Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

W sumie zawsze byłam egoistką więc w tym wieku miałabym to gdzieś, wyrzuty sumienia przyszły by dopiero potem :P Jedyne moje wielkie miłości to uratowany od śmierci w schornisku piesek Toffi i króliczei bez łapki ma naimię White :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
do ROR Co jest takiego smutnego w byciu utrzymanką swojego własnego męża któremu urodzę dziecko ? Tylko ja mam ponosić konsekwencje tego, że jestem w ciązy ? On sam mi oznajmił, że też musi poniesc konsekwencje, lecz nazwałby to inaczej - nazwałby to normalną rzeczą. Jak skonczę szkołę pójde do pracy. Proste. I tak chłopak wolałby zebym ja zajmowała się domem, a on pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak patrzę na Ciebie myslę jestem zbyt głupia, ty masz takie życie a ja mimo mojego chce coraz więcej, czasami nawet rycze do poduszki i rozpaczam nad beznadziejnym życiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postaram się być kulturalna
też nie rozumiem,co jest w tym smutne ja zaraz po porodzie znajdę się w takiej samej sytuacji, bo miłosierny pracodawca przedłużył mi umowę tylko do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
Fanka Doduni *** No wiesz ... taka cecha jak egoizm raczej zostaje przycmiewana przy podejmowaniu decyzji, czy zabić maleństwo czy nie. Dla każdej która chciałaby usunac ciażę polecam : Ty byłaś piękną dziewczyną A on był pięknym chłopakiem Ja niepotrzebną kruszyną Rzuconym w złe gniazdo ptakiem Ty miałaś włosy z obrączek Jego trzymałaś za ręce Moich nie chciałaś rączek Nie trzeba ci było nic więcej. Dziś miałabym 16 lat Tyle co ty wtedy,mamo. Dziś cieszyłby mnie ten świat I przeżyłabym to samo. Mamo,nie chciałam umierać Dlaczego mnie nie kochałaś? Nie miałaś prawa mi życia odbierać, Chociaż mi je dałaś. Mamo,mamo,mamusiu ... Dzieci się boją zastrzyków Cyganek i kominiarzy. Ja bardzo się boję śmietników -tam leżą szczątki mej twarzy. Dzieci chcą tulić lalki Ja do ziemi się tulę Ktoś wrzucił do umywalki Me ciało,ciepłe i miękkie. Dziś miałabym 16 lat... Myślisz,że masz aniołka w niebie, Chociaż go nie ochrzciłaś. On nie modli się za ciebie Ty na to nie zasłużyłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj link Kroplo ;) Wiesz nie rusza mnie ten wierszyk, wiem bezdusznica ale jak bym miała patrzeć że popsuje sobie życie dzieckiem w takim wieku? to nie nawet milion bym dała żeby odwrócić czas albo dziecko oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
No to jeśli dziecko miałoby Ci spieprzyc życie, to znaczy ze musisz poczekać jeszcze troche na swoją miłosć. a ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postaram się być kulturalna
fanko doduni dlaczego uważasz że macierzyństwo w młodym wieku jest popsuciem życia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I tak chłopak wolałby zebym ja zajmowała się domem, a on pieniędzmi" - no wlasnie to jest najsmutniejsze odpowiadajac na Twoje pytanie ;/ ale sensu Ci teraz nie wyjawie - za 10 lat chetnie do tematu z Toba powroce ;-) napisalas gdzies ze jestes przykladem dla nastolatek kt zachodza w ciaze bo Ty bierzesz konsejkwencje a one np. dokonuja aborcji i ze to jest roznica - ok - zgadzam sie jest roznica. Pytanie tylko co z tego wynika ? i nie rozsmieszaj nie argumentem ze aborcja to zabijanie dziecka czy tez mordowanie bo dla mnie to usuwanie komorek z macicy i mam inny poglad na temat aborcji, natomaist zgadzam sie ze nastolatki nie powinny takich przezyc doswiadczac - bo wybor maja osoby dorosle jelsi jestes szczesliwa tom w porzadku - bo to wazne zeby byc szczesliwym , ja tez jestem szczesliwsza ostatnio bo okazalo sie ze sa szanse zebym sie jednak wybrala na moja ukochana margarite ;-) generalnie ludzie szczesliwi powinni sie cieszyc swoim szczesciem w zaciszu domowym a nie pisac naforum o tym bo wtedy to dosc ....nieeleganckie - czego ja wlasnie dalam przyklad;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropla ile masz lat? Tez bym chciała kolczyk i tak myślę gdzie zrobią mi bez zgody mamy? mam 15 lat więc trochę ciężko :( Opisz czy bardzo boli itd. itp. jakbys mogła. Rodzice straszą mnie że mogę stracuc czucie w języku jak źle przebiją to prawda? będę wdzęczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
Uwierz mi, zeby stwierdzić, czy dziecko popsuje życie, czy nie, trzeba najpierw zajść w ciążę. Zresztą jesli uważasz, że by Ci zniszczyło zycie - to z własnej winy, a jesli usunęłabyś ciaże, to też spieprzyłabys sobie zycie - tez ze swojej winy. W tym momencie dla ciebie nie wiadome by było co gorsze - zabic, czy wychować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOlę imprezy, zakupy i spontaniczne wypady, lubię sie wyspać (czasami śpie do 12 nawet 13) nie cierpie jak siostra w nocy mnie budziła jak byla mala, brzydze sie pieluchami i nie lubie marudzenia jednym slowem jestem egoiska i inwidualistka. Ja mam 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole Mamko to jestes rozbrajajaca ;-) i tak dopimansz sie potwierdzenia, podswiadomie oczywiscie, ze jestes taka dzielna bo bierzesz odpowiedzialnosc i rodzisz dziecko ;-) i ze nie dokonalas aborcji - mnie to tam ani grzeje ani ziebi ;-) choc troche bawi moze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie jest zabicie dziecka. Do 3 miesiące dziecko jeszcze nie czuje więc to się nazywa pozbycie zlepku komórek... Zresztą później do adopcji mozna oddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Fanko ;) To miłe. Jeśli Ty masz swoją stronę, to podaj mi link, chętnie będę Cię czytać ;) Ja nie wyobrażam sobie teraz dziecka. I nie ma to NIC wspólnego z czekaniem na 'swoją miłość'. Taką już mam, a wydaje mi się, ze miłość do dziecka i chłopaka, to dwie różne rzeczy. Wierszyki o płodach/.dzieciach/komórkach mnie nie ruszają, bo sama często pisze rymowanki i wiem, ze nie jest trudno wymyślić coś co 'masy' chwyci za serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha Laski prosba mala
zalozcie sobie wlasny temat i tam gawedzcie, bo po pierwsze, temat jest tutaj inny, zupełnie nie związany z kolczykami w jezyku, czyjas "indywidualnoscia" (lol), itd. Takze, idzcie prosze gdzie indziej. Wystarczajaco kulturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropla ile masz lat? Niestety nie mam czasu na prowadzenie bloga, za dużo nauki i zajęć dodatkowych i tak ddługo na kafe nie byłam bo jest masa sprawdzianów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropla i koniecznie napisz mi o kolczyku :) ja niedlugo lece bo mama marudzi ze mam isc spac ;) w tym wieku i mamusia jeszcze rozkazuje eh akie zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha Laski prosba mala
ROR - czytam Twoje wypowiedzi juz od jakiegos czasu i powiem Ci szczerze, ze czuje sie, jakbym czytala we wlasnych myslach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postaram się być kulturalna
Zlepek komórek- krew mnie zalewa jak takie słowa czytam ROR tęskniłam do twoich komentarzy. Brakło ciebie przez ostatnie strony. A pomijając opinie o mamce, co powiesz o tej drugiej stronie wypowiadającej się, mam na myśli komentarze typu, mam nadzieje że poronisz albo urodzisz trupa i jesteś k*rwą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznikowo 18, a tak naprawdę będę mieć tyle w marcu ;P Wiesz ja chodzę do sql (do 18) i na praktyki (do 20 nie raz) i piszę. Raz na 10 dni ;P Do tego konto na Bej (autorzy wierszy) i daję radę. A sprawdziany i kartkówki to zło ;) zwłaszcza jak ma się w tygodniu tylko 3 dni szkoły i codziennie kartkówki i spr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
ROR "I tak chłopak wolałby zebym ja zajmowała się domem, a on pieniędzmi" - no wlasnie to jest najsmutniejsze odpowiadajac na Twoje pytanie ;/ ale sensu Ci teraz nie wyjawie - za 10 lat chetnie do tematu z Toba powroce Wiem o co Ci chodzi, bycie niezależna jest wazne, i jednak postąpie wbrew temu co chciałby mój chłopak, skończe szkołe i ide do pracy, zebym w każdym momencie miała na potrzebne wydatki. napisalas gdzies ze jestes przykladem dla nastolatek kt zachodza w ciaze bo Ty bierzesz konsejkwencje a one np. dokonuja aborcji i ze to jest roznica - ok - zgadzam sie jest roznica. Pytanie tylko co z tego wynika ? Wynika z tego to, że mówienie, że jestem dziwką i się kurwiłam jest nieprawdą. Winika również to, że wiele potępianych 16latek które uchodzą za gówniary, podejmują życiowe decyzje i sa w stanie podjąć tę słuszną, jesli wydaje Ci sie, że niemam racji to znaczy że przyszłe posiadanie dziecka nie jest niczym nadzwyczajnym. i nie rozsmieszaj nie argumentem ze aborcja to zabijanie dziecka czy tez mordowanie bo dla mnie to usuwanie komorek z macicy i mam inny poglad na temat aborcji, Tez mi się tak wydawało, ale najwidoczniej nie byłaś w ciąży i nie wies zjak to jest. Komórka to nazwa z medycyny, a tak naprawde to jest dziecko, po co dałaś zycie, skoro chcesz je odebrac ? natomaist zgadzam sie ze nastolatki nie powinny takich przezyc doswiadczac - bo wybor maja osoby dorosle Osoby dorosłe czyli nie zawsze te które mają po 25 lat. jelsi jestes szczesliwa tom w porzadku - bo to wazne zeby byc szczesliwym , ja tez jestem szczesliwsza ostatnio bo okazalo sie ze sa szanse zebym sie jednak wybrala na moja ukochana margarite generalnie ludzie szczesliwi powinni sie cieszyc swoim szczesciem w zaciszu domowym a nie pisac naforum o tym bo wtedy to dosc ....nieeleganckie - czego ja wlasnie dalam przyklad Tak ja jestem szcześliwa, i ciesze się, że ty też jesteś szcześliwa, a to, czy to jest nieeleganckie, to juz indywidualna sprawa każdego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postaram się być kulturalna
No tak a pępowinę u 9 tyg płodu to ja sobie wymyśliłam, miałam zalążki owego łożyska na rękach. Doskonale wiem, jak wygląda płód w 2 msc ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha Laski prosba mala
Postrzeganie tematu aborcji to indywidualna sprawa, to zalezy, czy patrzy sie na to z medycznego punktu widzenia, czy nie. I tu nie ma co sie krwia zalewac, kazdy ma prawo do wlasnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najwazniejsze sa moje potrzeby cala moja kasa idzie na ciuchy i kosmetyki i moje zachcianki wiec jakbym miala jeszcze z dizeckiem sie dzielic ... ehhh w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×