Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Przynajmniej ja się przedstawiłam a co niektórzy jakoś niebardzo:) A odpisałam edziowi fredziowi bo śmiać mi się zachciało i biedactwu wytłumaczyc chciałam wszystko a tu odrazu takie ataki??? No i co że odpowiedziałam.Przekleństw tam nie było to co się czepiasz? No jednemu stanął i to nieźle-a co,tobie nie stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia po co się zniżasz do ich poziomu...to raz Dwa- poczytaj Netykietę i zastanów się....bo kultura dotyczy wszystkich bez wyjątku...po prostu nie daj się prowokować... Przecież to zwykłe trolle, a trollom się nie dopowiada...traktuje się ich jak powietrze.... ZASDA JEST TAKA: NIE KARM TROLLA!!!!!!!!!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Anulki wyłącznie-napisałam tak bo zaczyna mnie to denerwować-jak mówią o ogóle to niech mówią ale żaden palant nie bedzie mi mówił że mąż się ze mną ożenił tylko z te względu na ciąże jak przeciez palant mnie nie zna! ale dośc tych docinków.Rzeczywiście masz racje-niech sobie piszą co chcą.Ja stąd uciekam na jakieś ambitniejsze forum gdzie takiego menelstwa nie ma jak tutaj.A Ciebie Anulka serdecznie pozdrawiam.Może spotkamy się na jakimś innym-normalnym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam nie pisac ale to mnie zainteresowalo: \" mam 30 lat, cudownego męża, pracuję, mam 2 fakultety, podyplomowe, myśle nad doktoratem, świetnie wyglądam i nie tracę młodości na ciążę. I wg mnie prodziecięcy są ludzie na wpół niedorozwinięci. Przykro mi-ale to prawda. Tylko, że wy macie ten obszar mózgu odpowiedzialny za zrozumienie tego -zablokowany niestety. I pewnie zaraz tu jakaś brzuchola wyglądająca na 30 lat więcej z opuchniętymi nogami będzie wykrzykiwać to, co tam jej się w tym móżdżku uroi. Ot - CAŁA PRAWDA\" OTÓŻ NIE WIERZE W ANI JEDNO SLOWO. NAPISALO TO ZNOWU JAKIES NIEDOROZWINEITE UMYSLOWO DZIECKO. DLACZEGO NIE WIERZE? PO PROSTU: NAPRAWDE MAM: -MAM SKONCZONE 2 FAKULTETY -DOKTORYZACJE W PAN\'IE ZACZELAM MAJAC 24 LATA(OBECNIE MAM 27) -MAM CUDOWNEGO MĘŻA -PASKUDĄ ZDECYDOWANIE NIE JESTEM -ZAJMUJE WYSOKIE STANOWISKO W MIEDZYNARODOWEJ FIRMIE TEORETYCZNIE SPELANIAM TE SAME WARUNKI JAK TO COS CO ZACYTOWALAM I MOGE Z PELNĄ ODPOWIEDZIALNOSCIA POWIEDZIEC ZE W SRODOWISKU N A TAKIM POZIOMIE NIE SLYSZY SIE TAKICH KOMENTARZY!!!!!!!!!!!!!!! POZIOM JAKI REPREZENTUJE TA PODSZYWAJACA SIE PSEUDOINTELEKTUALISTKA TO SĄ NIZINY UMYSLOWE - NIE SCIEMNIAJ DZIECKO ZE JESTES TAKA WYUZDANA INTELEKTUALNIE BO NIKT I TAK NIE UWIERZY. KTOS KTO MA ODROBINE INTELIGENCJI NIE MOTYWUJE DECYZJI O BRAKU POTOMSTWA \". I wg mnie prodziecięcy są ludzie na wpół niedorozwinięci.\"- MOZNA ZNALEZC MNOSTWO ARGUMENTÓW KTÓRE SA PRZECIW, MOZNA WYRAZIC SWOJA OPINIE Z KLASĄ I UZYWAJĄC WIEKSZEJ ILOSCI SŁOW. TY MASZ SŁOWNICTWO I POZIOM MENTALNY CO NAJWYZEJ PANIENKI Z ZAWODOWKI. TO\" COS\" CO ZACYTOWALAM PRAWDOPODOBNIE PRÓBUJE WJECHAC WAM DROGIE MAMY NA \"AMBICJĘ\" ZE ZAMIAST BAWIC SIE I KSZTALCIC DALEJ ZASZLYSCIE W CIAZE. NIE DAJCIE SIE, TA PANIENKA (ALBO CHLOPIEC KTO WIE?) KREUJE SIE BARDZO NIEUDONIE NA INTELEKTUALISTKĘ PONADTO KARIERA NIE JEST WCALE TAKA FAJNA- MAM OKAZJĘ SIE O TYM PRZEKONYWAC KAZDEGO DNIA.TO CO JEST NAJWAZNIEJSZE TO RODZINA NA KTOREJ M OZNA SIE OPRZEC W KAZDEJ CHWILI. MIŁEGO WEEKENDU WSZYSTKIM PRZYSZLYM ORAZ OBECNYM MAMUŚKOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany nocnamara
Nie drzyj się tak kobito...Czy żadna z was nie potrafi normalnie rozmawiać, ignorować chamstwa i zachowywać się w sposób jako tako kulturalny? Czy jak idziesz ulicą i jakiś mały kundel zaczyna na ciebie szczekać to stajesz i też mu się odszczekujesz? Czy jak jakiś żul z pod budy z piwem zaczepia cię niewybrednymi słowami to odpowiadasz mu tym samym? Same sobie zepsułyście ten topik, dając się sprowokować i zniżając się do chamskich dyskusji. Nauczcie się panować nad własnymi emocjami - po urodzeniu dziecka naprawdę się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocna masz rację, po drugie...kto powiedział,że ciężarna nie może być wykształcona...Zresztą ...wiesz co, można być po zawodówce i być człowiekiem i wyrażać się kulturalnie...Chwała oczywiście wszystkim wykształconym...ale nie stopień naukowy świadczy o człowieczeństwie...Dobrze jeśli podobnie jak w Twoim przypadku wykształcenie idzie w parze z rozumem i sercem.... A poza tym nasuwa mi się jeszcze jeden wniosek...trzeba mieć na prawdę wysokoą kulturę osobistą żeby umieć w odpowiedzialny sposób korzystać z netu... Pozdrawiam i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigaj
Bardzo dawno temu,ale jeszcze żyją ostatni Mohikanie ówczesnej uprzejmosci zwłaszcz s tosunku do Kobiet,a wszczególnosci Ciężarnych,nie mówiąc o inwalidzch i innych doswiadczonych przez los. Uprzejmosć,czyli DOBRE MANIERY nakazywały przy powitaniu Kobiety całować jej dłoń.Teraz takie zachowanie jest obsmiewane,gdyż PANIE na czele z niejaką Środą i jej klakierkami walczą z pojęciem MACIERZYŃSTWA,a w szczegulnosci z pojęciem RODZINA. W INSTYTUCJACH,PLACÓWKACH HANDLOWYCH NADAL OBOWIĄZUJE OBSŁUGA KOBIET CIĘZARNYCH,INWALIDÓW POZA KOLEJNOSCIĄ. Natomiast w masowych środkach komunikacj pozostały jeszcze miejscz oznaczone jako dla INWALIDÓW. Kobiety dziś CIĘŻARNE,pozniej jako matki od wielu lat hodują samolubów.Można to zaobserwować w tramwaju.Mama siedz,na siedzeniu obok rozpiera się jej pociecha,a obok stary człowiek z trudnoscią wytrzymujący trudy jazdy na stojąco.Pociecha gdy chce ustąpic starszej osobie,jest zniechęcana przez Mamusie,tymi słowy: Siedz dziecko,przecież ja płace,abyś wygodnie jechał. Tak zapewnie spotkałaś tego typu ludzi. Aby takie złe obyczje wykorzenić,należy zacząc od siebie.to znaczy będąc Matką podrosłej pociechy UCZ SZACUNKU DLA INNYCH.Wówczas będzie Tobie przyjemnie iż masz DOBRZE WYCHOWANE DZIECKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK NAJBARDZIEJ ANULKO :) MOZNA NIE BYC WYKSZTALCONYM I WIEDZIEC CO TO JEST EMPATIA:) WYSZŁAM Z ZALOZENIA ZE TYLKO KTOS KTO MAXYMALNIE OSIAGNAL POZIOM ZAWODOWKI TAK NIEUDOLNIE MOTYWUJE TE PRYMITYWNE BZDURY KTORE WYPISUJE. I NA PODSTAWIE WLASNEGO BRAKU WYKSZTALCENIA UWAZA ZE KOBIETY W CIAZY TO OSOY NIEWYKSZTAŁCONE-W PSYCHOLOGII NAZYWA SIE TO EFEKTEM PRZENIESIENIA. KOLEJNYM GRZECHEM TYCH ZALOSNYCH DZIECIAKÓW JEST BRAK UMIEJETNOSCI CZYTANIA TEKSTU ZE ZROZUMEINEIM :D BAW SIE DOBRZE ANULKO :D PODCZAS WEEKEDNU.TYM RAZEM UCIEKAM NA DOBRE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do abigaj
nie potrafisz powiedzieć osoba niepełnosprawna, tylko inwalida????????????????????? moze troche szacunku... dla ludzi cierpiacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuję się obrażona
przez osobę piszącą pod nickiem NOCNAMARA. Ja jestem po zawodówce - tak mi się życie ułożyło...Wydawało mi się, że nie jestem gorsza przez to...nie każdy ma możliwości aby skończyć studia...albo i te dwa fakultety. Miałam się za osobę w miarę uprzejmą i kulturalną - okazało się, że dla innych jestem niedouczoną kretynką. Nie życzę ci dobrze...NOCNAMARO...nie życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do abigaj...zgadzam się w pełni...dlatego staram się moje dziecko uczyć szacunku do ludzi...wszystkich...ale o tym mówiłyśmy tu na pierwszej lub drugiej stronie topiku. Nocna :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator otoczenia
chyba cos w tym jest ze sie czujesz gorsza bo kompletnie nie zrozumials tego co napisala nocna-przeczytaj jeszcze kilka razy to moze dotrze do ciebie to co napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podszywaj sie teraz
nocna...Przeproś osoby z wykształceniem zawodowym bo jesteś gorsza od nich, mimo swoich studiów. KRETYNKO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkąd świat istnieje
były , sa i będa kobiety w ciąży!!!! Niektórym to juz na mózg padło...osz kur****co za ludzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator otoczenia
kolejny wybitny mózg sie odezwał-skonczyłes juz pracować koparką reczną? czytam to forum i wlosy mi się jeżą na glowie - powinien być zakaz na internet ponizej 20 roku życia, szkoda że o2 nie robi selekcji tak jak onet - pewne rzeczy nie mialyby szansy sie pojawić na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-dzieciowa
a niech będą kobiety w ciązy tylko niech nie robią z tego afery na dwa powiaty, zwykła i normalna rzecz, wielkie mi co w ciąży być! jestem anty-dzieciowa generalnie a zwłaszcza "szczególnych: praw jakimi obdarza się kobiety posiadające dzieci....tzn"ja nie mogę zostać w pracy bo mam dzieci a Ty nie masz to popracujesz ZA DARMO oczywiście!" wkurza mnie to, rozumiem obowiązki mam ale w pracy gówno mnie to obchodzi ze "do przedszkola musze" powinna taka zarabiac mniej a ja wiecej skoro jest tak mało dyspozycyjna, a tu dupa, nie masz dzieci siedzisz w pracy...ale to i tak średnia motywacja dla mnie zeby dzieci wogóle mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest u Ciebie w pracy...wiem jak było u mnie - jeśli potrzebowałam wyjść wcześniej czy nie mogłam zostać dłużej...zamieniałam się z kimś kto mógł zostać. W ramach tego oddawałam pieniądze lub godziny... Wierz mi do tej pory (jestem na zwolnieniu od 3,5 miesiąca) mam fajny kontakt z współpracownikami...Nie można powiedzieć tego o osobie , która objęła po mnie stanowisko- dodam - o osobie bezdzietnej i bez zobowiązań...Nie ma sznas,żeby z kimkolwiek się zamieniła... Nie namawiam nikogo, do tego by miał dzieci , jeśli tego nie chce, ale dla chcącego ...nic trudnego...można się dogadać - to takie niepisane prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci fuj
ta co ma 21 lat i w ciąży - wpadka , na studiach nie dałaby sobie rady / rodzić byle kto potrafi, a studia trzeba umiec skonczyć. Na pewno brzydko wyglądasz , inaczej byś tu się nie rozpisywała a ta dupa rozerwana po urodzeniu.... obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
I wszystkie te chamstwo dlatego ze co, upomnialyscie sie o swoje prawa kochane "ciezarowki" to jest niestety polska (celow nie pisze z duzej litery), jak sie upomnisz o swoje to jeszcze cie jadem opluja. A dziecko "ustepuje kobieta" tez jej kiedys na starosc powie: mamo nie pomoge Ci, nie zadbam o Ciebie bo musze dbac o siebie. Wszystko co w zyciu robimy zostanie nam zwrocone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę śmieszna jest to ze o wygladzie kobiet po ciązy najwięcej mają do powiedzenia osoby ktore nie maja dzieci. taka wiedźma kokolino na przykład. musicie byc strasznie brzydkie i niechciane, skoro w taki sposób poprawiacie sobie humor. bo tak naprawde po ciąży ciało zadbanej kobiety szybko wraca co stanu sprzed ciąży, a sex jest nawet lepszy niż wczesniej, bo te miejsca są elastyczne. nawet nie wiecie jak smieszne jesteście pisząc te bzdury. a szcześliwe mamy tylko wam mogą współczuć, że musicie dowartościowywać sie w taki żałosny sposób. pozdrawiam wszystkie mamusie i ich małe skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
Niestety chamstwo jest specyficzne dla polski. W UK gdzie jestem, jest zupelnie inna kultura, tutaj nie trzeba nikogo prosic o ustapienie itp. Ludzie sami to robia. A polakow to niestety w znacznej (niestety) wiekszosci poznac po chamstwie. Nie mamu tutaj najlepszej opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...olejcie tych mądrych inaczej. Na chamstwo to chyba najlepsza metoda. Pomyślcie o nich z lekkim politowaniem - przecież to ułomność umysłowa... A dzidzie są piękne i ich mamusie też...przed ciąża, w ciązy i po ciązy. A durnie niech się plują...ale już mają oplute klawiaturki...fuj!!! I piszą i piszą i piszą...i ciągle zaglądają - czy udało się jakąś mamusię zdenerwować? A tu figa - wszystkie uśmiechniete i zadowolone z życia. :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam :) ta osoba chyba opisuje własne ciało, rzeczywiście śmieszna z niej biedulka. mam nadzieje że ktos ją w końcu pokocha, ponoć kazda potwora znajdzie swego amatora, ale biedny bedzie, bo sądząc z jej obsesji na punkcie kobiecych narzadów, potwora ma poważne kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę brzydulka nic nie wie o prawdziwych facetach, w sumie nic dziwnego. naprawde mi jej szkoda musi znac samych beznadziejnych chłystków. cóż, swój ciagnie do swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w dodatku głupiutka taka - twoje składki są na obecnych emerytów - na twoją emeryturę bedą pracowały nasze dzieci, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie chamstwa
Twoje skladki ida na wyplaty dla obecnych emerytow, nie wiesz o tym?? Przykro mi, ze Tatus Cie nie kochal (skoro twierdzisz, ze "chlopy" sie nie ciesza), mnie moj wyczekiwal, kochal i kocha. Rozumiem jednak Twoj rozgoryczenie niechcianego dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku teraz to mi cię na prawdę szkoda, jakich ty beznadziejnych facetów musisz znać. sa też inni, uwierz mi dziecino, chociaz to nie twoja klasa i prawdopodobnie nie bedziesz miała szczescia sie o tym przekonać. wiesz jakie to cudowne gdy facet którego kochasz może spedzac godziny przytulony do twojego brzucha i czekac żeby poczuc kopnięcie jego dziecka, gdy widzisz jak błyszcza mu oczy kiedy patrzy na wasze dziecko i mówi o nim z taka dumą i miloscia ze nie wiesz sama które z was bardziej je kocha. a na najmniejszy sygnał erotyczny z twojej strony wciąż reaguje tak jak na poczatku znajomosci. nie wierzysz? i własnie dlatego mi cie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justar...to i tak nie dotrze...szkoda Twoich słów. Ona jest przecież bardzo mądra...tak własnie inaczej...ale mądra :-) A wiesz co jest najgorsze? Pewnie patrzy z zazdrością na przyszłe mamusie, na małe bobaski...a tu nie ma z kim mieć takiego bobasa. I boli...no to próbuje walnąc na odlew...niech i innych boli. Eee tam...szkoda klawiaturki na takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×