz Czy wiesz? czy wiesz? Za Tobą pojde nawet w ogień w wode jeśli chcesz Czy wiesz? czy wiesz? Dla Ciebię wszystko zrobić mogę W perły zmienić deszcz Czy wiesz? czy wiesz? Za Tobą pojde nawet w ogień w wode jeśli chcesz Czy wiesz? czy wiesz? Dla Ciebię wszystko zrobić mogę W perły zmienić deszcz Czy wiesz? czy wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czekam wciąż na cud\" - Kombi Nie daję wiary a jednak to fakt Zostałem znów zupełnie sam Zrównał się bilans mych zysków i strat Od kiedy tylko siebie mam Nie pragniesz mnie Nie czujesz nic Z innym dzielisz swój czas - ja wiem Przegrałem już tę próbę sił Czy coś łączy dziś nas Czekam na cud na jeden twój znak Bym mógł cofnąć czas Czekam na cud najmniejszy twój ruch Bo wciąż wierzę w nas A jeśli kiedyś wydarzy się tak Że zechcesz wrócić do mnie znów To moje serce stopnieje jak lód Nie będę pytał siebie już Czy pragnę cię Czy czuję coś Czy z inną dzielić chcę czas - ja wiem Odnajdę cię odwrócę los Czy tak może się stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Sen się spełni\" - Kombi To było jak szalony sen, I sen się spełnił, Jak zawrót głowy, ósmy cud, Szalonych nocy aż poświt, Już nie zapomnę, Niezwykły czas zostanie w nas Teraz jesteś jeszcze blisko mnie, Zamknij oczy, przytul się, I nie zapomnij Ref: To ostatni raz, Mocno przytul mnie, To ostatnia noc, To szalony sen! Ten ostatni raz, Rozpłyniemy się, Nie zapomnij mnie, A będę tam gdzie ty Nadejdą znowu puste dni, Bez twoich dłoni, Samotne noce bez twych ust, Co było, tego żadne z nas, Już nie dogoni, Zostanie żal, zostanie ból Jutro będę już daleko tak, Zamknij oczy, przytul się, I nie zapomnij Ref: To ostatni raz, Mocno przytul mnie, To ostatnia noc, To szalony sen! Ten ostatni raz, Rozpłyniemy się, Nie zapomnij mnie, A będę tam gdzie ty Teraz jesteś jeszcze blisko mnie, Zamknij oczy, przytul się, I nie zapomnij Ref: To ostatni raz, Mocno przytul mnie, To ostatnia noc, To szalony sen! Ten ostatni raz, Rozpłyniemy się, Nie zapomnij mnie, A będę tam gdzie ty Aaaaa… Jesteś blisko mnie Aaaaa… To szalony sen Aaaaa… Nie zapomnij mnie Aaaaa… A będę tam gdzie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Skarby\" - Kombi Ospali, praca nie pozwala pospać, Eliminowani, los nie równo rozdał, Niektórzy nie są zdolni by wziąć duży rozmach, Niektórzy nie chcą wiedzieć, Zamiast siedzieć stanąć można Gdy zbudzi was dźwięk potłuczonego szkła, Mamy coś, czego nie zabiorą nam. Gdy wzrok przesłoni, gęsta mgła, Mamy swoje skarby, mamy coś czego nie zabiorą nam Niektórzy stworzeni po to by żyć w ogonie, Pogoda dla bogaczy, nie jest twoim stronie Gdy mgła przesłania oczy, i bywa chłodno Zamarzną dłonie, nie zamarznie godność 2x: Gdy zbudzi was dźwięk potłuczonego szkła, Mamy coś, czego nie zabiorą nam. Gdy wzrok przesłoni, gęsta mgła, Mamy swoje skarby, mamy coś czego nie zabiorą nam 2x: Gdy zbudzi was dźwięk potłuczonego szkła, Mamy coś, czego nie zabiorą nam. Gdy wzrok przesłoni, gęsta mgła, Mamy swoje skarby, mamy coś czego nie zabiorą nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Ślad \" - Kombi Żyjemy przez chwilę, zachłanni na każdy gest Tylko w Twoich oczach widzę ten blask-życia blask Ukryci przed światem wierzymy, żę stanął czas Nasza miłość nie przeminie i trwać będzie w nas Na dnie serca pozostanie zawsze ślad Kiedy Ciebie już nie będzie tu Na dnie serca pozostanie zawsze ślad Zachowam go... Powrotow nie będzie Co było nie wróci-wiem Nie spotkamy się już więcej To los-tak chciał los... Na dnie serca pozostanie zawsze ślad Kiedy Ciebie już nie będzie tu Na dnie serca pozostanie zawsze ślad Zachowam go Nie zapomnę nigdy smaku Twoich ust Nie zapomnę barwy Twoich słów Na dnie serca parę wspomnień z tamtych dni ocalić chcę Chociaż to... Tylko to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nasze Randez-Vous\" - Kombi Tak często cię spotykam, przechodzisz obok mnie, Lecz rzadko patrzysz w moją stronę. Nie mogę cię zatrzymać, rozpływasz się jak sen, Nie słyszysz nawet, kiedy wołam cię. Ze stu snów ten jeden chcę naprawdę przeżyć. Ze stu twarzy twoją chcę naprawdę mieć. Ref: Nasze rendez-vous tylko w wyobraźni, rendez-vous moich snów. Nasze rendez-vous tylko w wyobraźni, rendez-vous moich snów. Pojawiasz się na chwilę, wzrokiem doganiam cię, Lecz zaraz znikasz, nawet nie wiem gdzie. Czy kiedyś cię odnajdę, czy powiem to, co chcę, Czy zawsze będę żył marzeniem ? Ze stu snów ten jeden chcę naprawdę przeżyć. Ze stu twarzy twoją chcę naprawdę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jest jeszcze \"kilka\" ;)) takich moich ulubionych utworów, ale myślę,że na dziś wystarczy już tego wklejania, bo i tak już Was dostatecznie zasypałam tekstami ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka 69
DELI jesli piszesz o milosci naucz sie i zapamietaj, ze POCZUŁAM piszemy przez U a nie Ó . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla20
witam was...pisze bo widze , ze dzielicie sie swoim cierpieniem i wzajemnie sie wspieracie .... ja juz dawno stracilam sens swojego zycia..czy mozecie pomoc mi go odnalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usycham z tesknoty
ehhh jakie to smutne, kiedy ktos od nas odejdzie i nas tak bardzo zrani :( a my mimo wszystko kochamy i nadal mamy nadzieje, ze jeszcze jest szansa na bycie razem .... jak zyc w tym bolu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Deli
......ksiezniczko 69 poszukaj sobie jeszcze z tysiaca bledow bo na pewno jest ich tam sporo no coz nie mam daru pieknego pisania bez bledow ......w tym temacie nie chodzi o orografie czy nie widac tego?...tu chodzi o uczucia wiesz co to takiego?....nieczytaj tego jesli tak bardzo cie to razi....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×