Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość referaque
Bryta punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :D (o czym zreszta jest ten topik, o upragnionym miejscu siedzacym) Ja mam chore serce i wybacz ale dla mnie bardziej istotne jest moje zdrowie niz zdrowie twoje np. ALbo Franki :-) I nie zleze z miejsca bo nie zamierzam mdlec w tramwaju. Jak mnie ktoras grzecznie zapyta to grzecnie odmowie, jak skoczy z pretensjami to oleje bo nie zamierzam sie klocic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_17
Mimo, że mamy wakacje pragnę poruszyć temat uczniów. Godziny popołudniowe; ogromne ilości uczniów tłoczą się w busach/tramwajach. Jedni po treningach, inni po basenie, a jeszcze inni po dodatkowych zajęciach. Wszyscy zmęczeni (minimum) sześciogodzinnym pobytem w szkole. Każdy zmęczony rzuca się na miejsce. I wtedy co? Całe STADA starszych pań z reklamówkami kopru, buraków i innych bazarowych zdobyczy, kobiety ciężarne i mateczki z dzieciakami, którym właśnie teraz zachciało się spacerów patrzą na młodzież, jak na przybyszów z innej planety. Słychać jedynie dziwne komentarze o tym, jacy to młodzi ludzie niewychowani. Sama nie raz-nie dwa byłam tego świadkiem. Tak bardzo bronicie tych, które spodziewają się potomstwa, albo starowinek. Ale prawda jest taka, że takie osoby najczęściej podróżują w tym czasie, kiedy to jest największy ruch. jak by nie mogły jechać załatwiać czegoś w godzinach, kiedy większość społeczeństwa jest w pracy. Jeśli TAK BARDZO boją się o ciążę, to od ósmego miesiąca 'w górę' powinny siedzieć w domu. Ps. Większość takich 'uprzywilejowanych' osób jest NIESYMPATYCZNA i NIEKULTURALNIE upomina się o miejsce. Dlatego jako, że mam porywczy charakter i jestem osóbką kłótliwą w środkach komunikacji miejskiej zawsze siadam przy oknie, zakładam słuchawki na uszy i mało rzeczy mnie wtedy interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś miałam bardzo bolesn
e miesiączki i w ogóle w te dni czasami nawet do szkoły nie mogłam iść, ale jak już szłam, a raczej jechałam tramwajem przez całe miasto, to musiałam siedzieć, bo inaczej słabłam z tego wszystkiego. Ileż ja miałam sytuacji takich, że mnie różne osoby i ciężarne i starsze zganiały z miejsca. Ale jak im się osuwałam na kolana, to zaraz mi szukali miejsca :) Co ciekawe, to nie ciężarne się upominają o miejsca, ale różne życzliwe osoby ze współpasażerów, np. starszawi panowie, którzy jak już siedzą to siedzą twardo, nieważne że obok nich stoi np. kobieta z zakupami, albo jakaś starsza osoba. Ale jak nie siedzą, to każdego z miejsca przegonią. Teraz ciężarnym zawsze ustepuję, nawet jak nie siedzę na uprzywilejowanym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 letnia modelka
to nie ejst tak ze jestem jakims dzieckiem z buszu i wiem co to dobre wychowanie, nie ustepuje tylko miejc kobieta w ciazy jak wchodzi starsza pani to nie musi sie pytac mnie czy jej zwolnie to moj odruch pzreciez to oczywiste ze wstane i jej ustapie bo ja moge postac a jakby ona sie przewrocila to mogla by juz nie wstac. Tylko kobiety w ciazy chcialaly dziecko to maja dziecko i niech cierpia 9 miesiecy ich wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 letnia modelka
Lady_17 masz całkowitą rację i ja też tak robię zakladam sluchawki i w dupie mam kobiety w ciazy, ale starszym ustepuje a ze jestem klotliwa to nie moja wina, kiedys zaczela do mnie pyskowac baba w ciazy ze mam jej zwolnic to wlaczylam sobie muze na maksa i zalozylam sluchawki a zeby widziala ze mam ja w dupie zaczelam sobie jeszcze nudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henan, czy jak ci tam jest, to bylo przegiecie i wykorzystanie przywilejów ciazy dla korzysci innych- w tym przypadku, aby mlody, zdrowy byczek nie musial stac za biletem! :-O zeby mlody, zdrowy byczek, mógl dluzej sie pobyczyc w lózku, zamiast na czas wstac i na dworzec potryndac za biletem! Nie dziw sie, ze po takich twoich i innych chwytach, ludzie na ciezarne alergicznie reaguja :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pieeerdoooole
Ty, 14 letnia modelko, widać, że masz gówno w głowie zamiast mózgu, szkoda, że Twojej starej ktoś ustępował miejsca w autobusie, bo jakby stała to może by ktoś ją jebnął z łokcia i nie byloby teraz na tym forum pyskującej aroganckiej rozwydrzonej gówniary! też się sama na świat nie pchałaś tylko Cię tatuś z mamsuią spłodzili, więc przestań pierdolić głupoty, że ciężarne chciały mieć dziecko to niech się męczą, żebyś Ty się czasem w życiu nie umęczyła, bo zło powraca z podwójną siłą balasie przebrzydły/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość referaque
ja pierdoleeee/// a ty przyszla mamusia czy juz obecna jestes? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psssss 1
a czy to forum jest zatytułowane "prawa ciężarnych, a chamstwo ludzi CHORYCH, NIEPEŁNOSPRAWNYCH I PODSTARZAŁYCH...?? no ludzie, chyba nie wiecie co piszecie! W tym wątku chodzi o to, że na cały autobus zazwyczaj przypada jedna- dwie ciężarne i z 50 ludzi zupełnie zdrowych i wypoczętych! a poza tym jeśli nawet jakiś gówniarz czy facet/kobieta w kwiecie wieku jest zmęczona to chyba nie jedzie autobusem 5godzin by nie ustąpić na parę minut tego miejsca osobie potrzebującej to? pierdolicie tak jakby cały autobus składal się z ludzi; chorych na serce, na raka, kulawych i niewidomych! przestańcie robić z siebie ofiary! nie wszystkie ciężarne są niemiłe, zdarzy się jedna na pięć to można jej również nie miło zwrócić uwagę za ton z jakim się wypowiada, ale najczęściej te kobiety na serio potrzebują usiąść a Wy jesteście tak chamscy i bezczelni, że tego nie pojmujecie! tu nie chodiz o to, że ciężarna jest wieeelce zmęczona, ale chociażby o to, że jak ktoś ją pieprznie w brzuch albo z tym brzuchem się przewróci to dziecko może stracić! też ludzie siedzieliście kiedyś w brzuchach, też wasze matki rodziły więc nie pierdolicie głupot, bo widzę, że zachowujecie się jak zwierzęta, a nie ludzie! trochę kultury na serio! i nie pieprzcie w kółko, że chciała ciężarna bachora to niech się męczy, bo żyjemy po to, żeby przekazywać życie zjeby genetyczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 letnia modelka
moja mam nie jeżdziła autobusami i tramwajami bo skoro zdecydowala sie na mnie to jezdzila samochodem z tata bo dbala o moje bezpieczenstwo i to polecam kobieta w ciazy niech jezdza samochodem i sie odczepia od ludzi ja pierdole - obecna mamusia czy jeszcze w ciazy? nie pozwole sie pobrazac a swoja lacina operuj gdzie indziej wymien se mozg na nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_17
Ja pie********* - Ty to rzeczywiście kulturalny/a jesteś. Modelka TYLKO wyraziła swoje zdanie, a Ty do niej z 'gównem' wyskakujesz. Nie wiem jak Ty, ale ja bym ją przeprosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ciezarne nie maja zadnych
ekstra praw.Im mozna z dobrego serca ustapic ale nie ma takiego obowiazku.Pomijajac oczywiscie kasy dla uprzywilejowanych i JEDNO miejsce w autobusie dla ciezarnych,matek z dziecmi i inwalidow (tu juz kto pierwszy ten lepszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pieeerdoooole
referaque jestem facetem i szlak mnie trafia jak czytam takie teksty małolatów, bo też chcę mieć kiedyś dziecko z własną żoną i chcę by była pomiędzy bandą matołów w autobusie bezpieczna! tu nie chodzi o kobiet widzi mi się, ale o bezpieczeństwo nienarodzonego maleństwa! czy tak ciężko to zrozumieć? co takie dziecko winne? tez nim kiedys byles/bylas, więc trochę zrozumienia! a ja kobietom ciężarnym zawsze ustępuję i nie muszą się prosić,bo sam ich odmienny stan wskazuje na to by dla własnego i dziecka bezpieczeństwa usiadły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze matki się nie cackały będąc w ciąży tylko pracowały normalnie, nie było wtedy różnych debilnych wymyślnych zakazów czego to w ciąży nie można, co szkodzi i jakoś żyjemy. Nie było chodzenia na L4 dla własnego widzi mi się:P teraz świat powariował, w ciąży kobieta nie może tego tamtego, należy jej się to, tamto. Owszem jak źle się czuje, jak jest naprawdę ciężko jej stać to język chyba posiada, prawda? Jeden jest taki, że nawet boi się sam z siebie zaproponować ustąpienia miejsca a drugi bardziej śmielszy zrobi to chętnie. I niestety tu nie ma o się rozczulać nad sobą i ciężarne i nieciężarne obowiązuje ten sam poziom kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 letnia modelka
ja pierdolo - spolczuje zonie i dzieciom ktore kiedys bedziesz mial skoro jestes taki nie mily i hamski ale nie bede dalje wymieniac bo nie mam czasu na takich jak ty. do wszytskich innych - ustepujcie miejca inwalidom i osoba starszym i tepcie kobiety w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pieeerdoooole
Ty modelko jesteś jakaś niedorobiona? jak facet pracuje, a kobieta musi wyjsc do lekarza lub na zakupy bo nie ma slużących to musi się jakoś przemieścić. nie żyjemy jeszcze w czasach teleportacji, jeśli takowe nastąpią wtedy nie będzie takich forów internetowych, na których będą się wypowiadać pyskate małolaty gówno wiedzące o życu, tatuś mamusię woził? o tak, codziennie zwalniał sie z pracy i ją gdzieś wiózł, widać, że dziecko trochę niekumata jesteś! z resztą co Ty robisz na takim forum? tutaj raczej wypowiadaja się ludzie dorosli i chcący lub mają dzieci, a skoro ty nie chcesz miec to won stąd hahha nie zamierzam nikogo przepraszac! a co wy jestescie za jedne? ja tez wyrazam swoje zdanie! klientka ma zamiast mozgu gowno i smierdzi glupota na odleglosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 letnia modelka
co za hamskie nasienie lol2 ja tak jak inni wyrazam swoja opinie bylam na topiku dietetycznym ale jak zawsze jest spis najciekawszych topikow i weszla a kiedypzrecyztalam co pisza "ciezarowki" to musialam cos napisac i nie musze sie tlumaczyc co tu robie raczej ty powinnines tu pisze "kafeteria magazyn dla kobiet" nie mezczyzn wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytępić to można...
...ale takie jak Ty szczury wredne. Widać, że starzy Cię kultury nie nauczyli! Ten facet ma rację, masz g**** zamiast mózgu laska!:/ Żal mi Ciebie na serio. Z resztą nie ma co z Tobą dyskutować, jak dorośniesz to zrozumiesz co za bzdury pisałaś. Gorzej jak się okażesz bezpłodna albo homoseksualna, wtedy nie poznasz co to macierzyństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_17
Za to, że ją obrażasz. Ot co. A forum jest dla wszystkich. KAŻDY może wyrazić swoją opinię i zobaczyć co na dany temat sądzą inni. A jak mniemam w regulaminie pisze, że nie powinno się obrażać innych forumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość referaque
ja pierdole///czy jak ci tam. A ja jestem chora, mam dzieci i nie zamierzam ich osierocic. I nie wiem czy takie osoby jak ty, z takim slownictwem :O powinny dzieci wychowywac. Bo widzisz, dziecko to nie tylko zonka z brzusiem ;-) i slodki bobasek ale to rowniez wyszczekany nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 letnia modelka
straszne ale mnie ten twoj post wytraszyl az mi lezka poleciala a tak na serio to wiem gdzie to mam, i akurat nie obrazaj moich starych jakos ja i siostra jestesmy dobrze wychowane w pzreciwienstwie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 letnia modelka
ja piedole - wlasnie to nie tylko slodkie niemowle ale rowniez zbuntowana nastolatka/nastolatek wiec na ojca to ty sie nie nadajesz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytępić to można...
EwelinaEwa: popieram to, że każdego obowiązuje kultura, kobiety w ciąży również, ale takie roszczeniowe zdarzają się jedna na pięć! Wiem, że nie mają extra specjalnych praw, aaale na serio czy tak ciężko komuś z conajmniej 50 pasażerów ustąpić jednej kobiecie, która ledwo stoi? Może też jest jej głupio zapytać, żeby nie została obrzucona wyzwiskami lub głupimi minkami! jak wiesz są ludzie i parapety, więc nie wiadomo na kogo trafisz! słuchaj, ja też jestem w ciąży i nigdy nie skorzystałam ze swojego odmiennego stanu choć ludzie w autobusie (o dziwo starsze panie, bo żadna młoda osoba tyłka nie podniosła) proponowali mi bym usiadła, ale postałam, również w sklepie odzieżowym ustawilam się za 5 osobami i kiedy nadeszła moja kolej sprzedawca powiedział: następnym razem proszę podejść bez kolejki, mielismy tu już mdlejące ciężarne, nie zostałam obrzucona chamskimi słówkami, ale reszta kupujących z uśmiechem popierała pana sprzedawcę, ostatnio też na poczcie pan z malutkim dzieckiem na ręku chciał mnie przepuścić, ale odmówiłam, więc nie gadaj, że każda ciężarna jest bezczelna i pcha dupsko gdzie się tylko da, bo to nieprawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvfgdfgfdg
to jesli chodzi o moje doświadczenia z ciężarnymi to na 10 dwie były normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pieeerdoooole
z niewychowaną gówniarą podającą się za modelkę skończyłem dyskusję:D właśnie ja wychowam tak dzieci by nie wypisywały bzdur na forum : by tępić ciężarne , że wszystko i wszystkich mają w dupie itp wiem co to zbuntowany nastolatek, bo mam siostrę w jej wieku, ale rodzice wychowali ją na dobrego człowieka, a widzę, że ta cała modelka za grosz nie ma kultury ani sumienia! co to znaczy tępić ciężarne!? szkoda, że Twojej matki nie wytępili widzisz, nie musiałabyś się tak irytować ciężarnymi! referaque , dlatego przez to, że jesteś chora nikt nie musi Cię zganiać z miejsca i tym samym nie musisz się tłumaczyć, że nie ustąpiłaś...ale reszta tcyh zdrowych pasażerów, gdzie ich kultura, czy wszyscy w autobusie są chorzy pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spotkalam dosłownie może 4 niemiłe ciężarne na 15, gorzej z matkami z dziećmi tu statystyki są odwrotne:P Tylko to jest tak, ja normalnie wstawałam na widok ciężarnej w autobusie jak się dobrze czułam, ale z kolei moja znajoma raz wstała proponując miejsce kobiecie w zaawansowanej ciąży a ta ja ofuknęła że nie jest inwalidką:O Sytuacje są różne, podobnie jak ludzie. Jak ja się źle czuję to umiem poprosić więc dlaczego ciężarna nie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pieeerdoooole
fgvfgdfgfdg - no miałeś/miałaś pecha akurat:D ja spotkałem się dotychczas z jedną panią ciężarną, która burknęła, że jej sie nalezy, wiesz jak zareagowalem? powiedzialem z usmiechem, alez prosze bardzo, pani siada, trochę wiece kultury, podziekowala rozumiesz? takze nie sa takie zle heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_17
Modelka widzisz oni nie mają do Ciebie siły :) Ale trzeba Ci przyznać, że temu nie kulturalnemu panu ładnie pocisnęłaś pięknie. Gratuluję ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytępić to można...
EwelinaEwa, bo może właśnie boi się, że zostanie wrzucona do jednego worka ze wszystkimi roszczeniowcami, boi się, że natrafi na jakiegoś ćwoka, który jej nawymysla i nie chce kobieta tracić nerwów, dlatego nie odzywa się, a czeka na kogoś rozsądnego kto jej miejsca ustąpi, nie kochana dla jej wygody i widzi mi się, ale dla bezpieczeństwa, nie wszystkich stać na ciągłe jeżdżenie taksówkami...ja jestem w ciąży i wcale nie próbuję tego faktu nigdzie wykorzystać, nawet w zatłoczonym autobusie właśnie się nie odzywam, nie proszę nie dlatego, że unoszę się dumą, ale nie chce tracić nerwów na jakieś kłótnie:/ także czekam aż mi któs ustąpi i są jeszcze tacy ludzie na tym świecie! jeśli mi słabo i duszno skorzystam, nie chcę narażać życia dziecka, jeśli znów mogę postać to postoję...widzisz, nie jestem taka zła:D....a widzę, że małolaty tu chcą ciężarne tępić, no ludzie co wy? zwierzęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 letnia modelka
mowcie sobie o mnie co chcecie opinie innych zawsze mialam gdzies wszytsko robie po swojemu i jakos nie jestem jakas narkomanka i latwa dziwka jak pewnie polowa o mnie mysli 1. mialam czerowny pasek na swiadectwie 2. nigdy nie palila 3. nigdy nie cpalam 4. nie pije alkocholu 5. w domu jestem gzreczna i widzicie zawsze bylam wychowywana bezstresowo i bez krytyki i jestem pewna siebie osoba i mocno stapam po ziemie, za to dzieci ktore sa ograniczane i "poskramiane" oraz rowniez krytykowane wyrastaja na szarych ludzi, caly czas jestem wdzeczna rodzicom ze tak dobzre mnie wychowali, i wiem co znaczy jak kobieta jest w ciazy bo mam roczna siostrztczke wiec niadawno obserwowalam mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×