Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kashia

Sex przed i po miesiączce - brak mozliwosci zajscia w ciaze?

Polecane posty

Gość ona 20
hmm 5 dni po okresie to poczatki dni plodnych...wiec ryzyko duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastkaaa
Tak czytam i czytam różne informacje, na róznych forach, no i nadal nie wiem, który dzień to "PIERWSZY DZIEŃ OSTATNIEGO CYKLU"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co to będzie
Uprawialiśmy seks w 1. dniu po miesączce. bez zabezpieczenia mój cykl trwa 28 dni ;sama miesiączka 7 dni jestem zaniepokojona, bo jak to robilismy ,mialam bardzo dużo wodnistego śluzu. (nie był taki jak jajko kurze, nie ciągnął się, tylko było 'mokro') wieczorem nasepnego dnia szyjka macicy była miękka ale już następnego dnia swardniała, jak w czasie dni niepłodnych. teraz jestem 3 dziań po miesączce ale śluzu płodnego(ciągnącego) jest niewiele, mam lekkie ukłucia (owulacyjne?.) Czy to były dni płodne? Czy jestem prawdopodobnie w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyc
mam pytanie:jezeli moj cykl trwa 28 dni a okres trwa 4 dni a z chlopakiem sie kochalam 11 dni po okresie to jest jakies prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy??wprawdzie byla prezerwatywa ale to roznie bywa a ja troche panikuje zawsze...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AELODD
jest taka sprawa ze 2 3 dni po okresie mojej dzie3wczyny wlozylem jej kilka razy tak moze z 5 razy ale po 1 raz . nie spuscilem sie ale zawsze cos niekontrolowanie moglo poleciec .ona miala miec okres .najpierw miala lelkkie plamienie a pozniej normalny okres ,tak twierdzi . czy moze buyc w ciazy czy mam sie nie martiwc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grasu
witam mainowiecie kochalem sie ze swoja dziewczyna 4 dni przed jej okresem. kochalismy sie moze z 5 minut w prezerwatywie. Spouscielm sie na łóżku. Czy ejst mozliwosc ze ejst ona w ciazy?> prosze o dop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata19
czesc wam. czesto czytam to forum. ale tym razem sama mam pytanie otoz kochałam sie z moim chlopakiem i w ta sama noc dostałam miesiaczke noo i teraz juz 3 dni spoznia mi sie okres i nie wiem czy przez nerwy czy rozne inne okolicznosci. powiedzcie czy jest mozliwosc ze jestes w ciazy.?? zazwyczaj mialam regularna miesiaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie... jesli mam w miare regularny okres (32-34dni ) i kochalam sie ze swoim chlopakiem 13.12 a planowana miesiaczka miala byc 15.12 to czy moge byc w ciazy? nie wiem czy spoznia mi sie ona z tego powodu ze jestem w ciazy czy dlatego ze jestem strasznie zdenerwowana. prosze o jakakolwiek odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20renia
Witam Proszę o odpowiedź bo to dla mnie ważne.Jeżeli uprawiałam seks z narzeczonym 23 stycznia (z wytryskiem do pochwy) a krwawienie skończyło mi się z 20 na 21 to czy może być prawdopodobieństwo zajścia w ciąże?Dodam że od tamtego czasu do dnia dzisiejszego (tj. 30 stycznia)zauważyłam u siebie gęste upławy,doskwiera mi bezsenność (choć jestem zmęczona)siedząc na fotelu (nie wykonując żadnego wysiłku) wstając kręci mi się e głowie i często chodzę siusiu.Na dodatek zaczęłam jeść mniejsze ilości posiłków.Proszę o odpowiedz bo nie wiem czy zacząć nastawiać narzeczonego na tą wiadomość. Następna miesiączka ma przyjść 11 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krol rurek
spałem w zyciu 17 kobiietami...z kazdą wielokrotnie z prezerwatywą...liczba dzieci 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek2020
uprawiałam sex kilka godzin po okresie, nie bylo wytrysku moj chlopak miał prezerwatywe, czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek2020
dodam ze teraz bardzo sie boje bo wiem ze w sluzie ktory wytwarza penis moga być plemniki, boje sie ze prezerwatywa byla pęknieta;( do "kalendarzowego" okresu zostal mi tydz. panicznie boje sie ciązy.. jestem za mloda i nie gotowa na to. blagam niech mi tkos nap czy jest mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala1992
Witam kochałam się z chłopakiem 3 dni po miesiączce cykle mam regularne co 26 dni moja ostatnia miesiączka była 22.08.2011 roku jakie są szansę że mogę być w ciąży proszę o odpowiedź :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiurhbvcn
do lala 92 Kochana dość duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. piszę z takim zapytaniem 3 dni temu skończył mi sie okres. Wczoraj odbyłam stosunek z moim partnerem. Po stosunku po jakis 2 godzinach zauważyłam brązową wydzielinę na mojje bielixnie. Pierwszy raz spotkało mnie cos takiego?! zażywam tabletki wspomagające zajście w ciąże. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochałam się z chłopakien w dni płodne mielismy prezerwatywę, gdy mój chłopak doszedł odrazu wyszedł ze nie. bylismy bardzo ostrożni. tydzień przed terminem okrosu zrobił pi palcóweczkę i poleciało sporo krwi, wyglądało to tak jakby zaczynał się okres, lecz następnego było jej mnie i była brązowa, trzeciego dnia już nic nie było. okres powinnam mieć 2 dni temu, a nic się na to nie zanosi wczoraj było sucho całkowicie a dzisiaj jest troszkę śluzu jak białko jaja kurzego i troche mnie piecze. temperatura ciała utrzymuje się na poziomie 36 stopni. myślałam nad testem ale boje się ze wyjdzie ze zostane mamusią jest jakaś szansa ze jestem w ciąży?? pomóżcie mi, jestem coraz bardziej zestresowana nie wiem co mam robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie Może ktoś mi pomoże zawsze mam miesiączke 10każdego miesiąca w tym miesiącu mi się opóźniła i dostałam 13.03 do 16.03 a w czoraj z moim partnerem sie kochaliśmy i on skączył wemnie i teraz nie wiem jak mam liczyć te dni płodne i dni niepłodne oraz czy moge być teraz w ciąży pytam z czystej ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na telefoniczny seks? Jestem Ania, tu znajdziesz moje zdjęcia i kontakt:http://www.sextelefon.co.pl/7.html Będę dla ciebie niewinnym czerwonym aniołeczkiem, który wyssa w lesie z twojego k***ska smaczne nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na telefoniczny seks? Suczka zrobi ful sex telefonik znajdziesz mnie na http://www.boginiesexu.pl/ u samej góry :).Ze mną możesz sobie pozwolić na naprawdę wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ma ochotę na wirtualną erotyczną zabawę? Witam Odważana i bezpruderyjna - Joanna 20 latek. Tutaj znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.co.pl/6.html - Gwarantuje super rozkosz i moc podniecającej zabawy! Zapraszam na sex pokazy skype, sex telefon, cybersex, sex fotki i sex filmiki Zrobimy to wspólnie i niegrzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciążę 5 dni przed spodziewana @ ! Potwierdzone przez lekarza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Dziewczyny! Nie dziwię się, że są takie złe opinie o naturalnej antykoncepcji, jeśli 99% z was wierzy w takie głupie mity.Dni niepłodne (nie "bezpłodne") są wtedy, kiedy są.Ani dwa dni po miesiączce, ani trzy dni przed.Tego się nie wylicza! Jeżeli w ciągu ostatniego roku miałyście wszystkie cykle dłuższe niż 28 dni, za bezpieczne bez obserwacji uznajemy 5 pierwszych dni cyklu, jeżeli trafiają się Wam cykle krótsze-pierwsze 3 dni.Płodne jesteście kiedy pojawia się uczucie wilgotności lub przejrzysty mokry śluz.Kiedy robi się sucho, lub ten śluz zmienia się na gęsty, uznajemy że owulacja już się odbyła.Czekamy jeszcze 3 dni i potem są dni niepłodne aż do miesiączki.Można też mierzyć temperaturę (na początku cyklu jest niższa, po owulacji lekko się podnosi-od 3 dnia wyższej ciąży już nie będzie).Albo sprawdzać to testerem ze śliny.Miesiączka występuje 10-18 dni po owulacji.Dopóki nie było owulacji, nie będzie i miesiączki.Do 3 dnia po owulacji stosujemy prezerwatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gościu, "spodziewana miesiączka" nic nie znaczy.W ciążowym cyklu mogła przesunąć Ci się owulacja.Przestańcie myśleć "kalendarzykiem". Zacznijcie obserwować swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś chętny na wirtualny seks? tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/monika_sex_telefon.html Lubię być zdominowana. Fetysze w twoim wykonaniu to nie będzie dla mnie żadna nowość. Lubię prawdziwych mężczyzn, którzy biorą sprawy w swoje ręce. Jeśli właśnie taki jesteś to powinniśmy się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej zaczelam muesiaczkemiesiączka 18 a 22 skaczylam i 23 wspolzylam i przytrafił mi się mały wypadek czy mogłam zajść wtedy w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w każdym cyklu jest owulacja. Jeśli pojawi się cykl bezowulacyjny(a da się to tylko sprawdzic na usg lub mierząc temperaturę) to po miesiączce owulacja może być bardzo szybko a jesli po czasie krwawienia pojawi się śluz, to plemnik może na komórkę jajową zaczekać jeszcze przez 5 dni, także metoda - 2 dni po wiąże się z gotowością na ewentualne przyjęcie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×