Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kashia

Sex przed i po miesiączce - brak mozliwosci zajscia w ciaze?

Polecane posty

Gość dla zabawy nie mam nicka
W trakcie przerwy jesteś chroniona pod warunkiem, ze rozpoczniesz kolejne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r3ap3r
WITAM SERDECZNIE mam pytanie jestem strasznie zakłopotany kochałem się z moją dziewczyną dzień po okresie i pękła nam gumka (była ze środkiem plemnikobójczym) moja dziewczyna nie brała nigdy zadnych tabletek antykoncepcyjnych gumka pękłą po wytrysku większość rozlała się na zewnątrz ale nie mogę być pewnien czy w środku się coś uroniło..miała wtedy dni niepłodne (dzień po okresie) proszę o szybką odpowiedź błagam jakie są szanse zajścia w ciążę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylladuda
UPRAWIALAM z moim petting , nago , nasienie znalazlo sie w okolicach pochwy, 10 dni po tym robilam test wyszedl negatywny i to byl dzien spodziewanej miesiaczki, dzien po dostalam silne bole brzucha i miesiaczke, TAK MNIE BOLAŁ ZE MUSIALAM WZIAC TABLETKE CZY MOGE BYC W CIAZY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oretyyyy
jezeli byl to 1 dzien po okresie to niepowinna zajsc w ciaze , a jesli nie minelo od stosunku 72 godxinki to lec po POSTINOR DUO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra... to przestaje być śmieszne... znajdź sobie jakieś inne forum i zatruwaj życie innym ludziom. Przykro mi, że tak się tym przejmujesz, ale daj już sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomas2384
Witam mam pytanie nie z tego tematu ale to dla mnie bardzo wazne wiec prosze o pomoc . Kochałem sie ze swoja dziewczyna 5 dni po okresie bez zabezpieczenia i zdarzył sie wypadek:) doszedłem w niej .Jakie jest prawdopodobienstwo ze ona teraz zajdzie w ciaże ???? bardzo prosze o szybka odpowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnnaaaliza
Proszę o pomoc!!!!!!mój cykl wynosi 28-29 dni. Ostatnia miesiączka wystąpiła 26 marca, kochałam się ostatnio 17kwietnia oczywiście bez zabezpieczenia...jakie jest ryzyko zajścia w ciążę?jestem 4 dni przed następną miesiączką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnnaaaliza
23...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowanilka
mam pytanie. czy kochanie się w dni niepłodne + prezerwatywa to pewna metoda antykoncepcyjna? nie chcę za bardzo pigułek brac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowanilka
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaczek
powtarzam ! żadnego obliczania! Co do kalendarzyka to z niego biorą się mity o ciążach z przed np. 2/1 dnia przed miesiączką albo nawet z okresu miesiączki. Nie mierząc tempki i nie obserwując śluzu nie wiemy czy w danym cyklu doszło do miesiączki czy do krwawienia śródcyklicznego. Takie krawienie wystepuje kiedy przed niem nie było conajmniej 3 dniowej temp. wyższej. Także do owulacji może dojść w podczas trwania tego krawienia przed albo po. I potem słyszymy że metody naruralne są nieskuteczne - a to poprostu brak wiedzy i stosowanie metod obliczeniowych a nie obserwacji są przyczyną. Także bez prawidłowego stosowania wybranej met. NPR nie można uważać iż przed miesiączka , w czasie jej trwania czy zaraz po mamy dni niepłodne bo krwawienie śródcykliczne często praktycznie niczym nie różni się od prawdziwej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domni
witam, liczę na czyjąs pomoc... mam nieregularne miesiaczki (prawie przez caly 2007rok mialam okres co drugi miesiac, obecnie 2 ostatnie cykle trwały 48 i 38dni. ostatni okres zaczal mi sie 13 kwietnia. 22.04 (10. dzień cyklu) kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, który się spucił będąc bardzo blisko mnie, szczrze mówiąc nie poczułam nawet kiedy...zorientowałam się, gdy zacząl mnie wycierać chusteczką. mam pytanie- czy jest możliwosć zajscia w ciążę będąc w 10 dniu cyklu i mając długie nieregularne cykle? mam nadzieję że ktos kompetentny się znajdzie kto odpowie na moje pytanie... pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domni
witam, liczę na czyjąs pomoc... mam nieregularne miesiaczki (prawie przez caly 2007rok mialam okres co drugi miesiac, obecnie 2 ostatnie cykle trwały 48 i 38dni. ostatni okres zaczal mi sie 13 kwietnia. 22.04 (10. dzień cyklu) kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, który się spucił będąc bardzo blisko mnie, szczrze mówiąc nie poczułam nawet kiedy...zorientowałam się, gdy zacząl mnie wycierać chusteczką. mam pytanie- czy jest możliwosć zajscia w ciążę będąc w 10 dniu cyklu i mając długie nieregularne cykle? mam nadzieję że ktos kompetentny się znajdzie kto odpowie na moje pytanie... pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Strasznie się nie pokoje... Dostałam okres 21września... 26września rano okres mi się skończył i kochałam sie ze swoim chłopakiem... (bez gumki i spuscil sie we mnie)... czytałam ze plemniki w ciele kobiety zyją do 4dni, wiec jesli po okresie mam 3dni nie płodne to mogłam zajść w ciąże?? proszę poradźcie mi co mam robic... strasznie sie boje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla 25
Ja kochałam się pierwszy raz z moim boy-em i chyba jeszcze nie przeszliśmy, qrde sama nie wiem, to było zaraz po miesiączce troche bolało było fajnie, nie \"spuścił\" się, ale mam obawy doradzcie, pocieszcie, odpiszcie. pzdr ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm no nie wiem ....
tabletki + sex przerywany jest jakies RYZYKO ? pytam bo ostatnio przezylam swoj pierwszy stosunek bez gumki ... ale chyba wiecie jak to jest ( jakby powtórka z pierwszych stosunkow w gumce cos nie zwyklego zajebistego :P ) :) bylo cudownie .... nie chcialam zeby jeszcze facet we mnie dochodził ... ale czy ten plyn ejakulacyjny jest jakis ryzykowny ? wiem ze biore tabletki .. ale ciezko mi przyjac do swiadomosci ze moj ogranizm troche teraz inaczej funkcjonuje :D POZDRAWIAM i PROSZE O odp :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm no nie wiem ....
SleepingSun ------ dziekuje za odpowiedz :)) ehh pierwszy sex bez gumek .... bez porównania NIEBO :D :D :D hehe ;) POZDRWIAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaa20
witam! i z góry licze na pomoc choć widze że słabo z odp;/ mój problem jest nieco inny tzn obawiam sie i pewnie słusznie że istnieje duże ryzyko ciąży w moim wypadku...tzn ostatnią miesiączkę miałam 8.10 do14.10 współżyliśmy bez zapezpiecz przez kolejne 3 dni. Nastepną miesiączke dostałam 24.10 i obawiam sie ze przez te 3 dni byłam płodna... czy mam racje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiekmb1
Ja z żoną kochamy się do końca 5 dni przed okresem i 3 dni po i tak to trwa 5 lat i ani razu żona nie była w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w czerwcu
kochalismy sie z meżem do końca 3 dni po okresie i teraz czekamy na dzidzie a cykle mam 28 dniowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżoana8722
Prosze o pomoc.4 miesiace temu zreztgnowalam z tabletek.Mialam cykle od 34-40 dni. Ostatnio kochalam sie podczas miesiaczki 3/4dzien cyklu z zabezpieczeniem ( no chwile bez ale finisz byl zdecydowanie na zewnatrz-milosc francuska).Czy istnieje prawdopodobienstwo zajscia w ciaze.. dodam ze mialma 5 dni miesiaczke a potem uplawy zdecydowanie powiazane z krwawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka27
Mam pytanie... w czwartek 12, a dzisiaj 17 uprawiałam sex z chłopakiem bez zabezpieczenia... Czy możliwe jest to ze jestem w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka27
Mam pytanie... w czwartek 12 skończył mi się okres, a dzisiaj 17 uprawiałam sex z chłopakiem bez zabezpieczenia... Czy możliwe jest to ze jestem w ciąży?? proszę o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosxx
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka27
Niech ktoś mi pomoże bo ja oszaleje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka27
Na pewno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×