Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość mamka01010110
Spoczko. I tak jest tylko mój, więc najważniejsze , ze mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
Też doszłam do wniosku, że Oliwka/Kuba ma co drugie dziecko. Natalek tez jest dość dużo. Zastanawiam się nad Emilką i Patrykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilek tez jest coraz więcej (np. moja mam sis :P) Patryk ładnie a dla dziewczynki może być jeszcze Dorota jest mało Dorotek ale widzę że wolisz bardziej nowoczesne imiona :) A może Alicja? Ładne wraca do łask ostatnio, albo ta Natalia nie jest ich aż tak dużo jak Oliwi, Maj i Len :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
Narazie trudno mi powiedzieć, bo imie dla dziecka to naprawde trudny wybór. Najlepiej byłoby dac imię po JEGO tacie lub JEJ po mnie. Ale wydaje mi sie, że Emilia jest całkiem fajne, a odkąd mieszkam na wsi, nie spotkałam się z żadną Emilią. Teraz w okolicy królują takie imiona jak Estera, Kacper, Rozalia ( !!), Julia, Natalia, Michał, Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupetyna
Mamko dziecko drogie :D przeczytaj moj poprzedni post. Napisalam, ze bawisz sie w doroslosc a nie ze jestes dorosla :D Jestes infantylna, nauka jak widac z twojego blogu nie jest twoja mocna strona (konsekwencja tez nie ;-) ) Slowem - jestes zalosna. Starasz sie pozowac na kogos kim nie jestes i nie bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejciu dajcie jej spokój może właśnie to dla niej czas w którym zaczęła dojrzewać? Niketórym osobm nauka i bez ciąży idzie fatalnie. A jak ty masz naimię i Twój chłopak? I zapomniałam zapytac ile On ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
Jupetyno Czego Ty ode mnie chcesz ? Co ty walisz jakimiś tekstami, że jestem dzieckiem, że wcale nie jestem dorosła, bo pewnie unałabys mnie za dorosłą gdybym napisała, że mam 18 latek bu ha ha ha ;p Jestem dorosła, i musiałam dorosnąc szybciej wkońcu zostanę matką i wcale nie jest mi z tym źle !! Kobieto Ty nie potrafisz zrozumieć tego (jak wiele tutaj osób), że nie mozna bezpodstawnie oceniać innych !! Gadałaś ze mna na zywo ? Nie. Wiesz cos więcej omnie prócz tego że mam 16 lat i jestem w ciąży ? Nie. Wiesz cokolwiek jaką mam sytuację z chłopakiem ? Nie !! Czy wiesz lepiej ode mnie czy jestem szczęśliwa ?! Tez nie wiesz !! I szczerze powiem Ci, że jesteś tak samo debilna jak reszta ludzi którzy są na forum tylko po to by denerwowac innych i się wywyższać dzięki używaniu nie wiadomo jakich słów których się nie zna !! Infantylna osoba to taka, która jest dorosła, a zachowuje się jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą chce już wakacje bo ta szkoła mnie wykończy kiedyś... Zakaz wychodzenia do toalety mamy to ty chociaż w tym masz lepiej :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
Infantylna osoba - to taka która jest dorosła a zachowuje się jak dziecko, natomiast w tym samym poście piszesz, że jestem dzieckiem więc się zastanów, czy jestem dzieckiem, czy tylko zachowuje się jak dziecko a ogólnie jestem dorosła !! Wrr !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
a ja po przejrzeniu bloga zdania nie zmieniłam.I najbardziej drażni mnie to że ona się cieszy i uważa się za jakiś autorytet i dorosłą osobę:/ Na Boga, jaki wzór do naśladowania?? chyba dla kobiet które nie mogą mieć dzieci,dla których dziecko to największe osiągnięcie. Czy myślisz mamko że ktoć powiedziałby ci prosto w oczy co o tobie myśli? mylisz się. Ale stało się, najważniejsze teraz byś była dobrą matką.Ale proszę pianie pochwał na swój temat zachowaj dla siebie i swojego "prawie narzeczonego" bo koleżanki naprawdę gotowe brać z ciebie przykład.A to nie UK,z benefitów nie wyżyją. Siostra mego męża w wieku 18 lat ups, wpadka, szkoły nie skończyła, facet do pracy i klepali biedę przez rok wynajmując mieszkanie, on tylko pracował.Teraz znów wpadka, i siedzą u rodziców bo nie stać ich aby być na swoim.Starsi ludzie chcieliby mieć trochę spokoju i oszczędności na starość. Przeraża i złości mnie taka głupota i bezmyślność, jak ktoś się bierze za seks (szczególnie w wieku szkolnym:/) powinien przewidzieć konsekwencje, bo nie tylko ty będziesz je ponosić (z czego jesteś taka dumna) ale twój partner i rodzice, mam nadzieję że nie dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
Nom ja tez już nie moge doczekac się wakacji, bo moje dziecko już będzie wygodnie leżało sobie w wózeczku, a ja będe mogła w końcu sobie pospacerować z kruszynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpowiedziałaś na pytania ok,rozumiem wolisz nie pisac na tym forum już nic :P Hehehe ja trochę inaczej myślę o wakacjach, morze, hipszania coś takiego. Wiesz tak myśląc to jak rodzisz w maju to super, będziesz mogla skończyć rok szkolny misiąc wcześnie i spędzic z kruszynką czas do wcześnia, posłać do żłobka i rozpocząć nowy rok szkolny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
Kurcze !! Setny raz powtarzam !! JESTEM AUTORYTETEM DLA NASTOLATEK KTÓRE ZACZEŁY SIĘ KOCHAĆ, BO TAK JAK JA POWINNY BRAC ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE CZYNY !! BYŁAM NA TYLE DOROSŁA, ZEBY SIĘ KOCHAC - TO TYM SAMYM JESTEM NA TYLE DOROSŁA BY WYCHOWAC DZIECKO !! TO TAKIE TRUDNE DO ZROZUMIENIA ?! nIE WYWYŻSZAM SIĘ !! pOPROSTU WIDAC ROŻNICE, MIĘDZY DZIEWCZYNĄ KTÓRA MIAŁA WPADKĘ I CHCE DOKONAĆ ABORCJI, A MNĄ - ZASZŁAM W CIĄŻE I ZA ŻADNE SKARBY ŚWIATA NIE ZABIJE SWOJEGO DZIECKA, BO DRUGIEJ SZANSY NA ZYCIE JUŻ NIE DOSTANIE !! ANI RAZU NIE WPOMNIAŁAM, ŻE JESTEM AUTORYTETEM DLA KAŻDEGO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
Ojj do żłobka nie wyśle dziecka, no chyba już w skrajnych przypadkach. Żona mojego brata strasznie lubi dzieci i powiedziała, że jak będe potrzebowała żeby się ktoś dzieckiem zaopiekował, to od razu moge do niej przyjść, i tak nie ma nic innego do roboty ;) (jej słowa) A co do pytań - odpowiedziałam, poszukaj kilka postów wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie chce mi sie przewracać tyle stron :P Mogłabys napisać :) To fajnie sie to wszytsko ma takie bajkowe że aż nieprawdopodobne, nie każda mloda matka ma tyle szczęścia co ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
A , co do spędzania wakacji, to jeśli lubisz wyjeżdżać za granice to polecam Grecje Leptokarię, byłam tam, super wakacje. Tylko trzeba uważac na Albańczyków, bo jedną dziewczynę opiekunowie z kolonii znalexli nieprzytomna, zakrwawioną i rozebraną. Ale polskie morze też jest super. Planowalismy z chłopakiem wyjechać na tydzień z maleństwem ale to troszkę za daleko więc chyba pojedziemy w góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
1. Nigdy nie żałowałaś? 2. Jaka była Twoja pierwsza reakacja a jaka jego? 3. Zabezpieczyliście się? 4. Co na to rodzice? 5. Mieszkacie razem? 6. Chłopiec czy dziewczynka ? xD 7. Jak samopoczucie na lekcjach w szkole? 8. Jak traktuja Cię nauczyciele? 9. Masz jakieś przywileje? 10. Możesz wychodzić do toalety na lekcji? 11. Były jakieś komentarze złośliwe w szkole? 12. Co na to znajomi? Odp. 1. Żałowałam tylko wtedy zanim dowiedziała się o tym moja mama bo myślałam, że będe miała przesrane a wcale tak nie było, teraz się cieszę. 2. Ja zaniemówiłam, on zaczął się śmiać - tak było jak zrobiłam test i razem go zobaczyliśmy. Później zanim poszłam na USG chłopak powiedział, że jeśli test wyszedł źle to się wkurzy bo nastawił się na dziecko, a jak okaże się, że dzidzi nie ma, to całe jego plany szlag trafi. A śmiał się trochę ze mnie bo widział jak mi się źrenice ze strachu poszerzyły. 3. Zabezpieczaliśmy się - stosunek przerywany chociaż zawsze miał na sobie gumkę, ale tak dla bezpieczeństwa w razie gdyby pękła a podczas seksu jeszcze czasem sprawdzaliśmy czy wszystko w porządku, ale raz się w środku zsunęła a w niej był płyn ejakulacyjny. 4. Mama najpierw mi powiedziała, że się troche zawiodła, a potem już nic nie mówiła negatywnego tylko pytała się co chce dalej zrobić ze szkołą. Później już kupiła troje śpioszków a jak dowiedziała się ostatnio, że musze iść do szpitala to powiedziała, że jest już zdenerwowana, bo cośz moją ciążą nie tak. A tata, powiedział, że mam się nie przejmowac opiniamii innych ludzi bo to jest moja i chłopaka sprawa, i poczęści ich. 5. Nie mieszkamy razem tak do końca ale chłopak spi u mnie kilka dni w tygodniu po czym ja idę do niego, niech nacieszy się jeszcze ostatnimi chwilami spędzonymi we własnym domu, przeprowadzi się pod koniec stycznia lub w lutym. 6. Prawdopodobnie dziewczynka, ale nie wiadomo na 100% bo podczas usg dziecko strasznie się wierciło. 7. Bardzo dobrze tylko wkurzają mnie ludzie którzy codziennie obserwują mój brzuch i to jak się powiększa. Samopoczucie mam jak narazie dobre. 8. Pomagają mi. 9.Koleżanki zawsze ustępują mi miejsca ale jak daje radę ustać tomówie im żeby siedziały, ale i tak wychodzi na to jak one chcą. 10. Mogę. 11. Nie. 12. Znajomi najpierw nie mogli uwierzyć, ale teraz kolezanki mówią mi, że szkoła średnia to nie gi,mnazjum i nie będemiała wcale tak ciężko. Mówią,że dam sobie radę a niektóre jak patrzą na mój wystający brzuszek, to mile się uśmiechają, dotykają, zadają wiele pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt w Grecji jest ślicznie :) Ale byłam dwa razy więc coś nowszego teraz chciałam :P Rodzice chcą wysłać mnie na kolonie nad morze nie bardzo chce mi się jechać więc pewnie pojadę z koleżanką do jej cioci w góry a potem z rodzicami zagranicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postaram się być kulturalna
abys poronila albo przynajmniej urodzila trupa moze to cie nauczy aby sie nie k**wic Zakładam że osoba która to napisała jest dziewicą która czeka aż do ślubu prawda??? Skończcie z tą nagonką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam może do ślubu aż nie będę czekała ale na odpowiedniego chłopaka i na odpowiedzialny wiek, bo znam siebie i w chwili obecnej albo oddałabym dziecko do adopcji albo poszłabym do aborcji więc wolę czekac na ten odpowiedzialny czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
Aha na te pytania - to chłopak ma 20 lat , a mówic mi o imionach jest trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alescie sie uczepili tej biednej dziewczyny.wiaodmo,ze 16lat to nie jest najlepszy wiek na rodzenie dzieci no ale trudno stalo sie i co ma teraz robic,zalamac sie i kurwa nie wiem co jeszcze?! niech sie cieszy,dziecko zdrowe,facet odpowiedzialny.mam wrazenie,ze na kafe siedza same wredne cipy,ktore tylko czekaja az komus sie noga powinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
Sorka ;p porabało mi się. Sonia i Sebastian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze pojwil sie watek 16-letniej ciezarnej ;-) Wiec tak - Moja Droga 16-tko;-) ja z natury nie lubie wulagaryzmow wiec prosba zebys i Ty ich nie uzywala - z gory dzieki. Oczywiscie wiele jestem Ci w stanie wybaczyc ze wzgledu na Twoj mlody wiek ;-) generalnie zgadzam sie w wiekszosci z opinia kogos o nicku Anan chai (lub podobnie;-) "może was rodzice nie kochali i wywaliliby was z domu jakby się dowiedzieli o ciąży, a chłopak zostawił, bo nie umiałybyście się przy nim zachować po dłuższym czasie" - oj kochali, kochali - spokojna glowa ;-) i z domu wyrzucac nie musieli - sama sie wyprowadzilam...w wieku 25 lat ;-) Z tego co sama napisalas - zamierzarz byc utrzymanka ojca dziecka ;/ - dosc smutne. Czy Ty oczekujesz "blogoslawienstwa" tutaj? ;-) mi tam jest obojetne czy urodzisz dziecko dokonasz aborcji czy tez pozostaniesz dziwica do 40 roku zycia ;-) ani to dziala na Twoj plus ani minus - ot fakty przedstawiasz ale wybaczam Ci wszystko - bo dawno nikt mnie tak nie ubawil nazywajac sam siebie autorytetem ;-) taki samozwanczy autorytecik ;-) " a ciekawa jestem jak " - kobiety 30letnie radzą sobie w ciąży i z małym dzieckiem, skoro pracują cały czas (wszak nie są utrzymankami partnerów ani nie pasożytują na państwie, żadnego pewnie becikowego ani płatnego urlopu macierzyńskiego, przecież są lepsze niż nastolatki)" ciekawa - slyszlas moze o takim "wynalazku" jak oszczednosci? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może daj małej (czytałam na Twoim blogu że będzie chyba córeczka) imie po Tobie Sonia mało popularne napewno nie będzie setna Julką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka01010110
Fanka Doduni *** No nie gadaj, że byś usunęła ... Ja ogólnie raz pomyślałam, jakby to było gdybym usunęła, i prtzeczytałam na necie taki hymn nienarodzonych dzieci, które proszą swoją mamę o to żeby darowała im zycie. Maleństwa nie mogą przypłacac za błędy rodziców swoim życiem. Fakt, takie dziecko ma tylko jedną szansę i drugiej juz niedostanie, pozatym dręczyłyby wyrzuty sumienia. A teraz jak czuje jak moje dziecko wierci sie w brzuchu to jestem szczesliwa, że wiem, że żyje, że wszystko w porządku. T takie fajne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×