Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość nie obchodzi
cie bo nie masz uczuc wyzszych a to sie leczy u psychiatry :p wiec radze szybko sie do jakiegos przejsc:) i mam nadzieje ze cie ktos rozumu nauczy i spotkasz sie z takim samym chamstwem jakie sama prezentujesz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciaza to nie choroba
to jest dyskryminacja, lepiej bedzie ajk ty sie przejedziesz autkiem i nie bedziesz zajmowac osobom ktore tego potrzebuja miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
zapominają tu co niektórzy że nie każda przyszła mama i odpowiedzialny za to tatuś ... ma samochód ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża to nie choroba
dlaczego ja? ja nie narzekam jak jade autobusem i nie sapie nad nikim żeby mnie przepuścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja albo i nie
wymysla wszystko zeby byc przeciw, taka juz uroda chama:) ale kazda z nich bedzie predzej czy pozniej w ciazy i sama zobaczy jak to milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
no to gratulować samopoczucia .:) ja teznie sapię nikomu do ucha, ale nie każdy przciez czuje sie tak dobrze jak ja czy ty, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża to nie choroba
dla mnie jak ktos robi dzieci nie mając na nie warunków jest skrajnie nieodpowiedzialny ale zaraz przeczytam milion postów jaka ja głupia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciaza to nie choroba
dlatego ty ze nie ustepujesz tym ktorzy tego potrzebuja, jestes chamką i niepotrzebnie tylko zabierasz miejscei zanieczyszaczac jadem powietrze:) życzę wszystkim starszym paniom, panom i ciężarnym żeby w autobusach i tramwajach bylo jak najmniej rozwydroznych chamek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
a co ma samochód do warunków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciaza to nie choroba
a kto powiedzial ze nie ma warunkow? jak jest jedno auto to juz nie ma warunkow? musza byc dwa zeby miec dziecko? wez gówniaro dorośnij zanim zaczniesz dyskutowac, poczekamy tu na ciebie jakies 5 lat hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatatatata
jak ja bylam w ciazy to nie zawracalam dupy calemu spoleczenstwu jedynie maz mial przekichane :D ja nie obarczam ciezarnych odpowiedzialnoscia za swoje dzzieci a ciezarne niech mi dadza spokoj ze swoja ciaza kazdy sam musi ponosic konswkwencje swoich decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan szyderciuch
U mnie w osiedlowym znieśłi przywilije po jednej konkretnej sytuacji. Spotkały się w tym sklepie dwie staruszki (jedna o kulach a druga cierpiąca na bliżej nieokreśloną dolegliwość ale naprawde w kiepskim stanie była) i ciężarna no i oczywiście zaczęło sie która jest bardziej potrzebująca :P Żeby smieszniej bylo weszła do sklepu jeszcze kobieta z kilkumiesięcznym dzieckiem i jak zobaczyła co się dzieje to sie włączyła do dyskusji robiąc jeszcze wieksze zamieszanie. Ona to robiła dla śmiechu ale tamte trzy gryzły sie na poważnie :D Powiem Wam tak: zobaczyłem na własne oczy ile energii i siły maja takie staruchy na rencie i ciężarne. Jak by miały topory to by sie z nimi ganiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciaza to nie choroba
to nie jest konekwencja decyzji ciezarnej tylko konsekwencja tego ze matka nie umiala cie wychowac:) jak twoj mężuś ma czas żeby ci dupsko wozic bo nie umiesz wsiasc w autobus to juz jego problem, ale wiele mezow ciezko pracuje i uzywa auta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża to nie choroba
mam 26 lat i nie zamierzam narazie miec dzieci dopóki nie skończymy z mężem budowy domu czyli jeszcze jakies półtora roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla Ciebie
jak na razie ewidentnie widać ,że więcej do powiedzenia mają tylko niecieżarówki - uważają się za expertów ........... szkoda że gówno wiedzą o życiu , ciąży i starości !!!!!!!!!!!!!!!! Szczerze , nie przypominam sobie chamskiego wpisu cieżarówki !!! Za to niecieżąrówkowych chamowatych wpisów jest tu mnóstwo i na pęczki !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ja
chamstwo tu króluje "W końcu płace tyle samo za bilet co ciężarna i też chcę żeby mi ustepowano w cenie biletu." ale nie jestes ciężarna, nie jesteś w odmiennym stanie i nic ci sie nie stanie jak chwile postoisz, nie umiesz byc uprzejma pie**olona chamko!!!?? babci tez kazesz stac nad swoja królewską dupą, taką jak ty bym wypie**olila za kudłu z autobusu jak bym zobaczyla ze stoi nad toba i sie meczy kobieta w ciazy albo starsza pani!! " masakra, twoj poziom to zero bezwzględne można bronic słusznej sprawy, ale nie w taki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
pan szyderciuch no tutaj to juz jakaś skrajność była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa jasne
panie szyderciuch bajki to idz sobie pisac gdzie indziej:) chcialam tylko przypomniec ze to forum tematyczne, nazywa sie;" ciaza porod macierzynstwo i wychowanie dzieci:) takze wszystkie osoby ktore nie maja nic wspolnego z tym tematem a do tego maja jakis problem do osob w ciazy, przed porodem lub wychowujacych dzieci powinny stad zniknac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża to nie choroba
co wy za bzdury piszecie. jeżżace auto mozna kupic i za 2 tys zł. Takie akurat żeby ciąże nim przejeździc i wywalić po 9 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatatatata
sama sobie dupsko samochodem wozilam :D kaleka nie jestem a zakupy owszem maz robil :P i nawet pracowal...oboje pracowalismy :P jak masz dupnego meza to twoj problem nie moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaka taka ja
kazdy moze sie wkurzyc, wazniejsze jest to ze ja zawsze ustepuje miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość therh
"nie obchodzi cie bo nie masz uczuc wyzszych a to sie leczy u psychiatry" rozumiem że ciebie mąż nie wozi i nie robi zakupów bo juz siedzi u psychiatry? a jak nie to szybko go tam skieruj skoro cham i prostak w jednym nie rozumie ile jego biedna kobieta musi przejść w życiu. Moje kondolencje że wybieracie sobie flaki anie facetów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, której po 2 upadkach w ciazy i obrocie autem na sliskiej drodze (jako kierowca, na marginesie) mic sie nie stalo. A pracowalam do 7,5 miesiaca ciazy :-) Z tego wynika, ze ciaze dziela sie na 2 grupy. Jedne, których w przypadkach ekstremalnych nic sie nie dzieje- czyli te pelnowartosciowe ;-) zdrowe, i drugie, którym byle co podobno zaszkodzi, wiec? Chyba to natura, normalne zycie z jego normalnymi ryzykami, co nieco przetrzepuje z chorowitych czy nie calkiem silnych. Mozecie mnie zjechac, ale taka jest prawda. Mam akurt przypadek u znajomych; ciaza od samego poczatku bardzo problemowa, przy wiekszym ruchu przyszlej matki od razu plamienia, wiec lezenie w domu, w szpitalu co i raz, i co sie okazuje w trzecium symestrze??? Dziecko ma niezrosniety przelyk!!! Po urodzeniu pare dni kroplówek, w pierwszym tygodniu zycia operacja zszycia tego przelyku, dziecko ma teraz 2 lata, ma niefunkcjonalny przelyk w sumie, moze jesc jedynie plynne i papki, najmniejszy okruch powoduje zakrztuszenie do utraty oddechu... super, nie? Natura wiedziala, czego na swiat nie chciala wydac, co chciala zniwelowac w 8 tygodniu zycia plodowego, ale ludzie przeciez lubia poprawiac po Panu Bogu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciaza to nie choroba
a po kiego grzyba mam kupowac starego rupa, mamy dobre auto jedno, nie bede przez chamstwo w autobusach kupowac jakiegos grata specjalnie na czas ciazy, po to mam komunikacje miejska:) tratatataata nie chcialabym takieog meza co wybral sobie ciebie na zone hahah, cos musi byc z nim nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala banana
Chyba troche przesadzacie.Zachowujecie jakby ciaza to byla niewiadomo jak ciężka choroba. Te które się tak wykłucają o jakieś "prawa" przepuszczania w kolejce czy ustępowania miejsc,pewnie teraz są w ciąży i wymyślają. Ciekawe czy wcześniej też tak myślałyscie. Ja uważam ze ustąpienie miejsca w autobusie to nie powienien nikt robić problemów. Ale w sklepie?Zalozmy ze jestesmy w sklepie,kolejki duze i jakas kobieta w ciazy domaga sie przepuszczenie w kolejce. Ja bym jej nigdy nie przepuscila,bo jak miala sile przyjsc do sklepu to ma i sile postac. No chyba zeby poprosila,to wtedy pewnie bym ją puściła. Ale bez przesady jak wam tak ciężko i w ogóle to w domu siedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam swój wcześniejszy wpis Przez cały okres ciąży nie spędziłam nawet minuty w autobusie czy tramwaju a podstawowe zakupy robiłam w sklepie osiedlowym. Większe zakupy robil mąż wracając z biura. Całe lato siedziałam sobie w ogródku przed domem wiądąc beztroskie życie i nie mialam zamiaru robic przechadzek po galeriach bo jakoś podczas ciąży nie było mi to do szczęścia potrzebne. Sporadyczne wypady wieczorem do znajomych czy do kina ale to z mężem więc i tak jechaliśmy jego samochodem. Gdyby nie bylo mnie stać na auto to bym nie zachodziła - proste???? Jak już ktoś napisał ciąża to nie powietrze i woda - nie jest niezbędna do życia. Nie każda kobieta musi byc matką. Jak nie masz warunków a zachodzisz to jesteś egoistką warczącą w sklepach na tych którzy stoja w kolejce jak Bóg przykazał a Ty na podstawie "wymyślonych" praw chcesz się wepchnąć jak ostatnia chamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adssffeg
"cie bo nie masz uczuc wyzszych a to sie leczy u psychiatry wiec radze szybko sie do jakiegos przejsc i mam nadzieje ze cie ktos rozumu nauczy i spotkasz sie z takim samym chamstwem jakie sama prezentujesz" Hmm... Uczucia wyższe? :D Dbanie o cudzą du** jest głupotą, a nie "uczuciem wyższym" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eraser
a ja mam kolezanke ktora cala ciaze przelezala w szpitalu, nawet do kibla nie mogla wstac, urodzila w 8 miesiacu, dziewczynka jest zdrowa jak ryba, ma teraz 8 lat i nic jej nie brakuje, wiec jak wytlumaczysz taki przyapdek? natura zawsze wie co robi?? wiesz ile ciaz jest na podtrzymaniu i ile zdrowych dzieci dzieki temu sie rodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatatatata
do ciaza to nie choroba alez nie martw sie o mojego meza :D martw sie o swoja ciaze :P moj maz przejmowal sie moja ciaza twoj tez moglby zaczac dbac o ciebie a nie zwalac tego na reszte spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×