Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość mamka0101011
nastoletnia-mamusia.blog.onet.pl Prosze bardzo, niby dlaczego ta sama osoba ? Prowokujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka0101011
I nie wstydzę się bo niemam czego. Może Ty pokaż siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka0101011
Wiesz co to zbieg okoliczności? Tak samo wszyscy którz mnie tutaj tępią, też mają taki sam styl pisania, i też mogłabym powiedzieć, że obraża mnie jedna osoba. Zresztą nie będe się nikomu tłumaczyć. Weszłaś ? Zobaczyłaś ? Uszczęśliwiona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka0101011
Nie musisz, bo gdzieś to mam kim jesteś i jak wyglądasz, tylko dałam propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka0101011
O i możesz zostawić komenatarz na blogu, oczywiście taki w twoim stylu, czyli wyzwij mnie od najgorszych a potem sprawdź na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, uwierz żadko to robię i bardzo nie chętnie ale SORRY. Nie myślałam nigdy ze 16 w ciąży może być naprawdę szczęśliwa, zawsze miałam problem z emocjami, od zawsze dla mnie najważniejsza jestkariera i pieniądze, dążenie do celu nawet po trupach więc byłam zszokowana Twoją radością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka masz rację
jestes b.dojrzała:) Weszłam na Twój blog,dodałam komentarz.Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją dzidzię! Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka0101011
Ok sytuacja się trochę uspokaja. Ja też kiedyś marzyłam o tym żeby skończyć szkołe, mieć kasę a dziecko mi tego nie utrudni. Wiele matek które mają niemowlaczki jeszcze studiują i te studia kończą, a ja jestem w technikum i też nie wiem dlaczewgomiałabym nie skończyć szkoły. Jest mi dobrze w takiej sytuacji w jakieś się zjaduję i już. Nie żałuje tego, że nie skorzystałam z szansy imprezowania, picia, zabawy. Są ważniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc - to dla mnie
dziwi mnie jedna rzecz!!!!!!!!!!!!!! Jak widać temat topicu brzmi : Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura? a większość pisze ,żę ciężarne to to , to tamto że są takie i owakie !!! Podkreślam wypowiedz nie na temat!! Więc jaśnie małolaty ,to forum ewidentnie nie jest dla was ! Więc załóżcie sobie swój topic gdzie indziej : Proponuję ciężarne to zło , bo tylko tyle macie do powiedzenia , nie znacie życia , nie macie żadnego doświadczenia , a pyskujecie jakbyście wszystkie rozumy pozjadały ! Osobiście uważam : Prędzej ciężarna ustąpi starszej osobie w tramwaju miejsca niż jaśnie 15-letnie hrabiny , które nie mają za grosz kultury , ani szacunku dla starszych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nigdy nie żałowałaś? 2. Jaka była Twoja pierwsza reakacja a jaka jego? 3. Zabezpieczyliście się? 4. Co na to rodzice? 5. Mieszkacie razem? 6. Chłopiec czy dziewczynka ? xD 7. Jak samopoczucie na lekcjach w szkole? 8. Jak traktuja Cię nauczyciele? 9. Masz jakieś przywileje? 10. Możesz wychodzić do toalety na lekcji? 11. Były jakieś komentarze złośliwe w szkole? 12. Co na to znajomi? Wiem że banalne pytania ale jestem ciekawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozzalllllinda
ccc- to dla mnie 100000000000.............00000000 %%%%%% racji !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka0101011
1. Nigdy nie żałowałaś? 2. Jaka była Twoja pierwsza reakacja a jaka jego? 3. Zabezpieczyliście się? 4. Co na to rodzice? 5. Mieszkacie razem? 6. Chłopiec czy dziewczynka ? xD 7. Jak samopoczucie na lekcjach w szkole? 8. Jak traktuja Cię nauczyciele? 9. Masz jakieś przywileje? 10. Możesz wychodzić do toalety na lekcji? 11. Były jakieś komentarze złośliwe w szkole? 12. Co na to znajomi? Odp. 1. Żałowałam tylko wtedy zanim dowiedziała się o tym moja mama bo myślałam, że będe miała przesrane a wcale tak nie było, teraz się cieszę. 2. Ja zaniemówiłam, on zaczął się śmiać - tak było jak zrobiłam test i razem go zobaczyliśmy. Później zanim poszłam na USG chłopak powiedział, że jeśli test wyszedł źle to się wkurzy bo nastawił się na dziecko, a jak okaże się, że dzidzi nie ma, to całe jego plany szlag trafi. A śmiał się trochę ze mnie bo widział jak mi się źrenice ze strachu poszerzyły. 3. Zabezpieczaliśmy się - stosunek przerywany chociaż zawsze miał na sobie gumkę, ale tak dla bezpieczeństwa w razie gdyby pękła a podczas seksu jeszcze czasem sprawdzaliśmy czy wszystko w porządku, ale raz się w środku zsunęła a w niej był płyn ejakulacyjny. 4. Mama najpierw mi powiedziała, że się troche zawiodła, a potem już nic nie mówiła negatywnego tylko pytała się co chce dalej zrobić ze szkołą. Później już kupiła troje śpioszków a jak dowiedziała się ostatnio, że musze iść do szpitala to powiedziała, że jest już zdenerwowana, bo cośz moją ciążą nie tak. A tata, powiedział, że mam się nie przejmowac opiniamii innych ludzi bo to jest moja i chłopaka sprawa, i poczęści ich. 5. Nie mieszkamy razem tak do końca ale chłopak spi u mnie kilka dni w tygodniu po czym ja idę do niego, niech nacieszy się jeszcze ostatnimi chwilami spędzonymi we własnym domu, przeprowadzi się pod koniec stycznia lub w lutym. 6. Prawdopodobnie dziewczynka, ale nie wiadomo na 100% bo podczas usg dziecko strasznie się wierciło. 7. Bardzo dobrze tylko wkurzają mnie ludzie którzy codziennie obserwują mój brzuch i to jak się powiększa. Samopoczucie mam jak narazie dobre. 8. Pomagają mi. 9.Koleżanki zawsze ustępują mi miejsca ale jak daje radę ustać tomówie im żeby siedziały, ale i tak wychodzi na to jak one chcą. 10. Mogę. 11. Nie. 12. Znajomi najpierw nie mogli uwierzyć, ale teraz kolezanki mówią mi, że szkoła średnia to nie gi,mnazjum i nie będemiała wcale tak ciężko. Mówią,że dam sobie radę a niektóre jak patrzą na mój wystający brzuszek, to mile się uśmiechają, dotykają, zadają wiele pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tych odpowiedziach i po zobaczeniu bloga inaczej patrzę na Ciebie, jeszcze raz Sorry i życze szczęśliwego rozwiązania :) TYlko nie dawaj imienia Jakub/Oliwia (co drugie dziecko ma tak naimię) pomyśl jeszcze a znajdziesz ciekawsze imię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla Ciebie
i było jeździć po niej Fanko............???? Widzisz jaka płytka jesteś oceniasz ludzi nie znając ich planów , wypowiedzi , przeczytałaś o młodej ciężarówce i już ją skreśliłaś !!!!!!! Potwierdzający tym samym jaka jesteś daremna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka010111
Ciekawe co na to reszta krytyków w tym dziecina z 2 gimnazjum która wie o ciąży tyle co nic, i wie lepiej ode mnie jakie jest moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupetyna
A ja nadal twierdze, ze miejsce 16 letniej dziewczynki jest w szkole a nie w szpitalu polozniczym. Nie zmienilam o tobie zdania mamko :O Bawisz sie w doroslosc bo dorosla niestety nie jestes. Blog wiele o tobie mowi :D Pokazuje jakim dzieckiem i infantylna panienka jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamko bede trzymac kciuki
abys poronila albo przynajmniej urodzila trupa ;) moze to cie nauczy aby sie nie kurwic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamko bede trzymac kciuki
Zdajesz sobie sprawe z tego co napisałaś ? Oby to sie na Tobie nie sprawdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
Jestem dzieckiem i infantylną panienką ? To się zdecyduj, czy jestem dorosła i zachowuje sie jak dziecko, czy poprostu jestem dzieckiem. Zanim napiszesz gdzies usłyszane słowo, dowiedz sie co ono znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj chlopak nie jest nawet pr
zystojny.... takie chudy w okularkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
A mi się podoba i nie wnioskuj, że nie jest przystojny po tym, że zobaczyłaś kilka zdjęć. Jest spokojny i bardzo wporzadku wobec mnie, nie interesują mnie napchani sterydami chłopcy chodzący na solarkę. Uwaga uwaga - teraz zacznie się ostra jazda po moim chłopaku ;) Zaraz się okaże, że brzydszego nie widziałyśćie, i , że jest głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
Aha, ja bardziej patrze się na charakter, dzieki temu nie jestem teraz sama z brzuszkiem. Ale na jego wygląd tez nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj chlopak nie jest nawet pr
no skoro podsunelam taka mysl to "brydszego nie widzialam" facet nie musi byc z aolary zeby byl przystojny i nie musi brac sterydow ale twoj jest jakis taki do dobra bez urazy okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj chlopak nie jest nawet pr
bez urazy, gusta sa rozne o gutach sie nie dyskujetuje wiec bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglądu Twojego ch.łopaka nie będę komentować, lepiej nieurodziwy ale kochany i odpowiedzialny niż opalony paker który źle by ją traktował i miał gdzieś dziecko :P Wiem jestem upierdliwa ale co sądzisz o imieniu Natalia dla dziewczynki i Igor dla chłopca? Bo nie braź się ale te imiona na blogu to najbardziej oklepane imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×