Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Witaj Anulko! Pozdrowienia dla Ciebie i reszty normalnych na tym temacie.Nie czytalam wszystkich wypowiedzi bo po 1 stronie rece mi opadły.Czasem sie zastanawiam czy niektorzy ludzie w tym kraju maja mozgi ijednoznacznie mi wychodzi ze nie.Nie bede sie rozpisywac bo szkoda moich nerwow i energii powiem ( a raczej napisze :-) ) tylko tyle-nie dajcie sie dziewczyny!Macie prawo do pierwszenstwa np na poczcie-z ciekawosci dzis spojrzalam u siebie-jest wywieszka,w kolejkach itp.Czasem warto byc twardym i bezczelnym w tym kraju bo inaczej to prawdziwa szkola przetrwania Was czeka.I nie denerwujcie sie tepakami bo to szkodzi dzidzi.Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciężarnych
Nigdzie nie polecieli tylko nie maja ochoty dyskutowac z koółkiem wzajmnej adoracji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Mamuski:) ciesze sie ze jestescie w dobrym humorze od rana a glupie gówniarstwo chyba faktycznie polecialo po swiadectwa. milego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie ma argumentów tylko głupie i pozbawione sensu \"madrosci\" to sie nie dyskutuje - idz do szkoly bo ci ojciec spierze dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciężarnych
Jedyne co potraficie to kadzić sobie i powtarzac jakie to wy jesteście wspaniale a cala reszta to gówniarzeria i idioci :O Jesteście tak żałosne, że rzygać się chce:P A potem sie dziwicie, ze ktos sie do was chamsko odzywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wprawdzie nie jestem w ciąży ani nie byłam jeszcze i może nie powinnam się wypowiadać, ale krew mnie zalała jak kiedyś zauważyłam jak wszyscy widząc kobietę w zaawansowanej ciąży wsiadającą do autobusu patrzyli uważnie czy ma obrączkę na palcu, bo nikt jej nie ustąpił miejsca tylko wzrok leciał w kierunku ręki... Żenada poprostu ludzie opanujcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocna...hihih witaski...bardzo miły dzionek :) Ancik...po pierwsze co to kogo obchodzi...hihih...obrtączkę mogę kupić wszędzie i wcale nie znaczy,że mam męża ;) a poza tym....puchną palce i w pewnej chwili po prostu ściąga się z nich wszystko... Popieram...i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he
a co to ma do rzeczy? czy wszyscy musza nosic obraczki? ja nie nosze i co? gorsza jestem? czy dziewczyna w ciazy ktora nie wyszla za maz jest w czyms gorsza?he? glupota i prostactwo ludzie nie zna granic..ten topic jest tego przykladem..byle matoł wie ze kobiety ciezarne sa delikatniejsze i pownno sie je chronic i co robia krzykacze na tym forum? wyzywaja ciezarne..zalosny to naród..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko-ja mam pytanko;co oznacza ten link ktory podajesz w stopce?przepraszam ze nie na temat ale juz kiedys probowalam sie do tego dostac i mi nie wychodzilo nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrycze...pierwszy to postęp mojej ciąży, drugi- wiek mojego starszego dzieciątka...a trzeci to po prostu zwykły tekst...taki ode mnie....Ale sprawdzałam i u mnie linki działają.... Pozdrawiam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz juz wszystko wiem! Dziekuje i jeszcze raz powodzenia we wszystkim-pamietajcie zeby w szpitalu tez upominac sie o swoje,bo mam stycznosc i niestety roznie to wyglada....Warto znac swoje prawa.Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - ktos poruszył ciekawy temat - na tym forum tylko wrzeszczycie, że kosmetyki, be, bo dziecku zaszkodzą, depilacja kremami be, bo chemia dziecku zaszkodzi, stanie w tramwaju też wam szkodzi - a siedzenie cały boży dzien przy komputerze - co widać po wpisach na tym forum, to nie szkodzi? Promieniowanie już nie szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważułam juleczko na tym topiku takich wpisów....Co do kompa...4 godziny dziennie można...i można je rozplanować w odpowiedni sposób. Witaj ModerN...szkoda by było kasować...tylko szkoda też, że tyle chamstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wiem
Powiem cos teraz... Jestem pzrerazona tym topikiem i apeluje o zamkniecie go, jest poprostu denny, co do siedzenia caly dzien przed kompem to sie zgadzam.... Anulko bez urazy, ale jak pracujesz zawodowo, skoro jestes przed kompem i o 8.00 rano przez caly dzien i po 00.00 rowniez, z tym ze nawet jesli masz prace zwiazana z obsluga komputera to przeciez jest to cos zupelnie innego niz siedzenie na kafeterii, ale abstrachujac.... Najzdrowszy sen jest podobno przed polnoca, poza tym w ciazy powinno sie spac chociaz 8 godzin.... I jeszcze jedno na koniec ta cala paplanina jest bezprzedmiotowa, fakt jest tu kolko wzajemnej adoracji powstale tylko na zasadzie wspolnoty bycia w ciazy, podejzrewam ze w zyciu wcale nie zgadzalybyscie sie tak ze soba bo jestescie bardzo rozne... ale tu wszystkie panie piora sobie mozg niestety.. A ja dowiedzialam sie wczoraj tragicznej wiadomosci, moja ciocia majaca trojke dzieci ma stwardnienie rozsiane, to jest dopiero problem!!!! Kobiety zauwazcie prosze ze jest cos istotniejszego w zyciu , ze w ogole jest zycie a nie tylko autobusy i siedzenia, zajmijcie sie czyms pozytecznym i konstruktywnym i zamknijmy ten topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka ty nic innego nie
robisz tylko odpowiadasz:P Wiec nie chrzan o tym ze tylko czasem - jestes tu non stop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie wiem
Anulko.. Istotniejsze w zyciu od autobusow z cala pewnoscia jest w ogole zycie, milosc, zdrowie i mozna tu wypisac cala liste... mam swiadomosc tego ze pod wplywem innych osob mozna sie naprawde zapetlic i nagle przestac widziec cokolwiek procz siedzen w autobusie i tego problemu i nagle ta kwestia urasta do rangi problemu numer 1, ale tak nie jest!!!!!!! DLatego apeluje i likwidacje tego topicu, poniewaz tu wlasnie rozmowa pzrestala istniec a temat jest jalowy, wchodza tu kobiety nieciezarne, bo temat jest zadziorny, juz temat sugeruje atak na wszystkich i wszystko co nie jest w ciazy tak naprawde. Ja myslalam ze to naprawde chodzi o cos istotniejszego... a od wczoraj odkad wiem o chorobie bliskiej mi osoby widze jaki isiotyczny jest ten topic..... czymze sa te glupie siedzenia w porownaniu z choroba... Moze jestem juz zrezygnowana ale w sumie ciesze sie ze w ciazy czujecie sie tak dobrze ze naprawde macie glowe do takiej pierdoly jaka jest ten topic.... Autorka jak zauwazylam sie nie wypowiada, ale mysle ze chciala rozpetac awanture, poniewaz jesli sie jest w ciazy i uwaza sie ze siebie za kogos lepszego tylko z tego tytulu, a juz w temacie topicu pluje sie na innych ludzi, to nie wiem jakim cudem liczyla na dyskusje i rozmowe... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu
nie ma sensu prowadzić dalej tej dyskusji, nic nie zmieni!!! Drogie Mamusie skupmy się na wychowaniu naszych malutkich i przyszłych pociech, aby nie wyrosły na ludzi tak pozbawionych kultury jak niektórzy tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - nie ma sensu... A topik powstał podejrzewam nie jako prowokacja, tylko jako prośba o opamiętanie się niektórych, chęć zdrowej dyskusji na pewne tematy.... Rozumiem,że jest Ci ciężko...bo i ja mam za sobą pewne tragedie...więc wiem co to miłość, wiem co to empatia...i doskonale rozumiem co jest w życiu najważniejsze. Na pewno nie autobus...to nie topik o autobusie, tylko o szacunku ...niestety..nie wszyscy zrozumieli i przerodził się w stek wyzwisk, czepialstwa, wulgaryzmów... To tyle ode mnie.... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję ze nie
wszystkie ciężarne reprezentują taki poziom umysłowy jak te tutaj na tym topiku. Bo...inaczej...biada nam. Następne pokolenie wychowane przez takie mamusie...zgroza. Mam nadzieję, że te tutaj to tylko margines i ich dzieciaki też bedą tylko marginesem życia społecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie wiem
Dziekuje ANulko za odpowiedz.... ja do Twojej wypowiedzi dodalabym tylko jedno, nie jestem ani '"gowniara" ani staruszka, ani w ciazy itd itd itd, jestem zwykla kobieta mloda, napisalas ze ten topic jest o szacunku, a jak przejawia sie szacunek kobiet w ciazy do innych ludzi?? nie chce ospowiedzi prosze przemysl tylko te kwestie, bowiem szacunek chyba powinien byc obustronny, aha i jeszcze jedno prosze ciezarne o kulture, gdyz akurat wlasnie moja ciocia wyglada osc mlodo, ma 44 lata, nie mieszka w Polsce i nie jezdzi autobusami, ale gdyby tak bylo to pewno o niej tez napisalybyscie ze piiiiiiiiiiiiiiiiii... bo nie chce przytaczac lekcewazacych wulgaryzmow o ludziach " nie majacych szacunku dla ciezarnej". WIem ze ciaza to byc moze okres wzmozonego egocentryzmu i ja to rozumiem, ale prosze pomyslcie o tym. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tylko chciała
wiedziec ile Anulka_krak ma lat ale pewnie nei odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIESPECJALNIE ROZUMEIM W CZYM JEST PROBLEM? DLA MNIE TO NATURALNE ZE OSOBOM KTORE SA FIZYCZNIE SLABSZE CZYLI OSOBY NIEPELNOSPRAWNE, OSOBY STARSZE, OSOBY CHORE ORAZ PANIE W CIĄZY USTĘPUJE SIĘ MIEJSCA W AUTOBUSACH, KOLEJKACH . OCZYWISCIE MOGA SIE ZDARZYC OSOBY NIEKULTURALNE WSROD DZIADKÓW CZY PAN W CIAZY ALE TO JUZ KWESTIA SOBY -A NIE CIAZY. NIE JESTEM W CIĄZY - ZEBY NIE BYŁO ZE NALEZE DO ZACIAZONEGO KÓŁKA WZAJEMENJ ADORACJII.PRACUJE NA WYSOKIM STANOWISKU W MIEDZYNARODOWEJ FIRMIE I TAM TEZ NIKT NIE MA WATPLIWOSCI CO DO PEWNYCH ZACHOWAŃ, NA ZACHODZIE TEZ JAKOS NIKT NIE STARA SIE TAK ZJADLIWE I ZLOSLIWE TRAKTOWAC OSÓB WYMAGAJACYCH OPIEKI. MOJE CIEZARNE KOLEZANKI (ORAZ SIOSTRA) Z CHECIA BY NIE SPEDZALY WIELU GODZIN PRZED KOMPEM ALE NIE UKRYWAJMY NIE JEST TO REALNE.PRACUJA PO 8( CZSEM WICEJ) GODZIN BO NIE MAJA WYBORU CO DO OSOB KTÓRE TYLKO POTRAFIA WYKLINAC I WYPISYWAC \"MADROSCI\" - ZOBACZYCIE JAK BEDZIE KIEDY WY BEDZIECIE POTRZEBOWALI TROCHE LEPSZEGO TRAKTOWANIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy kropki
ale nie każdy musi się w ciąże pakować - inteligentni wiedzą że to koszmar i znają się na antykoncecji żeby uchronić się przed koszmarem. Ci mniej oczytani otrzymują karę - ciążę i to jest ich wina a nie kogoś innego ...... także opamiętajcie się. Nikt nikogo do ciązy nie zmusza, nikt nikomu tej kary na siłe nie zada także zanim dacie się pokarać poczytajcie trochę co to wogóle jest ciąża i liczcie się z ym ze nikt na was inaczej patrzył nie będzie tylko ze względu na wasza głupotę bo i czemu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tu widzę jedno
ciężarne mają tylko jedną kontrę w tej pseudodyskusji - zobaczycie, jak to będzie, jak wy takie będziecie, i życzymy wam w tym czasie wszystkiego najgorszego. Świetny argument, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery kropki kropki
ale mądrzy ludzie się w bagno za przeproszeniem nie wpierdolą a one nam tego życzą - życzą zebysmy były tak głupie jak one i wjebały się w rozpłód ale oczytane kobiety wiedzą ze rozpłód to dla nich koniec życia .......a one naiwnie zyczą nam najgorszego czyli ciąży myśląc ze my tez w to gówno wdepniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brzuszastych
ciężarne są jak sama nazwa mówi ciężkie więc lepiej niech nie jeżdżą autobusami bo jeszcze opony popękają i nikt nigdzie nie pojedzie - nic tłuste nie pomyślą ps - prawdziwa kobieta to kobieta szczupła bez brzucha piwnego - a wy z tym czyms przed sobą śmiecie się jeszcze nazywac kobietami?????????????????????????????///// jestescie potworami - aseksualnym wymiotem. Mężowie wam mówią ze jestescie sexy a wy w to wierzycie - a co mają wam mówić????// w rzeczywistości wymiotują na wasz widok a bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocna...bo żeby zrozumieć drugiego człowieka trzeba być człowiekiem...I widać w Twoich postach,że nim jesteś...Sama piszesz - że nie jesteś w ciąży a jednak potrafisz zrozumieć... Guardian ....i to był tak naprawdę temat topiku...apel...bo ciąża to nie kara, to radość....Starość też nie jest karą....podobnie jak ciąża jest pewnym naturalnym stanem...Głupota i brak wyobraźni- to jest wybór i dopust boży ... Ciąża mija, głupota i chamstwo jak już raz zagoszczą to do końca życia nie przemijają.... A dzieciom proponuję zająć się wakacjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za usunięciem tego topiku 1. ten topik daje ludziom obrazającym ciężarne pole do popisu 2. temat jest zupełnie inny niż tocząca sie dyskusja 3. Anulka po raz tysięczny tłumaczy się z tego samego - że siedzi przy komputerze - to jej sprawa ile siedzi 4. jestem w ciąży i nie podobaja mi sie niektóre wypowiedzi, co z tego, że moderatorka usunie, zdążyłam kilka przeczytać i niesmak, smutek, żal został... 5. temat według mnie został wyczerpany - coraz więcej obrzucania sie wulgaryzmami - zresztą było tak od początku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×