Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość Mamka010101011
Tak - w autobusach jeżdżą same stare babcie, zmęczeni robotnicy i chorzy ludzie ;/ Tylko ja jak jeżdżę to widze masę nastolatków którzy drą się na cały autobus, tyle siły mają, widze kobiety które nie wyglądają na zmęczone, ale jak wchodzi ciężarna to od razu każdemu słabo i nikt nie ustąpi ;/ Żałosne to jest. Ja jak nie byłam w ciązy to ustępowałam miejsca ciężarnym i jakoś nic mi się nie stało, że jestem dumna z takiej niby błachostki bo teraz sama mam brzuszek, i wiem jaką ulgę przyniosłam tamtej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
[zgłoś do usunięcia] do to i ja To czemu ciezarne płacą tylko za jeden bilet jak wg Ciebie jadą dwie osoby? A jeżeli ja ustąpie ciezarnej autobus stanie ja polece na barierke tak niefortunnie ze np. uszkodze sobie śledzione to mam być dumna z mojego poświęcenia?! Dla mnie ciezarna nie ma większych praw niż np. zmęczony 8-godzinną pracą robotnik budowlany co jedzie do domu by moc zjeść obiad na który ciężko zapracowal tak jak napisałam .. wtedy to byłby prawdziwy pech .... a co do biletu ..to juz śmiechu warte... starsze osoby, inwalidzi, dzieci do pewnego wieku też nie płacą za bilet.... jakby prawo wymagało płacenia za bilet za nie narodzone jeszcze dziecko to bym płaciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
to już śmieszne jest,,, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nieprawda
ja jestem inwalidka i musze placic za bilet. i tez nie oceniaj ludzi po twarzy, ze niby zmeczenia nie widac, bo tak samo choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
oczywiście że nie widać po każdym choroby..... zresztą ja nie ocenialam nikogo pod tym wzgledem ;) z kimś mnie pomyliłaś :) :) jeśli ktoś jest rzeczywiscie chory to OK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nieprawda
tak, to byla Mamka "Tak - w autobusach jeżdżą same stare babcie, zmęczeni robotnicy i chorzy ludzie ;/ Tylko ja jak jeżdżę to widze masę nastolatków którzy drą się na cały autobus, tyle siły mają, widze kobiety które nie wyglądają na zmęczone"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
zmęczone a chore to chyba pewna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nieprawda
ale chodzilo o to, ze chore i ograniczone jest ocenianie po twarzach. skad ona wie, kto jest zmeczony??? tak samo jest z choroba. a propos - osoba chora szybciej i mocniej odczuwa zmeczenie, wiec to w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamka010101011
AAAAAhh masakra!! Chodziło mi o to, że u niektórych widać że nie są zmęczeni czyli np.: u nastolatków którzy się drą na cały autobus, kobiety które się śmieją z koleżankami, wmalowane pełne zycia, a nie o inwalidów czy chorych ludzi !!!!! Jak widzę, że ktoś kogoś prosi by skasowano mu bilet bo nie widzi - to ok niech sobie siedzi, jak ktoś jest o kulach - proszę bardzo niech też sobie siedzi, jak jest jakaś stara babcia czy dziadek - też ma prawo do siedzenia. Tylko głupie jest to, że zdrowi rozpromienieni dobrze wyglądający ludzie nie mają tyle kultury żeby ustąpić ciężarnej. Aha, tak pozatym, to ja niemam nic przeciwko ustępowaniu miejsca starszym i wgl, ale dlaczego oni przewyższają nad ciężarnymi ?DLaczego kobiety w ciaży są na szarym końcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
Mamko zaraz ktoś ci napiszę że to dlatego że ciaża to fanaberia, zachcianka - a ze mialas zachcianke na ciąże to cierp...przeciez nie raz tu juz było coś takiego napisane... zreszta to dla mnie chamstwo. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sa zdrowe jak rydze
miały siłę się rypać to i postać moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nieprawda
a to uwazasz, ze inwalida nie moze byc mlody, ladnie wygladac i sie smiac? zapominasz, ze inwalidzi to nie tylko ludzie na wozkach i z kulami, i nie tylko ludzie starzy. jesli ktos choruje od zawsze przewlekle, nie oznacza to, ze ma zrezygnowac z zycia i ze mimo bolu i ograniczen, musi miec to wypisane na twarzy, bo jak sie czuje ktos w srodku i czy nie robi dobrej miny do zlej gry, tego nie wiesz. ale racja tylko w tym, ze na pewno na caly autobus sa tez zdrowi ludzie. tylko nie mozesz miec pewnosci kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbhgfhgjgncn vvm
A GDZIE W TYM WSZYSTKIM PRAWA NIECIĘŻARNYCH?? Skoro ciężarne sobie ustalaja jakieś smieszne samozwańcze PRAWA to ja też chce. Czuję się w tym wszystkim dyskryminowana. W końcu płace tyle samo za bilet co ciężarna i też chcę żeby mi ustepowano w cenie biletu. Albo market - ja też chcę żeby mi ustępowano w kolejce, a co ja gorsza? Ciężarnym się w d**ach poprzewracało i tyle. Jakie prawa, jakie przywileje? K**wa niech mi ktos pokarze takie akty prawne to MOŻE będe je stosowała. (jestem matką więc nie życzę sobie wyzywania od gówniar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamstwo tu króluje
lepiej po prostu wyjsc z tego topiku i sie nie denerwowac chamami...jakby temat byl o starszych osobach tez by mowili ze babcia ma stac bo oni jada zmeczeni z pracy i tez by im trzeba bylo tlumaczyc ze jak babcia sie przewroci to predzej zlamie biodro niz oni a i umrzec moze z tego powodu, na co te chamy by odpisaly "to niech babcia siedzi w domu", "jak ma sile latac po miescie to moze postac" itp itd dobry kulturalny czlowiek nie dogada sie z tym dzikim motłochem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża to nie choroba
Ciąża to świadomy wybór każdej kobiety. Jak jej ciężko to niech się wyskrobie. Ogólna tendencja jest taka że ciężarna po wejściu do autobusu czy stanięciu w kolejce do kasy nagle i niespodziewanie słabnie i ma zawroty. Ale latając z brzuchem kilka godzin po galerii to wtedy jest zdrowa jak rydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża to nie choroba
ciąża to nic innego jak czyjaś zachcianka - zwyczajna fanaberia. Ja nie będe ponosił konsekwencji za jakąś babe króra ma kaprys urodzic dziecko. A po drugie ciężko zapierniczam w pracy i tez wracam zmęczony. Za bilet tez płacę i skoro płace to będe siedział bo tak mi się podoba. A jeżeli jej tak ciężko w ciąży to niech sie wyskrobie albo lepiej zabezpiecza. A jeżeli ciąża jest planowana no to ponoś kobieto konsekwencje swojej decyzji. Każdy nosi sam swój krzyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamka010101011
Kurcze głupie to trochę, bo jak patrze się na wymalowane dziewczyny w szpilkach z bluzkami po pępek i dekoldem na wierzchu, czy na tych wielkich skate, co łażą pomieście, palą, piją i robią rozróbę, to jakoś trudnomi w to uwierzyć, że to inwalidzi ;/ śmieszy mnie to. Nagle wszyscy chorzy. Akurat ja muszę jeździć z mojej wsi do ciągle tego samego miasta, jedną linią autobusową i ciągle jest tam masa ludziktórych znam z widzenia, znam bliżej, ogółem są to ludzie którzy wiem, że są zdrowi a jednak dupy nie ruszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamstwo tu króluje
"W końcu płace tyle samo za bilet co ciężarna i też chcę żeby mi ustepowano w cenie biletu." ale nie jestes ciężarna, nie jesteś w odmiennym stanie i nic ci sie nie stanie jak chwile postoisz, nie umiesz byc uprzejma pierdolona chamko!!!?? babci tez kazesz stac nad swoja królewską dupą, taką jak ty bym wypierdolila za kudłu z autobusu jak bym zobaczyla ze stoi nad toba i sie meczy kobieta w ciazy albo starsza pani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
ciąża to nie choroba Ciąża to świadomy wybór każdej kobiety. Jak jej ciężko to niech się wyskrobie. Ogólna tendencja jest taka że ciężarna po wejściu do autobusu czy stanięciu w kolejce do kasy nagle i niespodziewanie słabnie i ma zawroty. Ale latając z brzuchem kilka godzin po galerii to wtedy jest zdrowa jak rydz. ogólna tendencja ?? nie zgadzam sie :) sama w 1 ciąży nie korzystalam z należnych mi PRZYWILEJÓW :) ale w tej ciąży - przyp. zagrożonej ... jakbym chodzila po sklepach bym z nich korzystala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nieprawda
"Nagle wszyscy chorzy. " w moim poscie napisalm cos innego, nie wmawiaj! chyba koncowki nie przeczytalas. no ale widac agresja dziala w obydwie strony. dla was wszyscy nieciezarni to juz gorsza kategoria bez praw i same chamy naokolo. to raczej z wami nie ma co dyskutowac, bo jak widac nawet dopowiadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jak narazie
nie korzystalam z naleznych mi przywilejow ale teraz zaczne na zlosc tym wszystkim niewychowanym, egoistycznym gówniarzom którzy tak drą ryja, zazwyczaj jednak jest wiecej osób w autobusie które staja po stronie babć lub ciężarnych.. pamiętam taka sytuacje, siedza dwie gówniary lat góra 15 , zajmuja 2 miejsca z przodu, jedno z nich jest dla inwalidow, nad nimi stoi starsza pani, nic nie mówi, ja siedze 4 siedzenia dalej, nie moge na to patrzec i wstaje chcac pani ustapic, na to kilka osób się podnosi i kaze mi usiasc bo nie ja powinnam ustapic tylko te chichoczace gówniarzyska, ludzie je normalnie wymietli z tych miejsc, dziewczęta te stojąc, pod nosem szeptały: " o ja pierdole.." więc jednak nie jest tak zle w tych autobusach i wiekszosci wypadkow wszystkie te wygodnickie d... zostana przegonione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża to nie choroba
i jeszcze macie urojenie. Widzicie jakies PRAWA i PRZYWILEJE nikomu nie znane i przez nikogo nie spisane ani nie uchwalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
w każdym hipermarkecie są kasy nad którymi wiszą tablice inf. o tym że są to kasy pierwszeństwa dla kobiet w widocznej ciąży, z małymi dziećmi, inwalidów i osób starszych :) - To jest właśnie spisany PRZYWILEJ a przywielej ten z tego co słyszałam wynika z prawa UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ci sie cos ciezko
pomylilo a naprawde "dla was wszyscy nieciezarni to juz gorsza kategoria bez praw i same chamy naokolo" chamy to sa wszystkie te osoby ktore pisza, ze ciezarnej sie nie powinno ustapic, bilety, ta sam cena, skrobanki itp itd to jest chamskie myslenie, chamskie, wredne, egoistyczne niekulturalne podejscie i wlasnie te osoby ktore tak pisza traktuja ciezarne osoby jak gorsza kategorie! te osoby widza tylko swoja dupe..powiedz dziewczynko starszej pani tez nie ustapisz bo wracasz z pracy i boli cie glowka? starszej pani tez sie nie nalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatatatata
15:00 [zgłoś do usunięcia] chamstwo tu króluje "W końcu płace tyle samo za bilet co ciężarna i też chcę żeby mi ustepowano w cenie biletu." ale nie jestes ciężarna, nie jesteś w odmiennym stanie i nic ci sie nie stanie jak chwile postoisz, nie umiesz byc uprzejma pie**olona chamko!!!?? babci tez kazesz stac nad swoja królewską dupą, taką jak ty bym wypie**olila za kudłu z autobusu jak bym zobaczyla ze stoi nad toba i sie meczy kobieta w ciazy albo starsza pani!! Dla ciebie nigdy w zyciu nie bylabym uprzejma, mowiac twoim jezykiem "pierdolona chamko" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ci sie cos ciezko
"Widzicie jakies PRAWA i PRZYWILEJE nikomu nie znane..." OWSZEM SA ZNANE TYLKO OSOBOM WYCHOWANYM I EMPATYCZNYM, POTRAFIACYM POMAGAC POTRZEBUJACYM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dla ciebie
pierdolona chamko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża to nie choroba
ja jestem potrzebujący i mi nikt nie pomaga, baa nawet nikogo to nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatatatata
dlatego bedac w ciazy bedziesz stala w autobusie i w kolejkach :P i nic mnie nie obchodzi czy poronisz czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża to nie choroba
każdy ma swoje problemy i zmartwienia a nie wasze zakichane ciąże. a brzuchy to skąd wam sie pobrały? bo same chyba nie urosły. Niech tatusiowie was wożą i robią za was zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×