Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość kenji
...i właściwie dlaczego "egoistyczne nastawienie"? Jeśli Ty korzystasz z przysługujących Ci praw, to tylko z pobudek egoistycznych? I żeby było jasne: wcale nie bronię ciężarnych, które uważają się za święte krowy. Ale próbuję zrozumieć obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenji
"Się"? Czy po prostu Ty nie chcesz nic na to poradzić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenji
Nie chcesz- nie korzystasz. Ale pozwól na to innym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenji
"My", czyli kto? Ja nie lubię :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenji
Nie wiem, dlaczego "Wam" się ma coś należeć. Za dużo filozofowania, jak dla mnie. Ale mogę sobie poprzypuszczać: może dlatego, że różne grupy , stworzone wg różnych kryteriów, mają swoje przywileje- więc i "Wam" je wymyślono???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie za dużo filozofowania, ja zaraz wysnuję teorię spiskowe i wtedy wyjdzie. Jesteśmy państwem klerykalnym, poczęcie, to świętość, czystość, niewinność itd. trzeba je chronić, ustępujmy miejsca, znaczy ustępujcie nam miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerina spod Berlina
Dlaczego mam ustepowac ciezarnej? Chyba wiedziala na co sie decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schizofreniczka,astree Moj dzidzius konczy jutro 7 mcy plus 9 mcy ciazy i jeszcze kilka przed zajsciem a bedziecie mialy obraz jak dlugo mowie to samo co wy ;) ps sam tytul watku mowi za siebie Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura? smiech na sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenji
Balerina- może zdecydowała się, bo wiedziała, że istnieją miejsca "z naklejką"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenji
A tak właściwie...Co takiego mówi tytuł wątku? Że takowe prawa istnieją? Czy że ludzie "po chamsku" ich nie przestrzegają? Czy jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenji
Ech, i tak wszystko sprowadza się do faktu, że "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"... Ergo: równie wkurzająca jest roszczeniowa ciężarna, co chamowaty gbur, który odmawia praw tej "grzecznej" przyszłej mamie... Amen. I tym optymistycznym akcentem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie sa mili gdy my jestesmy dla nich mili.Nie tak dawno poprosilam pania w sklepie czy mogla by mnie przepuscic bo synus sie najnormalniej w swiecie spultal,probowal stac w wozku na sztywnych nozkach i smierdzial jak fix canada.A mila pani bez problemu mnie puscila :) .......................a moze tylko dlatego ze ten majtkowy smrod ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astree
Kindzia, twój dzidzius jutro kończy 7 miesięcy, a ja 23 lata :D Same powody do święowania ;) Reasumując, usmiechniętej i miłej osobie zawsze pomoge, czy to jest dziecko, dorosły męzczyzna, staruszka czy kobieta w ciązy. Roszczeniowego gbura zawsze poślę na drzewo bez względu na ciążę czy coś tam innego. I tym optymistycznym akcentem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury...
KINDZIA z ciebie to taki chamski typ.Sama ciężarnej miejsca nie ustapisz ale czyjeś dzieci ustawiałabyś,bo hałasują.Sama sobie przeczysz.Zajmij się najpierw własną kulturą.Poczytaj sobie to co wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę
bo to prostaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astree
A dziekuje :classic_cool: ;) twojemu dzieciaczkowi rownież, jeśli obchodzicie miesięcznice ;) Ale czytałam że tu niektóre "tygodnice" obchodza, więc... ;) Cos ten optymistyczny akcent chyba nie wyjdzie :P Pewnie jeszcze nieraz dowiemy sie jakie jesteśmy chamskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę
a dowiecie się jakie jesteście chamskie jak wam dziecko kiedyś leb młotkiem rozwali.Skoro same jesteście bez kultury to i chama wychowacie.Prosaczki,słoma zbutów wyłazi.Pewnie bez wykształcenia, bo cywilizowany człowiek tak się nie zachowuje.Powodzenia w wychowaniu chamów i snobów takich jak wy jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antychrtst
cos tu jest nie tak...niektorym kobietkom to sie tak widzi jak im sie w danym momencie podoba albo domagaja sie rownouprawnienia albo specjalnego traktowania, moze by sie wreszcie okreslily-bo jak widac czesc rozumnego spoleczenstwa ma juz dosc tych kaprysow. albo ustalmy jeszcze inne przywileje-tak dla kazdego- jak sie komu podoba...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę
przeciwbólowy-a jak zwracać się do chamów - tylko po chamsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astree
Ja dzieci nie posiadam więc sie nie boje, ale Kindzia i Lek - strzeżcie się młotków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×